nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Interesuje mnie, co jest naprawdę z tymi SKOKami Stefczyka?

Rozmawiałam dziś ze starszym bankierem. Miałam problem więc podeszłam i  w trakcie jak mi pomagał tak gadu gadu....zapytałam się o pochodzenie tegoż banku, że pewnie tylko 10% akcji jest polskich...Uśmiechnął się i nie wyjawił mi prawdy.

Odpowiedział, że sam jest akcjonariuszem i nie ma żadnego w pełni polskiego banku.....nawet z tych, które sama mu wymieniłam pytająco...m.in. spółdzielcze?

We wszystkich udziałowcami są zagraniczni akcjonariusze.

Powiedziałam mu, że mam nadzieję, że wszystkie zostaną opodatkowane.....a on śmiał się i odpowiedział, że w takim razie to wszystko i tak banki odbiją sobie na klientach. Ponadto żywo zaczął wypowiadać się z pretensją na temat SKOKów, że tylko one nie zostaną opodatkowane, że wyprane zostało tam 3,5 mld, a po wygranych wyborach mieli 2 dniową fetę.

Zapytałam się o przynależność partyjną tego banku. A on na to, że tu nie chodzi czy PO czy Pis.

O co chodzi?... nie rozumiem....

Zaczął jeszcze opowiadać coś o Raiffeisen bank, ale spieszyłam się....

 

P.S. marko ubiegłeś mnie...nie widziałam Twego postu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

To prawda niestety  kapital zachodni nawet w bankach  ,jestem ciekaw ile jest procent w Banku Spółdzielczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Pis proponuje  wymiane czałego panstwa tylko na co     MOZE MI KTOS WSKAŻE   tylko tak kontretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
Cytat: Prawo jest jak płot – żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno

Klasyk, nic dodać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Na co to się okaze ,poczekamy -zobaczymy ,nie jestem za PiSem ale jak każdej parti po wyborach trzeba dać szanse ,kazdy swoje 5 min. mial i co ,nic dobrego z tego nie ma  ,teraz czas na nich ,zobaczymy czym sie wykażą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Negacja wszystkiego musi wywołac reakcje tych co mysla innaczej

 

Ale OK ida swieta dajmy sobie spokój przynajmiej do nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Pis proponuje  wymiane czałego panstwa tylko na co     MOZE MI KTOS WSKAŻE   tylko tak kontretnie

Wystarczy że pojedziesz do Małopolski lub na Podkarpacie to zrozumiesz, że PiS jednak ma na kogo wymieniać ... :wacko:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ej, co się stało z hubertusem, do tej pory jeszcze nie wrócił z manifestacji KOD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

ywa- zrozumiesz kiedys swoja matke, jak w niedziele rano nie bedzie teleranka :D  :D  :D 

specjalnie dla ciebie o najwybitniejszym synu ziemi wadowickiej XIX i mieszkancu mojej parafii,  

 http://mhs.org.pl/historia/leksykon-dzialaczy-spoldzielczych/stefczyk-franciszek/

dzisiejszy skok nie ma nic wspolnego ze szczytnymi ideami , zreszta prawdziwym tworca pierwszej kasy zapomogowo-pozyczkowej byl  proboszcz ,chlop galicyjski byl rownie biedny jak nieufny i bez jego pomocy nawet tak uparty chlopski syn jak stefczyk nic by nie zdzialal.

kaszlak-masz racje u nas tej holoty[patrz nowy prezes arimr] nie brakuje, chyba tylko za gierka z jednego regionu zrobiono taki nalot na wladze, minister infrastruktury-pochodzacy z pobliskiego miasteczka naobiecywal nam cuda-kiedys go z tego rozliczymy. tocze teraz taka mala wojne z lokalnymi pis-iorami-nie o polityke a o pieniadze[nie swoje -dla jasnosci] to gorsi kretacze i oszusci niz wam sie wydaje...

a gdzie sie podziewa marionetka zwana prezydentem-odsypia bezsenne noce czy co B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlatego nie dotykam przy niej tematu polityka, chcę aby żyła szczęśliwa........

Wolę męczyć m.in.Ciebie :D

Co ja bym bez Ciebie zrobiła, zawsze z odsieczą....

Dziękuję.....

Z tego artykułu tak pobieżnie (ale przeczytam z ciekawością dokładniej) kojarzę Czernichowo ^^

Kupiłam w tym roku  spod Krakowa tęczanki czenichowskie....może od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiana87    22

Oj Jacus

Wydaje mi sie ze Ywa ma dosc jasny umysł, i nie potrzebuje na dzien dobry teleranka.

Rozlicz wszystkich co wczesniej bajki w telewizji obiecywali. A ta" marionetka" pewnie zajmuje sie 100 razy ważniejszymi sprawami niz Ty, zebys mógł tu o Nim pisac a nie o Koorowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

 

jacus

a gdzie sie podziewa marionetka zwana prezydentem-odsypia bezsenne noce czy co B)

w tvn nie powiedzieli??

 

Podczas poniedziałkowej konferencji w Pałacu Prezydenckim poświęconej polityce zagranicznej prezydenta Lecha Kaczyńskiego dyskutować będą prezydenci krajów, które współpracowały w realizacji wizji bezpiecznej i rozwijającej się Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Prezydent RP Andrzej Duda zaprosił na to spotkanie m.in. Prezydenta Republiki Estońskiej Toomasa Hendrika Ilvesa, byłego Prezydenta Republiki Litewskiej Valdasa Adamkusa, byłego Prezydenta Republiki Czeskiej Václava Klausa, byłego Prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego oraz byłego Prezydenta Rumunii Traiana Băsescu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

Polscy klienci od dawna komentowali, że żywność, ubrania i chemia w marketach Tesco są gorszej jakości niż identycznych marek oferowane na Zachodzie. Podejrzenia te potwierdza Matt Simister, dyrektor Tesco w Wielkiej Brytanii. W wywiadzie dla BBC powiedział, że artykuły pierwszej kategorii trafiają choćby do angielskich sklepów, a drugiego gatunku - Europy Środkowej i Wschodniej, czyli m.in. również do Polski.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Chyba Jacuś nie możesz się pogodzic że rządy "frajerów" juz się skończyły ,ale to dobrze ,czas na zmiany .Czasy Teleranka juz dawno mineły ,ale co Ty wiesz jak sie chowaleś na Pokemonach i mandze :P

Nie, to od dawna wiadomo ze mamy na naszym rynku produkty gorszej jakości ,ale to że w marketach to mnie nie dziwi , natomiast zdziwiło mnie jak w lokalnej ubojni pojawił sie żywiec po 50-60kg z zachodu ,czyli odpad ,nie wyrosnięty ,strach pomyśleć ile w tych zwierzetach było antybiotyku zanim do nas trafiły ,a my kupujemy od nich z nadzieja ,że jak nie moloch to zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ja proponuje piec pierniczki

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj