nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

link_nHYY3GuK4yMN8ewuArcw444OkUw54Uw1,w3

---- Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce !!

 

 

Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny 

 
Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. 
 
Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest już realizowany a finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego.  O dofinansowanie z ostatniej puli dotacji mogły ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów, FEMEN, LGBT i politykę multikulti. Warto też zapoznać ze sprawozdaniem fundacji za 2014 r. i listą organizacji które sponsoruje. Same "nowoczesne i postępowe" - dla innych propagujące dewiacje i realizujące rozkład państwa. 
 
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. 
Petru i wspierające go liberalno-lewackie organizacje mają zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami. 
 
Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.
 
W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach na których wykrzykiwali anty imigranckie hasła. 
 
Drugi Majdan w Warszawie - co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru - nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $. 
 
Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim. 
 
„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Z ostatnich informacji które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Planowane są naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe. 
 
Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to da lewackim rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO. 
 
Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem którego trzeba spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066. 
 
Oto plany manifestacji Kodu na najbliższą sobotę: 
 
plany%20manifestacji%20KOD%20=.jpg
 
 
Z funduszy Sorosa sponsorowane są między innymi takie organizacje i programy jak najskuteczniejsi  „łowcy mowy nienawiści”:
 
www.stopmowienienawisci.pl
 

Jednym z ostatnich dzieł tego światowego obrońcy demokracji jest ten oto spot >> youtu.be/N_pptoMvdao

 A tu sam bohater dywaguje o nowym światowym ładzie który ma być realizowany >> youtu.be/jFjMqujinXk

 

ABC KODU najlepiej ilustruje poniższy obrazek. 
 
abc%20KODu%202%281%29.jpg

 

Rozumiem wszystkich tych którzy protestują bo mają właściwe czyli "słuszne pochodzenie" a także tych którzy tracą lub lada chwila stracą koryto. Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@AS2

Mnie także zaskoczyło że ludzie z KOD mają inne poglądy polityczne niż PO / Nowoczesna, oraz zgodnie z logika inne niż pis. Są to słowa hubertusa, jeśli przedstawi na nie dowody, doświadczymy wręcz książkowego przykładu efektów propagandy medialnej  odzwierciedlonych na zwykłych ludzi takich jak ja.

 

Jednakże może to być fotomontaż, w dzisiejszej dobie rozwoju technologii to nie problem.

Z resztą to nie w hubertusa stylu aby fotografie niewiadomego pochodzenia podać jako niepodważalny argument dla potwierdzenia tych słów:

KOD jest w zasadzie bezpartyjny. Ale jego członkowie mają jakieś poglądy polityczne to normalne. Jednak nie można zaraz im przypisywać, że są z PO, Nowoczesnej

cierpliwości, gdy wróci z pracy jestem pewien niemal na 100%  że powie nam jakie poglądy polityczne ma KOD oraz kim są ci ludzie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

przy tobie mistrzu manipulacji[to C na blachach zobowiazuje] nikt nie ma szans, tyle ze ja mam wyborcza na stole i  moge sprawdzic co piszesz, wybrales z 2 stronnicowego wywiadu pare akapitow,wyrwanych z kontekstu, co zmienia ich wymowe,do tego dopisujesz - bez zaznaczenia- swoje komentarze[o ich trafnosci to nawet szkoda pisac] pewnie myslales ze tego nikt nie sprawdzi a tu pech. :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jednym z wiekszych manipulantów to jestes własnie ty jacus bajkopisarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewers66110    10

Szczerze ten KOD to jedna wielka fikcja. Tak naprawde Petru, Komor, Michnik, Kosiniak-Kamysz, Lis, Nowacka i wielu inych przygłupów chca walczyc o swoje koryta i władze. Kukiz skomponował świetną piosenkę na ich temat. Chawała mu za to, szczerze i bez owijania w bawełnę. Jak im coś nie pasuje to niech w**********ą do Niemiec lub Brukseli. Dosyć że Antoś nie puścił wojska i policji a Merkel i spółka sie w stanie wydać każdy grosz aby była ich władza. Oni żyją Hitlerem + propaganda. Teraz Michnik z Lisem tracą milony. Nie popieram o.Rydzyka ale w tej kwesti ma rację wygnać ich a nich m-ce wstawić ludzi wykształconych np. Pan Prezydent Duda. W Polsce powinna być kara śmierci oraz minimalna cenzura w tv i prasie. Powinna byc nowa konstytucja a kare śmierci powinni uwzględnić oraz wspołpraca z Rosja gospodarczo i militarnie, nie kłócić się o Smoleńsk lecz współpraca tak jak robią Węgry. Orban wychodzi na swoje i ma w d*pie UE, dobrze robi ne daje w sb w kasze dmuchać.

Edytowano przez rewers66110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Jakas wielka ofensywa  w necie z kazdej strony ładuja sie  jakies proponowane strony prorzadowe . jakies grupy poparcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewers66110    10

gdyby te dzieci byłe w marszu niedzielnym z podobnym napisem to media od rana miałyby jazdę

 

Widać że pseudo demokraci robią dzeciom pranie mózgu jak w Korei Polnocnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Trzeba miec wyprany mózg aby nie widzieć co sie dzieje 

1   Sciema z Gowinem na stanowisko MON ( teraz mu wstyd i sie chował)(czas do woja)

2  Szereg ustaw o TK  przepychanych przez rzad  ale z inicjatywy poselskiej bez konsultacji społecznych 

3 słowa prezesa o tych któzy osmielili  sie miec inne zdanie

4 nastepna bedzie spec ustawa ograniczajaca prawa do manifestacji z powodu zagrozenia terorystycznego ( sobotni alarm bombowy)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

przy tobie mistrzu manipulacji[to C na blachach zobowiazuje] nikt nie ma szans, tyle ze ja mam wyborcza na stole i  moge sprawdzic co piszesz, wybrales z 2 stronnicowego wywiadu pare akapitow,wyrwanych z kontekstu, co zmienia ich wymowe,do tego dopisujesz - bez zaznaczenia- swoje komentarze[o ich trafnosci to nawet szkoda pisac] pewnie myslales ze tego nikt nie sprawdzi a tu pech. :D

To ludzie "z C na blachach" są według Ciebie manipulatorami czy jak? Przed "wyrwaniem z kontekstu" tych fragmentów zamieściłem link do wywiadu ze strony samej Gazety Wyborczej, więc możesz sobie porównywać do woli. Wręcz namawiam Cię do tego. Wybrałem fragmenty najbardziej wymowne dla idei KODu i te, w których jego założyciel zaprzecza samemu sobie. Jeśli moje komentarze są nietrafione to podaj na to argumenty. Bo teksty w stylu "szkoda pisać" to nawet małe dziecko może napisać. I sprawdzenia czego niby miałem się obawiać?

 

 

Jednakże może to być fotomontaż, w dzisiejszej dobie rozwoju technologii to nie problem.

Z resztą to nie w hubertusa stylu aby fotografie niewiadomego pochodzenia podać jako niepodważalny argument dla potwierdzenia tych słów:

To masz tu wiarygodne źródło. Też fotomontaż? http://wyborcza.pl/51,75478,19336071.html?i=11

A tu nawet całą galerię: http://wiadomosci.wp.pl/gid,18040995,gpage,6,img,18041021,kat,355,title,Obywatele-dla-demokracji-Demonstracja-przed-TK,galeria.html

Edytowano przez AS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Trzeba miec wyprany mózg aby nie widzieć co sie dzieje 

1   Sciema z Gowinem na stanowisko MON ( teraz mu wstyd i sie chował)(czas do woja)

2  Szereg ustaw o TK  przepychanych przez rzad  ale z inicjatywy poselskiej bez konsultacji społecznych 

3 słowa prezesa o tych któzy osmielili  sie miec inne zdanie

4 nastepna bedzie spec ustawa ograniczajaca prawa do manifestacji z powodu zagrozenia terorystycznego ( sobotni alarm bombowy)

 

1 dajmy im czas 4 lata zobaczymy i po czterech latach rozliczymy.

2 A gdzie było TK jak nasze pieniądze kradli z OFE to nasza powinna być decyzja a nie TK i nie po, juz je stracili i na co?
4 Przepraszam kto próbował wprowadzić acta, chyba po, A kto próbował zakazywać demonstracji też po
 
nie odwracaj kota ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja bym zadał inne pytanie

gdzie był TK kiedy wprowadzano ustawe 1066 ?

niech sobie ignoranci poszukaja co to za ustawa ...

 

nastepna sprawa jaka PIS powinien zrobic z TK to wyrzuci wszystkich sedziów z TK którzy sa powiazani i wywodza sie z systemu komunistycznego  :D i wprowadzic sedziów "swieżej krwi"

ciekawe ilu by zostało tych niezawisłych i nieomylnych, najwyzszej jakosci sedziów  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Jak można być tak dwulicowym jak jest Po najpierw sami majstrowali przy trybunale a teraz wielcy obroncy demokracji , jakim trrzeba być człowiekiem zeby tak kłamać byle dopchać sie do koryta


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jakim trzeba byc człowiekiem zeby wierzyc PO i Nowoczesnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

To manipulacja , mało kto z tych co wyszli na ulice wiedzieli o co chodzi i po co to wszystko


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

brawo1734 kto strzelał do górników ,kto olał 49 wyroków Tk ,kto wchodził siłą do redakcji po taśmy z podsłuchami, kto dał władze komornikom że mogą każdego zgnoić ,dlaczego tv nie pokazała lisa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Coś niemioszki też chcą zeby Po rządziło , nie dziwie im sie wszystko mieli na tacy , zero sprzeciwu , robili co chcieli i za to szczur donek dostał posadke


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

brawo1734 kto strzelał do górników ,kto olał 49 wyroków Tk ,kto wchodził siłą do redakcji po taśmy z podsłuchami, kto dał władze komornikom że mogą każdego zgnoić ,dlaczego tv nie pokazała lisa .

wszystko rozumiem ale nie rozumiem o co chodzi z tym lisem? "dlaczego tv nie pokazała lisa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Weźcie mi objaśnijcie, po jakie licho chcą konsultacji społecznych przy ustawie 500 złotych na dziecko? To niektórzy zrzekną się kasy? 
Teraz konsultacje są ważne, a przed jazdą z trybunałem nie były potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@1734

Ostatnimi czasy odzież wytwarzana ze zwierząt futerkowych zyskuje na sławie. Zatem zrozumiałym jest że wszelkie okazy wyhodowane w sprzyjających warunkach i czasach bardziej pomyślnych będą na tę chwilę lokowane w ustronnych miejscach, zapewniających minimum bezpieczeństwa które w niektórych przypadkach może zagwarantować prozaiczne wyciszenie.

 

EDIT: mirro chcą konsultacji właśnie z tego samego powodu jaki można wydedukować z twojego retorycznego pytania. Tłum od TK jest groźny, dlatego konsultacje stały się tak ważne, bo będą utwierdzać społeczeństwo w przekonaniu że rząd coś robi w tym kierunku.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Weźcie mi objaśnijcie, po jakie licho chcą konsultacji społecznych przy ustawie 500 złotych na dziecko? To niektórzy zrzekną się kasy? 

Teraz konsultacje są ważne, a przed jazdą z trybunałem nie były potrzebne.

A jak OFE okradli to gdzie były konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wtedy nie było tłumu na ulicach, dlatego obyło się bez konsultacji.

 

Eh, tyle słów już padło o tym tłumie KOD. Z niecierpliwością czekam odpowiedzi hubertusa z zakresu poglądów politycznych tego tłumu, bo jak sam powiedział jakieś poglądy polityczne mają. Wiec jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj