nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

damianzbr

 

uważam że  Hubertuss opisał wszystko dość logicznie i nie mam zamiaru ani ochoty  powielać tego co pisał 

widzę że obrałeś opcję udawania że nie rozumiesz tych argumentów 

demagogia jaką tu prezentujesz jest typowa ale pytanie co to ma do faktów ?

 

 

 

co do tych ludzi to jak myślisz kim oni są ? 

dziwne że są obywatele którzy protestują przeciwko deptaniu prawa i konstytucji w tym kraju nie ?

 

Nic nie udaję, jeśli wielu dookoła to robi nie znaczy że ja też. Dałem jakieś powody abyś tak sądził. Może to ty coś udajesz i z powodu obsesji jaka cię ogarnęła, nie masz możliwości bezkrytycznej oceny otoczenia i bezpodstawnie oskarżasz o to samo innych.

Wypunktowałem te argumenty i wydaje mi się że wiem co chciał przez nie powiedzieć hubertus, ale dla bezpieczeństwa chcę mieć to na piśmie.

 

Demagogia jaką tu prezentuje jest typowa... dla?

Zaczynam się bać, chciałeś powiedzieć pisiora? Weź pan, zgłoś się pan do lekarza specjalisty, może jeszcze jest nadzieja. Schizofrenia to okrutna choroba.

 

Co do tych ludzi, czyli kim są wypowiem się po przeanalizowaniu wypowiedzi hubertusa. Być może zmieni mi się pogląd.

 

Dziwne jest to że obywatele nie protestowali w innych przypadkach deptania prawa i konstytucji, a nagle teraz spadły im klapki z oczu, podnieśli się z kolan wzięli i sprawy w swoje ręce. Dał bym wiele abyś ty miał rację i hubertus przedstawił mi na to argumenty.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Kim są ludzie wychodzący na ulice? No , kim są? Kim jest Holland, Kondrat,Materna, Frasyniuk, Wyjec ? Tydzień temu miało być 50 tys. Dzisiaj łącznie w 20 miastach może tyle samo .  Jak na 800 tys. pracowników budżetówki to strasznie mało. Jak zakładał żyd Karol  Marks , to granica błędu statystycznego.  Jak widać banki tak łatwo nie odpuszczą i będą za wasze  finansować to żydowskie g...o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widać masz kompleks :D

czekasz na wypowiedz hubertusa  ;)

 

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto ma kompleksy?

Tak czekam na wypowiedź hubertusa. Chyba nie myślisz że będę rozmawiał z każdym z osobna. Gdybyś chociaż przedstawił kwestie z którymi się nie zgadzasz i najlepiej argumenty dlaczego się nie zgadzasz. Przecież sam powołałeś się na słowa hubertusa, więc nie rozumiem czego oczekujesz.

 

Podpuszczasz, mnie tak? to taki twój test na pisiora? Czy cię zaatakuje czy też nie. Dobrze że nie jest to choroba zakaźna, ale przykro że twoja rodzina musi się z tobą męczyć. Pewnie dlatego zamyka cię w pokoju na górze i abyś nie krzyczał zostawia włączony komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie mam ochoty tracić czas na bezsensowne przepychanki 

hamuj się czasem bo wyłazi z Ciebie zwykły burak  a widzę że chcesz udawać że masz sprawną głowę ;)  

zanim zaczniesz jechać po czyjeś rodzinie pomyśl o swojej , bo możesz się skaleczyć chłoptasiu     

 

nikomu nie narzucam swoich poglądów i staram się jak najmniej o tym pisać 

komentuję po prostu czasem to czy tamto i tyle  

lubię ludzi myślących którzy piszą o faktach i posługują się logiką  a nie demagogią i zwidami  :blink:

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bezsensowne przepychanki sam zacząłeś, a teraz stwierdzasz że jednak nie masz na nie ochoty.

Nie mam ci tego za złe, po prostu takie zachowanie jest zatrważające, przypomina objawy złego stanu psychicznego człowieka.

Co do buraków, chyba właśnie tymi słowami udowodniłeś każdemu kogo można określić tym mianem. Sam mnie zmusiłeś abym przypuszczał że masz obsesję na punkcie doszukiwania się w każdym pisiora. Teraz dowiedziałem się że lubisz wyzywać.

Nie przypominam sobie abym obraził twoją rodzinę, nie wyobrażam sobie abym mógł to w ogóle zrobić no i w jakim celu?

 

Chcesz dać mi do zrozumienia abym brał z ciebie przykład? Żartowniś...

Odebrałem to jak bezpodstawne obrażanie. Ale Jeśli dla ciebie zdania tego typu: ,,widzę że obrałeś opcję udawania że nie rozumiesz tych argumentów'' są komentowaniem po prostu, ok. W przyszłości zachowam większy dystans.

No właśnie, więc czemu tego co cenisz nie przekładasz na siebie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Bezsensowne przepychanki sam zacząłeś, a teraz stwierdzasz że jednak nie masz na nie ochoty.

 

 

 

jasno poparłem to co pisał kolega - czy to ciężko pojąć ?

co tu jeszcze pisać ? 

 

wiem że ubodło  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ubodło że poparłeś kolegę, bo być może hubertus przedstawi argumenty które skłonią mnie do przejścia na ,,ciemną stronę mocy,, ;)

Ubodło że zrobiłeś to w sposób obcesowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Kiedy protestujesz przeciw łamaniu prawa, to nie wodzi o prawo?
Kiedy Protestujesz przeciw łamaniu konstytucji, to nie chodzi o konstytucję?
Kiedy majstruje się przy immunitecie rzecznika praw obywatelskich, to nie chodzi o wolności i prawa obywatelskie?
To może wprowadzić świadomość zbiorową, będzie równo czysto ładnie. 

Na ulicy stoją zwykli obywatele, tacy sami jak my. Jeżeli zauważyli że coś jest nie tak to przecież im wolno. Być może to my jeszcze nie postrzegamy tego tak ostro jak oni. Być może niedługo przyznamy im rację, oby nie było za późno.
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Guzik prawda na ulicy stoją Petru i PO-PSL owska nomenklatura która chce wykorzystać zwykłych ludzi do obalenia Rządu i Prezydenta a to co Wałęsa wygaduje to się wgłowie nie mieści ten człowiek powinien się leczyć

Wciągają do tej gry jeszcze dzieci to obrzydliwe

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

CWmhVmsXIAA2yKk.jpg

 

mam nadzieję, że rodzice zostaną ukarani

Rodziców przykładnie zastrzelić, a bachory do przytułku gdzieś w Bieszczadach.

 

 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

będzie teraz jazgot o dwóch takich co chciały zestrzelić kaczkę  :D

może jaki film powstanie , tak czy siak kariera murowana  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Hiena nie pozostawia resztek pożera wszystko

 

 

a odnosnie tych dzieci to faktycznie rodzice powinni dostać kuratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Wojtekd czytaj ze zrozumieniem. Ci z powyższej fotografii pogodzili się z tym że przegrali wybory, a w każdym bądź razie nie uczestniczą w oddolnych manifestacjach mających na celu obronę demokracji.

No chyba jednak się mylisz. Kliknij w linki zawarte w niżej cytowanym poście, aby się o tym przekonać.

 

Nie no jasne. Wczorajszy marsz w ogóle nie był partyjny. Szczególnie dobrze widać to na tych zdjęciach:

http://s.tvp.pl/images2/3/9/4/uid_39453dd74e068a33f6d3c0155ee5bb201449921863188_width_720_play_0_pos_0_gs_0_height_405.jpg

http://wiadomosci.com/wp-content/uploads/2015/12/marsz-620x270.jpg

http://eserwis.info/images/stories-user/62/1699494-obywatele-dla-demok.jpg

http://img.politykawarszawska.pl/i/images/IMG_20151212_115747174.jpg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/36082/5.jpeg

http://bi.gazeta.pl/im/05/71/12/z19338245Q,Tomasz-Lis-Iga-Lis.jpg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/36082/6.jpeg

 

A skoro już wspomniałeś o ACTA. Ot, ciekawostka:  http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/590761,prezes_tk_andrzej_rzeplinski_o_acta_nie_dostrzegam_zagrozenia_dla_wolnosci_osobistych.html

Takich oto mamy obrońców wolności w TK.

Tak się składa, że część założycieli KOD ma pośrednie powiązania z Gazetą Wyborczą. A ta ostatnio ma nieciekawą sytuację finansową. Kurek z państwową na reklamy został po wyborach zakręcony. Ceny akcji Agory lecą w dół. A na dodatek sprzedaż na rynku prasy papierowej im spada. Jakby rządziła PO to przynajmniej mieliby stabilne źródło finansowania z reklam spółek skarbu państwa. Więc jakie mają wyjście? Wyprowadzają ludzi na ulicę pod pretekstem "obrony demokracji". Inna sprawa, że teraz ta kasa idzie do Gazety Polskiej czy wSieci.

 

A tutaj ciekawy wywiad z Mateuszem Kijowskim, założycielem KOD:

http://wyborcza.pl/magazyn/1,149726,19369625,mateusz-kijowski-zakladajmy-komitety.html

 

Moje ulubione jego fragmenty to:

"A w wyborach prezydenckich rok później, kiedy trzeba było decydować: Mazowiecki czy Wałęsa?

(...)Potem zagłosowałem na Olechowskiego, na Tuska i dwa razy na Komorowskiego.

A w parlamentarnych?

(...) Więc głosowałem na UD, potem na UW. W 2005, 2007, 2011 i teraz - to już na PO."

"Z przekonania?

- Z kalkulacji. Głosowanie to nie są wybory miss, nie wybiera się tego, kto się najbardziej podoba, tylko wybiera się przyszłość dla siebie. I były dwie możliwości: albo będzie premier Kopacz, albo premier Szydło. Rachunek był prosty: jeżeli mandat małej partii kosztuje tyle samo co dwa mandaty dużej partii, to lepiej zagłosować na dużą." - Człowiek, który broni demokracji uważa, że głosowanie na mniejsze partie nie ma sensu. Aha. Dobrze wiedzieć.

 

"Na Komorowskiego z kalkulacji?

- Z serca. Był najlepszym prezydentem w wolnej Polsce.

Lepszym od Kwaśniewskiego, który w rankingach wypada najlepiej?

- Tak. Był mniej upartyjniony. Znacznie bardziej dbał o sferę społeczną. Te kotyliony, marsze obywateli, "Orzeł może", próbował stworzyć jakąś wspólnotę.

A teraz mu wypominają orła z czekolady.

- Mali ludzie nie rozumieją takich rzeczy.(...)" - Czuję się teraz małym człowiekiem. Rozumiem, że wielkie media będą teraz pisać: "Kijowski dzieli Polaków." :D

 

"Wolność, równość, demokracja, wzajemne poszanowanie, troska o mniejszości - to są moje ideały." - I w ramach troski o mniejszości uważam, że głosowanie na mniejsze partie jest bez sensu. Aha.

 

"Aż we wrześniu 1991 r. trafiłem do "Wyborczej" do działu informatycznego. Akurat się przeprowadzaliście, byłem takim chłopcem, co biegał od gniazdka do gniazdka i pytał przez krótkofalówkę, w który numerek włożyć końcówkę. Potem nauczyłem się składać komputery, aż jakoś dołączyłem do najbardziej elitarnej grupy administratorów sieci. Na przełomie 1993 i 1994 odszedłem z "Wyborczej" do Centrum Edukacji Komputerowej,(...)" - Czy ja przypadkiem kiedyś nie wspominałem, że część założycieli KOD ma pośrednie powiązania z Gazetą Wyborczą?

 

"Przez weekend zgłosiło się trzydzieści parę tysięcy ludzi. I wszyscy krzyczeli: - Wyjdźmy z Facebooka, bo z klikania tutaj nic nie wynika!

23 listopada, w poniedziałek, "Wyborcza" napisała o nas na pierwszej stronie." - Wyborcza pisze na pierwszej stronie o grupie na Facebook, która powstała pięć dni wcześniej. Aha.

 

"W weekend powstał sztab. Ludzi przybywa, są nawet tacy jak moja mama, co zakładają Facebooka tylko po to, żeby do nas przystąpić. Trzeba ich dodawać do grupy, kontrolować, kto przystępuje, żeby - jak zdarzyło się na Podlasiu - nie wkręcił się jakiś narodowiec czy rasista." - To KOD zajmuje się też przyznawaniem ludziom certyfikatów na rasizm czy bycie narodowcem. To rasiście czy narodowcowi nie wolno bronić demokracji i TK przed złym Kaczyńskim :o ? Nie, no ten Kijowski znów dzieli Polaków.

 

"Gadaliście o zawiłościach prawnych wokół Trybunału?

- Trochę, ale mało, bo wszyscy się zgadzaliśmy, że to oczywiste draństwo. Raczej rozprawialiśmy, co chcielibyśmy robić i jak. Padł pomysł, że trzeba to jakoś usystematyzować. I powstały sekcje: akcji, mediów, prawa, edukacji.

Sekcja akcji działa sprawnie, przygotowała dwie pikiety, manifestację, ten marsz z zeszłej soboty, teraz szykuje kolejne, na tę sobotę. Szykujemy też sieć prawników świadczących pomoc.

Wam?

- Ludziom, którzy będą w jakiś sposób pokrzywdzeni. Weźmy dziennikarzy z mediów publicznych - wiadomo, że za chwilę polecą; albo tych, którzy oberwą za zaangażowanie w KOD." - Czyli nie rozumieliśmy co się dzieje z TK, ale założyliśmy KOD, bo wiadomo - draństwo. Poza tym wygląda na to, że Tomasz Lis załapie się na pomoc prawną KODu. No bo przecież na własnego prawnika go nie stać. Wiadomo.

 

"Mieliśmy zacząć o dwunastej. O wpół do dwunastej siedzieliśmy w autobusie z liderami partyjnymi, którzy mieli przemawiać.(...)

Politycy panu nie przeszkadzali?

- Nie, dlaczego? W państwie demokratycznym to politycy stanowią prawo, realizują je, pełnią urzędy i tylko oni mogą coś zrobić." To po co Pan wyprowadził tych ludzi na ulice? We własnych obywateli Pan nie wierzy?

 

A tu jeszcze taka ciekawostka: http://www.dws24.pl/images/pacewicz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

gdyby te dzieci byłe w marszu niedzielnym z podobnym napisem to media od rana miałyby jazdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

"gdyby te dzieci byłe w marszu niedzielnym z podobnym napisem to media od rana miałyby jazdę"

 

No media miały by jazdę, bo mogły by mówić o linczu.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

komitet-obrony-demokracji.jpg?w=562Na facebooku powstała grupa o nazwie „Komitet obrony demokracji„. Została ona stworzona po kryzysie politycznym wywołanym de facto przez PO, która tuż przed wyborami zawłaszczyła całkowicie Trybunał Konstytucyjny. Obsadziła wszystkie stanowiska sędziowskie swoimi sędziami. Jednocześnie znacznie zwiększyła mu uprawnienia. Tak, aby stał się trzecią izbą parlamentu, uniemożliwiającą reformowanie kraju.

Platforma Obywatelska zamierzała tam kierować wszystkie ustawy nowej władzy, która zostałaby sparaliżowana, a kraj mógłby nawet pogrążyć się w chaosie. Zwłaszcza, że czasy mamy bardzo trudne, a wielki globalny kryzys wciąż się nasila. Pomyślmy, czy tak miałaby wyglądać prawdziwa demokracja i prawdziwy ład prawny? Według proniemieckiego „salonu” demokracja jest tylko wtedy, gdy rządzą oni.

Zostało to szczegółowo wyjaśnione w linku poniżej:
PO planowało zamach stanu posługując się Trybunałem Konstytucyjnym!

Ciekawe jest to, jak przedstawia się Komitet obrony demokracji w swoich deklaracjach. Według jego założycieli, jest to ruch ponad ideologiczny i ponad partyjny. Oficjalnie dystansują się od partyjnych etykietek. Nawet na mój profil na facebooku wszedł jeden z adminów, rozpoczynając szeroką dyskusję. Twierdził on, że gorąco starają się odklejać ideologiczne i partyjne łatki przyklejane im przez media.

komitet-obrony-demokracji-zdemaskowany.jCzy tak jest w rzeczywistości? Przede wszystkim, Komitet obrony demokracji jest silnie lansowany przez środowisko zwane potocznie „salonem” – np przez Gazetę Wyborczą, Newsweek, Onet itp. Czym jest salon? Są to elity polityczne wywodzące się jeszcze z czasów PRL, które uwłaszczyły się na niedoli większości Polaków. Są to ludzie jednoznacznie źli, zdemoralizowani, podli. Mają „przybudówki” takie jak: urzędnicy, pracownicy korporacji, biznes, czy też pożyteczni idioci ideologiczni (neoliberalni, lewaccy).

Salon III RP ma jednoznaczną orientację proniemiecką, bo to Niemcy rządzą w całej Unii Europejskiej. Salon razem ze swoimi mediami (kartele niemieckie), think-tankami, „ekspertami„, pełni rolę wasala kolonialnego wobec polityki niemieckiej. Pod ich rządami Polska stała się zasobnikiem niewolniczej siły roboczej głównie dla niemieckich i amerykańskich korporacji.

Z salonem walczy środowisko PiS skupione wokół Dudy, Kaczyńskiego, Macierewicza, Szydło. Oczywiście nie jest to środowisko bez skazy, nie jest to rząd idealny. Sam wiele razy wytykałem ich błędy czy wyśmiewałem się z ich szaleństw, np tych związanych z konferencjami smoleńskimi i przedstawianiem puszki po browarze jako dowodu. Jednak taki mamy teraz rząd, jest on o kilka stopni lepszy niż to, co było dotychczas. Ci ludzie mają za motto: „Polaków trzeba trzeba trzymać krótko, ale nie wolno ich okradać„.

Środowisko to, ten rząd, będzie stosował dużo bardziej humanitarne metody rządzenia krajem. I przede wszystkim, Kaczyński ma plan wybicia się na niezależność od UE. Którą nie oszukujmy się, czeka kataklizm biblijnych rozmiarów związany z inwazją setek tysięcy, a w przyszłym roku milionów islamistów. Poza tym, środowisko Kaczyńskiego ma żądzę odwetu na salonie za katastrofę czy też zamach w Smoleńsku.

komitet-obrony-demokracji1.jpg?w=562Przeciwko temu protestuje środowisko salonu. Wybór kogo poprzeć wydaje się dla mnie oczywisty. Ale wróćmy do samego Komitetu Obrony Demokracji. Otóż internauci porównali twarze założycieli Komitetu Obrony Demokracji, z twarzami najbardziej aktywnej młodzieżówki Platformy Obywatelskiej. To są ci sami ludzie! Popatrzcie na poniższą fotografię. Zdjęcie na górze to założyciele Komitetu obrony demokracji. Zaś zdjęcia pod nim to obrazki happeningów młodzieżówki PO:

komitet-obrony-demokracji-zdemaskowany2.


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No chyba jednak się mylisz. Kliknij w linki zawarte w niżej cytowanym poście, aby się o tym przekonać.

Tu na AF możesz przeczytać że jestem ignorantem, nie oglądam TV i do całkiem niedawna byłem zupełnie zielony w kwestii ustaw związanych z TK. Dlatego też nie potrafię na chwilę obecną stwierdzić czy się mylę czy też nie. Przez omyłkę napisałem w trybie oznajmiający, a powinno być w przypuszczającym. Czekam na rzeczowe argumenty od hubertusa które będą werdyktem w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Napisałeś, że liderzy partyjni z demotywatora nie uczestniczyli w demonstracjach KODu. Niżej miałeś linki ze zdjęciami, na których idą oni w pierwszym rzędzie marszu. To jakich bardziej rzeczowych argumentów się spodziewasz w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

 

mówią że trybunał działa w interesie obywateli, nic bardziej mylnego, do tej pory Trybunał Konstytucyjny działal w interesie nie obywateli. bo gdzie był Trybunał Konstytucyjny jak zabierano nam pieniądze z OFE?. gdzie było konstytucja, dlaczego ją wtedy złamano, dla dobra państwa? wtedy można łamać konstytucję? obywatel się nie liczy?to obywatel powinien o swoich pieniądzach decydować a nie trybunał! po inne partie! co nas okradli razem z trybunałem Konstytucyjnym.

dla mnie najlepiej by było gdyby został trybunał rozwiązany lub był naprawdę niezależny. Ale takiego nie będzie.trybunał to ostatnia Reduta po, "dlatego będą kwiczeć jak świnie odciągane od koryta".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj