nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

OKEY    154

Ja myślę że 99% to normalni ludzie a ten 1% to debile zresztą jak wszędzie. Problem w tym że tv nie widzi potrzeby pokazywania tych 99% bo oglądalność by spadła ale za to ten 1% to jest hit sezonu zwłaszcza 11 listopada :) .
Niestety w tym roku tv strasznie zawiedziona była bo ci wredni faszyści zawalili na całej linii :( .

 

Jeśli wie się jak to każdy naród można zeszmacić albo ze szmat zrobić bohaterów. Przykład mamy po sąsiedzku , Niemcy doprowadzili do największej zagłady ludzkości w tym 100leciu  a po 70 latach stoją na czele Europy, świeca przykładem i mówią innym jak maja żyć.

Przykład odwrotny to Japonia jeden z chyba najdumniejszych narodów na świecie .  Teraz dorośli mieszkańcy ubierają się i zachowują jak dzieci, oglądają kreskówki i biorą odział w durnych  programach tv.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Akko: wyłącz telewizor, włącz myślenie.

No właśnie jak będziesz mniej słuchał ćwoka z Torunia i jego mediów oraz oszołomów pisowskiej gadzinówki o nazwie Republika to wyjdzie Ci na zdrowie .Z kanałów tv które mnie interesują to oglądam wyłącznie BDC Earth ,Planet+ ,TVP Historia ,HD Historia,Historia,National Geographic ,Discovery itp .Żadnych gadzinówek politycznych czy informacyjnych bo szkoda mi na nie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Gówno nie patrioci, co to za patriota co heiluje jak zwykły faszysta albo te brązaowe koszule, wyglądają jak bojówki nsdap, chcesz być narodowcem to wymyśl coś własnego a nie małpujesz po faszystach. Akko ma rację to zwykłe zjeby szukające okazji do zadymy ciekawe jak szybko by spierfalali gdyby np moskale na nas ruszyły. I żeby była jasność nie jestem żadnym lewakiem, komuny nie lubię, kler mam gdzieś, multikulti i ciapatych nie trawię.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Faszyści byli patriotam, narodowcy byli patriotami i komuniści też byli patriotami. Różnią ich poglądy i metody ale nikt nie ma prawa odmawiać im patriotyzmu. Zapewne jesteś patriotą i czytając "kler mam gdzieś": myślę - lewak a jak widzę " multikulti i ciapatych nie trawię".to kojarzy mi się z narodowcem. Tak jak widzisz patriotyzm ma różne odcienie  ;) 

 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

tak ale zgodnie ze swoimi przekonaniami dla dobra kraju a nie  dla checi dokopania przeciwnikom   i nachapaniw sie  mamony

Kiedys przed laty  byłem przymusowo na zegraniu pzpr  na około 200 złonków parti tylko jeden był prawdziwy z przekonaniami

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Faszyści byli patriotam, narodowcy byli patriotami i komuniści też byli patriotami. Różnią ich poglądy i metody ale nikt nie ma prawa odmawiać im patriotyzmu. Zapewne jesteś patriotą i czytając "kler mam gdzieś": myślę - lewak a jak widzę " multikulti i ciapatych nie trawię".to kojarzy mi się z narodowcem. Tak jak widzisz patriotyzm ma różne odcienie  ;) 

Za to oni nie mają prawa nikomu narzucać totalitaryzmu a jako przybudówka PIS próbują to zrobić nazywając innych polakami gorszego sortu i gestapowcami ustami ich wodza Kaczyńskiego .Zresztą jeśli zostanie Kaczyński pozwany za to przez 5 tyś ludzi to uważam że mu się należy .Powinni mu zasądzić z milion zł odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych oraz przeprosiny w mediach. Ci drudzy pozywający jeśli wygrają powinni przekazać po odjęciu opłat dla adwokata tą kasę na cele społeczne Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Reforma po pisowsku .Pozamykają bladym świtem tych co pozwali Kaczyńskiego .Ziobro z Kamińskim mają już w tym wprawę .Następny rząd w imieniu polski będzie wypłacał za to milionowe odszkodowania tak jak to musiał robić po rządach PIS z 2007 roku przez zamieszanie jakie wywołał oszołom Macierewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Nie był bym taki pewny 

teraz maja wsystko przemyslane i nieraz nas zaskocza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Za to oni nie mają prawa nikomu narzucać totalitaryzmu a jako przybudówka PIS próbują to zrobić nazywając innych polakami gorszego sortu i gestapowcami ustami ich wodza Kaczyńskiego .Zresztą jeśli zostanie Kaczyński pozwany za to przez 5 tyś ludzi to uważam że mu się należy .Powinni mu zasądzić z milion zł odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych oraz przeprosiny w mediach. Ci drudzy pozywający jeśli wygrają powinni przekazać po odjęciu opłat dla adwokata tą kasę na cele społeczne

Obrażajac i poniżając innych podnoszą sobie samoocenę i podkreślają wyimaginowaną odrębność. Wyładowanie frustracji i tyle


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Kaczyński ma już wprawę w obrażaniu Ślązaków jako opcji niemieckiej .Dziwi fakt że taką krótką pamięć mieli ci Ślązacy że przy tych wyborach nie pogonili PIS .Chyba że na śląsku już nie mieszkają Ślązacy a wyłącznie ludzie z innych regionów polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Muszę przyznać Ci rację tylko jeszcze nie wiedzą że i tak zbankrutują bo z pustego to i Salomon nie naleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

ale parę lat jeszcze pociągną, a kto tam myśli co będzie dalej i czy będzie z czego dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Połacza kopalnie  z elektrowniami a kłopoty z rentownoscia kopalni przeniosa sie na cene pradu dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

No i wyborcy będą ich chwalić .Już takie coś było w Będzinie i nie wypaliło a kopalnia Grodziec upadła całkiem i teraz jest zalana .Nikt jej przez to nie kupi bo koszty przywrócenia jej do życia są zbyt duże .Gdyby ją opchnęli prywaciarzowi jak podupadała to ludzie pewnie do dzisiaj mieli by pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Zarzuca się Dudzie i Szydło że nie mają własnego zdania. A ja myślę że mają, tylko się z nim nie zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla tych, którym idee są dalekie, może zabiła je prywata..... nie chcą rozumieć, .....nie ma się co dziwić, że idą z masą nie oglądając się za siebie i przed siebie....ważne tu i teraz.

Ci, którzy chcą, zatrzymają się na chwilę  i zrozumieją, że Polska staje się papierowym narodem. 

A gdzie honor i szacunek, to aż tak wiele. Partnerstwo to nie poddaństwo. I można iść z duchem czasu.

 

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/3344/z-tradycja-stylistyki-ruchu-narodowego-w-tle

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Spółki energetyczne juz maja nowych prezesów 

po wypłacie barnórek do konca roku  wystarczy 

a potem opony

 

 

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Godność, którą nosisz w sobie pozwala Ci czuć się partnerem, a nie poddanym czy niewolnikiem. Nikt nie może Cię jej pozbawić, chyba że sama się jej wyrzekniesz, albo rano nie będziesz mogła spojrzeć w lustro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

 

Dla tych, którym idee są dalekie, może zabiła je prywata..... nie chcą rozumieć, .....nie ma się co dziwić, że idą z masą nie oglądając się za siebie i przed siebie....ważne tu i teraz.

Ci, którzy chcą, zatrzymają się na chwilę  i zrozumieją, że Polska staje się papierowym narodem. 

A gdzie honor i szacunek, to aż tak wiele. Partnerstwo to nie poddaństwo. I można iść z duchem czasu.

 

http://www.konserwat...arodowego-w-tle

   Z tym artykułem wszystko fajnie tylko że po drodze była II wojna i to wiele zmienia .Niemcy nazistowskie to wszystko splugawiły a zresztą i sama organizacja (Obozu Wielkiej Polski) musiała coś mieć za uszami że została zdelegalizowana i to jeszcze za życia Piłsudskiego i obozu jego który rządził bo w 1933 roku .Zresztą przed wojną to i swastyka nie była uznawana za zły symbol bo jak dobrze pamiętam to pochodzi z Indii czy też Tybetu i oznaczała szczęście .Nawet polskie przedwojenne oddziały wojskowe miały ją w swoich odznakach np https://www.google.co.uk/search?q=swastyka+symbol+w+przedwojennym+wojsku&espv=2&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj50ciw3uPJAhXJwBQKHRanAKQQ_AUIBigB&dpr=1#imgrc=Y9BEY8AqzXMr6M%3A Jednach po napadzie Niemiec hitlerowskich znikła z polskich odznaczeń wojskowych na zachodzie bo nie do pomyślenia było by jej nadal używać .Dlatego nadal uważam że współcześni narodowcy nie powinni używać ani przedwojennego umundurowania ,ani pozdrowienia,ani dawnej symboliki gdyż skojarzenia wywołuje to jednoznaczne  .Powinni zaprojektować sobie swoje własne współczesne np coś z husarzem na koniu mającym proporzec z flagą polski . Mogło to być na tle czerwonego krzyża a główne tło za krzyżem powinno być białe ,Mogła to by być też tarcza rycerska pokryta na biało z dwoma czerwonymi np mieczami grunwaldzkimi .Pozdrowienia z podnoszeniem ręki powinni zaniechać .Co do ubioru to mogli by mieć koszule w kolorze khaki i do tego w kolorze ciemno zielonym spodnie .Nie powinni też zrzeszać ludzi którzy byli karani za przestępstwa typu wandalizm,rozboje,kradzieże itp .Wtedy mogli by wystąpić do ministerstwa obrony narodowej z prośbą by zostali uznani za para militarną przybudówkę armii WP .Przechodzili by np szkolenia z użycia broni i wojny partyzanckiej .Dziewczyny będące w tej organizacji szkolenia z używania środków łączności i bycia sanitariuszkami .W czasie pokoju mogli by pomagać podczas klęsk żywiołowych jako wolontariusze .Takie coś miało by sens i zaskarbiło by im przychylność innych polaków .Byli by też szanowanymi obywatelami .W dzisiejszym wydaniu niestety są  bandą składającą się z różnych zadymiarzy

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj