nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Jako idiota i ignorant będę twierdził że śledztwo zostało przeprowadzone rzetelnie, na tyle ile pozwoliła strona rosyjska, doświadczenie naszych śledczych w tego typu sprawach oraz wrzaski i krzyki.

Widzę że kolega ma wiadomości na temat gen. Petelickiego i okoliczności jego śmierci, proszę z tym szybko do prokuratury.

Niedawno rozmawiałem z dyrektorem jednego dużych marketów i odpowiedział mi krótko- "damy radę", dostawcy już są poinformowani.

 

 

Jeśli odpowiada Ci to, że ktoś sikając Ci na głowę, mówi, że to deszcz, to ok. Rozmawiać to Ty mogłeś co najwyżej z kierownikiem wiejskiego GS-u, bo chyba nie myślisz, że jakiś chłoptaś - Twój znajomy - realizuje zamówienia na swój supermarket w pojedynkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Co wy tu się kłucicie Już działają Dołorzyli do paliwa i jeszcze to. http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/rolnicy-docisna-pedal-gazu,61445.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Jako idiota i ignorant będę twierdził że śledztwo zostało przeprowadzone rzetelnie, na tyle ile pozwoliła strona rosyjska, doświadczenie naszych śledczych w tego typu sprawach oraz wrzaski i krzyki.

Widzę że kolega ma wiadomości na temat gen. Petelickiego i okoliczności jego śmierci, proszę z tym szybko do prokuratury.

Niedawno rozmawiałem z dyrektorem jednego dużych marketów i odpowiedział mi krótko- "damy radę", dostawcy już są poinformowani.

 

 

 

Taa.. rzetelnie .. tak jak i sekcje zwłok rzetelnie...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Widzisz Tomkutroszyński świat jest trochę szerszy niż Ci się wydaje. Ludzie znają się bo łączą ich wspólne interesy, bo sobie w życiu pomogli, bo razem nadstawiali gdzieś głowę.  Nie oznacza to jednak poufałości. Ludzie rozmawiają ze sobą, a jeżeli spotkają się tacy którzy nie narzekają, tylko próbują rozwiązać problem rozmowa się klei i jest pożyteczna dla wszystkich. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Już niedługo pomożemy wam spakować walizki. Albo hotel i grzanie gazem albo Izrael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Reksiu znowu leków nie wziąłeś, niedobry chłopiec.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Warto też zerknąć na naszą gospodarkę i giełdę gdzie inwestorzy masowo się wycofują, a nowi omijają szerokim łukiem, złotówka leci na łeb. To wszystko reakcja na krótkie rządy Pisu, a to dopiero początek. Jak wprowadzą do RPP wyznawców smoleńśkich czy rydzykowskich to za jakiś czas będziemy mogli tapetować ściany złotówkami.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

oznaki tej sytuacji były juz w styczniu kolego poobserwuj pln index postudiuj, poczytaj, pomysl i głupstw nie opowiadaj

 

http://stooq.pl/q/?s=pln_i&c=1y&t=l&a=lg&b=0

 

a co do złotówki to masz racje, ja nawet słyszałem o prognozach 7zł za dolara, ale nie wciskaj kitu ze to robota PISu, nie to robota obcego kapitału, to jest jeden z elementów zastraszania patriotycznych rzadów, a głupi lud tego nie pojmuje, mysli ze to robota złych ludzi z rzadu, jeden z elementów wpływania na rzady zeby tanczyły jak im sie zagra

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

o tym to ja juz wiedziałem w styczniu ze bedzie leciał w dół  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

oczywiście i wcześniej giełda zaliczała dołki ale głównie w reakcji na sytuację na świecie i inne giełdy teraz sytuacja jest jednak inna. Po wyborach, a szczególnie w ostatnim czasie kiedy stało sie jasne, że taki Morawiecki ma tyle do powiedzenia w gospodarce co ja, a Pis zamierza jednak zrealizować absurdalne obietnice wyborcze i tym samym doprowadzić kraj do bankructwa, więc kto może to wycofuje kapitał co widać po indexach, które dołują dużo bardziej niż na innych europejskich giełdach. Zresztą posłuchaj ekonomistów i ekspertów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zalerzy kto jakich słucha ekspertów  :D

ja słucham takich co bezbłednie przewiduja naprawde, ty słuchasz takich co sie znaja prawde po FAKCIE  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

grego i goral

buahhhaaaaaaaaa ale macie pojęcie o giełdzie buaahhhaaaa

dawno takiego cyrku nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

no wróżką nie trzeba było być aby wiedzieć co się stanie jak Pis dojdzie do władzy, a teraz jest tego potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

zalerzy kto jakich słucha ekspertów  :D

ja słucham takich co bezbłednie przewiduja naprawde, ty słuchasz takich co sie znaja prawde po FAKCIE  :D

i co z tego masz ? puste  konto ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na pewno wiecej bez roboty jak ty  :D  :D  :D

po ile mleko ci wyszło ostatnio ? 65 gr ?  :D  

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

coś słabe masz rozeznanie 

a taki exspert od wszystkiego  ;)

kogo teraz udajemy ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no własnie marko, kogo teraz udajemy ?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj