nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6401

Z tego co widzę to Nowoczesna przyjęła w sejmie taktykę zadawania pytań. I bardzo dobrze. Bo za to biorą pieniądze jako posłowie. 
Tak między nami mówiąc, to nie podoba mi się opuszczanie sali przed głosowaniem, przez kogokolwiek i wg mnie uczestniczenie w głosowaniu należy do obowiązków posła. Nie podoba się - oddać mandat i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co powiedzie na nuklearne aspiracje chłopaków z PiSu? Ta władza się ośmiesza jak tylko może. Jak nic przypomina się rok 2005. I nie ustające pasmo komedii z politykami PiS. Pycha ich gubi plotą głupoty. I jest śmieszno i straszno. Bo teraz co? Komisja do spraw Smoleńska wykaże, że zamachu dokonał Putin. Antoni naciśnie guzik i bum. Czy naprawdę w PiS ie nie ma mądrych ludzi do stołków ministrów czy vice ministrów? Tylko głupole za których co raz trzeba się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Jak będzie defilada to będą tę bombę wozić na lawecie i pokazywać ludziom. Może nawet przewieszą szarfę w barwach narodowych, albo napiszą na niej kredą "Za Smoleńsk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

comment_v137Ddr0o0YQML55ydgCqEgksQ2NusoE

tak w mlodosci wygladal twoj idol towarzysz prokurator piotrowicz ?? ,w pzpr od 78 do slusznego konca,przystojniak -temu pewnie kaczynski sie nim zaopiekowal.........

w dyskusji o kopalniach pamietajcie o jednej rzeczy zloza sie wyczerpuja w szybkim tempie ,za kilkanascie lat zostanie tylko kilka najmlodszych kopaln, dzisiaj kopie sie juz na 1100 m wiec jak ten wegiel moze konkurowac z tym z kopaln odkrywkowych, kopalnie taniej sprzedaja wegiel ktory jest jeszcze pod ziemia a ten na haldach juz jest sprzedany lub zastawiony, brakuje pieniedzy na wyplaty,barborke,czternastke- w obliczu zmian klimatycznych, gornictwo w polsce nie ma wiekszych perspektyw


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

No może i racja , ale przecież ten węgiel na hałdach nie leży tam osiem lat. Co wiec ten POsrany rząd robił ,że do tego doprowadził? Żydki wzięli co było a długi zostawili dla gawiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

PO doprowadziło do tego? Hałdy się potworzyły dlatego, że przemysł jakimś dziwnym trafem wolał kupować węgiel kilkukrotnie tańszy... po załamaniu się cen na świecie. Wszystkie rządy po 89r. rozpasały górników, a jak któryś próbował się wziąć za restrukturyzację to kończyło sie na paleniu opon i strajkach.  Kilka lat temu było prosperity na węgiel spółki nieźle zarabiały i zamiast te pieniądze przeznaczyć na restrukturyzację to wszystko przeżarto na większe pensje, premie, 14ki itd doskonale pamiętam strajki za podwyżkami tylko dlatego, że spółka osiągała zyski. A myślisz, że PIS odważy się cześć kopalń zamknąć i sprywatyzować resztę?Bo innej opcji nie ma,

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jakie zyski? Większość kopalń jest deficytowa. Węgiel na hałdach drożeje podwójnie, potrójnie itd, bo zarabiają pośrednicy. Żaden rząd ich nie wyrzuci z tego łańcuszka. Bo oni mają mnóstwo kasy a więc jest czym się z politykami dzielić. Węgiel w kopalni kosztuje około 250 zł za tonę a na składach 800 - 900. Więc o czym mowa. Państwowe firmy i interesy z nimi to źródła kokosów dla prywatnych osób mających układy. Dlatego wszystko w tym kraju powinno być sprywatyzowane i to już dawno. Niestety politykom łatwo jest znaleźć naiwnych wyborców i wmówić im, że prywatyzacja to zło. A robią to tylko po to, zęby mieć z czego ciągnąc. A naiwny wyborca myśli, że głosuje w obronie państwowego majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

PO doprowadziło do tego? Hałdy się potworzyły dlatego, że przemysł jakimś dziwnym trafem wolał kupować węgiel kilkukrotnie tańszy... po załamaniu się cen na świecie. Wszystkie rządy po 89r. rozpasały rolników, a jak któryś próbował się wziąć za restrukturyzację to kończyło sie na paleniu opon i strajkach.  Kilka lat temu było prosperity na węgiel spółki nieźle zarabiały i zamiast te pieniądze przeznaczyć na restrukturyzację to wszystko przeżarto na większe pensje, premie, 14ki itd doskonale pamiętam strajki za podwyżkami tylko dlatego, że spółka osiągała zyski. A myślisz, że PIS odważy się cześć kopalń zamknąć i sprywatyzować resztę?Bo innej opcji nie ma,

 

Jak rozpasały rolników? I co rolnicy mają wspólnego z zalegającymi hałdami węgla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiana87    22

Co powiedzie na nuklearne aspiracje chłopaków z PiSu? Ta władza się ośmiesza jak tylko może. Jak nic przypomina się rok 2005. I nie ustające pasmo komedii z politykami PiS. Pycha ich gubi plotą głupoty. I jest śmieszno i straszno. Bo teraz co? Komisja do spraw Smoleńska wykaże, że zamachu dokonał Putin. Antoni naciśnie guzik i bum. Czy naprawdę w PiS ie nie ma mądrych ludzi do stołków ministrów czy vice ministrów? Tylko głupole za których co raz trzeba się wstydzić.

 Czy Panie Hubertuss się TVNu i  pro PO-wskich stacji, nasłuchałeś? Wiecej bezczelnych głupoli ktorzy byli za rzadów PO juz sie nie da zmiescic na "stołkach" . Wstydzic to należy sie za byłego prezydenta,jego kancelarii i byłego rządu- ale przecież, okradnięcie Pałacu Prezydenckiego to nie wstyd,cały cyrk w Japonii tez nie, wzrastajacy dziennie o ponad 270 mln zł ,za ostatnich dni POwskich rządów, dług zapewne też nie. Wiec może tego, że nasz były premier D Tusk powiedział. że POLSKOSC TO NIENORMALNOSC. A  tak na marginesie gdyby moi rodzice, siostra czy brat zginęliby w tym samolocie, do końca życia starałabym sie dowiedziec prawdy.

Śmieszno i straszno jest dla mnie teraz, kiedy widze jak idealizowany jest były rząd a oczerniany obecny choć dopiero zaczyna.

Teraz stajemy się problemem dla UE a dlaczego...bo dojna krowa zaczyna pokazywać rogi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Która prawda by Cię satysfakcjonowała? Albo jakiej prawdy byś oczekiwała aby przestać szukać? A gdybyś pod koniec życia dowiedziała się że jednak jest inaczej niż myślałaś całe życie? 
Zaręczam Ci że w życiu jest wiele fajniejszych rzeczy do zrobienia niż żywienie się własnym bólem.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Katiana87 gdzie ja pisałem, że poprzedni rząd czy prezydent byli dobrzy? Mało tego twierdzę, że bardzo dużą winą PO i Komorowskiego jest to. Jaki rząd i prezydenta teraz mamy. Brutalna prawda jest taka, że niestety do politycy mądrzy ludzie się nie garną. Jest ich tam bardzo mało.

Co do Smoleńska wszystko jest już wyjaśnione. Ale oczywiście PiS będzie tym grał, żeby otrzymywać elektorat.

PO była słaba ale nie znaczy, że będę chwalił wypowiedzi PiSu. Bo plotą głupoty częściej jak ci z PO.

Tak na marginesie coś słyszałem jak Kamysz mówił, że PiS chce kadencyjność w samorządach zaprowadzić. Jeśli to prawda to popieram. Nie jestem ślepo uprzedzony do PiSu. Jednak niestety patrząc na działania PiSu więcej tam złego niż dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

Jak rozpasały rolników? I co rolnicy mają wspólnego z zalegającymi hałdami węgla???

Zapewne chodziło mu o górników ale się przejęzyczył.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Już nie chciałem nic pisać w tym temacie (przynajmniej do dnia po 100 dniach rządzenia PiSu) ale jak czytam bzdurę: "co do smoleńska to wszystko jest wyjaśnione" to się pytam właściwie co jest wyjaśnione? Żadnej analogii do jakiejkolwiek katastrofy tego typu samolotu (wciąż nie znalazłem opisu katastrofy samolotu który wpadł by na bagno, po czym rozleciał się na tysiące kawałków, a elementy gubił sporo szybciej niż zahaczył o pierwszą przeszkodę), żadnych faktów do których można nie mieć zastrzeżeń (np. był problem ze zmierzeniem wysokości na jakim rzekome skrzydło zostało oderwane). Z chęcią bym popatrzał na zdjęcia satelitarne (o które nikt z rządzących wtedy się nie pofatygował). No i forma odpowiedzi ( a raczej jej brak) na pytania zadawane członkom komisji Milera też świadczy o czymś, nie uważasz hubertuss?


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Jak rozpasały rolników? I co rolnicy mają wspólnego z zalegającymi hałdami węgla???

 

haha o kurde ale pojechałem :lol:, oczywiście o górników mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

A co masz do górników? Oni są od tego aby węgiel wydobywać. Od myślenia są PO-wskie zarządy holdingów, zarządy kopalń i grubi prezesi nominowani przez  rząd.

 jak ktoś nie umie liczyć i jest żydem to go na prezesa do kopalni i skutki tego są aż nazbyt widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

świnie tanie są to dlatego wszędzie ich pełno jak żydów w Polsce.

 

są też katolicy którzy to modlą się odmawiając różaniec do króla żydowskiego  :D

kim oni są ? sługami żydowskimi ?  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Już nie chciałem nic pisać w tym temacie (przynajmniej do dnia po 100 dniach rządzenia PiSu) ale jak czytam bzdurę: "co do smoleńska to wszystko jest wyjaśnione" to się pytam właściwie co jest wyjaśnione? Żadnej analogii do jakiejkolwiek katastrofy tego typu samolotu (wciąż nie znalazłem opisu katastrofy samolotu który wpadł by na bagno, po czym rozleciał się na tysiące kawałków, a elementy gubił sporo szybciej niż zahaczył o pierwszą przeszkodę), żadnych faktów do których można nie mieć zastrzeżeń (np. był problem ze zmierzeniem wysokości na jakim rzekome skrzydło zostało oderwane). Z chęcią bym popatrzał na zdjęcia satelitarne (o które nikt z rządzących wtedy się nie pofatygował). No i forma odpowiedzi ( a raczej jej brak) na pytania zadawane członkom komisji Milera też świadczy o czymś, nie uważasz hubertuss?

 

Nie no wiem dla części nic nie jest wyjaśnione. I nigdy nie będzie. Chyba, że Antoni z Jarosławem na przykładzie łamania parówek dowiodą, że był wybuch czy tam co jeszcze im do głów przyjdzie. Wszystko jasne jest dla wszystkich oprócz zwolenników PiSu. Dlaczego, żadna zachodnia instytucja nie chce się w to mieszać? Dlaczego Duda i ogólnie PiS po objęciu władzy nie szuka żadnych instytucji gotowych to śledztwo przeprowadzić na zachodzie? Bo oni wiedzą, że wszystko jest już wyjaśnione i żadna poważna instytucja między narodowa nie zajmie się dowodzeniem głupot PiSu na temat Smoleńska.

Nie wiedziałem też, że samoloty rozbijają się wg określonych schematów a ty chciał byś szukać analogii innych wypadków. Kto tu bzdury pisze? Wierz sobie w zamach czy w co tam ci PiS powie. Jedno jest pewne po wygraniu wyborów PiS się za to jakoś nie bierze. Bo oni wiedzą jak było. Tylko mamią głupotą swój elektorat.

 

A co masz do górników? Oni są od tego aby węgiel wydobywać. Od myślenia są PO-wskie zarządy holdingów, zarządy kopalń i grubi prezesi nominowani przez  rząd.

 jak ktoś nie umie liczyć i jest żydem to go na prezesa do kopalni i skutki tego są aż nazbyt widoczne.

 

Teraz będą PiS owskie zarządy i sytuacja się nie zmieni. Kopalnie jak były tak będą nie rentowne. A podatnik czyli każdy z nas za to zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

W ubiegłym tygodniu cena świń w mojej gminie doszła do 2,20. Trochę  dalej 2,80.  Wiec może też będziecie wmawiać ludziom że rolnik jest nierentowny.

Policz podatki jakie odprowadza górnictwo , oraz płace żydowskich pasibrzuchów i wyjdzie,  że górnictwo jest opłacalne. jednak trzeba ciemnocie wmówić ,że rentowne nie jest, że trzeba zwolnić połowę załogi której pracę wykonają pozostali za połowę dotychczasowej stawki. Wszystko to po to aby pasibrzuchom zostało więcej.

Jakoś przemysł energetyczny , spółki oparte na węglu są rentowne. Spójrz na składowe rachunku za energię . Wystarczy dopisać jedna pozycję i rentowność sama wyjdzie.

Dzisiaj wszystkie żydowskie trolle plują jadem na PIS , nie szanując demokratycznych wyborów. Wcześniej im to pasowało, ale korytko się wywróciło. Inne pejsy od rana rzucają orderami i odznaczeniami . I dobrze. Polskie odznaczenia są dla Polaków . Izraelskie dla żydów. I tego się trzymajmy.

Co gorsza, POsrańcy niczym POsłancy targowicy pojechali do Brukseli do swoich żydów, pedałów i masonów na skargę. Pewnie wkrótce Bruksela nakaże rozbiór Polski

wymieni sejm , prezydenta i rząd Polski i osadzi w to miejsce na powrót spolegliwych złodziei z PO aby grabież mogła trwać dalej.

marko-kolo . Gdybyś chodził na lekcje religii , to dowiedziałbyś się ,że to żydzi zadenuncjowali Jezusa , a katolicy nie są sługami tych pejsatych świń.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj