nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Krassus    97

Ach te media i ta żydomasoneria. Nawet kupką kostki lub drzewkiem potrafią naszych dzielnych patriotów sprowokować. Pierwszy raz od 5 lat marsz przebiegł tak jak powinien i zaraz zostało to ogłoszone sukcesem bo nikt nie dał się sprowokować obcemu wywiadowi i antypolakom.

 

Tylko patrząc się z boku, ten marsz to w dużej części manifest polityczny jak i poglądów a nie świętowanie odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Czy tak to powinno wyglądać?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Miejsce prowokacji, czyli ambasada rosyjska znajduje się prawie 3 km od trasy marszu. Naprawdę, wyśmienita prowokacja.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal122    8

Wtedy jak kazali spalić budkę trasa marszu też znajdowała się z dala od ambasady ale w trakcie marszu przekierowali jego trasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dziwne, przygotowali teraz antypolską kostkę brukową a i tak nie było kiedy jej użyć. To jest dopiero prowokacja!


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Miejsce prowokacji, czyli ambasada rosyjska znajduje się prawie 3 km od trasy marszu. Naprawdę, wyśmienita prowokacja.

A tobie tak żal , tej ruskiej swołoczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

tak brzydko wyrazasz sie o polskich patriotach -nieladnie, mi tez ich zal ze nie mogli pozdrowic brukiem swoich rosyjskich kolegow, wiadomo  ze ruch narodowy od poczatkow stawial na rosje jako swojego sojusznika,tylko rosja jakos tego nie rozumiala. no ale nazwanie maszerujacych ruska swolocza[choc ich przywodca by sie to nalezalo] to przesada.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koniec spekulacji! Ceny ziemi spadną

Ziemia rolna dla rolników

Czas najwyższy zacząć się jednak odzwyczajać od informacji o dynamicznie drożejącej ziemi w Polsce. Wszystko za sprawą nowelizacji ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego. Jej nowe zapisy wchodzą w życie od 1 stycznia 2016 roku, a znaleźć w nich można na przykład obostrzenie, zgodnie z którym nabywcą ziemi rolnej może być tylko rolnik, który od 5 lat prowadzi gospodarstwo rolne i co więcej posiada już nieruchomość na terenie gminy, w której chciałby kupić ziemię.

http://www.fakt.pl/nieruchomosci/ceny-ziemi-rolnej-moga-spasc-nowe-prawo-utrudnia-zakup-ziemi,artykuly,572388.html

ustawodawca daje sąsiadom sprzedającego prawo pierwokupu. Co to oznacza w praktyce? Jeśli jakiś rolnik zdecyduje się kupić od kogoś hektary, to trzeba poinformować sąsiada osoby sprzedającej, że może wejść w buty kupującego. Kolejnym obostrzeniem jest ograniczanie wielkości gospodarstw do powierzchni 300 ha. Ktoś, kto będzie posiadał tyle, lub więcej ziemi, nie będzie mógł powiększać swojego gospodarstwa.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

i komu to ma pomóc, komu utrudnić dostęp, chyba nam, którym rodzice przepisują gospodarstwa, i przez 5 lat kiszka z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

No cóż echa polityki PO i PSL Niby ekskrementy zniknęły ale smród pozostał I to może być dość uporczywy smród jeśli jeszcze UE każe nam zapłacić za zaliczki dopłat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

terroryści islamscy pokazali francuzikom ile warta jest ich polityka, nie ma lekko za głupotę trzeba płacić

dobrze, że zmieniliśmy prezydenta i premiera na normalnych, jest nadzieja, że nie sprowadzą kilku tysięcy uchodżców a wśród nich kto wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Czy normalnych to czas pokaże ,ponadto unia nałoży sankcję jak ich nie przyjmiemy ,pytanie co sie dla rządu bardziej będzie opłacać   .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

za te zamachy odpowiedzialny jest głupi francuzki rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Raczej zbałamuceni ludzie bo tych polityków ktoś musiał wybrać .

No ale jeśli jeśli ludzie swoja wartość oceniaja na podstawie papierka którego wartość jest zależna od ilości zer po jedynce zwanym pieniądzem to ja juz sie niczemu nie dziwię .

Ciekawe jak ten wywiad wyglądał by gdyby był przeprowadzony po zamachu we Francji?

https://www.youtube.com/watch?v=LPXta1F31SM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

terroryści islamscy pokazali francuzikom ile warta jest ich polityka, nie ma lekko za głupotę trzeba płacić

dobrze, że zmieniliśmy prezydenta i premiera na normalnych, jest nadzieja, że nie sprowadzą kilku tysięcy uchodżców a wśród nich kto wie ...

Nadzieja matką głupich, a prezydenta i rząd będziemy oceniać przy następnych wyborach.

 

Czy normalnych to czas pokaże ,ponadto unia nałoży sankcję jak ich nie przyjmiemy ,pytanie co sie dla rządu bardziej będzie opłacać   .

Z ust mi to chłopie wyjąłeś. Ludzie zapominają, że nie ma nic za darmo.

 

za te zamachy odpowiedzialny jest głupi francuzki rząd

"Kowal zawinił a Cygana powiesili", gratuluję pojęcia odpowiedzialności. Ministranci też są odpowiedzialni za pedofilskie afery biskupów, bo młodzi chłopcy "wodzą ich na pokuszenie".

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

 

Ministranci też są odpowiedzialni za pedofilskie afery biskupów, bo młodzi chłopcy "wodzą ich na pokuszenie".

tobie nawet zamachy islamskich terrorystów kojarzą się z pedofilią, brakuje ci czegoś? kup sobie w końcu sutannę na allegro i spełnij swoje marzenia

 

gratuluję pojęcia odpowiedzialności

kto wg ciebie odpowiada za bezpieczeństwo w państwie - krasnoludki?

należy dodać, że francja jest jednym z największych producentów broni

 

co było po wymierzeniu sprawiedliwości dla głupców z brukowca, którzy prowokowali do zamachów, rząd francuzki dał brukowcowi pieniądze na dalsze szerzenie nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Mi nie brakuje nic zasadniczo, a na pewno sutanny. Wytłumacz mi za to, jak taka Francja a wcześniej inne kraje miały się w 100% obronić przed tak skomplikowanym problemem, jakim jest terroryzm, dużą ilością broni ?? Że co, miały wydawać masowo pozwolenia na posiadanie broni obywatelom ?? W liberalnych pod tym względem Stanach na nic się to nie zdało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

bardzo prosto.gonic ja psow wszysko co inne kulturowo i obyczajowo.ciekawe czy nadal tak bedziesz pieprzyl glupoty o tym zeby sprowadzac to bydlo do polski jak to robiles wczesniej po tym co sie stalo we francji. ile ludzi musi miec poderzniete gardlo zeby ciemnota lewacka zrozumiala ze nalezy walczyc o swoj kraj a nie wpuszczac wszystko co leci.kazdy ma swoj kraj i n iech go pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Nie popełniajmy błędów innych państw !!! Przyjmowanie ,,imigrantów'' nie zwiększy bezpieczeństwa Polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

bardzo prosto.gonic ja psow wszysko co inne kulturowo i obyczajowo.ciekawe czy nadal tak bedziesz pieprzyl glupoty o tym zeby sprowadzac to bydlo do polski jak to robiles wczesniej po tym co sie stalo we francji. ile ludzi musi miec poderzniete gardlo zeby ciemnota lewacka zrozumiala ze nalezy walczyc o swoj kraj a nie wpuszczac wszystko co leci.kazdy ma swoj kraj i n iech go pilnuje

No nie ma jak to polska gościnność. Dla mnie tacy jak Ty są inni kulturowo i obyczajowo, Polska "B" to dla mnie inny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

człowiek który dostał majątek po niemcu, wyznacza granice Polski B :lol: wez sie pie....lnij w ten pusty caban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Byłem kiedyś w Wałbrzychu . Podszedł do nas starszy Pan który zobaczył Lubelskie tablice i pierwsze pytanie które zadał to " Co tam panowie w Polsce słychać?" Mówimy że tu przecież też Polska a on machnał ręką i mówi ze to juz nie Polska .

 

 

człowiek który dostał majątek po niemcu, wyznacza granice Polski B :lol: wez sie pie....lnij w ten pusty caban

 

Jesli dostał majątek po Niemcu to jest przesiedleńcem ze wschodu i prawdopodobnie Ukraińcem :D  albo Niemcem i siedzi na swoim. Czytając jego posty i ziejącą z nich nienawiść do Plaków i wszystkiego co polskie to obie opcje są prawdopodobne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Jesli dostał majątek po Niemcu to jest przesiedleńcem ze wschodu i prawdopodobnie Ukraińcem :D  albo Niemcem i siedzi na swoim. Czytając jego posty i ziejącą z nich nienawiść do Plaków i wszystkiego co polskie to obie opcje są prawdopodobne. ;)

 

Na ziemiach tzw.odzyskanych nie tylko Ukraińcy, Niemcy, czy też polska biedota, zostali osiedleni, ale też ludzie którym kazali porzucić wszystko i wyjechać z ojcowizny w zamian oferując jakieś nędzne ochłapy, tylko dlatego że nie chcieli wyrzec się swojej polskości, więc @OKEY nie obrażaj.

 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Prawda jest taka że za to wszystko co się dzieje to odpowiedzialni są amerykanie i bogate państwa w europie bo to one obalają rządy tak jak im pasuje  żeby grabić bogactwa naturalne.I mamy co mamy .A Niemcy to zapraszały uchodców tylko po to żeby mieć kolejnych niewolników,to niech się teraz martwią tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj