nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

jacus    3039

trzeba sprawdzic czy na niebie jest ksiezyc bo ja znalem dwoch takich co go ukradli. :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Nie mam co do tego żadnych wątpliwości – każda katastrofa lotnicza, na podobieństwo tej z Półwyspu Synaj, będzie nam niestety boleśnie uświadamiała, jak poniżona została Polska na arenie międzynarodowej po 10 kwietnia 2010 r. Jak amatorsko zachowywali się wówczas stojący na czele naszego kraju politycy
 http://prawicowyinternet.pl/putin-wyslal-na-miejsce-katastrofy-rosyjskiego-samolotu-160-ekspertow-tusk-wyslal-do-smolenska-ewe-kopacz/

putintusk.jpg

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02592-Kuriozalne-wydatki-kancelarii-premiera-Tuska.htm

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Z tym sie zgadzam. Polska poległa na arenie międzynarodowej przez Smoleńsk i nawet tego nie próbuje naprawić .Hańba dla rządzących ,po tylu latach nawet samolotu do kraju nie sprowadzili  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jest na to rada. Weź człowieku brygadę pancerną (najlepiej z Leopardami, bo te mogą jeździć po asfalcie bez ograniczeń) i dużą lawetę i goń do Smoleńska po ten samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

haha dobre dobre co gorsza obawiam się, że Kaczyński wespół z Macierewiczem gotów są tak zrobić... W każdym bądź razie czekamy niecierpliwie, aż nowy rząd sprowadzi ten kawałek złomu wyniesiony do rangi relikwi Św. Wojciecha bo nie wyobrażam sobie aby Putin nie posłuchał Kaczyńskiego :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Nie, no jasne, lepiej uprawiać szczeniacki humor i udawać mądrego. Ale ignoranci waszego pokroju nie potrafią zrozumieć, że wszystkie cywilizowane metody wyjaśniania wypadków lotniczych opierają na badaniu wraków samolotów, a często nawet ich rekonstrukcji jak w tym przypadku: 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/holandia-czesci-wraku-malezyjskiego-samolotu-dotarly-na-miejsce-rekonstrukcji/eql7c

http://www.zelaznalogika.net/jak-wygladaly-rekonstrukcje-wrakow-po-katastrofach-lotniczych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Sprawa została wyjaśniona, bohaterowie zostali opłakani, pomniki stoją, życie toczy się dalej. Pozostała tylko do odsłuchania rozmowa telefoniczna braci Kaczyńskich.
Nasz ulubiony sport narodowy - pieszczenie się własnym bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Nie, no jasne, lepiej uprawiać szczeniacki humor i udawać mądrego. Ale ignoranci waszego pokroju nie potrafią zrozumieć, że wszystkie cywilizowane metody wyjaśniania wypadków lotniczych opierają na badaniu wraków samolotów, a często nawet ich rekonstrukcji jak w tym przypadku: 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/holandia-czesci-wraku-malezyjskiego-samolotu-dotarly-na-miejsce-rekonstrukcji/eql7c

http://www.zelaznalogika.net/jak-wygladaly-rekonstrukcje-wrakow-po-katastrofach-lotniczych/

 

A co Ty byś tam jeszcze chciał wyjaśniać przecież przyczyna katastrofy była znana w tym samym dniu, jedyne co można by jeszcze wyjaśnić to czy i kto zmusił pilotów do samobójczej próby lądowania w takiej mgle, a tego ze sterty złomu się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

no panowie ,dzięki za takie podejście do tematu ,nie pisze pod względem politycznym lecz ideowym ,całe to śledztwo to stek bzdur i teori i żaden z Was ,ani ja nigdy nie poznamy prawdy ,to jedno ,a drugie o co mi chodziło w wypowiedzi że  po katastrofie  nalezało samolot przywieżdz do  kraju i wtedy go zbadac ,a nie czekac na ruskich wyniki ,to co sie stało to jedno a samo podejście władz Rosji to drugie i pokazuje jak Polska jest traktowana  ,nie liczy się i tyle . To jak z sąsiadami pozwolisz jednemu to  reszta Cię zadepcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Zgadzam się z powyższą opinią. Ale jak widać, niestety niektórzy wolą robić za lustrzane odbicie Macierewicza, bredząc o telefonicznych rozmowach Kaczyńskich i samobójczym lądowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No to się zaczyna cyrk... Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle. Będzie przez 4 lata Smoleńsk i imigranci. Ludzie, jeśli nawet są to tematy kontrowersyjne ale potrzebne naszemu społeczeństwu, to w całym tego słowa znaczeniu poboczne. PiS niech się lepiej martwi za co zrealizuje swoje wyborcze obiecanki, bo jak ich nie spełni to ludzie będą bezlitośni za 4 lata. Zresztą, jak je spełni to przez te 4 lata doprowadzi finanse publiczne do ruiny, a tego im ludzie też nie wybaczą. Jak zwykle Jarek zagrał va bank i wygrał w bardzo prostacki sposób, co nie znaczy że PO przegrało z klasą, żeby nie być nieuczciwym w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest na to rada. Weź człowieku brygadę pancerną (najlepiej z Leopardami, bo te mogą jeździć po asfalcie bez ograniczeń) i dużą lawetę i goń do Smoleńska po ten samolot.

 

A co Ty byś tam jeszcze chciał wyjaśniać przecież przyczyna katastrofy była znana w tym samym dniu, jedyne co można by jeszcze wyjaśnić to czy i kto zmusił pilotów do samobójczej próby lądowania w takiej mgle, a tego ze sterty złomu się nie dowiemy.

To jest honor i moralny obowiązek.. nie tak względem rodziny a narodu, aby nie pozostawić tego po prostu bez echa. Była sprawa katyńska...Teraz sprawa smoleńska została dzięki propagandzie PO okrzyknięta mianem sekty. A niech by nawet i co z tego...nie należy temu ulegać i chować głowy w piasek.

Obowiązkiem narodu jest pamięć i zrobienie wszystkiego co w mocy, aby doprowadzić tę maskaradę do finału.

Mam nadzieję,że Kaczyński okrzepł przez te lata i pokaże jaja, ponieważ  wykastrowane PO prowadziło zbyt

poddańczą politykę, aby Polska dalej uchodziła za cierpiętniczy naród, a przy tym ta zimna obojętność i znieczulica...... Wystarczą skandaliczne słowa Tuska, który jadąc do Brukseli wypowiedział się, że czuje jakby jechał do raju.

Mam rozumieć to jako nagrodę za posłuszeństwo wobec zachodu?

 

No to się zaczyna cyrk... Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle. Będzie przez 4 lata Smoleńsk i imigranci. Ludzie, jeśli nawet są to tematy kontrowersyjne ale potrzebne naszemu społeczeństwu, to w całym tego słowa znaczeniu poboczne. PiS niech się lepiej martwi za co zrealizuje swoje wyborcze obiecanki, bo jak ich nie spełni to ludzie będą bezlitośni za 4 lata. Zresztą, jak je spełni to przez te 4 lata doprowadzi finanse publiczne do ruiny, a tego im ludzie też nie wybaczą. Jak zwykle Jarek zagrał va bank i wygrał w bardzo prostacki sposób, co nie znaczy że PO przegrało z klasą, żeby nie być nieuczciwym w dyskusji.

A co powiesz o takim scenariuszu i wsparciu???????

Kukiz będzie współpracował z Kaczyńskim. Podobno szykuje się wielka koalicja.

Kaczyński zmienia sojusznika, ponieważ Gowin nie zgadza się na premier Szydło.

Twierdzi, że nowa premier nie rozumie gospodarki.

Ma rację.

Szydło ma takie pojęcie o gospodarce, jak obecna Kopacz.??????

 

 

Tak, żeby było w temacie......

W najważniejszej potyczce z bankierami Duda przegrywa.

Ale bez walki oddać losy Polaków w ręce banksterów?Chodzi o ustawę frankową.

Były dwa projekty: jeden sygnowany przez Witolda Modzelewskiego drugi przez Macieja Pawlickiego.

Modzelewski członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie, przedstawił niekorzystny projekt ustawy.

Pawlickiego ustawa była wręcz idealna. Zrównała kredyt frankowy z kredytem złotowym.

Była sprawiedliwa i uczciwa względem społeczeństwa. Niestety, ale prezydent tę ustawę odrzucił. Jeden z zapisów w projekcie Modzelewskiego jest następujący: "unieważnienie klauzul niedozwolonych znajdujących się w umowach kredytowych pod warunkiem porozumienia się z bankami".

Przestępcy oszukali tysiące Polaków, a w nagrodę poszkodowani będą musieli się uniżyć i prosić banksterkę o ugodę. 

Co ma zrobić poszkodowany, gdy banki nie będą chciały żadnej ugody? 

Albo Andrzej Duda nie rozumie gospodarki i roli banksterki albo jest pożytecznym idiotą. To osoba, która świadomie lub nieświadomie służy obcym interesom.

Orban zanim obniżył raty kredytów w walutach obcych, walczył w sądach z bankierami. Miał z nimi kilka potyczek.

Duda natomiast oddaje los Polaków w ręce banksterów - bez walki. 

A można tę potyczkę wygrać. Tylko potrzeba więcej odwagi. Co w takim razie będzie na polach walki o kreacje pieniądza, podaż złotówki, odzyskanie kontroli nad NBP?

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

W zasadzie część z Was ma rację. Nikt nie przystawiał pilotom broni do głowy. Jednak należy pamiętać że za sterami siedzieli żołnierze, oficerowie.
W tym przypadku nie ma mowy o sugerowaniu. Tu każdy lot to zadanie. Każda sugestia czy komeda padająca od zwierzchnika ma moc rozkazu, czyli nie podlega dyskusji i jest do natychmiastowego wykonania. Celem było wylądowanie i tyle. Próbowali osiągnąć ten cel. Niestety.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Za 50-100 lat historia wyjdzie na jaw co się stało i dlaczego tylko wtedy to już będzie bez znaczenia. Moim zdaniem ale podkreślam to jest moje zdanie, wypadek ten bardzo przypomina mi wypadek generała Sikorskiego wtedy też on nie pasował swoim sojusznikom.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

mirro a skąd ty wiesz takie rzeczy??? W tv Ci powiedzieli???

Ciekawe czy byście się śmiali jakby któregoś z was zginęła tam bliska osoba.....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A kto tu się śmieje z czyjeś śmierci ?? Śmieszne jest to, co się według sprawy dzieje.

Za 50-100 lat historia wyjdzie na jaw co się stało i dlaczego tylko wtedy to już będzie bez znaczenia. Moim zdaniem ale podkreślam to jest moje zdanie, wypadek ten bardzo przypomina mi wypadek generała Sikorskiego wtedy też on nie pasował swoim sojusznikom.

Jakoś nie widzę analogii, a porównywanie tych dwóch przywódców to już trochę nietakt ...

A co powiesz o takim scenariuszu i wsparciu???????

Szeroka koalicja to stabilne rządy, jestem jak najbardziej za, ktokolwiek by nie rządził.

Tak, żeby było w temacie......

Znaczy że co, banki trzymają w swoich rękach to słynne 500zł na dziecko ??

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Polska, Polacy są ciągle wykorzystywani przez wrogów . Wrogowie zewnętrzni mnij jednak niż ci wewnętrzni, żyjący pośród nas starają się nas poróżnić aby tym samym osiągnąć swoje cele. Zniewolenie spowodowane zaborami rozbiło kruchą jedność Polaków  , którzy nagle znaleźli się podzieleni w trzech odmiennych zaborach , różnych strefach wpływów. Pakt Ribentrop-Mołotow i ustalenia Jałtańskie  jeszcze bardziej pogłębiły ten podział. Jak więc mogą Polacy rozmawiać jednym językiem, w jednym celu i w jednej słusznej sprawie.  Jeden z Was sam określił że Małopolskę zamieszkują ludzie wredni , zawistni i fałszywi. Skąd to wie? Bo sam tam mieszka, sam taki jest i sam tak postępuje. Rozumiem ,że żydowski klan rządowy nie może przeżyć porażki, o ile nie była ona ustawiona, i przy pomocy swoich mediów , pseudoministrów i działaczy pluje na nowo wybraną opcję , teraz jeszcze zanim zaczęła rządzić. Szlag człowieka trafia gdy czytać przychodzi wypowiedzi  jasnowidzów z Agrofoto co to nic nie zrobili a już wiedzą jak będzie za rok, za dwa lata i po zakończeniu rządów PIS. Czemu służy wasza durna wiedza? Komu? Czy to jest wasza forma demokracji? Jeśli nie będą rządzić wasi,  to nikt?  Możecie sobie być stalinowsko-żydowskimi pachołkami i wspierać dalej biznesy PO, pogrążające dalej finanse naszego kraju. Przecież tylko o forsę tu chodzi. Dług Polski nie wziął się z niczego. A tu nie ma jeszcze nowego rządu , a jasnowidze z Agrofoto krzyczą " źle rządzą , źle postępują  , zniszczą". Krzyczą , wiedząc że Polska jednak jeszcze ma stary rząd z PO, czyli wasz żydowski  rząd. To jak ?  Dzisiaj krzyczycie na swoich Pobratymców? Źle rządzą, źle postępują, nadal niszczą? Kaszlak na kogo dzisiaj  wyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

A w którym zdaniu porównałem przywódców? Jedynie porównałem oba wydarzenia to tzn wypadki lotnicze.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Z niczego się nie śmieję. Mówię tylko że rozumiem dlaczego piloci próbowali lądować, choć bardziej rozumiem ich samych niż - dlaczego.
Rozumiem bo nosiliśmy takie same gwiazdki, choć z innych szkół i wszczepiono nam podobny system wartości. Sam pewnie też bym próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Widzę, że jest tu wielu zwolenników teorii spiskowych, ale dlaczego macie jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do przyczyn katastrofy (skoro nie wierzycie w wypadek) przecież Macierewicz już wszystko wyjaśnił i przyczynę podał, a przepraszam przyczyny bo było ich zdaje się juz kilkanaście od sztucznej mgły, przez pancerny samolot, któremu brzozy nie straszne, zdalne przejęcie kontroli nad samolotem, sabotaż w końcu po dwa wybuchy. Więc która prawda jest najprawdziwsza i co tu wyjaśniać skoro Macierewicz już wyjaśnił i przedstawił dowody?. Na nic zdały się nagrania i dane z czarnych skrzynek ukazujące, że piloci popełnili wiele błędów choć akurat ich rozumiem bo nie mieli jak odmówić.

Ten samolot nawet nie powinien wylecieć z Warszawy! Nie powinien w ogóle próbować lądować w niekorzystnych warunkach tylko odlecieć na zapasowe lotnisko tam złamano wiele procedur, których przestrzeganie zapewne uratowało by samolot. Zobaczcie jak wygląda to w liniach lotniczych tam pilotowi nawet przez myśl nie przejdzie próba lądowania we mgle tylko od razu leci na inne lotnisko i tam pasażerami się nikt nie przejmuje czy gdzieś zdążą najważniejsze jest życie. Ja specjalnie jakoś pilotów nie winię bo gdyby pasażerami byli by zwykli ludzie z pewnością nie próbowali by lądować, a tak niestety spróbowali... Pozatym mi się w głowie nie mieści jak można było wsadzić w jeden samolot niemalże całą polityczną elitę państwa i lecieć nad wrogie (według Kaczyńskich) państwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

koniowi, po co ? koń to wie...  a  wyznawcy '' sekty smoleńskiej '' nigdy nie zrozumieją  :D  :D  :D ... i tu proste wnioski się nasuwają  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Polska, Polacy są ciągle wykorzystywani przez wrogów . Wrogowie zewnętrzni mnij jednak niż ci wewnętrzni, żyjący pośród nas starają się nas poróżnić aby tym samym osiągnąć swoje cele. Zniewolenie spowodowane zaborami rozbiło kruchą jedność Polaków  , którzy nagle znaleźli się podzieleni w trzech odmiennych zaborach , różnych strefach wpływów. Pakt Ribentrop-Mołotow i ustalenia Jałtańskie  jeszcze bardziej pogłębiły ten podział. Jak więc mogą Polacy rozmawiać jednym językiem, w jednym celu i w jednej słusznej sprawie.  Jeden z Was sam określił że Małopolskę zamieszkują ludzie wredni , zawistni i fałszywi. Skąd to wie? Bo sam tam mieszka, sam taki jest i sam tak postępuje. Rozumiem ,że żydowski klan rządowy nie może przeżyć porażki, o ile nie była ona ustawiona, i przy pomocy swoich mediów , pseudoministrów i działaczy pluje na nowo wybraną opcję , teraz jeszcze zanim zaczęła rządzić. Szlag człowieka trafia gdy czytać przychodzi wypowiedzi  jasnowidzów z Agrofoto co to nic nie zrobili a już wiedzą jak będzie za rok, za dwa lata i po zakończeniu rządów PIS. Czemu służy wasza durna wiedza? Komu? Czy to jest wasza forma demokracji? Jeśli nie będą rządzić wasi,  to nikt?  Możecie sobie być stalinowsko-żydowskimi pachołkami i wspierać dalej biznesy PO, pogrążające dalej finanse naszego kraju. Przecież tylko o forsę tu chodzi. Dług Polski nie wziął się z niczego. A tu nie ma jeszcze nowego rządu , a jasnowidze z Agrofoto krzyczą " źle rządzą , źle postępują  , zniszczą". Krzyczą , wiedząc że Polska jednak jeszcze ma stary rząd z PO, czyli wasz żydowski  rząd. To jak ?  Dzisiaj krzyczycie na swoich Pobratymców? Źle rządzą, źle postępują, nadal niszczą? Kaszlak na kogo dzisiaj  wyjesz ?

Wyję dziś na władzę, która wygrała wybory pustymi obietnicami, na pierwszy ogień poszli "frankowicze" którym Pan Prezydent obiecał pomoc nie dalej jak 3 miesiące po wyborach. Dobrze wiesz że nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale dla Ciebie sprawa jest prosta, wszyscy oprócz Ciebie w tym kraju są złymi Żydami, bądź nie wykluczone że nimi są... Co do zaborów, nie zapominaj że nasz kraj w tamtych latach został osłabiony przez polską szlachtę. Mnie szlag trafia jak słyszę takich wizjonerów jak Ty na tym forum. Ale to twoje i moje prawo pisać co się nam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A na Jasnej Górze wisi portret Matki Boskiej. Polka to pewnie nie była. To co, też do zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Wyję dziś na władzę, która wygrała wybory pustymi obietnicami, na pierwszy ogień poszli "frankowicze" którym Pan Prezydent obiecał pomoc nie dalej jak 3 miesiące po wyborach. Dobrze wiesz że nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale dla Ciebie sprawa jest prosta, wszyscy oprócz Ciebie w tym kraju są złymi Żydami, bądź nie wykluczone że nimi są... Co do zaborów, nie zapominaj że nasz kraj w tamtych latach został osłabiony przez polską szlachtę. Mnie szlag trafia jak słyszę takich wizjonerów jak Ty na tym forum. Ale to twoje i moje prawo pisać co się nam podoba.

 

Dzisiaj rano w TVP Info była rozmowa z Maciejem Pawlickim, który mówił, że prezydent Duda dotrzymał słowa i wczoraj przesłał im projekt ustawy o pomocy dla frankowiczów. Jak przyznał jest parę rozbieżności, ale będą dalej nad tym projektem pracować zwłaszcza, że kancelaria prezydenta wykazuje duże zaangażowanie w tej sprawie. A co do tych wg. ciebie pustych obietnic to poczekajmy aż PiS przejmie władzę i wtedy zobaczymy czy się z nich wywiążą...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj