nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Kaszlak79    749

On? Oprócz siebie, wszystkich mających inne zdanie.

Najlepiej wszystkich w koło, bo On tylko za siebie samego jest pewny, że nie jest Żydem.

 

Widzę że grupa dyżurnych prowokatorów się zleciała.

Masz pecha, bo nie twoja "grupa dyżurnych prowokatorów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Niech się @kaszlak troszkę oświeci na temat jak to on nazywa "kołchoźnika".Nie zadawałeś sobie czasem  pytania czemu Białorusini nie przyjeżdżają za pracą do Polski?  

https://www.youtube.com/watch?v=wv8cnu03krs

 

Zdziwił byś się ile Białorusów pracuje w mojej okolicy. Po za tym w niedzielę wieczorem to byś nie zliczył ile autobusów jedzie z Mińska do Moskwy a w piątek odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

I dobrze że pracują, a nie jak muśliny łapy po zasiłki wyciągają. Białorusinom bliżej do Polski niż do Moskwy. Żydowska mafia prasowa nagłaśnia tylko  w swoim interesie muślinowy biznes. Komorowski wydał polskie obywatelstwo dla ponad 2000 obywateli Izraela. Kopaczowa załatwiła im 7000 nowych niewolników , bo na Polaków żydzi nie mogą liczyć.

post-27529-0-99061900-1443736565_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

 

On? Oprócz siebie, wszystkich mających inne zdanie.

Najlepiej wszystkich w koło, bo On tylko za siebie samego jest pewny, że nie jest Żydem.

 

Przez ponad 1000 lat tak naprawdę nie wiadomo kto i z kim się skrzyżował.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Nie o krzyżowanie tu chodzi , nie mydl oczu pianą. Chodzi o żydowski agentów współpracujących z sowietami a teraz z zachodem , ich potomków pod zmienionymi nazwiskami działającymi na szkodę Polski jako władze kraju, państwowych spółek, lobbyści i ci  umocowani w parlamencie UE sprzedawczykowie majątku Polski.

post-27529-0-95803900-1443772170.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Proponuję żebyś ten urywek o agentach wyrzucił a wstawił polaków (celowo z małej bo tylko na taką zasługują) którzy w d*pie mają własny kraj i innych, dbając jedynie o własny portfel. Dla kasy zrobią wszystko, łącznie z daniem d..... nie tylko swojej.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

To ,że ktoś mówi po polsku nie czyni z niego Polaka. Swoim jestem w stanie wybaczyć , żydom nigdy. Sprawy zaszły zbyt daleko (bilionowy dług) aby pomijać to milczeniem. Poza tym nie wiem kto wg. ciebie to Polak a kto agent. Można i tak. Wielki Polak Aleksander Kwaśniewski, wielki Polak Bronisław Geremek, wielki Polak Janusz Lewandowski, wielki Polak Michnik a właściwie dwóch, wielki Polak Mazowiecki, wielki Polak Jerzy Urban, wielki Polak ........................................................ .

Jest ich od hu..  i tylko my, mniejszość polska im przeszkadzamy. Szacunek tym którzy nie oszukują i nazwisk swych nie zmieniają wstydząc się za czyny swych rodziców. 

post-27529-0-92624400-1443788075.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Gadaj d*pa z panem na wieki wieków amen. Komu chcesz wybaczać swojemu co nawet matkę bez zmrużenia okiem sprzeda byle tylko wpływy na konto były, swoim którzy posypując białym proszkiem dropsa dają dzieciakowi pod szkołą byle interes szedł, czy tłuściochowi który ciągnie dzieciaka do alkowy? Tego typu gnidom jesteś w stanie wybaczyć, bo nie mieli w poczcie przodków urżniętego napleta?

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Dam ci fory , będziesz panem. Jakoś nie kwapisz się aby merytorycznie zanegować cokolwiek co napisałem wcześniej. A mimo to drażnią cię treści o znanych z niecnych czynów żydach w Polsce. Będę teraz chwalił żydów, może ci to podpasuje. Otóż pewien żyd rozsławił Polskę pokazując światu jaką to on ma mocna głowę.

Pobiłby rekord Guinessa gdyby nie dopadła go choroba filipińska. Pokazał wszystkim Polakom jak można nie kończąc szkół zostać magistrem . Innym razem sam, bez pomocy innych służb rozpracował i pozyskał do współpracy rosyjskiego szpiega , a zrobił to w takiej skrytej  tajemnicy że obcy  niczego  nie mogli mu udowodnić. Prawdziwy żydowski agent. Tajne operacje, tajne więzienia CIA  w Polsce, tajny majątek. Wzór człowieka do naśladowania . Ekstra gość.

Czy tak może być? Czy jeszcze buty wyczyścić?

post-27529-0-47105000-1443809650_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Czyść sobie co chcesz. W d*pie mam te elyyty do których się tak odnosisz, ja mam na myśli "prawdziwych polaków" którzy często gęsto w pierwszej ławce krzyżem leżą a tak naprawdę to banda sk***ysynów.

Dajmy sobie siana bo nasza dyskusja będzie wyglądała jak rozmowa głuchego z niewidomym o kolorach w muzyce.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

I tylko tyle? Przecież oni nic nie mogą i nie maja i stąd ich ból , nienawiść i złośliwości wobec innych bliźnich. Wyjdź na podwórko - widzisz wrednego sąsiada, wyjdź na miasto widzisz ordynarnego taksówkarza . Idź do urzędu a będziesz natrętem. Tylko menele są ok. Od razu zrobią cię kierownikiem i to całkiem niedrogo . Za 2 zeta warto, co nie? Tylko zważ kto do takiego stanu doprowadził ? Powojenne żydowskie służby , wysługiwały się donosicielami i konfidentami którym płacono i pozwalano postępować wbrew prawu. To że jednemu było wolno a drugiemu nie było początkiem zawiści. Pamiętasz ORMO . Po co to stworzono ? Komu służyli? Komu dalej tacy służą?

post-27529-0-74862700-1443810868_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Broń ich, a jak Cię który pod pierniczy do US to na pewno żyd. Naiwniak. Znasz takie nazwy jak Bar, Targowica tam nie było komuchów, zomo, ormo, wsi czy innych, tam były polskie szczury które handlowały swoim krajem jak chciały, jak im było po myśli. Wiele mamy takich mało chwalebnych chwil w swojej historii. Dlaczego  uchwalanie konstytucji zajęło nam 4 lata, bo żal było sławetnego liberum veto, bo trzeba by było płacić podatki, bo powstały by służby patrzące na łapki? To nie depresja spowodowana ubóstwem tylko zwykła sąsiedzka zawiść targa polaczków. Prawdziwy polak nie będzie miał oporów odpowiedzieć księdzu w Sanktuarium Maryjnym tłumaczącego poprzednią grupę i przepraszającego za obsuwę "wy***rdalać, teraz nasza kolej"(autentyczne). Takich tłumaczysz? Toż to żałosne.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

I dobrze że pracują, a nie jak muśliny łapy po zasiłki wyciągają. Białorusinom bliżej do Polski niż do Moskwy. Żydowska mafia prasowa nagłaśnia tylko  w swoim interesie muślinowy biznes. Komorowski wydał polskie obywatelstwo dla ponad 2000 obywateli Izraela. Kopaczowa załatwiła im 7000 nowych niewolników , bo na Polaków żydzi nie mogą liczyć.

I kto to mówi, zapomniałeś jak mnie od lizodupów wyzywałeś za to, że u Holendra parobkiem jestem ?? To jak jest, Ja jako Polak że za granicą robię to zły, a Białorusin co do Polski przyjechał to dobry ?? To jest właśnie kwintesencja Ciebie, poglądy zmieniasz na potrzeby chwili. A pamiętasz, jak broniłeś protestujących w tym temacie: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/77074-strajki-rolnikow/page-121 . Oni też łapy wyciągali po pomoc rządu, jak czas pokazał, nie było to uzasadnione.

 

Nie o krzyżowanie tu chodzi , nie mydl oczu pianą. Chodzi o żydowski agentów współpracujących z sowietami a teraz z zachodem , ich potomków pod zmienionymi nazwiskami działającymi na szkodę Polski jako władze kraju, państwowych spółek, lobbyści i ci  umocowani w parlamencie UE sprzedawczykowie majątku Polski.

To się nazywa mania prześladowcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A tak wracając na ziemię. Nie sądzicie że cały ten program dawania w wykonaniu wszystkich partii to sznur naich szyi ? 
W zasadzie wszyscy zabiegają o głosy części społeczeństwa żyjącego z socjalu, ktorym coś się należy.
O tych którzy żyją z pracy, nie chcą nic wyciągać, jakoś się nic nie mówi. Może partie takimi brzydzą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Na pewno jest to najprostszy sposób na zdobycie elektoratu. Po tym, jaki procent zdobywają dane ugrupowania na podstawie obiecanek można łatwo dojść, czym sami jesteśmy jako społeczeństwo. Osobiście zawsze pomijam wątek obiecanek w kampaniach wyborczych każdego ugrupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

polska piłka nożna to dno

------------------------------------------

 

Agatka Jażdżewska (5 l.) z Łubianki od września uczy się w zerówce. Ale żeby zdążyć na szkolny autobus, musi przejść polami 3 km, bo nie ma dla niej miejsca w gimbusie przejeżdżającym obok jej domu.

 

Agatka mieszka z bratem i rodzicami w małej wsi Łubianka na Pomorzu. Żeby dotrzeć do szkoły, musi obudzić się już o godz. 5.30. Je śniadanie, wypija kakao i wyrusza do szkoły. Najpierw musi pokonać 3 km przez pola i łąki, żeby na godz. 7.20 dojść do przystanku w Dąbrowie, z którego odjeżdża szkolny autobus. Jedzie nim jeszcze 6 km, aby dotrzeć do Przechlewa. Po lekcjach wraca gimbusem i znów wędruje 3 km.- Nóżki mnie bolą i jestem zmęczona. Szkoła jest fajna, ale chodzenie do szkoły to chyba jakaś kara - mówi dziewczynka. Nie byłoby kłopotu, gdyby mogła dojeżdżać innym gimbusem, który zatrzymuje się kilkadziesiąt metrów od jej domu. Niestety, nie ma w nim dla Agatki miejsca.- Mamy już komplet. Korzystają z niego wyznaczone wcześniej dzieci z Grabka i Czosnowa. Na razie nie można nic zrobić - rozkłada ręce Grażyna Karłowska, dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Przechlewie.Rodzice Agatki są załamani. - Dla takiego małego dziecka pokonanie pieszo w sumie 6 km dziennie to bardzo duży wysiłek. Mąż miał złamaną rękę, więc odwoził Agatkę do szkoły, ale wrócił już do pracy i nie ma kto jej zawieźć. Nie wyobrażam sobie, co będzie zimą - mówi Beata Jażdżewska (26 l.), mama dziewczynki.

 

niech wyjdzie jeszcze jakiś kretyn i popieprzy trochę o zielonej wyspie

dyrektorka już powinna stać w kolejce do rejestracji w pup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

polska piłka nożna to dno

------------------------------------------

 

Agatka Jażdżewska (5 l.) z Łubianki od września uczy się w zerówce. Ale żeby zdążyć na szkolny autobus, musi przejść polami 3 km, bo nie ma dla niej miejsca w gimbusie przejeżdżającym obok jej domu.

 

Agatka mieszka z bratem i rodzicami w małej wsi Łubianka na Pomorzu. Żeby dotrzeć do szkoły, musi obudzić się już o godz. 5.30. Je śniadanie, wypija kakao i wyrusza do szkoły. Najpierw musi pokonać 3 km przez pola i łąki, żeby na godz. 7.20 dojść do przystanku w Dąbrowie, z którego odjeżdża szkolny autobus. Jedzie nim jeszcze 6 km, aby dotrzeć do Przechlewa. Po lekcjach wraca gimbusem i znów wędruje 3 km.- Nóżki mnie bolą i jestem zmęczona. Szkoła jest fajna, ale chodzenie do szkoły to chyba jakaś kara - mówi dziewczynka. Nie byłoby kłopotu, gdyby mogła dojeżdżać innym gimbusem, który zatrzymuje się kilkadziesiąt metrów od jej domu. Niestety, nie ma w nim dla Agatki miejsca.- Mamy już komplet. Korzystają z niego wyznaczone wcześniej dzieci z Grabka i Czosnowa. Na razie nie można nic zrobić - rozkłada ręce Grażyna Karłowska, dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Przechlewie.Rodzice Agatki są załamani. - Dla takiego małego dziecka pokonanie pieszo w sumie 6 km dziennie to bardzo duży wysiłek. Mąż miał złamaną rękę, więc odwoził Agatkę do szkoły, ale wrócił już do pracy i nie ma kto jej zawieźć. Nie wyobrażam sobie, co będzie zimą - mówi Beata Jażdżewska (26 l.), mama dziewczynki.

 

niech wyjdzie jeszcze jakiś kretyn i popieprzy trochę o zielonej wyspie

dyrektorka już powinna stać w kolejce do rejestracji w pup

No to wytłumacz skąd ten entuzjazm u Prezydenta ?? Facet z takim wykształceniem fascynuje się dnem ?? Ja chodziłem dziennie do podstawówki 2 km w jedną stronę, 8 lat. Potem miałem 1.5km do przystanku jak chodziłem do szkoły średniej, 4 lata. Mój przypadek nie był odosobniony, np moja narzeczona chodziła do podstawówki 3.5 km w jedną stronę. Do kogo mam się pożalić ?? I jaki ma to związek w polskim sportem ?? Oczywiście nie zmienia to faktu, że coś należy zrobić w przypadku tej dziewczynki, ale jakoś nie byłbym "załamany" że moje dziecko ma trochę ruchu codziennie. Zważywszy na fakt, że dzieci tyją na potęgę...

 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 

No to wytłumacz skąd ten entuzjazm u Prezydenta ??

zapytaj jego rzecznika

 

patologie należy napiętnować i likwidować a nie usprawiedliwiać, ale do tego trzeba mieć umysł otwarty a nie klapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tak , tylko Twój otwarty umysł nie pojmuje że to gmina odpowiada za dowóz dzieci i to na niej ciąży odpowiedzialność za tą konkretną sytuację 

tu odpowiedzialni są lokalni samorządowcy ... czyżby nie było tam jedynie ''prawych i sprawiedliwych  ''? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

widzę, że masz obsesję, tak bardzo fascynuje cię pis? w łóżku myślisz o jarku czy o beacie, a antkiem pewnie straszysz dzieci gdy nie chcą jeść obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

.PiS zbiera coraz większe poparcie na wsi tylko dlaczego ?Jestem rolnikiem  i na PiS glosować nie bedę ,nie możne być tak, aby Prezydent i sejm tworzyli większość ,to spowoduje destabilizacje w kraju  Trzeba patrzeć dobrem ogółu a nie tylko swoim ,bo to i tak przełoży sie na gospodarkę która nas najbardziej dotyczy  .Lech Wałęsa wypowiedział się o swoim koledze Kaczyńskim wczoraj w programie "Tomasz Lis na żywo " polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj