nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

nie    2060

W piątek 14 października, z inicjatywy Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” oraz Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy, w czterech Miastach Gospodarzach UEFA EURO 2012â„¢ odbyła się impreza pod nazwą „Polska jest dla wszystkich”. Politycy w towarzystwie dzieci, piłkarzy i osób niepełnosprawnych zamalowywać mieli rasistowskie napisy na murach wokół stadionów. W Gdańsku inicjatywa natknęła się jednak na nieoczekiwany problem: na murach wokół stadionu przy ul. Traugutta nie stwierdzono bowiem żadnych ksenofobicznych haseł! W roli głównej wystąpił więc „rasistowski” transparent stworzony na tę okazję przez… samych organizatorów imprezy!

 

w porównaniu do polski rządzonej przez po to nawet białoruś wydaje się być normalnym państwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

wiec wyjedz tam,w czy masz problem, wiekszosc bialorusi przez wieki byla czescia polski, mieszka tam spora polonia wiec bedziesz jak u siebie, backa juz sie toba odpowiednio zaopiekuje, od razu pojdziesz do wojska, potem dostaniesz przymusowy przydzial do kolchozu i bedziesz mial jak w raju.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

przynajmniej na żyda nie będzie robił i bilionowego długu spłacać nie będzie. A jak na robocie w polu się zna to i w kołchozie sobie poradzi. Póki co raju w Polsce nie widzą nawet uchodźcy. Za to widzą same obozy i te dla imigrantów przygotowane przez żydków z PO i te przygotowane przez wuja Adasia dla żydków. Komfort co prawda różny bo uchodźcy pieca nie dostali ale węgiel teraz tani to i koksiak wystarczy. Dwa różne obozy, jak myślicie który ma więcej gwiazdek?

post-27529-0-98768800-1443471948_thumb.jpg

post-27529-0-77377900-1443471964.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacuś kiedyś wspominałeś, że bez problemu możesz sprawdzić komuś genealogię. Poproszę o A. Dudy korzenie w takim razie. Ponieważ prezydent podobno unika tych pytań? A spotkanie knesetu w Krakowie z jego udziałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

przynajmniej na żyda nie będzie robił i bilionowego długu spłacać nie będzie. A jak na robocie w polu się zna to i w kołchozie sobie poradzi. Póki co raju w Polsce nie widzą nawet uchodźcy. Za to widzą same obozy i te dla imigrantów przygotowane przez żydków z PO i te przygotowane przez wuja Adasia dla żydków. Komfort co prawda różny bo uchodźcy pieca nie dostali ale węgiel teraz tani to i koksiak wystarczy. Dwa różne obozy, jak myślicie który ma więcej gwiazdek?

Ooo, Pan Prezes Regionalnej Izby Rolniczej się pojawił w randze Wojewody. W końcu jak prawi porzekadło, szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie. Jak tam, miałeś informować o postępach swoich działań, kiedy przewrót w kraju ??

PS. Licha to pociecha w perspektywie Białoruskiego Kołchozu, Ja tam raju nie widzę. Choć Ty możliwe że w końcu byś tam karierę zrobił, tą o której tak śnisz po nocach. 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Może i PIS dobrze mówi ale jak się dorwie do władzy będzie robić to samo co PO czyli kraść. Może trochę mniej bo niejako więcej tam wierzących i może troszeczkę się będą bać Boga. A tu nie chodzi o to żeby zmienić świnie przy korycie, tylko żeby zlikwidować koryto. Zobaczcie co się dzieje w państwowych spółkach. Jaka ekipa się nie dorwie do władzy następuje czystka i zatrudnianie swojaków zgodnie z hasłem PSL-u "Rodzinka na swoim". 

Nie dla bandy czworga: PO, PiS, SLD, PSL i partii satelickich czyli Palikociarnii i Nowoczesnej PO

http://www.agrofoto.pl/komentarze/artykuly,60056.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ja myślę że kraść będzie więcej, i to w majestacie prawa (podatki). W końcu gdzieś muszą znaleźć te pieniądze na obiecanki przedwyborcze. Wiara Nas Polaków jest często fasadowa, ile to Ja ludzi znałem co potrafili dwa razy w ciągu dnia latać do kościoła w Polsce. A jak załatwiłem im robotę na Zachodzie to miesiącami nie szło ich wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Kaszlak . ty mnie po prostu lubisz. Zarzekałeś się ,że nie będziesz ze mną konwersował a jednak to robisz. Nawet jak nie ma mnie na forum, z lubością mnie wspominasz . Na Białorusi są proste zasady. Każdy żyje na tyle na ile go stać a nie na kredyt jak w Polsce. Ten bilion długu Polski z niczego się nie wziął . Ten polski dobrobyt, te autostrady nie są nasze lecz żydowskich banków które w ten sposób zniewoliły Polaków  przy pomocy żydowskich pachołków z PO. To ,że dajesz d... w Holandii nie powoduje ,że jesteś bardziej wolny, cwany, bogatszy czy mądrzejszy. Widocznie sam uznałeś ,że w Polsce się nie da wyżyć i dlatego wybrałeś los niewolnika . W kraju wszystko zdarzyć się może. W czerwcu może być wojna jak przepowiada Żyrinowski, może być niższy wiek emerytalny , ale może też być totalne załamanie finansów państwa. "Politycy" kim by nie byli , sprzątaczką, pielęgniarką, cieciem czy gorzowskim nauczycielem fizyki, mądrzy nie są . I o to chodzi , by głupsza elita gnębiła większość , ustanawiała prawa wbrew obywatelom , była spolegliwa wobec zewnętrznych zaborców którym tylko geszeft chodzi po głowie. Tak Panie Prezesie holenderskich lizodupów , nie jest dobrze kiedy tacy wykształceni jak Ty ludzie muszą wyjeżdżać za chlebem , aby w ten sposób w ogóle utrzymać swoje gospodarstwo. Może podasz ilu imigrantów "musi" przyjąć Białoruś i czy w ogóle coś musi. Niby zależna od Rosji , ale potrafi na tym zarobić w przeciwieństwie do żydowsko-ukraińskich patałachów w Polsce. Judasz zdradził za srebrniki, a ty za co? Za parę euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No widzisz, jakoś nie potrafię Cię zmilczeć. Póki co, to Ty dałeś d*py ze swoją wiekopomną działalnością, choć zapowiadałeś się buńczucznie. Tak, są proste zasady na Białorusi, jak ktoś myśli inaczej niż "oficjalna linia" to ma kłopoty. Jak tak zarabia na swojej samodzielności, to porównajmy nasze PKB i PKB wschodniego "raju kołchoźnika". Nie wiedziałem że tow. Żyrinowski zajął się przepowiadaniem przyszłości, szkoda że moja kryształowa kula się zbiła. W Polsce da się wyżyć, ale w NL można więcej odłożyć, ot co. No według Ciebie lepiej jest robić zadymę w kraju, niż jechać gdzieś uczciwie zarabiać. Poza tym , obiecałeś coś ludziom, no i gdzie twoje sprawozdania ?? Masz mnie za nic, twoje prawo, ale udowodnij swoją obiecaną skuteczność swoim zwolennikom?? A może, jak typowy polityk, zapomniałeś o tym co mówiłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

Poprzednik obecnego prezydenta, uznał że spotkania z prezydentami USA, Rosji, Niemiec to dla niego korona Himalajów...

Komorowski-"Miałem koronę Himalajów: spotkania z trzema prezydentami bardzo ważnych krajów (USA, Rosji, Niemiec - PAP). 15-12-2010 pap

Z tych jego spotkań nic nie wynikało, ot, poklepanie po plecach. Dziś nawet nie pamiętamy że takie spotkania były, nic z nich nie pozostało. Prezydent Duda potrzebował zaledwie miesiąca by zmiażdżyć "dokonania" swego poprzednika. Nie dość że spotkał się z prezydentami-cytując poprzednika-bardzo ważnych krajów, to jeszcze spotkał się z nimi po kilka razy. Mało tego, na forum ONZ przemawiał tuż po prezydencie USA, przed prezydentami Chin i Rosji (nawet Schetyna wyraził uznanie). Jakby tego było mało, podczas lunchu siedział przy jednym stoliku z szefami m.in. USA, Rosji, ONZ. Ale i to nie koniec, prezydent Duda jasno określił cel swoich spotkań-sprawy Ukrainy, Polska niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ i oczywiście bazy NATO.

 

nie ma sie czym podniecać, ale różnica klas jest bardzo duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Nie można zarzucić Panu Prezydentowi klasy. Nie głosowałem na niego, ale szanuję demokratyczny wybór. Wykształcenie ma najwyższe ze wszystkich dotychczasowych prezydentów RP. Ale obecne prerogatywy prezydenta w RP, ktokolwiek by nim nie był, sprowadzają się do poklepania po plecach. Nie wiem czemu część ludzi uwierzyło, że Prezydent Duda "wszystko sam załatwi".

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

W Polsce da się wyżyć, ale w NL można więcej odłożyć, ot co.

to w Polsce nie umiesz odłożyć? Przecież wszelakie dopłaty i dotacje na siłę z urzędu wciskają - straszna niedojda z ciebie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

1. Dopłata do hektara - wystarczy trawa na użytku rolnym, dostajesz.

2. Dopłata do ubezpieczenia - wystarczy 1 ha pola, dostajesz.

3. Dopłata do paliwa - wystarczą faktury i wniosek do gminy, dostajesz.

Napisz mi teraz, jaki inny przedsiębiorca dostaje to, co rolnik ?? Nie neguję, że rolnictwa nie należy dotować, stwierdzam tylko fakt.

Nie umiem odłożyć w Polsce, mam wciąż za małe gospodarstwo. Zresztą rolnictwo to nie jest mój główny dochód. Nie zapominaj, że emigrantów jest więcej niż rolników. Wedle twojego toku myślenia, 2 mln. dorosłych obywateli Polski to niedojdy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

No więc wszystko dostajesz i jeszcze nie umiesz odłożyć? Poza tym inni mają jeszcze mniejsze gospodarstwa i umieją odłożyć. Wniosek nasuwa się sam - niedojda lub dwie lewe łapy, lub co gorsza niedojda z dwiema lewymi łapami :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Niech się @kaszlak troszkę oświeci na temat jak to on nazywa "kołchoźnika".Nie zadawałeś sobie czasem  pytania czemu Białorusini nie przyjeżdżają za pracą do Polski?  

https://www.youtube.com/watch?v=wv8cnu03krs


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Zadawałem. Odpowiedź prosta, jest to na Białorusi bardzo utrudnione.

No więc wszystko dostajesz i jeszcze nie umiesz odłożyć? Poza tym inni mają jeszcze mniejsze gospodarstwa i umieją odłożyć. Wniosek nasuwa się sam - niedojda lub dwie lewe łapy, lub co gorsza niedojda z dwiema lewymi łapami :lol:

No pytanie jeszcze ile odkładają ?? Tak z 11ha, podasz konkretny przykład?? Rozumiem że jeszcze są w stanie się rozwinąć z tego areału ?? Czy Tobie tylko wystarczy że "twoja jest racja, i to święta racja". Zresztą, jeśli sprawia Ci to przyjemność, to pisz o mnie co chcesz, zawsze to jeden "promyczek" więcej szczęśliwy dzięki mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Zadawałem. Odpowiedź prosta, jest to na Białorusi bardzo utrudnione.

 

A skąd o tym się dowiedziałeś?Z  TVN,TVP,czy z Wyborczej?

Edytowano przez miszka16

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Z Radia Maryja  ;) . Dowiedziałem się stąd: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/przyjazd_do_polski/zasady/zasady, tutaj lista krajów, których obywatele mogą wjeżdżać do Polski bez wiz: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/przyjazd_do_polski/lista_panstw/. "Raju Kołchoźnika" tam nie znalazłem. Ale masz po części rację, pisząc "bardzo utrudnione" miałem na myśli, że obywatele Białorusi są w grupie, która spośród obywateli krajów trzecich musi spełnić jak najwięcej, bądź co bądź, uciążliwych warunków otrzymania wizy. Idziemy tutaj: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/przyjazd_do_polski/zasady_regulujace_ruch_osobowy/ , klikamy "Białoruś" i mamy zasady wjazdu dla Białorusinów. Cytuję "Właściwe organy jednej Strony wydają obywatelom drugiej Strony wizy, uprawniające do pobytu na jej terytorium do 180 dni w ciągu roku od daty pierwszego wjazdu (90 dni w ciągu 6 miesięcy)". Dalej "Jako podstawę wydania wizy właściwy organ jednej Strony, zgodnie z ustawodawstwem krajowym, może zażądać przedstawienia przez obywatela drugiej Strony, ubiegającego się o wizę, ubezpieczenia medycznego, dokumentów potwierdzających cel podróży oraz posiadanie środków na utrzymanie, zakwaterowanie i powrót". Żeby  być uczciwym, umowa traktuje równo obywateli obu krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/srednie-wynagrodzenie-na-bialorusi-wynosi-obecnie-ok-400-dolarow,525653.html  w polsce srednia placa ponad 4 tys -na bialorusi lepiej no nie.

i jeszcze pracujaca babcia 18-letniego wnuka- probuje znalesc w  okolicy taki okaz ale nie daje rady.

ja bylem dzieckiem za komuny i tez o nic sie nie martwilismy bo na nic nie mielismy wplywu i w kolo niewiele bylo...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Dziwić może poziom waszej wiedzy o Białorusi co daje obraz że ty jacus i kaszlak też w duchu o wyjeździe na Białoruś marzycie. To że was nie chcą to pewnie sprawa nieudacznictwa i tak jak my nie chcemy imigrantów u siebie w Polsce ze względów bezpieczeństwa tak Białorusini nie chcą tak wykształconej zarazy u siebie.

Nie ważne ile zarabiają Białorusini w porównaniu do krajów ościennych tak samo jak mało ważne jest ile zarabia średnio Polak w porównaniu do rodowitego Niemca czy Holendra. I tak większość Polaków pracuje  za najniższą krajową która przy przeliczaniu siły nabywczej w Polsce wychodzi dużo gorzej niż średnia 1600 na Białorusi. Ponad to, 4 tys. zł nie pozwoli przeżyć do pierwszego Sikorskiemu lubiącemu drogie wino i ośmiorniczki , a Białorusinowi 1600 zł wystarczy żeby jeszcze odłożyć. Polska wschodnia do najbogatszych nie należy , najbardziej uprzemysłowionych także. Im dalej na wschód tym poziom bogactwa maleje lecz jedno jest pewne. Huta Katowice, PZU, Wedel. cukrownie, cementownie banki, zakłady ubezpieczeń a nawet punkty poboru opłat na autostradach do Polaków nie należą. Białoruski przemysł chociaż słaby jednak jest własnością  Białorusinów  a nie żydowskich baronów i tym się różnimy. Łukaszenko od czasu do czasu pałuje wykształciuchów którym palma odbija i chcą zmian ot tak dla zasady , a zachód pałuje ot tak dla przyjemności, z dobrobytu.

post-27529-0-42163800-1443648899_thumb.jpg

post-27529-0-17081200-1443648918_thumb.jpg

post-27529-0-23914800-1443648983_thumb.jpg

post-27529-0-79401700-1443649031_thumb.jpg

post-27529-0-41307000-1443649077_thumb.jpg

post-27529-0-42163800-1443648899_thumb.jpg

post-27529-0-17081200-1443648918_thumb.jpg

post-27529-0-23914800-1443648983_thumb.jpg

post-27529-0-79401700-1443649031_thumb.jpg

post-27529-0-41307000-1443649077_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Widzę że grupa dyżurnych prowokatorów się zleciała.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Migalski (były eurodeputowany PiS)reasumuje: "Tak, sprzedaż polskiej ziemi obcokrajowcom służy dziś interesom Polski i Polaków". Wyprzedawanie ziemi nazywa nawet "nowym patriotyzmem". "..... w najbardziej żywotnym polskim interesie jest to, by jak najwięcej naszej ziemi było kupowane przez Amerykanów, Niemców, Żydów i wszystkich, którzy byliby tym zainteresowani" - napisał Migalski na łamach "Rzeczpospolitej". Poddał on ostrej krytyce ustawę z 25 czerwca bieżącego roku."

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fmarek-migalski-chce-wyprzedazy-polskiej-ziemi-w-rece-niemcow-holendrow-badz-zydow

 

Życzę wszystkim, aby UE rozpadła się.....

10620823_1026358534051768_43302735814696

Dlaczego mówią, że rok 2015 to ostatni spokojny rok?

m.in obecność wojsk amerykańskich..NATO źle świadczy?

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj