nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

binek    374

 

Ty zmień lekarza. Nara.

Cieszę się dobrym zdrowiem fizycznym jak i psychicznym (chyba w przeciwieństwie do ciebie) więc niczego nie będę zmieniał. Czy przeoczyłem twój awans na moderatora? Bo nie rozumiem tego ''nara'' że mam tu nie zaglądać? czy może Ty zasmucisz nas swoją nieobecnością? Póki co jest demokracja i chyba mi wolno się tu wypowiadać - co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jak byś był taki mądry, na jakiego się kreujesz, to byś zrozumiał. Więc nie ma sensu tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Nie zapominaj o tym, że w Polsce raczej by taką gwiazdą nie był. To w Niemczech miał uczciwe warunki rozwoju kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

taaa to jest własnie przykład jak porabany jest ten swiat, chłopcy co piłke kopia zarabiaja miliony a ludzie co ciezko pracuja 1500zł, to nie jest normalne i niech nikt nie wciska kitu o tym ze ich praca jest warta tyle milionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jest tyle warta kolego, ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić. Ale zgadzam się z Tobą, świat bywa porąbany a człowiek bywa próżnym stworzeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

gra dla polski-cos ta koszulka mi nie pasuje, a tak naprawde dla polskiej reprezentacji to niewiele zrobil, ktos kto interesuje sie pilka nozna, nie bedzie mial watpliwosci ze pilka klubowa i reprezentacyjna u lewandowskiego to dwa rozne swiaty a roznica taka jak miedzy merkel a kopacz..

temat to chyba byl o dudzie-widac nie ma o czym i o kim pisac , jak piszecie o roznych glupotach. 

chociaz dzisiaj przy obiedzie sie usmialem-w tvp info pokazywali spotkanie dudy z mieszkancami jakiejs wsi, dudus w charakterystyczny dla siebie sposob wypina szyje do gory i robi dziwne miny[pewnie znudzony nieustannymi spotkaniami z lumpenproletariatem polski b] a w tle ,za droga pasa sie krowy-odpowiednia oprawa dla waszego prezydenta :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Te wszystkie spotkania z narodem to jest jakiś cyrk piarowski Tak jak w moim powiecie zjechali się żeby żniwa rozpoczynać.przyjechał "szydłobus" Karczewski,Wojciechowski i Suski z naszymi Wójtami kosili kosą szkoda że z Szydlowej nie zrobili odbieraczki :D .Nawet Bizona z ciągnęli co prawda  po dwudziestu metrach koszenia żyta się zapchał bo słoma była wiotka, mi kombajn po trzech tygodniach od tego wydarzenia żyto miał ciężko jeszcze kosić.Cyrk normalny cyrk.  


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek26    1

No mi osobiście kolega ostatnio pokazywał jakiś filmik z jakiegoś spotkania kandydata PiS, i mówił że aby "rozwijać Polskę" wprowadzą podatek katasrtalny. Że niby co?? Mając oborę na kredyt, dajmy  wartą 800 tys. zł na kredyt na powiedzmy 10 lat, to podatek jaki chcą wprowadzić (1-2% wartości obecnej), to kur...cze 8-16 tys! Ciekawe co za to rozwiną oprócz swoich biur i pensji... i tak od wszystkiego. Maszyny, budynki, wsio (za oszczędności, dotacje + kredyt, nie oszukujmy się),znowu 1-2%! Nie kończyłem ekonomii, ale do cholery liczyć chyba jeszcze umiem. Strzelać do nich...

Nie jestem fanem PO, też mnie wkurza to co odwalają, nie głosowałem i nie będę głosował na nich, bo też zrobili cyrk z tej Polski. Szkoda, że w TV to tak pięknie wygląda, miliony obietnic, każdemu rozdadzą co chcą, warte tyle co i Mućka nawali  :)

Mnie jak narazie psl przekonuje gadką, ale do wyborów jeszcze chwila, czekam na kolejne "ciekawe" propozycje wszystkich stron, jakim uczynią mnie młodym, pięknym i bogatym  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Widzisz Piotrek to najlepszy dowód na to że PO i PIS to jedna i ta sama zaraza


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

I trzeba być gotowym na to, że ten tandem będzie się wymieniał władzą przez dłuższy okres. JKM, synonim radykalnych zmian co chwilę się ośmiesza w PE, Kukiz buntownik nie rozumie co to polityka a do polityki się pcha. Scena polityczna w Polsce się krystalizuje, albo jak powiedzą inni, zabetonowuje. Wybory zawsze się wygrywa lukrowanymi obietnicami, miejmy pretensje do ludzi że wciąż się na to łapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek26    1

miszka16, wiem że to ta sama zaraz, dlatego na nich nie głosuje. JKM i Kukiz to jeszcze gorsze pajace, oni to sami nie wiedzą czego chcą, oni są po prostu na nie. Dlatego jak na razie obserwuję PSL, zawsze to partia powiedzmy ludowa. Nie ma super partii, ale już chyba lepsze mniejsze zło. To takie moje osobiste zdanie. bo na wojny pis-po już się patrzyć nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Nocne szkolenie prezydenta u prezesa

No i co z tego ! Wiadomo chociaż kto rządzi ,nie Moskwa czy Bruksela tylko Jarosław K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Teraz nastała moda na rządzenie "z budki suflera", Szydło w procesorem Jarek Inside a Kopacz z procesorem Donald Inside. Czyli Wojna Polsko-Polska v 2.0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

rozladowaly mu sie akumulatory i trzeba bylo na nocnej zmianie je doladowac, nie wiem czy ladowal tak jak l. kaczynski energia w szklanych opakowaniach[raz z kolega donkiem 7 sztuk "zaladowal"] czy jak przy okazji afery z bylym senatorem piesiewiczem, sugerowali dobrze poinformowani dziennikarze, z jaroslawem raczej sproszkowana energie zasysal, pewnie kiedys to wyjdzie na jaw.

zupelnie na serio to zenada -ale jak wiele razy pisalem, po nim nic innego nie mozna sie spodziewac, to nie jest czlowiek na miare urzedu. choc wydaje mi sie ze kiedys politycznie "zamorduje" swojego pryncypala jak to zwykle w historii bywalo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

kwiat polskiego dziennikarastwa

 

CP3Bo1XWsAAEdfs.jpg

 

 

Wielowieyska do posła z PIS: "Panie pośle, nawet jeśli pańskie wyliczenia są słuszne – prawda pozostanie prawdą!"

 

to już jest nieuleczalne

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

CPzy8cSUsAENxhc.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

To teraz podaj uczciwie ile będą kosztowały obiecanki PiS-u, zarówno Prezydenta jak i przyszłej Premier. Wal śmiało, zwycięstwo mają raczej w kieszenie, mówię to Ja, zwolennik PO. No chyba nie napiszesz, że odbędzie się to "bezkosztowo"?? Starczy tych 50mld ?? Aaa, i jeszcze jedno, skoro to taaakie oczywiste, zobowiązuję nową Panią Premier do wykazania nadwyżki tych 50 mld w pierwszym pełnym roku swoich rządów.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

pis pokazał, że rocznie nie wpływa z tytułu vat do budżetu ok. 50mld za co został wyśmiany i poniżany, a po dwóch miesiącach to samo podało ministerstwo finansów

ty kaszlak zamiast się cieszyć, że ktoś to zauważył i chce z tym walczyć to masz to za złe bo to pis pierwszy odważył sie publicznie powiedzieć, choćby niewiadomo co dobrego zrobili to zawsze będzie złe bo to pis. to już jest choroba jak u tego wyżej

 

 

bilion złotych kosztowały nas nie-rządy po, gdzie są te pieniądze? najpierw rozlicz swoich pupilków (ciekawe gdzie zniknęły obrazy z belwederu?), a później rozliczaj (czyny nie własne fantazmagorie) innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ale pokaż mi gdzie w poprzednim poście to wyśmiałem albo gdzie napisałem, że to złe bo PiS wykazał ?? Ja się tylko zapytałem, kontynuując wątek wydatków, czy PiS już wie, skąd weźmie pieniądze na swoje obiecanki. 

PS. Jakieś dowody na ten bilion złotych ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

kaszlak tak chwalisz te rządy PO a sam wyjechałem z kraju jak tu jest tak super. prezydent Komorowski odznacza najwyższym odznaczeniem panstwowyn właściciela biedronek które wykończył Polski handel detaliczny która to biedronka wykańcza polskie mleczarnia i polskie rolnictwo bo wymusza niskie ceny mleka. PiS już miał swoje dwa lata w koalicji z Samoobroną i co nic nie zrobił dla polskiej wsi za co wtedy nie wyrównał dopłat z dopłatami starej unii a PSL tyle lat rządzi i co jest tak cudownie na wsi? dbają tylko o swoje rodziny i znajomych większość z nich ma za grosze po przejmowane całe pgr masarnie młyny i inne wszyscy robią dobrze ale tylko dla siebie nikt się nie liczy z polskim rolnikiem wszyscy aby patrzą na unię i Merkel


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 

Jakieś dowody na ten bilion złotych ??

faktury do wglądu w mf chyba, że zniknęły jak notatki i obrazy z belwederu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Chyba to jest wielka ryba.

kaszlak tak chwalisz te rządy PO a sam wyjechałem z kraju jak tu jest tak super. prezydent Komorowski odznacza najwyższym odznaczeniem panstwowyn właściciela biedronek które wykończył Polski handel detaliczny która to biedronka wykańcza polskie mleczarnia i polskie rolnictwo bo wymusza niskie ceny mleka. PiS już miał swoje dwa lata w koalicji z Samoobroną i co nic nie zrobił dla polskiej wsi za co wtedy nie wyrównał dopłat z dopłatami starej unii a PSL tyle lat rządzi i co jest tak cudownie na wsi? dbają tylko o swoje rodziny i znajomych większość z nich ma za grosze po przejmowane całe pgr masarnie młyny i inne wszyscy robią dobrze ale tylko dla siebie nikt się nie liczy z polskim rolnikiem wszyscy aby patrzą na unię i Merkel

Nie chwalę, głosowałem na nich jako na mniejsze zło. Różnice pomiędzy tymi partiami są mniejsze, niż się większości wydaje. Dlatego też nie obawiam się tak rządów PiS-u, jak Ty nie znosisz rządów PO. Z kraju wyjechałem w 2002 roku, nie wróciłem ani za PiS-u ani za PO. Rozumiesz moje podejście?? To że jakąś opcję bronię, nie znaczy że jestem jej gorącym fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kopacz jest całkowicie niewiarygodna jako szef rządu.

"Kopacz zapewnia, że wszyscy imigranci przybywający do Polski będą dokładnie przesiewani pod kątem tego, czy są terrorystami. Kopacz już raz przesiewała - ziemię w miejscu katastrofy smoleńskiej. Po tamtym „przesianiu” znajdowano na miejscu katastrofy ludzkie szczątki - np. kciuk"

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fcejrowski-trwa-druga-faza-dzihadu#

szariat1.jpg

http://prostozmostu.net/kraj/strefa-szariatu-w-gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj