nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Krassus spoko to niech państwo nie wyciąga ode mnie vatów, podatku ekologicznego, podatku drogowego, podatku w paliwie i innych bezsensownych rzeczy, skoro płacę to mam prawo wyciągać ręce co mi się należy, po za tym sam skończyłem studia i musiałem zapłacić za zaoczne, pomimo tego ze przysługiwało mi stypendium naukowe nie dostałem ponieważ maiłem za dobrą sytuację materialną i powiedz gdzie sprawiedliwość, mówicie ile będą kosztować obietnice pisu, o ile mi dobrze wiadomo mamy deflacje, czyli można było nie było dodrukować trochę pieniądza bo one i tak będa miały pokrycie w towarze, a przypomne że ta kasa i tak pójdzie do budżetu więc im wiecej państwo ma pieniędzy tym więcej może zrobić dla szarego obywatela, pod warunkiem że przy władzy są normalni ludzie, a nie klasa panów wpierdzielająca ośmiorniczki po 2 tyś,. Ciekawi mnie jedno dlaczego nie ma podsłuchanych polityków pisu, ale mniejsza oto. Jutro premierzyca będzie z rządem w krakowie ja się pytam ile kosztuje takie lansowanie się za piedniądze podatnika, jest sens w tym, otóż zobaczyli po wyborach prezydenckich że władza im ucieka to się trzeba było wziąć za lansowanie, na szczęście ludzie nie są już tak łatwowierni i wilkowi w owczej skórze już nie zaufają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Pudło Panowie, o przemyśle: http://www.radiomaryja.pl/informacje/andrzej-duda-trzeba-odbudowac-krajowy-przemysl/, o wojsku: http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-andrzej-duda-trzeba-odbudowac-polska-armie,nId,1681907, o wspólnocie: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1485875,Polska-ma-nowego-prezydenta-Andrzej-Duda-trzeba-odbudowac-wspolnote. Więc komuś innemu się tu miesza w głowie, bo albo czegoś nie pamiętacie, albo celowo mijacie się z prawdą. Odbudowywanie kraju ze zniszczeń poczynionych przez 8 lat rządów PO-PSL było motywem przewodnim kampanii Pana Prezydenta, miłujacego zgodę dla dobra kraju...

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2052

 

Słowa Dudy, że Polska jest w ruinie.

chyba czytać nie potrafisz

 

Wyliczenia ile będą kosztować rządy PiSu jeżeli dotrzymają słowa.

nie wyliczenia tylko napisane kwoty, nie wiadomo skąd wzięte ("mogłoby to kosztować ponad 100 mld złotych") - a dlaczego nie pińcet :)

nie jesteś ciekawy skąd kopacz weźmie na swoje obietnice??

 

i jeszcze jedno doktorze ekonomii, kredycik to wiesz jak wziąć i przepieprzyć a spłacać to mają inni, taki z ciebie bohater??

 

 

a ty kaszlak też po polsku nie rozumiesz?

poza tym jaki ten duda jest głupi nie? mówi, że trzeba rozwijać przemysł i modernizować armię, buahhhaaaaaa co za koleś, pewnie jak gdzieś wyjeżdża to meble ze sobą zabiera buaahhhhaaaa, ale jaja, normalnie korea płn

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

chyba czytać nie potrafisz

nie wyliczenia tylko napisane kwoty, nie wiadomo skąd wzięte ("mogłoby to kosztować ponad 100 mld złotych") - a dlaczego nie pińcet :)

nie jesteś ciekawy skąd kopacz weźmie na swoje obietnice??

 

i jeszcze jedno doktorze ekonomii, kredycik to wiesz jak wziąć i przepieprzyć a spłacać to mają inni, taki z ciebie bohater??

 

 

a ty kaszlak też po polsku nie rozumiesz?

poza tym jaki ten duda jest głupi nie? mówi, że trzeba rozwijać przemysł i modernizować armię, buahhhaaaaaa co za koleś, pewnie jak gdzieś wyjeżdża to meble ze sobą zabiera buaahhhhaaaa, ale jaja, normalnie korea płn

Nie mówił że trzeba rozwijać i modernizować, tylko że trzeba odbudowywać. Np. dom remontujesz (modernizujesz) żeby podwyższyć standart życia i usprawnić mieszkanie w nim, odbudowujesz natomiast wtedy, kiedy jest ruiną. Ale dla Was to wszystko jedno, ważne że Pan Prezydent ma dobre zamiary i dużo obiecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2052

 

Ale dla Was to wszystko jedno, ważne że Pan Prezydent ma dobre zamiary i dużo obiecał.

a dla was prezydent, który ma dobre zamiary jest be,  a dobry jest ten, który mówi: "nie ma zgody" i chce spychać ludzi na margines- co to za choroba?? (obiecał mniej niż tusk)

 

 

Nie mówił że trzeba rozwijać i modernizować, tylko że trzeba odbudowywać

czyli jest bardzo mądry bo wie, że

 

"Państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje" - pamiętasz kto to powiedział?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

polska jest piekna,armia polska jest silna.jestesmy w sytuacji lepszej niz nasi przodkowie,oni musieli odbudowywac kraj, my musimy go tylko naprawiac

- pamietacie kto to powiedzial.

zeby wam sie obowody nie przegrzaly to podpowiem- nowy wizytator koscielny[byly prezydent byl ruskim agentem ,obecny watykanskim,ciekawe jakim bedzie nastepny]   15 VIII na swiecie wojska polskiego, dwie msze wtedy odbebnil[nie widzialem czy 2 razy przyjmowal komunie bo to grzech ciezki] , moze kadzidla mu zaszkodzily wiec trzeba mu wybaczyc te chwile szczerosci-na pewno sie poprawi po reprymendzie od kaczynskiego...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacus ja nie wiem czy ty jesteś jakiś muzułmain, żyd, dlaczego ty nalatujesz a osobę wierzącą, co ci przeszkadza że jest katolikiem i że uczestniczy we mszy, powiedz gdzie cię boli, i nie wiem skąd wyczasnołeś inf że grzechem ciężkim jest uczestnictwo dwa razy w komuni świętej, ludzie opamiętajcie się, jest u władzy kilka dni a wy dalej swoje. Był czas bólu i nadziei i jest teraz czas normalności taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    72

@zetorlublin7341 czy możesz mi przybliżyć co nowo wybrany prezydent zrobił przez te kilka dni że tak drastycznie zmieniła się sytuacja w Polsce? Słyszałem tylko o kalendarzu wizyt zagranicznych na najbliższe 100 dni ale to w żaden sposób nie wpłynie na to żeby zrobiło się "normalnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jacus ja nie wiem czy ty jesteś jakiś muzułmain, żyd, dlaczego ty nalatujesz a osobę wierzącą, co ci przeszkadza że jest katolikiem i że uczestniczy we mszy, powiedz gdzie cię boli, i nie wiem skąd wyczasnołeś inf że grzechem ciężkim jest uczestnictwo dwa razy w komuni świętej, ludzie opamiętajcie się, jest u władzy kilka dni a wy dalej swoje. Był czas bólu i nadziei i jest teraz czas normalności taka prawda

Wyobraź sobie, że muzułmanin czy żyd to też osoby wierzące, choć dla Ciebie to zapewne nie pojęte. Tak właśnie wygląda polska gościnność i tolerancja, wszystko fasada. Mi nie przeszkadza że ktoś sobie do kościoła chodzi, drażni mnie tylko, jak głowa mojego państwa robi z tego główny punkt świąt państwowych, bo konstytucja i konkordat gwarantuje mi rozdział religii od państwa.

a dla was prezydent, który ma dobre zamiary jest be, a dobry jest ten, który mówi: "nie ma zgody" i chce spychać ludzi na margines- co to za choroba?? (obiecał mniej niż tusk)

 

czyli jest bardzo mądry bo wie, że

 

"Państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje" - pamiętasz kto to powiedział?

Pan Prezydent jest dobrze wykształcony, to fakt. Mi nie chodzi o to, co powiedział Bronek czy politycy PO w luźnej, zapewne zakrapianej rozmowie. Mi chodzi o to, że Ty i tobie podobni nie są w stanie sensownie zaprzeczyć, że obecny Prezydent szybko zmienia zdanie i powoli wycofuje się ze swoich chorych obietnic. Rzutuje to tylko na jego wiarygodność. Ale czemu się tu dziwić, ostatnio mój znajomy wyliczył, że gdyby Pan Prezydent wywiązał się ze swojej obietnicy 500zł miesięcznie na każde dziecko w rodzinach ubogich, to dostał by więcej zasiłku na dzieci w Polsce niż dostaje obecnie w Holandii. I to w Polsce zrujnowanej i zadłużonej przez 8 lat rządów złodziei... Nie wiem jak z mądrością, ale wyobraźni chyba jednak w tamtym momencie kandydatowi Dudzie zabrakło. Albo po prostu kłamał.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

polska jest piekna,armia polska jest silna.jestesmy w sytuacji lepszej niz nasi przodkowie,oni musieli odbudowywac kraj, my musimy go tylko naprawiac

- pamietacie kto to powiedzial.

zeby wam sie obowody nie przegrzaly to podpowiem- nowy wizytator koscielny[byly prezydent byl ruskim agentem ,obecny watykanskim,ciekawe jakim bedzie nastepny]   15 VIII na swiecie wojska polskiego, dwie msze wtedy odbebnil[nie widzialem czy 2 razy przyjmowal komunie bo to grzech ciezki] , moze kadzidla mu zaszkodzily wiec trzeba mu wybaczyc te chwile szczerosci-na pewno sie poprawi po reprymendzie od kaczynskiego...

 

Czytając Twój post to mam wrażenie że w kościele ostatni raz byłeś na swoich chrzcinach :)

 

Wyobraź sobie, że muzułmanin czy żyd to też osoby wierzące, choć dla Ciebie to zapewne nie pojęte. Tak właśnie wygląda polska gościnność i tolerancja, wszystko fasada. Mi nie przeszkadza że ktoś sobie do kościoła chodzi, drażni mnie tylko, jak głowa mojego państwa robi z tego główny punkt świąt państwowych, bo konstytucja i konkordat gwarantuje mi rozdział religii od państwa.

Pan Prezydent jest dobrze wykształcony, to fakt. Mi nie chodzi o to, co powiedział Bronek czy politycy PO w luźnej, zapewne zakrapianej rozmowie. Mi chodzi o to, że Ty i tobie podobni nie są w stanie sensownie zaprzeczyć, że obecny Prezydent szybko zmienia zdanie i powoli wycofuje się ze swoich chorych obietnic. Rzutuje to tylko na jego wiarygodność. Ale czemu się tu dziwić, ostatnio mój znajomy wyliczył, że gdyby Pan Prezydent wywiązał się ze swojej obietnicy 500zł miesięcznie na każde dziecko w rodzinach ubogich, to dostał by więcej zasiłku na dzieci w Polsce niż dostaje obecnie w Holandii. I to w Polsce zrujnowanej i zadłużonej przez 8 lat rządów złodziei... Nie wiem jak z mądrością, ale wyobraźni chyba jednak w tamtym momencie kandydatowi Dudzie zabrakło. Albo po prostu kłamał.

 

Zwrócę Ci uwagę że konstytucja gwarantuje  mi jeszcze wiele innych żeczy ale jakoś Cię to nie martwi że nie są one spełnione tak jak i PO i PSL nie martwiło przez 8 lat więc te bajki zachowaj dla siebie zmień znajomych bo ich wiarygodność i wyliczenia są tyle warte co tej śmiesznej koalicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Proszę wymień te rzeczy gwarantowane przez konstytucję.  A bajki to puki co kandytad Duda wygadywał. Poza tym, zobaczymy jaką poważną koalicję utworzy na jesieni PiS, ostatnim razem jak byli u władzy to się nie wykazali. Choć są tacy wizjonerzy, co twierdzą że PiS zdobędzie większość i sam rząd Prawych i Sprawiedliwych utworzy. Co do wyliczeń, znajomy ma dwójkę dzieci. Jego żona zarabia 1500zł, On w Polsce zarabiał ok.2500zł/miesiąc. Zważywszy na fakt, że w Polsce poziom ubóstwa to 1000zł na osobę w rodzinie, znajomy dostałby od Prezydenta Dudy na dwoje dzieci 1000zł miesięcznie, co daje ok. 240 EUR. Tymczasem pracując w Holandii dostaje "tylko" 400 EUR na kwartał, co daje "tylko" 134 EUR na dwoje dzieci miesięcznie. Teraz proszę o twoje wyliczenia.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

@Kaszlak79 ja to podziwiam, że masz siły jeszcze dyskutować w tym temacie. To tak jakbym chciał dyskutować z ciotką, taki typowy mocher w dodatku sklerotyk, który oprócz radia maryja i Pisu świata nie widzi, a tylko spróbuj mieć odmienne zdanie na temat "naszego pana prezydenta Dudy" to trzeba uważać na oczy bo leci na nie z pazurami i krzykiem...Czemu zwolennicy Kaczyńskiego są tacy agresywni może ktoś to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Podyskutować można z każdym. Są tacy agresywni, bo w ten sposób uwidacznia się ich chrześcijańska miłość do bliźniego. Ale zaraz się pewnie krzyk podniesie co mam do chrześcijan. Ano nic, pisać mi wolno o wszystkim tak jak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego agresywny nie jestem, tylko pokazuję swoje rację możesz mieć swoje nie obchodzi mnie to ciekawe gdzie ktoś ze zwolenników prawicy jest agresywny, wto wy straszycie pisem gdzie się da i ile można, najpierw przy wyborach prezydenckich teraz parlamentarnych, i ciągle to samo nie wybierzcie Po przyjdzie jarek i zrobi wam, ja się pytam co, Po rządziło przez 8 lat i słownie dla mnie nic nie zrobiło poza podniesieniem podatków i uszczuplenia moich dochodów, więc chcę aby ja i moje dzieci miały lepiej a nie się zastanawiały czy 1500zł mi wystarczy do końca miesiąca. Grecję już zesrali, Niemcy ich ograbiają ze wszystkiego, nas to samo czeka, najpierw lasy potem ziemia, przemyslu i tak nie mamy już ale jeszcze mamy inne gąłęzie które da sie uratować i wieże że podołają. Co do przewidywania wyniku wyborów, duda też był daleko, łaskawy bronek w marcu miał 80% poparcia, a z kim pis moze stworzyć koalicje, stworzy kukizem bo ten będzie miał 20% i razem będą mieli połowę większą, możecie nie wierzyć, zobaczycie na jesień. Skoro kaszlak tak masz dobrze w holandi dziwię ci się czemu tu jeszcze siedzisz, pakuj sie sprzedawaj swoje dobra i jedź jak nie chcesz być w kraju fanatyków chrześcijańskich jak to mówisz, droga wolna. Co do muzułmanów powiem ci tyle, nie jestem przeciw nim ale nie chciałbym dożyć kiedyś momentu ze jakiś posrany muła wysadzi się w supermarkecie pełnym ludzi i co powiesz wtedy ze też jest ok, może dramatyzuję bo powiecie że czarne scenariusze, ale dziś wszystko może się zdarzyć taka prawda. A prawda jest taka że dalej wam nie moze przez gardło przejść że Duda wygrał, taka smutna prawda, i powiedzcie kto się nie może pogodzić z przegraną;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

<p>Wiara u polityków jest tylko na pokaz i nie ma tu znaczenia czy są z PO czy PIS.</p>
<p>Jakby naprawdę byli tacy wierzący za jakich się podają to nie mielibyśmy tylu przekrętów.</p>

Edytowano przez Rolnik1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Proszę wymień te rzeczy gwarantowane przez konstytucję.  A bajki to puki co kandytad Duda wygadywał. Poza tym, zobaczymy jaką poważną koalicję utworzy na jesieni PiS, ostatnim razem jak byli u władzy to się nie wykazali. Choć są tacy wizjonerzy, co twierdzą że PiS zdobędzie większość i sam rząd Prawych i Sprawiedliwych utworzy. Co do wyliczeń, znajomy ma dwójkę dzieci. Jego żona zarabia 1500zł, On w Polsce zarabiał ok.2500zł/miesiąc. Zważywszy na fakt, że w Polsce poziom ubóstwa to 1000zł na osobę w rodzinie, znajomy dostałby od Prezydenta Dudy na dwoje dzieci 1000zł miesięcznie, co daje ok. 240 EUR. Tymczasem pracując w Holandii dostaje "tylko" 400 EUR na kwartał, co daje "tylko" 134 EUR na dwoje dzieci miesięcznie. Teraz proszę o twoje wyliczenia.

 

Zapomniałeś dodać że jeszcze dostaje tzw rozłąkowe czy jak się to nazywa a to już jest z rodzi

nnym druga pensja także nie jest to do końca prawda co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kaszlak jeszcze zapomniałeś o dodatku na dziecko oprócz rodzinnego ;)

Grego wszakże temat jest o Dudzie, ale wątpię, że większość tu jest zwolennikami Dudy i Pis-u, nie mówiąc już o oponentach. Mowa tyczy się raczej o minionych rządach i porównywaniu. A jeśli ktoś głosował, to tylko na zło mniejsze z nadzieją.

Dla mnie całościowo rząd jest skostniały i jeśli dostęp do głównego koryta będą mieli dotychczasowi politycy i radykalnie nie rozliczy się ich, to mafia będzie dalej funkcjonować. Poza tym p. Jarek K. wg mnie nie ma nic do gadania i jest małym zastraszonym/przestraszonym pionkiem tak naprawdę.

:rolleyes:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawek43    3

@Kaszlak79 ja to podziwiam, że masz siły jeszcze dyskutować w tym temacie. To tak jakbym chciał dyskutować z ciotką, taki typowy mocher w dodatku sklerotyk, który oprócz radia maryja i Pisu świata nie widzi, a tylko spróbuj mieć odmienne zdanie na temat "naszego pana prezydenta Dudy" to trzeba uważać na oczy bo leci na nie z pazurami i krzykiem...Czemu zwolennicy Kaczyńskiego są tacy agresywni może ktoś to wyjaśnić?

 

A są agresywni?? wydaje mi się, że mają takie same zachowanie jak inni. Zależy tylko gdzie i do której telewizji się ucho przyłoży. Niestety ale media kreują nasze myslenie.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

ciekawe gdzie ktoś ze zwolenników prawicy jest agresywny

Bardzo ciekawe, bo PO to też partia prawicowa a co chwilę jej zwolennikom ktoś tu zarzuca nienawiść i agresję.

i ciągle to samo nie wybierzcie Po przyjdzie jarek i zrobi wam, ja się pytam co

Zacznie znowu szukać układów, co niszczą Polskę, wszędzie będzie węszył spisków i rozpasał jeszcze bardziej już rozpasiony polski kler. Poza tym wyciągnie rękę po moje pieniądze w celu spełnienia swoich wyborczych obiecanek, bo swoich pieniędzy rząd nie ma.

więc chcę aby ja i moje dzieci miały lepiej a nie się zastanawiały czy 1500zł mi wystarczy do końca miesiąca

Rozumiem że PiS i zachlany muzyk już na jesieni Ci to zapewnią...

Grecję już zesrali, Niemcy ich ograbiają ze wszystkiego

Jasne, to Niemcy kazali w Grecji dopłacać za mycie rąk, nie spóźnianie się do pracy, 35-cio godzinny tydzień pracy i uznanie grania na puzonie za szkodliwy zawód. Grecy przejedli pieniądze z UE a teraz mają pretensje że Niemcy nie chcą więcej pożyczać.

przemyslu i tak nie mamy już

I tak naprawdę nie mieliśmy nigdy przemysłu z prawdziwego zdarzenia, Rewolucja Przemysłowa nasz kraj ominęła, bo go w owym czasie po prostu nie było.

możecie nie wierzyć, zobaczycie na jesień

I nie wierzę, bo swoją dyskusję opieram na merytoryce i konkretnych danych a nie wierze. Choć ta podobno czyni cuda.

Skoro kaszlak tak masz dobrze w holandi dziwię ci się czemu tu jeszcze siedzisz,

Bo nie jest mi tu tak źle jak Tobie. Tobie się dziwię że biedny za 1500zł musisz całą rodzinę utrzymywać przez miesiąc i jeszcze nie wyjechałeś. Ale rozumiem że cierpliwie czekałeś aż te 8 lat rządów złodziejskiej PO w końcu minie.

nie chciałbym dożyć kiedyś momentu ze jakiś posrany muła wysadzi się w supermarkecie pełnym ludzi

Ja też, tak samo jak nie chciałbym dożyć momentu, kiedy jakiś zbok w sutannie będzie molestował moje dziecko.

że Duda wygrał, taka smutna prawda

Jeszcze smutniejsza, że ze swoich obiecanek zaczyna się wycofywać.

 

Zapomniałeś dodać że jeszcze dostaje tzw rozłąkowe czy jak się to nazywa a to już jest z rodzi

nnym druga pensja także nie jest to do końca prawda co piszesz

Tak, dostawał to przez długi czas, ale już tego nie ma. To raz. A dwa, rozłąkowe należało się z tytułu prowadzenia dwóch gospodarstw domowych i malało wraz ze wzrostem dochodów partnera fiskalnego, w tym wypadku jego żony. Gdyby znajomy mieszkał razem z rodziną w Holandii to by tej kasy nie dostawał. Niestety, jak to często bywa, ktoś coś usłyszał, źle zinterpretował i stwierdził że te pieniądze są rekompensatą za rozłąke z żoną i dziećmi...

Poza tym wypisujesz bzdury kolego, bo:

- pensja minimalna w NL to obecnie 1415 EUR ze wszystkimi dodatkami

- rozłąkowe było przyznawane raz na rok, maksymalnie było to 2000 EUR

- rodzinne na dwójkę dzieci 400 EUR na kwartał, rocznie 4x400=1600 EUR.

Teraz liczmy:

- 12 pensji po 1415 EUR daje blisko 17000 EUR dochodu rocznie

- "rozłąkowe" maks. 2000 EUR i rodzinne 1600 EUR, daje rocznie 3600 EUR.

I teraz pytanie, naprawdę chcesz mi wcisnąć że 3600=17000 ?? Nie, bo ani Ty nie jesteś taki przebiegły ani Ja taki głupi. Po prostu po raz kolejny ktoś coś usłyszał, nie sprawdził ale prawi jak to na Zachodzie Europy wielodzietne rodziny dostają drugą pensję od państwa tylko dlatego, że instnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem skąd te dane masz ale to bajki są podaj wiarygodne żródło a nie że kolega mówil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kaszlak znakiem tego nieda się nic zrobić, ciekawi mnie jedno mówisz skąd wezmą, hm może pora się dobrać do złodzieji tych co kręcą grube miliony na lewo. Co do pieniędzy dla dzieci, no macie racje przeciętna rodzina jak dostanie 500zł schowa je pod poduszką i będzie oglądało je z każdej strony. Na koniec powiem tyle bo szkoda pisać, w dobie mocnego kryzysu hamowanie gospodarki to najgłupszy pomysł, w dobie kryzysu trzeba wspomóc ludzi im więcej oni wydają ym gospodarka ma się lepiej, kto tego nie rozumie no cóż pora się dokształcić. Aha właśnie i widzisz kaszlaku ile jadu w tobie, sam mówisz jakiś ty jest prawożadny i w ogóle a już kukizowi dorobiłeś mordę alkocholika i każdemu księdzu że jest pedofilem, wiesz mam pomysł odejdź od katolicyzmu, nie wysyłaj dziecka na religie do kościoła, po co masz prowokować księdza człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Da się zrobić bardzo dużo, także w przypadku całkowitej wymiany ekipy rządzącej, co nastąpi zapewne na jesieni. Tylko żeby ta ekipa rządziła stabilnie, bo nie ma nic gorszego dla kraju i obywateli, jak niestabilna władza. PiS ostatnim razem się stabilnością swoich rządów nie wykazał, zobaczymy teraz.

Co z tego, że PiS wytępi swoich wymyślonych złodziei milionów, jak do spełnienia ich obiecanek trzeba miliardów. Rozumiem że według Ciebie dobrym pomysłem na walkę z kryzysem jest wspomaganie ludzi pieniędzmi, którzy to zaczną je wydawać i gospodarka ruszy. Świetnie, tylko skąd najpierw władza ma wziąć te pieniądze ?? Dodrukować ?? Kukiz jest alkoholikiem, obecnie nie pije, ale znany jest z problemów alkoholowych w przeszłości http://www.fakt.pl/polityka/nieznane-fakty-z-zycia-pawla-kukiza,artykuly,542245.html...

Gdzie napisałem że każdy ksiądz to pedofil ??

 

Co do muzułmanów powiem ci tyle, nie jestem przeciw nim ale nie chciałbym dożyć kiedyś momentu ze jakiś posrany muła wysadzi się w supermarkecie pełnym ludzi i co powiesz wtedy ze też jest ok, może dramatyzuję bo powiecie że czarne scenariusze, ale dziś wszystko może się zdarzyć taka prawda

To twój cytat, nieprawdaż ?? Ty piszesz, że nie jesteś przeciw muzułmanom, ale nie chciałbyś być ofiarą zamachu, a Ja piszę, że nic nie mam do KK ale nie chciałbym, żeby moje dziecko padło ofiarą księdza pedofila.

 

wiesz mam pomysł odejdź od katolicyzmu

Spóźniłeś się ze swoją radą, już to zrobiłem.

 

nie wysyłaj dziecka na religie do kościoła,

Z tym się nie spóźniłeś, bo dzieci jeszcze nie mam. Ale tu też masz rację, w tym samym czasie wolę dzieci uświadamiać, że nie wystarczy chodzić do kościoła, żeby być dobrym człowiekiem.

 

Nie wiem skąd te dane masz ale to bajki są podaj wiarygodne żródło a nie że kolega mówil

Proszę, czym jest rozłąkowe: http://goniecpolski.nl/fakty-i-mity-o-podatkach-i-zasilkach-z-holandii-cz-1-rozlakowe-z-mama-i-z-dzieckiem/
wysokość "rozłąkowego": http://www.brz.com.pl/rozlakowe-z-holandii.html
rodzinne w Holandi: http://www.tnpfiscaal.nl/rozliczenia-2014/zasilek-rodzinny/
Pomyliłem się raptem o 70 EUR w przypadku "rodzinnego", nijak się to ma jednak do tego, co Ty pisałeś że wychodzi z tego druga pensja. Poza tym, od 13 lat pracuję w NL, więc wiem co mówię <_< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj