nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Grecja to przykład kraju który wykończył swoją produkcję bo mu ciocia europa kazała my wam damy kasę a wy kupujcie, nie ma się co dziwić że tak popłyneli jeżeli dostają pożyczki a kupuja towar za granicą, to samo by się działo z polską tylko nas ratuje złotówka jeszcze jak byśmy mieli euro było by dawno po nas, gdzie nasza kadra rządząca zrobiła syf przez ten 8 lat, kraj który nie ma przemysłu produkcji który nie jest w jakimś stopniu samowystarczalny nie może przetrwać nie w dzisiejszym świecie, z samych usług nie da się przeżyć, do sprawnego państwa potrzeba 3 filary gosp, przemysł, usługi i rolnictwo te dwa jako tako mamy jeszcze dobre, usługi i rolnictwo przemysł nam kuleje ale nic nie jest do stracenia jeszcze i wszystko można naprawić, przykład Wegier jest dla nas przykładem co nalezy zrobić aby było dobrze w kraju, a Grecja no cóż wnioski możemy wyciągnąć sami i nauczyć się na ich błędach aby i u nas nie było tego, chociaż jakby na nas wpadło takie widmo bankructwa zaręczam że raczej na pokojowym rozwiązaniu spraw by się nie skończyło i mogła by być mała rewolucja w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

dobrze, że tusk rozwiązał problem dopalaczy w 2010 i wprowadził, zdaniem obecnej premierki najnowocześniejszą ustawę antydopalaczową na świecie

 

 

głupota rządu jest równa głupocie dopalaczowych ćpunów, którzy powinni płacić za leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

W skrajnych przypadkach jestem za eutanazją takich czubków .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

 

Ywa co to ma być?? Ten hadacz do menda ,sam bym mu wpier....olił..


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a potem się dziwić że świat staje na głowie i się na nim tyle złego dzieje, światem rządzi kasa i nawet życie ludzkie kiedy chodzi o interes można zniszczyć w imię kilkunastu dolarów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Morderstwa pod zasłoną postępu naukowego i (nie-)świadomości ludzi. A bezbronne ćwiartowane dzieci głosu nie mają. Takie okrucieństwo rangi eksperymentów medycznych podczas wojny. Nawet jeszcze gorsze, bo jest to robione pseudo-legalnie.

Nauka nie liczy się z uczuciami tylko z pieniędzmi. Tak jak ludzie w dużej mierze ...coraz bardziej uzależniani i przekonywani, że w innych kategoriach nie myśli się dziś. Bardziej potrzebne niż powietrze..........bo będziemy za nie płacić też..................

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pra­wo do życia nie jest tyl­ko kwes­tią świato­poglądu, nie jest tyl­ko pra­wem re­ligij­nym, ale jest pra­wem człowieka. 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"podczas sobotniego kazania ksiądz Stanisław Małkowski mówił: "Trzeba się zbroić, bo kraj jest zagrożony. Emigracja to zamierzone działanie rządzących Polską. Chodzi o to, żeby nasze społeczeństwo wymarło"

http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/07/polska-oddaje-kolejne-elementy-suwerennosci-niemcy-moga-nas-aresztowac-i-pacyfikowac-00481191.html

 

przykre....przyznać się, że sama jestem takim owocem=emigrantką

...możecie mnie zlinczować...

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ywa za co za to ze chciałąś walczyć o swój własny los, za to że przez kadrę złodziejskiej frakcji i baranów zniszczyli tak kraj że nie ma pracy i ludzie za groszem muszą uciekać i robic za parobków za granicą, ja ciebie nie zlinczuję bo sam bym tak zrobił jakbym nie miał możliwości na rozwój, patrryiotyzm jest dobry jak się ma pełen brzuszek, ale widząc po społeczeństwie ludzie nie daja się już omamić i nie dają sobie wciskac kitu jak to maja dobrze jak cudownie i w ogóle, jak to jest och i ach, dla złodzieji tak ale już im nie długo i się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Nie blużnij że w Polsce nie ma pracy!!!

jak się ludziom nie chce to tak jest albo jak są wybredni i chcieli by na początek zarobić 3000 to nie dziwota ze nie ma pracy.

jak ktoś chce to robote zawsze znajdzie, u mnie w pracy przyjmują ciągle , zarobki na początek od 1800zł na rękę a ludzi nie ma.....

wymagania:

-zawodowe wykształcenie

-chęć pracy.

Praca na produkcji, robimy części do nowych aut.

 

 

 

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

To opisz dokładnie jak za 60 zł dziennie można wykarmić rodzinę, ubrać i posłać dzieci do szkoły. Tacy cwaniacy od flaszki i wszystkie żydowskie przydupasy zawsze będą twierdzić że jest ok. i tylko ludzie są do kitu.

post-27529-0-32272400-1437478196_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kulawa koza może w twoim rejonie jest jakiś zakład pracy który przyjmuje nie w każdym rejonie kraju tak jest , pogadaj z tymi którzy pracują za 1500zł na miesiąc, bez składki emerytalnej i bez ubezpieczenia na zwykłej śmieciówce, a jak zaczynasz się domagać lepszych warunków to cię straszy że na toje miejsce sa inni, a 3tyś to normalne pieniądze nie jakaś wariacka kwota to jest jak by ci się wydawało a spróbuj utrzymać rodzine za połowę tego gdzie żona spodziewająca się dziscka, dwoje małych dzieci i gdzie ojciec pracuje tylko, za śmieszne grosze, wcale nie dziwię sie młodym że uciekają bo w tym kraju może jest praca ale często za uwłaczającą kwotę, gdzie rodzina z Syrii będzie dostawała 12tyś zł, jeżeli by taką kwoetę przeciętna rodzina Polska sysponowała wystarczyło by jej na wszystko a nie że ciągle oszczędzasz i martwisz się czy do pierwszego ci wystarczy. Powiedzcie ze tak nie jest, że to nie prawda

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Czyli w każdej gminie powinno wybudować państwo jakiś zakład pracy i zapisać 3 tyś. wynagrodzenia.  Wtedy wróci dobrobyt, kazdy będie miał pracę, brzuszki będą pełne to i o jakimś patriotyzmie się pomyśli. No i jeszcze obowiązkowo pracowników powinien zabierać do pracy klimatyzowany autobus gdzie śliczna pani powita serdecznym "dzień dobry" skacowanego Zdzicha patriotę. No k..wa wipisz wymaluj wymarzona Irlandia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Kulawa koza może w twoim rejonie jest jakiś zakład pracy który przyjmuje nie w każdym rejonie kraju tak jest , pogadaj z tymi którzy pracują za 1500zł na miesiąc, bez składki emerytalnej i bez ubezpieczenia na zwykłej śmieciówce, a jak zaczynasz się domagać lepszych warunków to cię straszy że na toje miejsce sa inni, a 3tyś to normalne pieniądze nie jakaś wariacka kwota to jest jak by ci się wydawało a spróbuj utrzymać rodzine za połowę tego gdzie żona spodziewająca się dziscka, dwoje małych dzieci i gdzie ojciec pracuje tylko, za śmieszne grosze, wcale nie dziwię sie młodym że uciekają bo w tym kraju może jest praca ale często za uwłaczającą kwotę, gdzie rodzina z Syrii będzie dostawała 12tyś zł, jeżeli by taką kwoetę przeciętna rodzina Polska sysponowała wystarczyło by jej na wszystko a nie że ciągle oszczędzasz i martwisz się czy do pierwszego ci wystarczy. Powiedzcie ze tak nie jest, że to nie prawda

 

Jestem z Małopolski tak samo jak ty i pracy jest od groma.Nie wiem skąd jesteś ale w Krakowie i okolicznych miastach pracy jest Full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
343    1

Ywa

Ja myśle ,że takie zarobki to biorą się z średniej.Czyli biorą udział w liczeniu te najniższe krajowe i pensje jakiś głownych prezesów banków i tympodobnych.Już nie pamiętam ile taki prezes zarabia ,ale w tv jak usłyszałem to kopara mi opadła.

 

Edit.Znalazłem.

 

http://wyborcza.pl/1,75478,16906492,Pensje_z_najwyzszej_polki__Szef_Fed_zarabia_mniej.html

 

Jeżeli te dane są prawdziwe ,że prezes zarabia 700 tys rocznie to zawyża średnią krajową.

Edytowano przez 343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Praca w kraju jest ponieważ masa narodu wyjchała z kraju za pracą . Nikt nie jest w stanie policzyć ile osób wyjechało ,to co oficjalnie podają to trzeba pomnożyc 2 lub 3 . Dużo osób ma w Polsce gospodarsto i legalnie pracuje za granicą na umowe o prace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Praca za przyzwoite pieniądze jest ale wokół wielkich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław. Gorzej jest tak pośrodku np. jak u mnie 70km od Poznania i 100km od Wrocławia, pracy ful np. w sadach przy zrywaniu wiśni stawka za dniówkę -UWAGA - całe 20 złotych. Żeby zostać sprzątaczką w szpitalu trzeba mieć już plecy w postaci ordynatora oddziału (autentyczny przykład) oczywiście są i inne firmy nawet można by powiedzieć takie o zasięgu międzynarodowym np. WIX-FILTRON gdzie 80% załogi jest na śmieciówce i zarabia ok.1600zł. a żeby zostać zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną to podanie trzeba wysłać z 6 miesięcy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj