nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaj    103

Ciekawy zakątek odkryłem na forum, tyle o polityce.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Fascynacja masonami jest tak samo pojarana jak  straszenie w tym kraju WSI. Droga koleżanko, jednych i drugich nie wolno się bać. Zapewniam Cię, że kaliber 9mm daje sobie radę swietnie radę a 7,62 to już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie zrozumiale? ;)          domyślam się, że używam innego języka....

.....hm....ok będę wklejać obrazki...

SYNTEZA

(tu może łatwiej zrozumieć, ale  z użyciem stop klatki):

https://www.youtube.com/watch?v=5Zdz2AKWY-A

 

"Donald Tusk

W gronie swoich najbliższych współpracowników stwierdził. NIECH SZLAG TRAFI TE STOCZNIE".

(fakty mówią same za siebie)

.....często przejeżdżałam/przejeżdżam przez stocznie Gdynia, Gdańsk......krajobraz zardzewiałych dźwigów stoczniowych..

 

SZCZEGÓLNIE POLECAM wykład......meritum całej polityki....!!!

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Fascynacja masonami jest tak samo pojarana jak  straszenie w tym kraju WSI. Droga koleżanko, jednych i drugich nie wolno się bać. Zapewniam Cię, że kaliber 9mm daje sobie radę swietnie radę a 7,62 to już lekka przesada.

 

Wiesz w Polsce jest taki słynny gangster "Masa" objęty programem świadka koronnego. Przeczytaj sobie wywiad z nim i to co mówi o WSI...

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tylko-jedno-pragnienie-masy-wywiad/2c6kjw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ja nie zrozumiale? ;) domyślam się, że używam innego języka....

.....hm....ok będę wklejać obrazki...

SYNTEZA

(tu może łatwiej zrozumieć, ale z użyciem stop klatki):

https://www.youtube.com/watch?v=5Zdz2AKWY-A

 

"Donald Tusk

W gronie swoich najbliższych współpracowników stwierdził. NIECH SZLAG TRAFI TE STOCZNIE".

(fakty mówią same za siebie)

.....często przejeżdżałam/przejeżdżam przez stocznie Gdynia, Gdańsk......krajobraz zardzewiałych dźwigów stoczniowych..

 

SZCZEGÓLNIE POLECAM wykład......meritum całej polityki....!!!

Masz rację, premier tak nie powinien mówić. Ale podaj proszę choć jeden sensowny pomysł na nasze stocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Mówi że nic nie powie bo przyjdzie WSI i go zje. Żyje bo odstrzelenie go pokazało by że był kimś. Według niego coś mu się przecież od nas należy.
Policja ma skakać i go chronić bo jaśnie pan pojechał na kiełbaskę do lasu, a tam zbóje gwałcili czerwonego kapturka a on taki czuły na krzywdę ludzką więc też poczuł się zagrożony.
Gdyby był zagrożeniem dla WSI żaden świadek koronny by go nie uratował. Po prostu nie zdążono by mu go nadać.  
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pewnie jest hakiem na kogoś..(zgaduję oczywiście na żarty)

 

W ogóle czuję niepokój....ogólny......Nie szukam informacji na te temat....otwieram stronę i same się pokazują....

 

Sensowny pomysł na stocznię....to nie do mnie.... mogę tylko pomodlić się... <_<

Otworzyli tam klub B90 w jednej czy dwóch halach...nie miałam jeszcze okazji..

Cóż tu napisać skoro jestem laikiem, nie to co Wy.....Kaszlak...a Ty masz jakiś pomysł?

Całe to dążenie do prywatyzacji mające na celu zapewnienie źródła dochodu dla państwa z podatków tzw. szarego człowieka, bądź co bądź nie wydaje mi się również bezpieczene dla stoczni w obliczu zagrożeń finansowych świata. Podczas gdy Polska, jak się okazuje nie zapewniła sobie żadnych rezerw i zależna jest od banku światowego więc na prawdziwe wsparcie państwa nie ma co liczyć........Wychodzi na to, że tylko zachodni inwestorzy=okupanci  mogą wskrzesić potencjał stoczni. Bo mam już wątpliwości czy Polska to państwo czy kolonia, bo tak nasze władze dały się łatwo omotać i sprzedać.

A otwarte granice i wyjazd Polaków jest celem tzw elit i jest im na rękę, po to a żeby okupanci mogli  się tu rozsiedlić i przejąć to, co im się wcześniej nie udało.

Nie ma to sensu..........jestem po prostu zmartwiona tym wszystkim bardzo.......

Jeszcze w dodatku wojska rosyjskie gromadzą się w obwodzie kalingradzkim.....a to pewnie wszystko spisek amerykańsko-rosyjskich masonów i tylko dla nich ma to swoistą istotę.

Poza tym przeraża mnie to, że mam non stop zawalona skrzynkę różnymi ofertami kredytowymi, podstępnie sformułowanymi. Ten miniony rok to juz jakaś plaga i spamy nie pomagają.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ostatnio sprawdziłem jak Polska jest woda mineralna i jest nie wiele lepiej jak z piwem i wódką czyli:

Grupa żywiec(Żywiec Zdrój ) - Danon

Nałęczowianka - Nestle

Kropla Beskidu - Coca Cola

 

Z bardziej znanych jeszcze Polskich wód to sa Muszynianka, Ustronianka, Cisowianka chociaż o tej ostatniej chodza pogłoski ze jest przygotowywana do sprzedaży .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla rządzących jesteśmy tylko florą i fauną...z nas mają pożytki....a jak będziemy im przeszkadzać to nas wywłaszczą...zniszczą.....taki ich plan...A to, że komuś dadzą wygrać sprawę, to tylko dla pozoru, ku uciesze i nadziei reszty.

http://parezja.pl/jak-umarl-lepper-zbigniew-stonoga-ujawnia-szokujace-informacje/ Lepper.jpg

 

http://wpolityce.pl/polityka/257105-sikorski-emigruje-do-usa-ponoc-ma-juz-posade-za-co-najmniej-100-tys-dolarow-rocznie-zona-zalatwila

"Radosław Sikorski zdradzi polskie sekrety międzynarodowej mafii. Na zdrajcę polskiej racji stanu Radosława Sikorskiego byłego szefa MSZ czeka już posada w słynnym amerykańskim think tanku Atlantic Council (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Atlantic_Council).
Kilka miesięcy temu udało mi zamienić kilka słów na chatcie z Edwardem Snowdenem na temat, organizacji pozarządowych, rządzących państwami narodowymi. Ma to istotne znaczenie w stosunku do tego co z PiSem i Kukizem wyprawia Soros, oraz co z PO robi fundacja Rockefellera.":

http://patriotsbook.hvs.pl/polska-na-ostatniej-prostej-do-upadku-czyli-przejecie-wladzy-przez-think-tanki/IMG_2130.jpg

 

P.S. Kilka lat temu wiele razy przejeżdżałam przez Niemcy.....to zawsze mroził mnie wewnętrznie ten kraj.....tłumaczyłam sobie to uprzedzeniami historycznymi i tym, że dziadek był w obozie przez wojne. Jednakże teraz wiem, że to coś więcej...

 

Wyjściem albo już tylko hamulcem dla nich jest PATRIOTYZM: wspieranie polskich marek i produktów...itd

Jednakże, poprzez dezinformację i karmienie ludzi chłamem i nowymi trendami...mają zdusić w zaułku te przejawy narodowe..

A zastanawiacie się dlaczego wprowadzają modę na zniewieściałego mężczyznę, żeby nie stawiał oporu taki wytwór...

Coś okropnego: zestaw dla 4-latak czarodziejskie pudełko do edukacji seksualnej.......obejrzyjcie sobie na YT "Cejrowski nie wytrzymał" (nie wkleję linku, bo to żenujące i znów wyjdę źle)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro nie stać Ciebie na argumenty albo przedstawienie chociaż poglądów dla obalenia tej chorej sytuacji, która się dzieje.........to najprościej obrażać...śmiało.....nie rusza mnie to....

A to, że przedstawiam RELACJE INNYCH....niewiadomego czy godnego zaufania pochodzenia....nie oznacza prawdy, jeśli tak to odbierasz, to oczywiste.......każdy ma rozum, żeby zweryfikować fakty.....ŻYCIE WOKÓŁ siebie......Ważne, że Ty jesteś zadowolony i żyjesz w tej wpojonej świadomości, która Cię uszczęśliwia.....Dla mnie to przykre jest i nazywam "chłamem", bo jest nietrwałe, jak obietnice i postulaty naszych rządzących.....a w ślad za tym idzie szary człowiek biorący z tego przykład.

To co dla Ciebie zdrowe, dla mnie może być chore....i to samo mogę Tobie napisać, co Ty mi. Na tym polega różnica..Polak Polakowi nierówny......zależnie od wartości jakie nim kierują.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ywa po prostu swoimi postami burzysz niektórym ich cały piękny i wspaniały świat  serwowany przez jedyne i prawdziwe źródło czyli tv :D

Kiedyś Kopernika też chcieli powiesić za herezje i co ?kto miał racje?

Oczywiście każda teoria to tylko teoria i po to ludzie maja mózgi aby je weryfikować.

Ruscy naukowcy stwierdzili że będzie ciepła zima a Amerykańscy ze będzie zima stulecia i oczywiście  jedni i drudzy mieli dowody na udowodnienie swojej teorii ;) .

Kolejna sprawa to jeśli ktoś ma jakaś teorię i próbuje o niej porozmawiać to pisanie jako kontrargument  "głupi(a) jesteś" to przepraszam bardzo ale lepiej niech tacy wyjada do Anglii na zmywak tam nie będą musieli myśleć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

??????????????????????????????????????

Przez 9 lat przed wstąpieniem do Unii Europejskiej Polska rozwijała się szybciej niż w ciągu 9 lat członkostwa w UE.Łączny deficyt budżetowy w latach 1995–2003 wyniósł 256,5 mld zł, podczas gdy w latach 2004–2012 był ponad dwa razy większy – ponad 547 mld zł.

 http://www.uwazamrze.pl/artykul/1015163/zbiednielismy-przez-unie

 

 

"Pomimo odrzucenia większości poprawek PiS i krytycznej oceny projektu Jurgiel zapowiada, że jego klub poprze uchwalenie ustawy, by nie być posądzanym o wstrzymywanie tak ważnych dla polskich rolników rozwiązań. Ustawa jest potrzebna, bo 1 maja 2016 r. skończy się, obowiązujący od 2004 r., okres ochronny i obcokrajowcy będą mogli kupować w Polsce ziemię rolną bez specjalnego pozwolenia MSW. Posłowie PiS podczas posiedzenia zapowiadali, że ustawę będą „poprawiać” po jesiennych wyborach parlamentarnych, które spodziewają się wygrać.":

http://wpolityce.pl/gospodarka/257140-po-odrzucila-wszystkie-poprawki-pis-do-ustawy-o-ustroju-rolnym-co-dalej-z-polska-ziemia

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ostatnio sprawdziłem jak Polska jest woda mineralna i jest nie wiele lepiej jak z piwem i wódką czyli:

Grupa żywiec(Żywiec Zdrój ) - Danon

Nałęczowianka - Nestle

Kropla Beskidu - Coca Cola

 

Z bardziej znanych jeszcze Polskich wód to sa Muszynianka, Ustronianka, Cisowianka chociaż o tej ostatniej chodza pogłoski ze jest przygotowywana do sprzedaży .

 

 

1395474344_2wpvxi_600.jpg

Ja mam jedno tylko pytanie, zostało to sprzedane na wolnym rynku, pytam więc gdzie był wtedy 100% polski kapitał ?? Przecież kupić mógł każdy. No chyba że są mocne przesłanki, że zostało sprzedane "pod stołem" ...

 

 

Szybko zgłoś się Ywa do lekarza bo widzę że choroba postępuje.

Można się nie zgadzać z czyjąś opinią, ale nieładnie się nabijać z poglądów innych,

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podwójna tożsamość polityczna ???? Ciekawy materiał historyków do rozważenia..... :)

Nie oceniam.......po prostu życie i realia tamtejsze kreują człowieka? Każdy ma lub nie  honor i jakieś słabości zależne od sytuacji.

To przedstawienie zaczątku...korzeni polskiej obecnej sceny politycznej.......Ponieważ uważam, aby o czymś dyskutować należy mieć na uwagę również historie.

https://www.youtube.com/watch?v=7Ljlj_aDyf8

Mój komentarz, wniosek do tego:

1) słowo pisane ciężko sfałszować, poprawić (patrz obecne dokumentacje lekarskie, ile mają problemów w razie błędu). W dobie komputeryzacji wszystko da się poprawić, edytować i wydrukować z baz danych.

2) Rewolucje, strajki są w dziejach inicjowane za pewne celowo, ale czy szlachetnie?

3) I co zrobili z tym osławionym w świecie zakładem pracy= STOCZNIĄ.....Zamiast wesprzeć i udowodnić, że była rzeczywiście w dziejach przełomem obalenia reżimu ZASŁUGUJĄCYM NA SYMBOL SIŁY I ŚWIETNOŚCI ZAKŁADEM PRACY......

Nic nie zrobili..........pogrzebali w zamian..........I jakim jest teraz symbolem....chyba DEGRADACJI, bo na pewno nie naprawy i uzdrowienia.

 

Co myślicie?

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Słynne było też WSK Swidnik w czasie strajków i jakoś daje sobie radę. To tylko zakład pracy i nie ma co podnosić go do rangi symbolu. 
Chwała i szacunek należy się tylko ludziom, którzy być może bali się, ale swoim działaniem doprowadzili do zmian.
Wiele zakładów przestało istnieć i wiele jeszcze powstanie. I to nie rdzewiejące dźwigi są świadectwem czegokolwiek, to tylko niemi świadkowie tamtych wydarzeń i bohaterstwa ludzi.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Jeśli miało upaść to upadło! Tylko co dano nam w zamian,  NIC. A tak dano nam możliwość dorobić pare funtów na zmywaku , albo podmywać stare Niemki . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

za komuny bylo lepiej i tyle powiem i sprawiedliwiej mogloby wrocic chcociaz czesc rzeczy z komuny by wszystko bylo panstwowe albo chociaz w czesci panstwowe i by bylo odbrze a tak to niektorzy sa milionerami niewiedza co robic z kasa a reszte biede klepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj