nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kaszlak79    749

A Ty jesteś chyba tym moherem zatrudnionym przez Jarka ^^ . Przy okazji, wytłumaczysz pojęcie słowa "hajter" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

siejesz propagandę PO na szczęście ludzie przestali już łykać zieloną wyspę ,ale platforma oligarchów już się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Rzeczywiście ,działania Balcerowicza były planem nastawionym na zniszczenie klasy średniej, słabego przemysłu i obywateli korzystających z kredytów w bankach , czyli tych najsłabszych , nie posiadających własnych środków . To na grzbietach tych najbiedniejszych za Balcerowicza rozpoczęło się tworzenie żydowskich fortun w Polsce, a Solorz czy Kulczyk nie są wyjątkami. Koszty transformacji przeniesione w horrendalne oprocentowanie kredytów w skali miesiąca było zwykłym rabunkiem, podobnie jak uwłaszczenie komuny ( Balcerowicz też swego czasu był w PZPR) i  akcje przedsiębiorstw rozgrabionych przez dyrekcje i pracowników. Uznanie ,ze wszystko co było  polskie  a miało rodowód socjalistyczny jest złe i należy to zlikwidować to część planu , lecz nie Balcerowicza  a żydowskiej finansjery. Ówczesnym problemem podstawowym była ogromna inflacja która wytworzyła się jako nadwyżka popytu nad podażą. Przyczyną jej powstania było centralne zarzadzanie i sztywne ustalenie cen przy gwałtownie rosnących zasobach pieniężnych .  Wystarczyło więc urealnić ceny towarów aby ściągnąć z rynku nadmiar kasy i tym sposobem doprowadzić do równowagi finansów państwa. Te  wszystkie Fiaty , Polonezy i Bizony mogły kosztować tyle co na giełdzie na Bemowie , a skoro miały zbyt na giełdzie więc i w fabryce nie było by problemów ze sprzedażą.  Zamykając PGR-y i zakłady pracy (rzekomo nierentowne, jednak czy wszystkie?) na wiele lat zniszczono nasze  rolnictwo na rzecz towarów importowanych z krajów zachodnich i to one i ich przemysł stały się głównym beneficjentem rzekomego planu Arona Bucholza. Nadmierny import towarów które mogliśmy sami produkować w kraju , ze zbożem i wieprzowiną włącznie  doprowadził do tego że plan Balcerowicza był totalną klęską, z którą Polacy będą zmagali się przez pokolenia. Efektem jego działań jest ponowne wielokrotnie większe zadłużenie Polski gdzie sama obsługa długu zagranicznego przekracza możliwości finansowe Polaków. Po czasie , przyznaje to sam Balcerowicz  któremu została już tylko rola zegarmistrza od zadłużenia. Podobnie jak inni sprzedawczykowie Polski działający później, Balcerowicz spełnił zadanie wobec komuny i swoich  żydowskich ziomków wspaniale , chociaż nie do końca. Gdyby tak jeszcze te Lasy Państwowe udało się sprzedać .  Przy okazji po raz pierwszy pokazały się bandyckie metody państwa które już nigdy nie będzie państwem prawa. Wobec kredytobiorców prawo zadziałało wstecz i nie dotrzymało warunków umów. O odszkodowaniach nie ma co marzyć , bo one są tylko dla żydów i komunistów. I tak sobie U Sowy żydki geszefty omawiają. A to o energetyce, a to o wstawiennictwie u prokuratora a to o tajnych więzieniach, a wszystko to"kamieni kupa" i coś jeszcze.  Tak jak żydki  obsiedli zgodnie z planem Balcerowicza kraj nad Wisłą tak obecnie dorwały się do Ukrainy.  Stąd to zaangażowanie w sprawy w których Polska interesu nie posiada.

post-27529-0-59613300-1434655035.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

siejesz propagandę PO na szczęście ludzie przestali już łykać zieloną wyspę ,ale platforma oligarchów już się kończy

Co najwyżej wyrażam swoje poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Swoich poglądów to Ty nie posiadasz klepiesz jak Donald i Niesiołowski razem wzięci stabilizacja za rządów PO-PSL leżę i kwiczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A może większą za rządów PiS i spółki była ?? To wytłumacz mi czego koalicja jednej kadencji nie wytrzymała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak można popierać tych co budżet chcą budować kosztem najsłabszych.........tylko dlatego, że ich jest najwięcej i najszybciej można nimi załatać dziurę......a banki  i zagraniczne firmy...sieci itd mogą się beztrosko rozrastać????? Produkujcie więcej, szybciej...zatruwając ziemię i dzieci....tylko po to by banki się bogaciły i zarabiał zachodni przemysł............Wiem że się powtarzam, ale już coraz rzadziej będę........Nigdy nie zaufam/ jak w ogóle można zaufać....to się w pale nie mieści, komuś kto kłamie, manipuluje, ma nawet krew na rękach, sprzedaje się......mówię o rządzie......Dla was to nie ważne? ....bo liczy się dobro ogółu .......?.....żeby kasa płynęła.........żeby wszystko z zewnątrz ładnie tylko wyglądało (inwestycje miast).

A co to z sobą niesie......tego się nie filtruje.......degeneracja.....tolerancja........

Akceptujecie PO więc to też: parady wolności, transseksualizm.....krzywdę dzieci...................Oczywiście bo liczy się PKB, a pozostałe to nieważne szczegóły.

 

BARDZIEJ NIE POTRAFIĘ WAMI WSTRZĄSNĄĆ, TO I TAK ŻENUJĄCE..........ale czy dla WAS...zwolenników systemu PO...

Chłopiec okazał się główną atrakcją parady organizowanej przez środowiska LGBT. Na filmie widać  jak młody chłopiec zostaje ponaglany przez dorosłego mężczyznę do kontynuowania erotycznego tańca Go-Go. 11053707_10153860919133912_6493165627925

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chlopiec-tanczacy-go-go-maskotka-parady-lgbt-wideo-2015-06

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ywa bo zrobiło się tak że hm ta ala nowoczesność to super sprawa i w ogóle a jak się pojawi katolicki prezydent to jest szykanowany za to ze chodzi do kościoła i w ogóle, najprościej jest atakować i tyle straszyć pisem i w ogóle ale to nie pomaga już nastroje społeczne takie że mają dość popaprańców i chcą zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nowoczesność? Ta nowoczesność jest znana od starożytności, kościół katolicki zrobił z tego temat tabu. To nie jest wynalazek dzisiejszych czasów.

 

Mi nie przeszkadza prezydent katolik, Żyd czy muzułmanin. Może chodzić na Wigilie, do meczetów czy Kościołów, obchodzić Paschę czy Szariat. Ale jeżeli na podstawie Koranu, Biblii czy Tory, za namową biskupów, imamów czy rabinów będzie zmieniał prawo w Polsce i zmuszał mnie, osobę która jest niewierząca czy innej wiary do podporządkowania się wartościom innej religii to na to się nie zgadzam.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Może inaczej - kościół nie przyjmuje tego jako coś normalnego. Nie może to być normalne i nigdy nie było. Mogę postarać się o szacunek dla tych ludzi ale nigdy nie dam sobie wmówić że jest to normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego ale pokaż mi kto go gdzie do czego zmusza, też nie jestem ślepo za kosciołem ale pokaż mi kogoś kto pokazuje dudzie co ma robić ja jakoś tego ne widzę, a nowoczesność hm spoko ok niech będzie nie mam nic przeciw żydom, muzłumaninom i LGBT ale niech szanują prawa obywateli i normy obowiązujące w państwie i społecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Aborcja, invitro, związki partnerskie czy dokładanie się do budowy Świątynie Opatrzności.

 

 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

A jeszcze Duda nie urzęduje na stołku prezydenckim a już wokół niego smrodzik po 1 niejasne powiązania jego ze SKOKami , 2 niejasne jego decyzje odnośnie ułaskawienia znajomego zięcia Kaczynskiego ,3 ostatnie prasowe doniesienia o wyłudzieniach pieniędzy z parlamentu Europejskiego na 17 asystentów tylu ich miał może wszystko według niego było legalne ale smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Kolego ale pokaż mi kto go gdzie do czego zmusza, też nie jestem ślepo za kosciołem ale pokaż mi kogoś kto pokazuje dudzie co ma robić ja jakoś tego ne widzę, a nowoczesność hm spoko ok niech będzie nie mam nic przeciw żydom, muzłumaninom i LGBT ale niech szanują prawa obywateli i normy

 

obowiązujące w państwie i społecznosci

"...pokaż mi kogoś kto pokazuje dudzie co ma robić ja jakoś tego ne widzę,.."

 

Nie  widzisz  tego??? :blink: Każdy  to widzi  a TY  nie?  :huh:

 

 

To lepiej  sie  nie  zagłębiaj  w politykę,  bo  to nie  dla  Ciebie :P nie  wypowiadaj sie  o czymś, o czym  nie  masz pojęcia... :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisera    532

"Posłuchajcie dzieci drogie,

Nową bajkę wam opowiem

Za górami, za lasami

Była bitwa nad urnami

Był awatar plastikowy,

Przypałowy pan Gajowy,

Śmieszny dziadek był z wykopu,

Piękny Marian, król sex shopów,Wokalista z Jarocina,

Tych... to nie ma co wspominać

Aaa! I syntezator Ivona"

 

https://www.youtube.com/watch?v=z4tEybUVRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To kto Twoim zdaniem kierował Komorowskim  i Tuskiem ,Jarosław czy ciocia Angela? :P;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

"A jeszcze Duda nie urzęduje na stołku prezydenckim a już wokół niego smrodzik po 1 niejasne powiązania jego ze SKOKami , 2 niejasne jego decyzje odnośnie ułaskawienia znajomego zięcia Kaczynskiego ,3 ostatnie prasowe doniesienia o wyłudzieniach pieniędzy z parlamentu Europejskiego na 17 asystentów tylu ich miał może wszystko według niego było legalne ale smierdzi"

Jak masz jakiekolwiek dowody w sprawie to idź do prokuratora. 

Coś mocno ta PO boi się rządów PiS - czyżby mieli coś na sumieniu? Bo w to że zależy im na Polsce to już chyba mało kto wierzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

dowody z 2 punktu zniknely z kancelarii prezydenckiej -krasnoludki je chyba wyniosly.nie wiadomo kto napisal decyzje i podsunal ja do podpisania prezydentowi- watpie zeby ktokolwiek czytal kazdy papier przyniesiony na biurko. jest jeszcze sprawa watpliwego zatrudnienia w biurze europosla dudy w krakowie corek kandydata pis na prezydenta krakowa[ to w miare madre miasto i nie mial szans] kwalifikacje mialy odpowiednie po ojcu oczywiscie. wiec bajdurzenie o wyzszosci moralnej politykow pis-u to w bajkach jest prawdziwe.

 

bedziemy mieli niedlugo szopke[w przenosni i doslownie] i to krakowska bo kandydatka na "premierke:" jest specjalistka od szopek , tak zaczynala kariere w muzeum narodowym[jest etnologiem ] jako organizator konkursu na szopki krakowskie i na tym powinna poprzestac ale niestety do po jej nie przyjeli i po paru latach w pisie [tam przyjmowali kazdego jak leci. nawet bylego czlonka uw -dude] zrobila oszalamiajaca kariere-co zreszta trudne nie bylo bo tam tylko prezes i dluuuugo nic.

jest jeden plus tej kandydatury-to baba ze wsi pod oswiecimiem wiec moze bedzie miala wiecej zdrowego rozsadku niz reszta tej holoty.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

"A jeszcze Duda nie urzęduje na stołku prezydenckim a już wokół niego smrodzik po 1 niejasne powiązania jego ze SKOKami , 2 niejasne jego decyzje odnośnie ułaskawienia znajomego zięcia Kaczynskiego ,3 ostatnie prasowe doniesienia o wyłudzieniach pieniędzy z parlamentu Europejskiego na 17 asystentów tylu ich miał może wszystko według niego było legalne ale smierdzi"

Jak masz jakiekolwiek dowody w sprawie to idź do prokuratora. 

Coś mocno ta PO boi się rządów PiS - czyżby mieli coś na sumieniu? Bo w to że zależy im na Polsce to już chyba mało kto wierzy:)

 

Ooo tak, mają krew na rękach. Przecież Ryży z Putinem do Tupolewa strzelił, są dowody że wyraźnie doszło do eksplozji na pokładzie samolotu. Bo takie drzewa jak pod lotniskiem Siewiernyj rosną, to samolot tego typu może wręcz "kosić" jak trawę, na to podobno są dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:)

"Bojąc się głosić prawdę.....już jesteśmy poddańcami"....."niewolnikami ...."...systemu.....pieniędzy....czyli czyimi?

...oczami wpatrzonymi w "piekne obrazy", tego, co się nam wmawia...

 

Dlaczego nikt nie potrafi wyciągać wniosków chociażby z historii.....?

 

ludzka naiwność nie zna granic......

Czy uważacie, że postęp techniczny = się postępowi umysłu?

 

https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/23/myslicie-ze-narod-polski-sie-o-tym-nie-dowie/

"Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich, jak swych synów, przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. ODPŁACALI ZDRADĄ na RZECZ CIEMIĘŻYCIELA i ZABORCY, i to BEZ ŻADNYCH SKRUPUŁÓW."

 

Zetorlublin: "... a nowoczesność hm spoko ok niech będzie nie mam nic przeciw żydom, muzłumaninom i LGBT ale niech szanują prawa obywateli i normy obowiązujące w państwie i społecznosci"

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bluznierstwo-marszu-spolecznosci-lgbt-brazylii-szydzono-jezusa-2015-06

naprawdę?..........

to tylko niewinne rzeczy, taki teatrzyk......to jeszcze nic..

 

 

To wszystko ma związek z polityką, religijnością.......narodowością....to już jest tak głęboko zakorzenione

tylko złotego środka brak....

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

 

na to podobno są dowody.

na przekopanie metr w głąb i na sekcje zwłok też, zaświadczy o tym sama pani premier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"Utworzenie systemu politycznego opartego o dwie wielkie partie, wymiennie sprawujące władzę i mimo teatralnych gestów wzajemnej „opozycji” realizujące identyczne programy, to jedno z priorytetowych zadań masonerii w krajach naszej części Europy. System taki, by był skutecznym, musi posiadać pewne mechanizmy, które sprawdziły się doskonale w państwach tzw. Zachodu. Mechanizmy te, karmiące się siłą emocji elektoratów, wyolbrzymiają do monstrualnych rozmiarów mało istotne różnice i podnoszą je do rangi sztandarów danych partii. Słabo zorientowany wyborca stając pod takim sztandarem, koi swe emocje w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Nic nie szkodzi, że krótko po wyborach mamy, mówiąc delikatnie, trudności z odnalezieniem przedwyborczych deklaracji w programach rządzących, za kilka lat znów zasilimy naszymi emocjami ów niezawodny mechanizm.":

http://worldinfoport.hvs.pl/grupa-windsor-czyli-bractwo-babilonskie-w-polsce/

"Z całą pewnością szacowny, masoński „The Economist” jest dobrze poinformowany. Druga wojna światowa posunęła znacznie realizację masońskich planów integracji europejskiej i globalnej. Utrwalony w jej wyniku na długie dziesięciolecia podział świata na dwa „wrogie” sobie obozy stwarzał tym planom sytuację bardzo dogodną. Jednak ten największy w dotychczasowych dziejach ludzkości konflikt zbrojny postawił globalistom również pewne istotne przeszkody. Rozbudzenie patriotyzmów i więzi narodowych, wzmocnienie instytucji narodowego państwa, to były z tych przeszkód największe. Światowe centra judeo-masonskie zabrały się więc z ogromną energią do niwelowania tych niebezpiecznych dla nich przeszkód. Druga połowa lat 40-tych i początek lat 50-tych jest świadkiem narodzin całego szeregu inicjatyw w postaci międzynarodowych konwentykli o utajnionym obliczu. Najważniejsze z nich, jak się wydaje, to tzw. Klub Bilderbergu, założony przez „naszego” Józefa Retingera"

 

Jaki z tego morał?

Dla mnie taki, że powinniśmy się cieszyć spokojnym życiem, doceniać to co mamy, najmniejsze rzeczy i rodzinę, a w sercu chować patriotyczne wartości. Nie gonić w obłędzie za pieniądzem, czego od nas wymagają i doprowadzają....tracić energie na coś, co nie jest najistotniejsze, choć ważne.....ale najważniejszego szczęścia nie zapewnia....

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ależ koleżanko, kto Ci zabrania "żywota człowieka poczciwego" ?? Jest to dla Ciebie najważniejsze, proszę bardzo. Zrozum tylko, że nie każdy potrzebuje do szczęścia akurat tego, co Ciebie uszczęśliwia. Demokracja polega na tym, że możemy się kulturalnie i bezkonfliktowo różnić, tworząc jednak jakąś całość. Natomiast cały czas odnoszę wrażenie, że mówisz innym, jak żyć najlepiej. Ja gonię za pieniędzmi, chcę ich mieć jak najwięcej, odżywam wtedy, kiedy jestem aktywny. Nie mówię Ci przy tym, że to najlepsze co może człowieka spotkać.

PS, co masz do masonów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:)

Dokładnie wiesz o co mi chodzi....wkółko powtarzam słowo patriotyzm.....

Każdy ma obowiązek "aktywnie gonić" za środkami do życia....to naturalne, słuszne i bezsprzeczne... to zaleta....  :)

Czyli twierdzisz, że za bardzo narzucam się :huh: ?  Ok .....to wybacz........jeśli mnie tak odbierasz.....to tylko pogląd jeden z wielu...

Gdybyśmy się wszyscy zgadzali to nie byłoby dyskusji i emocji.............a przecież o to chodzi..o kontrofensywę...i dlatego ten temat jest najciekawszy....

 

P.S. Co mam do masonów: boję się ich po prostu.....

To przekonaj mnie do nich skoro ich popierasz......że świat bez granic, z jedną walutą/a raczej bezwalutowy, globalizacja, wolny rynek, centralizacja władzy, bankowości, pełna kontrola,.....itd, to do czego dążą masoni m.in jest lepsze i dlaczego?

Może jestem zacofańcem ....

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj