nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

agromatik    1029

@staszek "Rydzyk" z dużej litery, ale już "Polski"(kogo?, czego?, rzeczownik nazwa własna) nie koniecznie. Ot ;[  szacunek.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szacunku to mnie nie ucz bo sam go nie masz kto komu każe płacić na kościół nie ma takiego obowiązku a najwięcej krzyczą ci co nic nie dają po co ksiądz ma ich chować niech to robi zakład komunalny ale ludziom się wydaje że ksiądz wszystko musi najgorsi są Ci ze wsi co jakieś śmieszne studia pokończyli i jacy to oni tera wykształceni tylko pracy dla nich niema ( najlepiej w urzędzie) gardzą drugim człowiekiem  i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadza się Staszek...W 100% :)

Najgorsze są BIURWY....aż mnie mdli o samym pomyślunku, że ludzie mają tak niskie ambicje, żeby stołki grzać.......choć każdy dokładnie wie że połowę administracji należy wyrzucić. Po co komputery i cyfryzacja???....Chyba po to, żeby dzięki bazom danym urzędy mogły sie komunikowac i wymieniać informacjami....a nie, aby chodzić 20 razy z urzędu do urzędu............A pewnie w biurach siedzę na fb.

Fakt faktem, rodzina najważniejsza i przedkłada się dobro własnej rodzinki (zapewnienie im dobrej posadki państwowej) nad dobro społeczeństwa. OBRZYDLIWE!!

Szkoda słów....

 

P.S. piszesz: "po co ksiądz ma ich chować"......na szczęście nie dałam zrobić sobie prania mózgu i kontrolować się....WYBUDZIŁAM SIĘ z tego matrix.

 

Ok. możesz mnie "spalić na stosie"

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Słuchaj dziecino jestem Polakiem, a Polska dla mnie zawsze będzie z dużej litery, tego wymaga szacunek do własnego kraju, jaki on by nie był.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Jaka Polska? Ten kraj nad Wisłą? A może "ch.. , d... i kamieni kupa?  Zobaczcie kogo wybiera mieszanka narodowa bez korzeni.  Jeśli nie PO to Nowoczesna PL. . Wszystko jest dobrze , wystarczy zmienić nazwę i można łupić dalej. Może tego, albo tego , albo jeszcze innego. Też Was przepraszam za głupotę  polskiego społeczeństwa.

post-27529-0-35723100-1433176773.jpg

post-27529-0-55479400-1433176798_thumb.jpg

post-27529-0-89722700-1433176829.jpg

post-27529-0-13371900-1433176924.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 

Kpiną z religii i nauk Chrystusa jest dla mnie Rydzyk, uznający Maybacha za odpowiedni środek lokomocji

 

czy mógłbyś napisać co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Troche chyba temat odbiegł od celu , religia to każdego prywatna sprawa ,w Boga wierze i to pewnie bardziej niż niektórzy księża , ale kościół to maszynka do pieniędzy - kościół wymyślił człowiek , irytuja mnie zachowania "kapłanów" którzy chlają rozbijają auta a w nagrode od biskupa dostaje auto z kierowcą zeby nie jeżdził pijany i szumu nie robił ,


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wprowadziłabym testy psychologiczne dla tych, którzy wchodzą na stanowiska i stanowią  organ decyzyjny w rozporządzaniu pieniędzmi publicznymi. Pełniąc funkcję publiczne takie testy są jak najbardziej na miejscu, tak samo jak na policji czy w straży. Ładna prezencja w gajerku i wykształcenie zdecydowanie nie powinny być priorytetem, jeśli człowiek podatny jest na wpływy, manipulacje i pieniądz.

W społeczeństwie istnieją jednostki słabe, którym poznając smak pieniądza po prostu odbija..........(bez wyjątku NA wszystkich gałęziach taka zaraza istnieje).

TZW. "Rewolucjoniści" okrągłego stołu......otrzymawszy władze i pieniądz  oszaleli...przykleili się do stołków i ani rusz......maskują się i przeskakują z partii do partii lub zakładają nowe. To dopiero choroba........NIE MAJĄ HONORU!

 

Czy ktoś potrafi wymienić PRAWEGO CZŁOWIEKA w rządzie?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Chyba takiego niema Ywa ,dlatego możne komuna była lepsza ,ja jej juz nie pamiętam ale pokolenie moich rodziców na wsi ją chwalą może nie dla tego że był dobrobyt ,ale chociaż stabilizacja cenowa ,Ci co chcieli sie rozwijać  to to robili wie c niech mi nikt nie pisze o zacofaniu ,bo technologie na tamte czasy nie były zle  .a wracając do rządu to w komunie cały czas rządzili ci sami  niedopuszczając "przewrotowców " do władzy kradli  ale po trochu ,tak aby lud na to zarobił , a dziś jak się dzieje  co wybory to inna partia ,każdy zapewnia dobrobyt ale dla siebie niestety niby rządzą za grubą wypłatę o odprawach nie wspomnę ,a my na nich pracujemy tak długo aż zdrowie pozwoli ,jak się zachoruje to leczyć nie chcą bo limity wyczerpane ,paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

dlatego ze nie pamietasz tak piszesz[choc 78 cos powinno zostac we wspomnieniach] nie stales w kolejce po chleb, nie miales kartek na mydlo i powidlo :P  :P  :P

z historia tez kiepsko-wladza co pare lat  sie zmieniala, a ze troche kradli[co tez nie jest prawda] bo nie bylo wiecej, a i tak wszystko mieli w specjalnych sklepach, samochody na talony, wczasy w bulgarii, zakupy w nrd, ale o tym nie pisali w internecie B)  wiec malo kto wiedzial. nie bylo wolnej telewizji i prasy wiec skad ludzie w pipidowce mieli wiedziec co sie dzieje w warszawie, a na dole partyjni kradli jak wszyscy wiec malo kto sie tym przejmowal.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie popieram komunizmu, socjalizmu, kapitalizmu.............. demokracja, tolerancja....zwał jak zwał...jedna mafia. Wszystko i tak potrafią zmutować....chodzi o to, by nie popadać ze skrajności w skrajność....z komunizmu do kapitalizmu......do nowego TOTALITARYZMU korporacji.

Jestem za wolnością...i sprawiedliwością.....

Co to za wzorce?...Politycy...czy to na górze czy na dole w gminach.....doją równo zdrowe czy chore. Praca dla rodzinki albo kolesiostwa....lub młodych-głupich (tzw. niby staż, zwłaszcza dla rodzinki....pranie mózgu-przyuczenie, a potem dopiero pchają, wymagają studia, żeby nie było.......kwalifikacje muszą być), żeby tylko zapisać ich w swe szeregi dla poparcia..........i to jest mądra nauką wychowania jak sterować władzą w nastepnych pokoleniach. A Ci po prawie (niektórzy, bo zdarzają się bezmózgowcy), którzy naprawdę lubią pracę w biurach, mają do tego dryg, wykształcenie i trzeźwe spojrzenie.......nie mają szans po studiach jeśli nie podliżą się/zniżą   obdarci z ideałów.  Dla nich bezrobocie, jeśli się nie podorządkują żelaznej doktrynie starego komunistycznego myślenia( chyba że inwestycje w prywatne biura).

Myśl jednostki, myślą ludzi....tak jest.

Nie chcę EURO!

 

P.S. ludzkie gadanie, starszego pokolenia, że kiedyś było lepiej............stanowi duże pole do polemiki.....

ale przecież wiadomo, że mówi się tak w kontekście np. typu: " jedliśmy chleb ze smalcem, piliśmy mleko od swojskiej krowy, pędziliśmy bimber, mieliśmy ogródki......a teraz McDonald'y i chińskie zupki"..........to jest zrozumiałe.......dlatego to popieram...

...głupi ludzie im mają możliwość posiadania więcej.......idą na łatwiznę i psują się od środka......

 

Z ciekawości obejrzałam fragment debaty Komor-Duda( wiem że to juz stara historia, ale wrzucę tu swój komentarz).

Raziła mnie ta sztuczność, wyrecytowane kwestie wcześniej solidnie wyćwiczone pod przygotowane ogólnikowe pytania dziennikarzy........to nie była debata.....z nudów musiałam to wyłączyć.

Kiedyś to owszem były debaty....improwizacje tak jak powinno być.....czy wyprowadzenie kogoś z równowagi  np. Wałęsa-Kwaśniewski..........przynajmniej pośmiać się można było. Marionetki wcale mnie nie bawią. Są tacy odurzeni chemią zachodu :mellow:

 

Pijane społeczeństwo należy upić/uśpić jeszcze bardziej -_-

 

Brzydzi mnie polityka. Nie wiem po co jestem tu na forum politycznym. Chyba korzystam z niepoprawnej, zuchwałej wolności słowa, aby wyrazić swoje uprzedzenia, które mnie leczą.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Każda grupa zawodowa to przekrój społwczeństwa. Wszędzie trafi się uczciwy i matołek albo złośliwy. Dotyczy to także księży i polityków.
Niestety ta ostatnia grupa ma błędne mniemanie że musi mieć na każdy temat coś do powiedzenia, a to co mówi to prawda objawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ale ta druga grupa jest nam, wbrew pozorom, potrzebna. W przeciwieństwie do tej pierwszej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ta druga grupa do wymiany Kaszlak ;)

Taki wielki doradca- ekonomista, na usługach unijnych jest potrzebny? :

Kolejny "cudowny" plan Balcerowicza: Praca do 70. roku życia i podniesienie składek zdrowotnych?

http://wpolityce.pl/gospodarka/238549-kolejny-cudowny-plan-balcerowicza-praca-do-70-roku-zycia-i-podniesienie-skladek-zdrowotnych

8a323b859d294d0eb0ea23ff0acdd272.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tylko tą drugą możemy wymienić. Śmieszą mnie ludzie, którzy marudzą że rząd i jego administracja to złodzieje, a w tym samym czasie dobrowolnie i świadomie utrzymują ze swoich pieniędzy polski kler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tylko widzisz na kościół dajesz jak masz ochotę, a jak nie dasz na rządową administrację to do twoich drzwi zapuka komornik ;)   A tak na marginesie to wymienić możesz sobie żarówkę jak ci się spali, Na skład rządu nie masz wpływu, a o wymianie administracji to możesz pomarzyć....

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Na kogo chcesz administrację wymienić płacąc im minimalną?

Do tego każdy Balcerowicza nienawidzi, po 25 latach wytyka błędy ale jednocześnie nie może pokazać kraju który lepiej od nas ją zrobił. Balcerowicz zrobił coś co żaden inny kraj na świecie tego nie zrobił wcześniej. I wolę żeby to on rządził Polską z Petru niż Duda z Kaczyńskim. Bo założę się, że Kaczyński w obawie przed utratą władzy takich decyzji jak Balcerowicz nie podejmie.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Raczej powinno być niż Kaczyński i Kukiz z błogosławieństwem Dudy :-).

 

Tylko widzisz na kościół dajesz jak masz ochotę, a jak nie dasz na rządową administrację to do twoich drzwi zapuka komornik ;)   A tak na marginesie to wymienić możesz sobie żarówkę jak ci się spali, Na skład rządu nie masz wpływu, a o wymianie administracji to możesz pomarzyć....

I to jest ten paradoks, marudzimy że płacimy na ludzi którzy coś jednak dla nas robią (zgoda, jest ich może za dużo obecnie) a jednocześnie ponad połowa rodaków dobrowolnie utrzymuje grupę, która de facto nie robi nic... 

Jeśli nie mamy wpływu na skład rządu, zapewnisz mnie że jesienią pozostanie ten obecny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na kogo chcesz administrację wymienić płacąc im minimalną?

 

Do tego każdy Balcerowicza nienawidzi, po 25 latach wytyka błędy ale jednocześnie nie może pokazać kraju który lepiej od nas ją zrobił. Balcerowicz zrobił coś co żaden inny kraj na świecie tego nie zrobił wcześniej. I wolę żeby to on rządził Polską z Petru niż Duda z Kaczyńskim. Bo założę się, że Kaczyński w obawie przed utratą władzy takich decyzji jak Balcerowicz nie podejmie.

 

Na szczęście ani Petru ani Balcerowicz na jesieni rządzić nie będą może Tusk wezmie ich do siebie dobrze by było

Raczej powinno być niż Kaczyński i Kukiz z błogosławieństwem Dudy :-).

 

I to jest ten paradoks, marudzimy że płacimy na ludzi którzy coś jednak dla nas robią (zgoda, jest ich może za dużo obecnie) a jednocześnie ponad połowa rodaków dobrowolnie utrzymuje grupę, która de facto nie robi nic... 

Jeśli nie mamy wpływu na skład rządu, zapewnisz mnie że jesienią pozostanie ten obecny ??

 

A co oni niby dla nas robią? Tak zaniedbane obszary wiejskie jak ostatnie 10 lat to chyba za Stalina jedynie były B)  poza wydawaniem  Unijnych funduszy na jakieś chore projekty to nic się nie robiło tylko kolesiostwo i cwaniactwo zamykano szkoły ,ośrodki zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Słuchaj kaszlak, jak komuś płacę to wymagam od niego rzetelnej pracy a nie ściemniania po 8 godz dziennie....  A to co kto robi dobrowolnie ze swoją kasą to jest jego osobistą sprawą.  Jaki ty masz wpływ na skład rządu? Taki, że raz na cztery lata wrzucisz do urny kartkę ze swoim głosem, a rządził będzie ten kto będzie miał większość a nie kto wygra wybory. Oczywiście można zakładać, że będziemy mieli rząd mniejszościowy PiS-u (Duda na pewno zrobi wszystko żeby tak było) ale w końcu pozostanie obecny rząd poszerzony o nowego koalicjanta lub odbędą się przedterminowe wybory....

Krassus Co zrobił Balcerowicz? Był trzecim wyborem (Trzeciakowski z Józefiakiem odmówili) który zgodził się podpisać pod planem, terapii szokowej Sorosa i Sachsa.... 

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

I słusznie że wymagasz. Ja jakoś się nie spotkałem z przypadkiem żeby mnie urzędnik olał czy nie wykonał tego, o co wnioskowałem. Racja, biurokracja i papierologia jest do poważnej redukcji.

To że PiS nie umie utworzyć stabilnej koalicji, niech podziękuje Jarkowi Nadętemu.

 

Na szczęście ani Petru ani Balcerowicz na jesieni rządzić nie będą może Tusk wezmie ich do siebie dobrze by było


 

A co oni niby dla nas robią? Tak zaniedbane obszary wiejskie jak ostatnie 10 lat to chyba za Stalina jedynie były B)  poza wydawaniem  Unijnych funduszy na jakieś chore projekty to nic się nie robiło tylko kolesiostwo i cwaniactwo zamykano szkoły ,ośrodki zdrowia

Więcej robią niż księża, ci co najwyżej przyjdą raz na rok dom wodą święconą pokropić za 50 zł.

Co do szkół na wioskach, kogo niby chcesz w nich uczyć że tak tesknisz za nimi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopaki lubię Was i szanuję, rozumiem to że myślicie w kategoriach finansowych, ekonomicznych....wiadomo. Ja myślę w zupełnie odmiennych...Im mniej tym więcej wartości ludzkich....tylko o rozsądek chodzi. Dlatego już Wam nie będę mącić, nie ma sensu... :)

 

Szkoda, że polityka jest tak wyzuta z wszelkich  wartości, jak np. Honor, Uczciwość, Braterstwo.....tylko komplikuje życie ludziom z roku na rok, aby nic nie rozumieli i działali jak roboty, niby łatwiej, ale jeszcze mniej mają przez to czasu dla siebie, aby pomyśleć i dla bliskich.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I słusznie że wymagasz. Ja jakoś się nie spotkałem z przypadkiem żeby mnie urzędnik olał czy nie wykonał tego, o co wnioskowałem. Racja, biurokracja i papierologia jest do poważnej redukcji.

To że PiS nie umie utworzyć stabilnej koalicji, niech podziękuje Jarkowi Nadętemu.

 

Więcej robią niż księża, ci co najwyżej przyjdą raz na rok dom wodą święconą pokropić za 50 zł.

Co do szkół na wioskach, kogo niby chcesz w nich uczyć że tak tesknisz za nimi ??

 

Hm jeszcze nie słyszałem żeby ksiądz chciał pieniądze za pokropienie wodą może u Ciebie tak jest ale nie musisz mu dawać nic Ci za to nie grozi nie wpuść kontroli z AR Mr to zaraz sankcje dostaniesz ,t nie wiesz do czego szkoły służą? Żeby dzieci mogły się uczyyć a nie pół dnia spędzać w droddze do szkoły to ciągle wymyślają a to schody za wąskie to dach za stromy jakieś chore wszystko się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

W tym cała istota sprawy że ludzie nie muszą dawać, a dają. Znam przypadki, kiedy księża licytowali się z rodziną zmarłego za ile pochówek ... 

Tak, szkoły służą do uczenia dzieci, tylko gdzie te dzieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Kaszlak nie wiem ile masz lat ,ale jak Cię tak boli że im dają to idż na księdza, może jeszcze zdążysz....hehehe :D


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj