nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Renesis16xT    13

Tym bardziej, że dopłaty są nie dla wszystkich. Mam na myśli dopłaty do sprzętu. Bilans jest taki, że więksi mają jeszcze więcej a mniejsi, czy coś zyskali...? Na mojej wsi, zyskało tylko 2. Jeden, który ma dożywotni kontrakt na dostawę ziemniaków do Frito Lay i obrabia 70 ha samych ziemniaków. Oraz drugi, który wymienił cały park maszynowy, ale ma około 1000 ha. Ci, którzy mieli 15-30 ha, polikwidowali gospodarstwa. Tylko 2 rolników z takim areałem nadal pracuje. W tym ja.

 

Jadąc do pracy do miasta, widzę fajne kontrasty. Na polu po prawej stronie odbywa się zbiór ziemniaków i na polu stoją maszyny za jakieś 1-2 mln zł. Na polu po drugiej stronie drogi, ktoś orze ursusem 912, rozpadającym się, ze starym pługiem zagonowym, który się ciągle zapycha. Jestem również zdania, że lepiej stałoby rolnictwo bez dopłat i horrendalnie podwyższonych cen na środki produkcji czy właśnie maszyny.


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Gdzie napisałem, że należy podążać drogą starej UE? Jest mit, że jesteśmy zadłużeni, że zaraz będziemy bankrutami, że Tusk nas na olbrzymie kwoty zadłużył itp. Pokazałem tylko, że tak nie jest. A że trzeba zmniejszać dług a nie go zwiększać to pełna zgoda.

 

Jaki procent rolników ucierpiał na embargu? Przypominam, że bessa na rynku mleka zaczęła się jeszcze przed embargiem a ceny wieprzowiny szaleją bez względu cz jest embargo czy nie ma. 

Jak rozmawiam ze starszymi rolnikami to mało który chce wracać do czasów przed UE. Dlaczego o poprzednich czasach najwięcej i najlepiej wiedzą Ci co byli jeszcze niepełnoletni?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquarius    0

Jak to nie ma Jest tylko jeden. Duda. Przynajmniej pisać umie w przeciwieństwie do Komorowskiego, który gdzie się pokaże to robi lipę nam wszystkim. On jest jak leniwiec, który tylko śpi bo tak można określić jego kadencję. Nikt nie popełnił tyle gaf nawet Wałęsa, Kwaśniewski też nie chociaż nogi odmawiały mu posłuszeństwa. Kaczyński kreowany był na chorego. A Komorowski w samych superlatywach jest pokazywany jako mąż stanu, śmieszny mnie to jak można go tak przedstawiac. Każde większe czy mniejsze spotkanie i kartka tak jak prawdziwy mąż stanu prawda? Następna bzdura wojna z Rosją. Nasz największy ham RP jest mistrzem w swojej demagogii. Straszy nan wszystkich pismem i wojną z Rosją, z resztą jak cała po. Przez 8 lat doprowadzili kraj do ruiny gospodarczej winiąc oczywiście PIS. Wszystko opiera się na mediach i kreowaniu przez nie fikcyjnej rzeczywistości. Tak jak w PRLu wciskano ciemnatę ludziom tak i teraz to robią tylko z większą siłą. Nie dziwie się tym, którzy oglądają tylko TV bo wtedy wniosek jest tylko jeden. Trzeba wyjść spod klosza, spojrzeć realnie na cale ugrupowanie rządzące sitwe, która wyciąga nasze pieniądze na decentralizację i nie tylko. Aferzyści jakich jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

A może wklej nam statystyki gdzie była polska 20 lat, 10 lat i gdzie jest teraz i sobie porównamy, czy jest coraz gorzej i biedniej?

 

Dla lepszego porównania, wklej też link ile zarabia Merkel. Bo coś kojarzę że zarabia bardzo podobnie co Tusk w Brukseli. Czyż nie powinna mniej skoro służy krajowi?

Wydaje mi sie ze albo ja pisze w sposob zawily albo sa widoczne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie napisałem ze pensja przewodniczącego ue jest zbyt duża chociaz raczej jest, ale istotą sprawy jest to ze dla premierów silnych państw najważniejsza posada jest służba dla kraju i wladza oczywiście ktorej tusk nie ma żadnej obecnie. We wcześniejszym poście stwierdziłes ze to normalne ze pobiegł tam gdzie placa wiecej, robic karierę. W dwoch słowach sprzedajny premier poprostu. Obraz teraz i 25 lat temu to karykatura światopoglądu bez uwzględnienia całego tego okresu ciężkiej pracy wszystkich obywateli. Czasy sa sprzyjające i oczywiste jest ze nie moze byc nam gorzej niz pod radziecką okupacja badz zaraz po niej. Co wcale nie jest zasługa PO ani komorowskiego ale nas wszystkich. Jeszcze raz prosze o pogląd na sprawe Sienkiewicz - Belka oraz wypowiedz Bieńkowskiej o biednych idiotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquarius    0

" biedni idioci " to nie wszystko. Wystarczy pozbierać wszystkie znieważające wypowiedzi po a ukaże się prawdziwe oblicze tej partii. Dla donia nie liczy się państwo tylko kasa, teraz ma już zapewniony byt do końca życia. Czego chcieć więcej,pewnie można. Zgadzam się z tym że to nasza zasługa, ale co z tego jak juz przecież nic prawie nie zostało. A jak dalej ta hołota będzie przy władzy to nic nam dobrego z tego nie wynik nie. Przegrał pierwszą turę niech przegra też drugą tego mu i nam Życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Komorowskiego trzeba w niedziele zepchnąć na margines głosując na Dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707
Napisano (edytowany)

http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl/metoda-liczenia jeśli to nie zadłużenie to co? Skąd Ty te bajki bierzesz?

Pamiętam bardzo dobrze czasy przed członkostwem Polski w UE. Było różnie tak samo jak jest teraz. Po za dotacjami nie widzę optymizmu. Nie wiem w jakim kręgu się obracasz i w zasadzie nie interesuje mnie to. Nie pisz bajek i tyle. Z tą wieprzowiną było różnie ale teraz jest tragicznie - policz zyski ( wydatki były kiedyś nieporównywalnie mniejsze nie licząc ceny zboża która jest na podobnym poziomie jak 20 lat temu). 

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Jesteśmy tylko pionkiem a raczej rynkiem do zbytu.....Jakie możliwości mają nasze firmy na zachodzie..? Jesteśmy tresowani, aby przyjąć ich tok myślenia, sprzedajemy się biorąc od nich jałmużnę. Powszechna tego akceptacja ma doprowadzić, że w końcu zaczną przejmować ziemie......W końcu musimy się zgodzić,przecież ciągle braliśmy więc należy się odwdzięczyć...Prawda?

https://www.youtube.com/watch?v=S691yKqGy_g

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl/metoda-liczenia jeśli to nie zadłużenie to co? Skąd Ty te bajki bierzesz?

Pamiętam bardzo dobrze czasy przed członkostwem Polski w UE. Było różnie tak samo jak jest teraz. Po za dotacjami nie widzę optymizmu. Nie wiem w jakim kręgu się obracasz i w zasadzie nie interesuje mnie to. Nie pisz bajek i tyle. Z tą wieprzowiną było różnie ale teraz jest tragicznie - policz zyski ( wydatki były kiedyś nieporównywalnie mniejsze nie licząc ceny zboża która jest na podobnym poziomie jak 20 lat temu). 

 

Ale Balcerowicz żeby zwiększyć liczby, do obecnego długu dodał dług samorządów, które rządzą się swoimi prawami a do tego przyszłe zobowiązania czyli policzył ile państwo będzie wypłacało emerytury obecnym emerytom i dodał to do długu. Tak samo mogę powiedzieć, że wisisz Biedronce już 100 tys bo przecież będziesz robił w niej zakupy i w przyszłości. Jakoś OECD czy Eurostat nie liczy sposobem Balcerowicza. Agencje ratingowe tak samo tego sposobu nie używają.

Wśród rolników. Chyba, że dla Ciebie rolnikiem jest osoba która uprawia te 5 ha po dziadku, po dziadku ma i traktor ze sprzętem i ubolewa nad UE bo ciągnika mu dać nie chcieli albo nie może wyżywić z tych 5 ha rodziny na wysokim poziomie. Dla mnie to jest hobbysta a nie rolnik. Porozmawiaj z ludźmi którzy się rozwijają, którzy nie siedzą na tyłku i czekają na cud.

 

 

Polskie firmy sobie nie radzą?

http://www.se.pl/pieniadze/newsy/jest-kontrakt-wart-ponad-1-mld-euro-bydgoska-pesa-podbija-niemcy_603039.html

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/780218,solaris-nowy-kontrakt-na-autobusy-tym-razem-pojada-do-belgradu-zdjecia,id,t.html?cookie=1

http://40ton.net/wielton-przejmuje-wloskich-producentow-firma-z-wielunia-podpisala-juz-pierwsze-dokumenty/

http://nafta.wnp.pl/orlen-chce-rozwijac-siec-w-niemczech,227528_1_0_0.html

http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/grupa-nowy-styl-z-krosna-przejela-niemiecka-firme-rohde-grahl

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16737565,KGHM_otwiera_kopalnie_w_Chile__Najtansza_w_calym_koncernie.html

http://chemia.wnp.pl/grupa-azoty-z-anwilem-powstanie-europejska-potega,212137_1_0_0.html

http://natemat.pl/105307,najlepszy-polski-produkt-eksportowy-wiedzmin-dying-light-nasze-gry-podbijaja-swiat-a-my-wciaz-tego-nie-doceniamy

http://manager.money.pl/ludzie/twarza-w-twarz/artykul/fakro;kontra;velux;czy;polska;firma;wygra;wojne;o;swiatowy;rynek;okien,33,0,1401121.html

http://nieruchomosci.pb.pl/2554757,61822,polskie-okna-podbijaja-europe

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Panie Krassus jako ze jest pan jednym z nielicznych zwolenników PO bardzo bym chcial poznać sama stanowisko wobec sprawy Belki rozdających nasze pieniadze z NBP na kampanię Platformy w zamian za zalatwienia. Oraz opinię o Słowach bieńkowskiej o malo zarabiających idiotach. Dlaczego nie moge sie tego doprosic, jeszcze raz o to sie zwracam. Dodam moze jeszcze ze ciekawi mnie kwestia tego ze bieńkowska powiedziala ze byly pieniadze na ratowanie górnictwa ale rząd PO a dokladnie jego ministerstwo cyt. Całe górnictwo w d . . . mieli. Pili, lulki palili i obsadzali stanowiska swoimi ludźmi, sam wiesz ile zarabiali Koniec cyt. Wydając pieniadze na nie wiadomo dokladnie co dodał Wojtunik. Bardzo bym prosił o kometarz jesli cos da sie wymyślić na usprawiedliwienie jakiekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tego ci nie powie bo sam ie jak PO kradło na lewo i prawo, nie ma żadnych merytorycznych argumentów a rżnie cwaniaka taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

http://wp.tv/i,korwin-mikke-o-dudzie-i-komorowskim,mid,1691213,cid,4051,klip.html?ticaid=514e95

 

"Andrzej Duda jest człowiekiem nijakim. Jest to zupełnie nieznany kandydat. Natomiast Bronisław Komorowski jest miły i sympatyczny, ale to prezydent na dobre czasy, jak nie trzeba podejmować trudnych decyzji – powiedział Janusz Korwin-Mikke o kandydatach na prezydenta."

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale gdzie ja popieram PO? Czy gdzieś to napisałem? Nigdzie. Pokazałem wam kilka faktów. Dlaczego jak ktoś pokaże coś pozytywnego na temat naszego kraju to zwolennik PO albo urzędnik? Jest hasło, że toniemy, za kilka lat bankructwo. Pokazałem, że nie to od razu zwolennik PO. Pokazałem, że z byłych krajów socjalistycznych rozwijamy się najlepiej, to też zwolennik PO albo urzędnik co gorsza. Pokazałem też wcześniej, że doganiamy Europę Zachodnią to nazwaliście mnie płatnym klakierem PO. Wy serio wierzycie w obiecanki, że mając niższe podatki, wyższy socjal dogonimy Europę Zachodnią w ciągu dwóch kadencji Dudy czy PiSu i tylko przez PO nie jesteśmy bogatsi od Niemiec?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Polskie firmy nie mają nic wspólnego z PO czy PiS. Są to prywatne przedsiębiorstwa które korzystają z projektów unijnych. Tu polityka nie ma nic do rzeczy. Jak chcesz wiedzieć to popytaj kilku prezesów co im PiS zawinił a co dla nich zrobiła PO. Straszą tym PiS-em a prawda jest taka że takiego burdelu w przepisach nie było od dawna. Urząd Skarbowy szaleje jak nigdy. Trzeba trochę obiektywnie spojrzeć a nie tylko straszyć jakimś Kaczyńskim i jego bandą bo dla mnie to oni nic złego nie zrobili. PO za to całkowicie przeciwnie - podnieśli VAT, podatki, akcyzę i wiele innych co bezpośrednio trafia w normalnych szarych ludzi. Oszczędności jak widać nie wypracowali więc dla mnie są słabym gospodarzem - nie problem zadłużyć się i coś kupić, problem to wypracować kapitał i go zainwestować.

Rolnikiem raczej nie jesteś po swoich wypowiedziach a to że 5 ha gospodarstwo to hobby to masz rację ale to też są rolnicy i chcą coś z tej roli mieć.

Długu mi nie wyliczaj. Oficjalnie dane to 59% PKB i rośnie. Na koniec marca 806.423,2 mln zł. 60% PKB to też nic dobrego pomimo dużego obciążenia obywateli.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

No patrz, widocznie cały świat się nie zna i zaniża nam dług. Ciekawe po co?

 

A tu masz obrazek pokazujący jak PiS rządził i jakie są tego skutki. Czyżby PO podniosło więcej minimalną niż PiS? Ktoś mi to wytłumaczy? 

http://c.wrzuta.pl/wi4789/97b20d1300144e5e4d20acb1/0/pis_po_sld_pkb

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

Krassus a czemu nie skomentujesz napadu na ofe?

czy to nie była kradzież 150 mld złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Umowny sie wiec zebys skomentował jako niezależny obserwator rzeczywistosci, wydarzenia ktore przedstawiłem wydarzenia ktore przytoczyłem w ostatnio poście bo juz monotonne staja sie moje domagania sie o to a naprawde chciałbym poznać pana opinię na ten temat. Wedlug mnie wskazują one na calkowita degradację obozu rządzącego i calkowite oderwanie od rzeczywistosci. Bardzo prosze o komentarz i nie pokretne odpowiedzi. Prosto z mostu co pan sądzi Belka - Sienkiewicz wypuszczanie Naszych pieniedzy z nbp na Po. Druga sprawa to biedni idioci bieńkowskiej. Trzecia sprawa to całe to górnictwo w d . . . Mieli sam wiesz ile zarabiali , pieniadze byly.
Nalegam na normalną odpowiedz panie Krassus. Następna sprawa to taka ze sukcesy firm maja malo wspolnego z obecnym rządem. Przytoczmy tu śmigłowce z włoch zamiast polskich wcale nie gorszej marki black howk i słynne pendolino z utopionymi pieniedzmi podatników wyprowadzonym z polski zamiast trafic do naszego przemysłu na pociag pare km/h wolniejszy a na ktory zaden kraj nie złożył reklamacji tak jak na pendolino wszyscy zamawiający oprócz naszego kraju. Nie mamy prawdziwej marki znanej na swiecie, nie zna zaden przeciętny amerykanin, francuz, hiszpan, włoch właściwie prawie nikt, polskiej firmy wiec nie szalejmy z tym optymizmem. Ale to sprawa na inna rozmowę. Tak jak Mowilem prosze o wypowiedź na tematy o ktore pytalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

Krassus a czemu nie skomentujesz napadu na ofe?

czy to nie była kradzież 150 mld złotych?

 

Rozumiem, że mogłeś pieniądze z OFE wypłacić w każdej chwili i kupić za nie samochód, sam na nie odkładałeś z własnej woli?

 

 

I nie wiem o co chodzi z Bieńkowską bo nie czytam Faktu ani SE.

 

Black Hawk i Świdnik są w rękach nie polskiego kapitału, to są montownie. Airbus pod Łodzią będzie je montował a do tego serwis także będzie w Polsce prowadzony. I przypominam, że Świdnik za 10 mld złotych chciał sprzedać helikopter który jest na papierze a pracownicy są zdziwieni, że wojsko chce uzbrojony helikopter a nie cywilny. Do tego osiągami Caracal przewyższa "polski" sprzęt.

 

Skoro są budowane tory na prędkości do 250km/h to po co mamy kupować wolniejsze pociągi? I PESA tak samo jak Świdnik, chciał sprzedać pociąg na papierze. Do tej pory Dart to tylko prototyp a Pendolino już jeździ. Zachód kupuje od nas pociągi ale wolniejsze. Na trasy regionalne PKP także kupuje PESY.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

karolaka, gajosa, wajde szewińską i wielu innych wspaniałych co głosują na bronka mam głęboko w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

Rozumiem, że mogłeś pieniądze z OFE wypłacić w każdej chwili i kupić za nie samochód, sam na nie odkładałeś z własnej wo

 

 

a obligacje możesz wcześniej sprzedać? to co to ma do rzeczy...

ja nie wiem jak CI ludzie głosują na PO, skoro oni poprostu ukradli kasę i nie ponieśli konsekwencji....

polskie media milczą, wystarczy poczytać główne amerykańskie gazety, tam więcej się dowiesz.

a zaprzeczysz, że to nie była kradzież?

150mld - to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie była bo te pieniądze to podział składki jaką płaciłeś do ZUSu. Zamiast na subkonto, szło do OFE a jedynie co mogłeś zrobić to zmienić OFE. One nie były Twoje tak i tak. Do tego z tych pieniędzy z OFE, dostaniesz emeryturę! Wiec gdzie straciłeś?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

zlikwidować ZUS. .zabrać przywileje starym SBkom UBkom i innym .to tylko jeden z wielu przykładów z tego co trzeba by zrobić a ani duda ani bronek tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Tak, tak doganiamy - tylko mazowieckie może poszczycić się średnią UE ( Warszawa nadrobiła) Natomiast sama Warszawa jako stolica już nie znalazła się wśród 20 najbogatszych stolic UE, chociaż Praga i Bratysława tak. Za to w niechlubnej 20-dziestce najbiedniejszych rejonów UE mamy aż 5 województw lubelskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i świętokrzyskie gdzie dochody są poniżej 50% średniej UE. Oprócz nas na liście jest jeszcze 5 regionów bułgarskich, 5 rumuńskich, 4 węgierskie i wysepka Francuska gdzieś pomiędzy Mozambikiem a Madagaskarem. Przeciętnie zarabiamy 67% średniej unijnej za nami Rumunia i Bułgaria.

nie wiem Krassus po co czarujesz na każdym kroku rzeczywistość, jest jak jest i każdy średnio rozwinięty bez klapek na oczach to widzi, no chyba że jest resortowym dzieckiem wtedy faktycznie może być już kolorowo.

 

PS.

żeby nie było że wymyślam,  dane Eurostatu (jakże ulubionego przez ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

Jest hasło, że toniemy, za kilka lat bankructwo. Pokazałem, że nie

 

nic nie pokazałeś i bardzo się mylisz

 

Polska jest bardzo mocno zadłużona i niestety jest to dług krótkoterminowi i w 90% zaciągnięty za granicą. Jesienią lub najpóźniej na początku przyszłego roku nastąpi znaczący wzrost inflacji (na obligacjach już się rozpoczął trend spadkowy), w USA (w innych krajach również) zacznie się cykl podwyżek stóp procentowych i gdy z obecnych poziomów ujemnych, stopa procentowa wzrośnie do około 3-5% to jeden dolar będzie kosztował pięć złotych. Wiesz co wtedy stanie się z naszym zadłużeniem? Zapytaj "frankowiczów".

Kto zamiast reformować instytucje państwowe i modernizować gospodarkę przejadł i rozkradł:

300 mld zł z UE

150 mld zł z ofe

500 mld zł kredytu (zadłużenia Polski)???

Są państwa mocniej zadłużone np. USA, ale ich dług po pierwsze jest w USD więc inflacja będzie im sprzyjała, a po drugie kredyty zainwestowali w rozwój (bezrobocie (US UNEMPLOYMENT RATE) z rekordowego (!!) poziomu w 2009 roku tj. 10% cały czas spada i wynosi obecnie 5,5%), a nasz najlepszy rząd i najlepszy prezydent urzadzili sobie na kredyt bal ... na Titanicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271
Napisano (edytowany)

Airbus ma juz niezplacony ofset wobec polski , nie bedzie żadnej montowni w polsce bo w dwa lata to nie realne a w świdniku jest zakład nie polski ale wlasnie polacy tu pracują w tym momencie. Niestety nie okazałes sie odważnym mężczyzna i nie odpowiedziałes na pytania ktore probuje wraz z innymi użytkownikami uzyskać od Ciebie przez caly dzien. Bo przeciez łatwiej odpowiadać pokretnie na pytania ktore nie pokazują Doslownie z ich własnych wypowiedzi ze jest to uklad z kolesiowskimi załatwieniami, obsadzeniami stołków i nie liczenien sie z pieniedzmi nas wszystkich, poniżając przy tym nas wszystkich mając nas za bandę idiotów którzy beda na nich glosowac bo nastrasza nas PiS. Niemożna tego podważyć bo pada to z ust czołowych polityków po wiec milczysz na ten temat Panie Krassus. Rozmowy te ujawniają cala patologie w ekipie rządzącej. Cisza wyborcza juz za chwile wiec nie pozostaje mi życzyć wszystkim udanych wyborów. Wedlug mnie Andrzej Duda bedzie dobrym prezydentem dla nas rolników, czym zapoczątkuje pozytywne zmiany ktorych Polska potrzebuje. Zachęcam do wzięcia udziału w wyborach. Pozdrawiam :)

Edytowano przez dzarjan8111
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj