nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

binek    374

ha ha czyli Bronek odpowiada tylko na wygodne pytania. Jeżeli ktoś zada niewygodne to już jest aparatczyk PiS-u. Ciekawi mnie jeszcze jedno, czy może zadać pytanie ktoś kto nie jest z PiS-u, ale ma niewygodne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waco    556

Tylko sprawiedliwe rządy prawa mogą coś zdziałać. Przede wszystkim odsunąć od władzy i wpływu na nią ludzi słusznego pochodzenia. Uniemożliwiać na wszelkie możliwe sposoby wyprowadzania pieniędzy z Polski przez Zachód. Dążyć do bycia krajem neutralnym, a nie wydawać fortunę na zbrojenie, które paradoksalnie osłabia nasze bezpieczeństwo zewnętrzne. No chyba, że to rząd szykuje się na wojnę domową, to wtedy ma to sens. Słabe rządy zawsze się zbroiły bo się bały rozruchów wewnętrznych.  Dążyć do zgody i rozmów ze Wschodem, to może otworzyć chłonny rynek na nasze produkty rolne.

Prominentny polityk szepnął do ucha koledze, iż Polska istnieje jedynie na papierku. Zrobiła się awantura, o to, że ktoś miał czelność i podsłuchał prawdy o stanie Polskie Państwa.

 

Jeśli ktoś chce się dowiedzieć jaka sytuacja w Kraju, to pierwsze co musi zrobić, to wyłączyć telewizję, radio, oraz nie kupować gazet. Ruszyć w Polskę między ludzi i wyciągnąć wnioski. Skorumpowane i niepolskie media nie są w stanie i nie mogą mówić swobodnie, tylko manipulując opinią społeczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

co pan duda jako nowy prezydent mialby gwarantowac polskim rolnikom ? czy zobowiazae sie do tego by nie wyprzedac polskich lasow ? i czy cos zrobi by obcokrajowcy nie mogli w polsce ziemi kupowac oraz pozmoe malym gospodarstwom typu 20-30 ha na rozwoj czyli ulatwi imi rozwoj kupno ziemi a nie tylko ci wielcy obszarnicy by wykupowali wszystko majacy po 200-300 ha powinni oni byc objeci innymi podatkami ci pseudo rolnicy bo oni nie wiedza co maja z kasa robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Zakręcił się ten PiSowski kandydat w swoich przedwyborczych kłamstwach , jak Kaczor krzyczał że dopłaty nie potrzebne to cichosza..... a teraz on chce je zrównać jak po 2020 roku znikną a i wcześniej wszystko może szlag trafić jak UK wyjdzie z UE.

 

Duda niestety nie nadaje się na Prezydenta i najpewniej nim nie zostanie , a gdyby już to szykujcie paszporty i wizy swoim synom do USA gdyż może zdarzyć się tak że w ramach partyjnej wendetty zamiast budować Kraj zostaną wysłani na wojną przez fanatyków z PiS.

 

PO też nie lepsze ale cóż jeśi mamy wybrać między Dżumą a Cholerą wybieram Dżumę mniej agresywna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nojsze racja, tylko z cholery idzie się wyleczyć a dżuma wykończy cię w ciągu kilku dni, ale spoko chłopie łącze się w tobą w bulu i nadzieii, możesz mnie nazwać faszystą i innym ale ja jestem Polakiem i głosuję na Andrzeja, nie chcę kolejnych 5 lat syfu w kraju, moja dziewczyna nie może znaleźć pracy u siebie, zastanawia się nad wyjazdem z kraju do angli, ja nie chcę takiego życia może tobie to obojętne ale ja walczę o Polskę i mam nadzieję ale prawdziwą że się w końcu zmieni, najpierw prezydent a potem rząd nie mówię że w ręce pisu, nie w końcu premier z ludu, pan kukiz ma mój głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Żaden nic dla rolników ciekawego nie zrobi ale to co już się stało to się nie odwróci a dokładnie traktowanie polskiego rolnika.My możemy strajkować i nikogo to nie zainteresuję tylko powiem że może młody o coś będzie walczył bo stary to tylko o dobrą posadkę i emeryturkę walczy bo się portki palą bo stołek z pod tyłka ucieknie i trza będzie na ziemi usiąść.Pilnujmy swoich interesów i nie wtykajmy nosa w nie swoje sprawy po za terytorium polski to nam będzie lepiej.Wtykać nos w Ukrainę po to żeby się Uni podlizać a swój naród zostawić na pastwę losu z resztą słyszeliście w debacie jak to nasz prezydent rozmawiał z rolnikami którzy strajkowali.Na pytanie Dudy to zrobił w tym kierunku to nić nie odpowiedział bo nic nie zrobi i robić nie będzie bo lepiej Uni tyłek lizać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

To polityczny bełkot kolego @nojsze. Myślisz że Bronek i to całe PO coś zmieni na lepsze dla nas - zwykłych szarych obywateli? Nie strasz PiS -em bo się zesrasz. Już Tusk straszył, że fotoradary za każdym rogiem, że państwo policyjne, że to, że tamto. A co zrobili to każdy widzi. Cała ta PO nieczym nie odbiega od PiS poza ładną gadką. Dla przypomnienia  to Komorowski jest pachołkiem w rękach Tuska jak Duda u Kaczyńskiego a zarzuca mu to w co drugim słowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

 

Duda niestety nie nadaje się na Prezydenta i najpewniej nim nie zostanie , a gdyby już to szykujcie paszporty i wizy swoim synom do USA gdyż może zdarzyć się tak że w ramach partyjnej wendetty zamiast budować Kraj zostaną wysłani na wojną przez fanatyków z PiS.

 

 

 

Niestety dla takich szaraków jak my miejsca już nie będzie, czołowi działacze PO wpadli na ten pomysł dużo wcześniej wiedząc do czego doprowadzą ich własne rządy http://www.fakt.pl/Rostowski-moze-wylosowac-zielona-karte-i-wyemigrowac,artykuly,115522,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818
Napisano (edytowany)

Nojsze racja, tylko z cholery idzie się wyleczyć a dżuma wykończy cię w ciągu kilku dni, ale spoko chłopie łącze się w tobą w bulu i nadzieii, możesz mnie nazwać faszystą i innym ale ja jestem Polakiem i głosuję na Andrzeja, nie chcę kolejnych 5 lat syfu w kraju, moja dziewczyna nie może znaleźć pracy u siebie, zastanawia się nad wyjazdem z kraju do angli, ja nie chcę takiego życia może tobie to obojętne ale ja walczę o Polskę i mam nadzieję ale prawdziwą że się w końcu zmieni, najpierw prezydent a potem rząd nie mówię że w ręce pisu, nie w końcu premier z ludu, pan kukiz ma mój głos

Tak głosuj na Andrzeja to wygra i da wszystkim pracę i wszyscy będą szczęśliwi i będzie się żyło lepiej, tylko aby z tego lepiej nie było jeszcze gorzej  :lol:

A trzeba wybrać mniejsze zło ...

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Właśnie - mniejsze zło czyli Duda. Tak jak wybieraliśmy Tuska jako mniejsze zło. Co zrobi Duda tego jeszcze nie wiemy a co zrobił Komorowski lub czego nie zrobił to każdy widział. Ja chcę mu teraz tylko jasno pokazać że mam go tam gdzie on mnie przez te 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

bo dopłaty bezpośrednie to głupota, i żadna osoba która ma chociaż trochę pojęcia o ekonomii temu nie zaprzeczy.

dlatego dopłaty bezpośrednie powinny być w ogóle wycofane tak samo jak ONW (lub w inny sposób rozkładane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Pewnie że dopłaty bezpośrednie to głupota. Większej nie wymyślił świat bez ekonomi. Dzięki tym dopłatom bardzo łatwo polskiego chłopa trzymać w ryzach. Wolałbym uregulowany prawnie rynek rolny z cenami minimalnymi, umowami dla plantatorów niż te dopłaty. Niestety ale w obecnym systemie jaki jest UE to jest niemożliwe i mam pełną świadomość tego że bez dopłat ciężko byłoby uprawiać tą glebę. W jednej wypowiedzi mam dwa poglądy :) Jestem szybszy niż Komorowski bo on potrzebował 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

za to aktor ktory wymyslil i pociaga za sznurki marionetki o jakze swojskiej nazwie "duda" od 25 lat nie zmienil swoich pogladow, zmienia tylko swoich aktorow a potem kopa w d[nie dude tylko d.pe] i na smietnik historii, rok -dwa i koniec pieknej bajki pelnej pseudopatriotycznych i bogo-ojczyznianych frazesow, taka jest historia 25- letniej politycznej dzialalnosci najwiekszego szkodnika polskiej polityki. myslicie ze krolik wyciagniety z kapelusza w listopadzie. o ktorym nikt z was nie slyszal , zdziala cuda- jestescie optymistami,

choc byc moze dla malopolski to bedzie szansa na szybszy rozwoj[oczywiscie kosztem pomorza i dolnego slaska] lawka pis-u jest krotka, na jesieni wybory parlamentarne wiec do kancelari nie ma kogo poslac, pojda szczerski, szydlo a to malopolska gwardia, bedzie tez musial wziasc takze swoich kolegow z krakowa bo jako pis-owiec[ z krotka kariera w unii wolnosci] nikomu obcemu nie ufa i wtedy jest jakas szansa ze obijemy sobie lata w ktorych malopolska nie miala "przelozenia " na warszawskie uklady.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waco    556

Szkoda, że w debacie nie padło pytanie przeciwko komu mamy się zbroić i wydawać tyle miliardów rocznie. Podejrzewam, że chodzi o Rosję. Czy ktoś wie ile by zajęło Rosji zrównanie Polski z ziemią? Myślę, że ze względu na wzajemną odległość, byłoby to kilka minut. Warto dodać, że jedna bomba wodorowa niszczy doszczętnie wszystko w polu o średnicy 100km.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Ani jeden ani drugi nic rolnikom nie da, nie oszukujcie sie nawzajem i nie kloccie. My jako rolnicy musimy sie w koncu zjednoczyc i stworzyc ogolnopolska partie rolnicza (OPR) ktora bedzie walczyla o wies i nasze inteesy. Bo te wszystkie partie sa tak powiazane ukladami ze nikt sie tam nie przebije.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

za to aktor ktory wymyslil i pociaga za sznurki marionetki o jakze swojskiej nazwie "duda" od 25 lat nie zmienil swoich pogladow, zmienia tylko swoich aktorow a potem kopa w d[nie dude tylko d.pe] i na smietnik historii, rok -dwa i koniec pieknej bajki pelnej pseudopatriotycznych i bogo-ojczyznianych frazesow, taka jest historia 25- letniej politycznej dzialalnosci najwiekszego szkodnika polskiej polityki. myslicie ze krolik wyciagniety z kapelusza w listopadzie. o ktorym nikt z was nie slyszal , zdziala cuda- jestescie optymistami,

choc byc moze dla malopolski to bedzie szansa na szybszy rozwoj[oczywiscie kosztem pomorza i dolnego slaska] lawka pis-u jest krotka, na jesieni wybory parlamentarne wiec do kancelari nie ma kogo poslac, pojda szczerski, szydlo a to malopolska gwardia, bedzie tez musial wziasc takze swoich kolegow z krakowa bo jako pis-owiec[ z krotka kariera w unii wolnosci] nikomu obcemu nie ufa i wtedy jest jakas szansa ze obijemy sobie lata w ktorych malopolska nie miala "przelozenia " na warszawskie uklady.

Ktoś tam o nim słyszał (tym króliku z kapelusza)

  Ja zagłosuję na Dudę bo to mniejsze zło, poza tym każda ale to absolutnie każda władza rządząc bez przerwy 8 lat się "zepsuje" i uważa POLSKĘ za prywatny folwark, (Już są zatrudniani w państwowych agendach(ARiMR, ANR) pomocnicy pomocników średnio co kwartał nowy etat ) Ja wiem już skąd się bierze ich(PO)  elektorat, wielu z was musi się domyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11
miwigos    3490

CO za prezydent który musi czytać pytanie z kartki,a jaki był nerwowy ,szkoda że nie dostał zawału by była walka z kukizem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz789    2

Wszystcy piszą że prezydent nie ma dużego wpływu na to co się dzieje i że czy wygra Duda czy Komorowski to nie ma dużej różnicy,może i tak ale ja patrze na to z innej strony.

PO za swoich rządów zrobiła mnóstwo złego,kombinowanie z umową ACTA,afera taśmowa,pzyjęcie pakietu klimatycznego przez co elektrownie węglowe będą dużo kosztowneijsze a to nasze główne żródło prądu.

W dodatku narobienie róznorakich utrudnień ze zdawaniem prawa jazdy oraz zabieranie go za byle co i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność.

To wszystko działo się za rządów PO,dlaczego przez te wszystkie lata nic nie robili?

Możemy sobie oddawać nie ważne głosy albo nie chodzić na wybory obniżając frekwencję,możemy też wreszczeć na przemówienaich Komorowskiego i machać dmuchanymi krzesłami a oni bedą mieli to wszystko gdzieś.

Jedynie przegrana Bronka to coś co ich dotknie,na razie nie możemy bardziej im dokopać niż popierająć Dude.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3490

Święte słowa ŁUKASZ,dokopać ,bo do sejmu i tak platforma wygra,to nie będą mieć swojego przydupsa na tronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

na zlosc babci odmroze sobie uszy-logika godna gimbazy. jak na razie to komorowski skopal dude w debacie, on chyba wszedl w skore swojego imiennika "andrju goloty"

 

rafal moze bys przedstawil teorie na temat pochodzenia zony dudy-ona bedzie o wiele ciekawsza bo prawdziwa. B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3490

Komorowski tylko wchodził w słowo Dudzie ,taki był nerwowy przydupas i media mówią że lepiej wypadł paranoja .

Pytania  z kartki musiał czytać taki zdolny prezydent 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj