nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

pawelol111    1342

Chyba nie ma wyjścia - za 2 tyg Duda, jesienią partie spoza systemu - Kukiz, Korwin i reszta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja dobrze pamietam lata 05-07 premiera marcinkiewicza, wice-leppera i giertycha, pamietam pc,zchn. aws -mowia wam cos te nazwy to partie w ktorych byl kaczynski i jego najblizsze otoczenie, bo duda byl razem z komorowskim w jednej partii - unii wolnosci    :D  :D  :D ale jakos sie tym nie chwali.

nie wiem na jakiej podstawie myslicie ze pod rzadami dudy i pis-u bedzie lepiej , oni juz wielokrotnie rzadzili i co zrobili -jeszcze mniej niz po. duda wyjdzie i co powie-prezesie melduje wykonanie zadania- historia powtarza sie jako parodia i tak moze byc i tym razem, chyba ze "lemingi" sie obudza i przepedza ta pisowska recydywe.

 

w panstwie w ktorym blizej nieznany biznesmen z peru przechodzi do drugiej tury wyborow i dostaje tyle glosow co dzisiaj duda, komunistyczny aparatczyk wygrywa z legenda solidarnosci a potem nawet "choroba filipinska" mu nie przeszkadza wygrac wyborow w I turze, burak w bialo-czerwonym krawacie zdobywa 15 % nic mnie juz nie zdziwi nawet te 20 % kukiza-tylko co z tego zostanie  w realnej polityce czy wiekszy upadek niz walesy, ktory w swoich ostatnich wyborach prezydenckich dostal 1,7 %. bylo juz wiele gwiazd jednego sezonu i kto o nich pamieta chyba tylko ja  :rolleyes:

 

jak ciebie czytam to mi sie nóż w kieszeni otwiera, tych bzdur to sie nie da czytac ani tymbardziej w nie wierzyc,

 

każdy ma prawo wiedziec kim jest nasz obecny prezydent, kazdy kto chce znac prawde powinien obejrzec ten wykład

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sstefan93    0
Napisano (edytowany)

ludzie zrozumcie ze komorowski i duda to ten sam system ! nie wazne kto z nich zostanie prezydentem i tak sie nic nie zmieni :) ja głosowalem na kukiza :) moze nie ma jakiegos doswiadczenia politycznego ale głosowalem chociazby z tego wzgledu ze nie wziął ani jednej złotówki z naszych pieniedzy na kampanie, wszystko prowadzil za swoje pieniadze i za te ktore zebrał z datków, komorowski i duda wydali po 20 milionów naszych pieniedzy, ale o tym w TV sie nie mowi, telewizja jest zakłamana, kto rzadzi w sejmie ten rzadzi i w telewizji radio, bankach itp., widzieliście kiedys w sondazu ze komorowski przegrał ?? przeciez zawsze byl na 1 miejscu i z kilkoma % przewagi, tak samo kukiz, na poczatku 4-6 % az do 12%, zobaczcie ze media nic nie mowili o kandydatach antysystemowych, powtarzam jeszcze raz ze telewizja jest zaklamana ! a na wybory za dwa tygodnie nie ide bo uwazam ze nie ma sensu :)

Edytowano przez sstefan93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26
Napisano (edytowany)

ja dobrze pamietam lata 05-07 premiera marcinkiewicza, wice-leppera i giertycha, pamietam pc,zchn. aws -mowia wam cos te nazwy to partie w ktorych byl kaczynski i jego najblizsze otoczenie, bo duda byl razem z komorowskim w jednej partii - unii wolnosci    :D  :D  :D ale jakos sie tym nie chwali.

nie wiem na jakiej podstawie myslicie ze pod rzadami dudy i pis-u bedzie lepiej , oni juz wielokrotnie rzadzili i co zrobili -jeszcze mniej niz po. duda wyjdzie i co powie-prezesie melduje wykonanie zadania- historia powtarza sie jako parodia i tak moze byc i tym razem, chyba ze "lemingi" sie obudza i przepedza ta pisowska recydywe.

 

w panstwie w ktorym blizej nieznany biznesmen z peru przechodzi do drugiej tury wyborow i dostaje tyle glosow co dzisiaj duda, komunistyczny aparatczyk wygrywa z legenda solidarnosci a potem nawet "choroba filipinska" mu nie przeszkadza wygrac wyborow w I turze, burak w bialo-czerwonym krawacie zdobywa 15 % nic mnie juz nie zdziwi nawet te 20 % kukiza-tylko co z tego zostanie  w realnej polityce czy wiekszy upadek niz walesy, ktory w swoich ostatnich wyborach prezydenckich dostal 1,7 %. bylo juz wiele gwiazd jednego sezonu i kto o nich pamieta chyba tylko ja  :rolleyes:

 

Jeśli piszesz o Lepperze jako buraku w białoczerwonym krawacie toś sam burak i jeszcze większy pewnie s...łeś do kołyski kiedy on wysypywał zboże importowane z wagonów. Gdyby nie Lepper to wieś nadal byłaby w szarej .. d. dzieki niemu szersza społeczność dowiedziała się o nas ... że tutaj też mieszkają ludzie etc... Choć nie głosowałem na niego to i tak uważam że gość taki do końca kiepski nie był i co jego to trzeba mu oddać... To że im nie wyszło (Kaczyński, Lepper, Giertych) to w znacznej mierze zasługa Giertycha wystarczy spojrzeć na niego i wiadomo że gość coś ma nie tak z głową ... rząd powinny tworzyć max dwa ugrupowania a nie taki zlepek zwłaszcza że LPR były oszołomy. Kaczyński ? cóż może i jest przytupnięty tzn troszkę nawiedzony ale ja osobiście mam dość rządów żydo-komuny czas na Polskę i Polaków trzeba zastopowiać wykradanie Polski oddawanie za bezcen mienia naszego na rzecz właśnie wymienionej nacji stop 50 lat nie płacił podatków nie odbudowywał a teraz mu oddaj sory ale cos nie tak.. Stop wyprzedawaniu ziem Polski obcokrajowcom przez PeŁowców... Ktoś musi się temu sprzeciwić.... Dobrze że im nie wyszła sprzedaż lasów za darmo jak chcieli to zrobić w grudniu 2014r.    

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Moim zdaniem kukuz powinien byc premierem albo kowalski , do rządzenia musi byc chłop z jajami twardy typ dyktatora , i wtedy coś sie ruszy


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650
Napisano (edytowany)

 Duda dojdzie do władzy,to Jarkowi znów zacznie odwalać ale lepsze to już niż Komorowski.Jakby u nas były wybory premiera jak prezydenta,to Kukiz miał by pewne stanowisko. Pisiory pewnie zrobią tak że wiadomo kto zostanie premierem,ale z Kukizem trzeba się liczyć zresztą zobaczymy na co będzie na jesieni

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
royal261    10

Kukiz nie powinien tworzyć żadnej partii tylko ogólnopolski ruch społeczny a na jesieni wszystkie małe, antysystemowe środowiska wystartować z jednej listy wyborczej. Po cholere nowa partia. To tylko ludzi rozjuszy ze jest taki sam jak reszta. Start wszystkich środowisk z jednej listy na dzień dzisiejszy daję ok 30% a wiec możliwe jest nawet wygranie wyborów. Partie polityczne to największe gówno jakie może być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Ej panowie rolnicy a na PSL to już nikt nie głosuje ? Przecież to partia chłopska,. :D


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jeszcze nie są znane wyniki z Warszawy a to 4.5% ludności kraju, więc może się okazać że cała stolica poszła za Komorowskim  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Duda będzie marionetką ale to i tak mniejsze zło niż pan K który teraz chce za wszelką cenę pozyskać głosy Kukiza i chce słuchać postulatów a wcześniej miał je głęboko gdzieś ale Kukiz nie jest głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

ja nie rozumiem co to za tłumaczenie, że Dudą będzie kierowało radio Maryja....

przyznaje za kadencji pisu nie zrobiono nic, a gospodarka się rozwijała sama

za kadencji po też nic nie zrobiono i gospodarka dalej sama się rozwijała ( jedyna różnica taka że PO ukradło ludziom 150 milardów złotych obywatelom Polski)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nic nie ukradło. Te pieniądze i tak nie były Twoje bo czy sam zacząłeś odkładać na OFE czy rząd kazał Ci odkładać ze składek na ZUS a jedyny wybór jaki miałeś to wybór funduszu? Do tego pieniądze nie zniknęły, masz je na subkoncie w ZUS i dostaniesz z nich emeryturę. Nasz system emerytalny to nie był klasyczny III filarowy system emerytalny tylko mieszanina. To co na Zachodzie jest II u nas było III, to co na Zachodzie było III, u nas było IV. I i II filar był połączony w jeden. Więc jaki miałeś wpływ na OFE, oprócz zmiany funduszu, że państwo Ciebie okradło? Mogłeś zadecydować o wysokości składki? Mogłeś pieniądze wypłacić? Mogłeś w ogóle zrezygnować?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wydłużenie wieku pracy to nie kradzież???  ile mniej emerytury każdy Polak będzie pobierał? a co z prawami nabytymi? nagle okazuje się nie ma nic takiego tylko zmieniają prawo jak chcą byle więcej było na luksusowe lokale i na jedno wino w cenie miesięcznej wypłaty przeciętnego Polaka. oczywiście na koszt państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

To nie piszcie głópot tylko róbcie dzieci .Wydłużyli wiek żeby miał kto na nich zapiepszać .Kto by nie został prezydentem to i tak jesteśmy Polską Republiką Niemiec .Lecz wole tą niż sowiecką .Dla polaków lepiej żeby został obecny bo renty nie trzeba płacić następnemu .Niech 5 lat udaje że rządzi a pużniej może pojawi się lepsza alternatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Psl - tej parti już nie i mam nadzieje że nie bedzie - wstyd przed ludzmi tylko za takich obronców narodu


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

dzieci robić by wyjechały za granicę bo jak nic się nie zmieni to w tym kraju nie można normalnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

robienie dzieci nic nie da- to jest tylko budowanie piramidy.

Warto trochę pouczyć się ekonomii- jedyne sensowne rozwiązanie to emerytury obywatelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26
Napisano (edytowany)

Nic nie ukradło. Te pieniądze i tak nie były Twoje bo czy sam zacząłeś odkładać na OFE czy rząd kazał Ci odkładać ze składek na ZUS a jedyny wybór jaki miałeś to wybór funduszu? Do tego pieniądze nie zniknęły, masz je na subkoncie w ZUS i dostaniesz z nich emeryturę. Nasz system emerytalny to nie był klasyczny III filarowy system emerytalny tylko mieszanina. To co na Zachodzie jest II u nas było III, to co na Zachodzie było III, u nas było IV. I i II filar był połączony w jeden. Więc jaki miałeś wpływ na OFE, oprócz zmiany funduszu, że państwo Ciebie okradło? Mogłeś zadecydować o wysokości składki? Mogłeś pieniądze wypłacić? Mogłeś w ogóle zrezygnować?

Ty chyba nie wiesz co piszesz jakie pieniądze jak przyjdzie twój czas na emeryturę to nawet ich nie zobaczysz, a dlaczego ? bo ich nie ma. Te pieniądze na bieżąco idą na wypłaty rent i emerytur teraźniejszych emerytów a na emerytury nasze będą robić nasze dzieci dlatego uważam że powinno się wprowadzić emerytury obywatelskie co więcej uważam że pary bezdzietne powinny płacić podatek a także ludzie po 30 pozostający w stanie wolnym też powinni płacić podatek dlaczego moje dzieci mają na nich robić ..... NIE MA CZEGOŚ takiego jak Twoje pieniądze w Zus idź i spróbuj je wziąć, Twoich pieniędzy nie ma i nie będzie bo Twoje pieniądze robią na Twoich rodziców etc.  

 

@Rafal święta racja dobre ...

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    22

z tej dwójki to już lepszy Komorowski bo ma w 4 literach rolnika i nic z tym nie robi... a Duda będzie robił to co PIS... czyli niszczył polskie rolnictwo... kto był przeciwny ubojowi rytualnemu??? PIS!!! a kto na ruska najwięcej wyzywa??? PIS!!! a nie zapominajcie że to rusek od nas najwięcej kupował wszystkiego... PO też nie jest bez winy bo po co się pchają na tą Ukrainę??? ciekawe czy jak by ktoś najechał na Polskę to czy któryś kraj próbował by nam pomóc...

prawda taka że MY ROLNICY nie mamy kandydata na którego mogli byśmy głosować który by coś zrobił dla rozwoju rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Tak czy tak mamy p......e, trzeba czekać na wyboru parlamentarne i uświadamiać społeczność w której żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

z tej dwójki to już lepszy Komorowski bo ma w 4 literach rolnika i nic z tym nie robi... a Duda będzie robił to co PIS... czyli niszczył polskie rolnictwo... kto był przeciwny ubojowi rytualnemu??? PIS!!! a kto na ruska najwięcej wyzywa??? PIS!!! a nie zapominajcie że to rusek od nas najwięcej kupował wszystkiego... PO też nie jest bez winy bo po co się pchają na tą Ukrainę??? ciekawe czy jak by ktoś najechał na Polskę to czy któryś kraj próbował by nam pomóc...

prawda taka że MY ROLNICY nie mamy kandydata na którego mogli byśmy głosować który by coś zrobił dla rozwoju rolnictwa

 

Najwięcej żywności od nas biorą Niemcy, Francuzi czy Anglicy. Rosjanie brali na poziomie Słowacji czy Czech. Do tego wartość eksportu żywności mimo embarga nam wzrosła więc twoja teoria kuleje.

a wydłużenie wieku pracy to nie kradzież???  ile mniej emerytury każdy Polak będzie pobierał? a co z prawami nabytymi? nagle okazuje się nie ma nic takiego tylko zmieniają prawo jak chcą byle więcej było na luksusowe lokale i na jedno wino w cenie miesięcznej wypłaty przeciętnego Polaka. oczywiście na koszt państwa.

 

Przypominam, że w UK chcą wydłużyć wiek do 70 lat. Ciekawe jak zareagują na to nasi obywatele tam pracujący.

Ty chyba nie wiesz co piszesz jakie pieniądze jak przyjdzie twój czas na emeryturę to nawet ich nie zobaczysz, a dlaczego ? bo ich nie ma. Te pieniądze na bieżąco idą na wypłaty rent i emerytur teraźniejszych emerytów a na emerytury nasze będą robić nasze dzieci dlatego uważam że powinno się wprowadzić emerytury obywatelskie co więcej uważam że pary bezdzietne powinny płacić podatek a także ludzie po 30 pozostający w stanie wolnym też powinni płacić podatek dlaczego moje dzieci mają na nich robić ..... NIE MA CZEGOŚ takiego jak Twoje pieniądze w Zus idź i spróbuj je wziąć, Twoich pieniędzy nie ma i nie będzie bo Twoje pieniądze robią na Twoich rodziców etc.  

 

@Rafal święta racja dobre ...

 

Problemem naszego systemu jest to, że mamy najmłodszych emerytów i rencistów w Europie. Średnia wieku emeryta w Polsce to 57 lat chyba gdy w Niemczech to chyba 65 lat. Czego byśmy nie zrobili, co roku musimy mieć ok 170 mld na wypłatę obecnych emerytur i żadna reforma nie pomoże temu chyba, że obecnym emerytom zabieramy emerytury. Dodatkowy podatek na bezdzietnych nie pomoże bo, to że dzieci nie robimy to nie wina systemu a kultury. Dzieci to już zbędny balast w obecnym życiu.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj