nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krassus    97

Oprócz obrazka daj link do ustawy nad którą głosowali.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1783

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=59&NrGlosowania=79

Gdzie ja zyje? Bedziemy  wyplacali dodatek zyda, ktorzy cierpieli w niemieckich obozach

Slyszales zeby mowili o tym w tv? a nie przeciez sa wazniejsze tematy Nocne wilki! telewizja reżimowa!

Edytowano przez Mateusz1q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ta ustawa byla przegłosowana ponad rok temu .Ale co sie dziwić skoro po aferze podsłuchowej ludzie następnego dnia wstali i poszli do pracy jak by nic sie nie stało. 

Nie wiem jakiego kopa ten naród musi dostać żeby obudził sie z tego letargu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale tak szczerze, czytaliście te ustawy czy przekazujecie dalej głupoty narodowców?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1783

Tak, o te swiadczenia beda mogli ubiegac sie osoby nie majace polskiego obywatelstwa bardzo czesto nie urodzili sie w Polsce, nie mowia w jezyku polskim i najwazniejsze cierpieli NAZISTOWSKIE/ SOWIECKIE represje, a my bedziemy wyplacac zapomogi. Logiczne według ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tak, bo według ustawy wszelkie dodatki dostaną osoby które walczyły za Rzeczpospolitą Polską i w jej obronie oraz brały udział w innych formach tworzenia państwa Polskiego. W preambule masz też, że Sejm uznaje zasługi obywateli Polskich za walkę itp. Do tego, dodatki do emerytur czy emerytury będą wypłacane zgodnie z Polskim prawem czyli Żyd który nie ma polskiego obywatelstwa ani w naszym kraju nie przebywał po wojnie, nie dostanie nic. Czyli nie czytałeś ustawy albo wybiórczo.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Nie wiem czy Viktor to taki ideał skoro bierze pożyczki u Putina.

Wiesz tak naprawdę jestem za jednak mnie to zastanawia dlaczego inni potrafią się przeciwstawić amerykańcom (żydom) a nasz polski naród wchodzi im zawsze za wszelką cenę w d... bez wazeliny... Co takiego dostaliśmy od aliantów (m.in. amerykańców) żeby tak za nimi być, w '39 wszyscy nas zostawili pomimo podpisanych umów o nieagresji etc. A tak naprawdę to jesteśmy w szarej d... bo z jednej strony niemcy z drugiej ruscy, ktoś powiedział że nie ma gorszego położenia niż nasze... Jesli już tak bardzo nie lubimy ruskich a nie lubimy ich to powinniśmy ich wydoić czyli masz wroga to nie pokazuj mu tego a wykończ go podstępem, po co deklarujemy chęć pomocy ukraińcom (upa, wyłoń, ss tam też byli ukraińcy), skoro ci nawet nie mają nas w pierwszej dwudziestce narodów europy którym ufają !!! skoro nas zabrakło w porozumieniach między ukraińcami a ruskimi a byli tam niemcy francuzi itp. po co się wychylamy, ściągamy na siebie gniew władymira przez innych żebyśmy mieli jakiś w tym cel, w dodatku dajemy 100 mln ukrainie - chore... Było siedzieć cicho handlować z ruskimi wyciągać euro za kopiejki ... A tak my tracimy rolnicy, przedsiębiorcy a ruscy ? to jest tak jak z tym przysłowiem wcześniej chudy zdechnie niż gruby schudnie... ruski zrobi sobie bimbru i będzie sobie żył a u nas będzie bieda...

Także reasumując czasem lepiej doić znajomego wroga niż włazić w d... za wszelką nieznanemu przyjacielowi (który i tak miał nas zawsze w d....) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Rolnicy nie tracą bo uwaga, wartość eksportu nam wzrosła. Embargo w niczym nam nie przeszkodziło. Orban tak ciągnie w dwóch stron, że Europa go olała a Rosji jest potrzebny żeby Europę skłócić. Cóż za przyjaciele z Rosjan skoro sprzedają nam gaz drożej od Niemiec i za wszelką cenę blokują budowę portu w Świnoujściu.

Do tego, Żydzi tacy źli ale gospodarczo chcemy mieć tak samo jak zła Ameryka czy Europa. Nasi obywatele wolą zarabiać w Funtach niż w Rublach. I jak pisałem dziesiątki razy, nasz eksport do Rosji to mały % tego co wysyłamy na Zachód. Czesi czy Słoweńcy biorą tyle samo co Rosjanie. Tylko jak Czesi bojkotują naszą żywność to oburzenie wielkie, jak tak można i chcemy się na nich skarżyć do UE. Gdy robią to Rosjanie, wina rządu, że za mało d*pę im lizał.

  • Like 1

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Ameryka żyje ze sprzedaży papieru toaletowego o nazwie $ to nie jest żadna zasługa prężnej gospodarki.Ceny za gaz  negocjował "polski" rząd i są zgodne z wynegocjowaną umową.A w Funtach zarabiają bo na "wyspach' nikt nie chce płacić w Rublach.Może zadaj sobie pytanie czemu nas tak dużo zarabia w Funtach skoro tu mamy taki dobrobyt.Rosjanie i Czesi mają w d..ie skargi do UE i to co myśli Krassus też.A z tym eksportem to pieprzysz bzdety ,bo liczy się bilans eksport-import a nie tylko sam eksport.Kiedyś to udokumentuję jak będę miał więcej czasu.Czy pozwolenie na przejazd zorganizowanej grupy motocyklistów mających ważne wizy  to lizanie d*py Rosjanom?Ależ nie.Tym razem po raz kolejny wylizaliśmy Niemcom i możemy być dumni. Ot ratlerek obszczał stopy niedźwiedziowi.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Polski rząd nie negocjował. Rosjanie powiedzieli cenę i mieliśmy do wyboru. Albo mieć gaz albo go nie mieć w kraju. Przypominam, że były plany zrobienia gazociągu z Norwegi do Polski. Tylko Miller nagle zrezygnował z tego. Ciekawe dlaczego? Tak samo jak Rosjanie robią co mogą żeby nie doszło do budowy gazoportu w Świnoujściu czy lobbują żeby Niemcy nam nie sprzedawali gazu. Zgadnij dlaczego? Do tego Litwa, która w styczniu otworzyła swój gazoport, nagle dostała od Rosjan 20% obniżkę ceny gazu. Dalej uważasz, że Rosjanie to nasi przyjaciele tylko Zachód nas z nimi skłóca?

Bilnas eksportowy mamy dodatni, do tego mimo embarga wartość eksportu wzrosła. Cud.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Skoro taki tani gaz jest w USA to czemu Niemcy korzystają z rosyjskiego?Mówienie o tym że mamy możliwość nabycia tańszego gazu niż rosyjski to bzdura. 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

m.forbes.pl/europa-przeplaca-za-gaz-w-usa-kilka-razy-taniej,artykuly,169265,1,1.html

Bo uzależnienie się od jednego dostawcy jest zawsze złe. Czy to USA czy Rosja. Do tego od Rosjan kupują 36% zapotrzebowania. My 80%. Skoro jesteś przedsiębiorcą to powinieneś wiedzieć o co chodzi.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Krasus to propagandzista PO na tym forum nie ma sensu z nim dyskutować to tak jak oglądać wiadomości w tvp i w to wierzć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Krassus a jak to jest z Katarskim gazem? Połowe tańszy od Ruskiego? :lol: Ale za to jaką ma wartośc opałową, aż mi wode w kaloryferach gotuje.Ty lubisz pie...lic więc wypowiedz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Decyzja polityczna żeby szybko udowodnić rodakom, że port jest potrzebny a że był rok wyborczy to i pokazać, że rząd się stara zapewnić bezpieczeństwo energetyczne. Niestety, przeliczono się pod tym względem i wielka głupota tej umowa jeszcze przed rozpoczęciem budowy gazoportu.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek21st    0

duda to kolejna marionetka Jarka czy to pis po sld ludzie i uklady te same od 25 lat jeśli definitywnie nie zmienimy władzy najpierw prezydenta potem parlamentu nic sie nie zmieni bedziemy splacac żydów dowalą nam takie podatki bezpośrednie i pośtednie ze uciekna kolejne miliony młodych dorabiać inne gospodarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m-anna    0

Ja zagłosuje na p.Andrzeja Dude.To czlowiek mlody,dynamiczny,wykształcony pelen zapału do pracy(tacy ludzie byli w kregu śp.L.Kaczynskiego).Korupcja wtedy nie kwitła,bo zaraz bylo wyjaśniane,Nie chroniono,aferzystow,,zlodziei,nie zamiatano takich spraw pod dywan.Ludzie uczciwi mogli spać spokojnie.Bali się zlodzieje,aferzysci i przestępcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Jesli musiał bym wybierać tylko z tych dwóch kandydatów to z płaczem ale wybrał bym Dudę i pewnie będzie druga tura z Bredzisławem i Dudą wiec wybiorę z braku innej możliwości Dudę ale nie z przekonania tylko z przymusu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zagłosuje na p.Andrzeja Dude.To czlowiek mlody,dynamiczny,wykształcony pelen zapału do pracy(tacy ludzie byli w kregu śp.L.Kaczynskiego).Korupcja wtedy nie kwitła,bo zaraz bylo wyjaśniane,Nie chroniono,aferzystow,,zlodziei,nie zamiatano takich spraw pod dywan.Ludzie uczciwi mogli spać spokojnie.Bali się zlodzieje,aferzysci i przestępcy

 

Dodałabym: "Z wyjątkiem A. Leppera"..., którego  zamieciono pod dywan, aby zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

a gdzie jest sprawa ulaskawienia kumpla bylego ziecia l. kaczynskiego. i co sie stalo z dokumentami ktore zniknely z kancelarii ktora zarzadal niejaki andrzej duda. 

 

 

pamietajcie mlodzi ludzie kaczynski i jego srodowisko nigdy nic nie zbudowali, od ponad 25 lat potrafili tylko niszczyc wszystko co mieli pod swoja wladza -niewazne jak sie nazywali i w jakiej partii byli,pozostawiali po sobie tylko popiol  i zgliszcza i nic na to nie wskazuje ze kiedys bedzie inaczej, pewnie niedlugo bedziecie mieli okazje na wlasnej skorze tego

doswiadczyc.

chyba sie juz starzeje,pamiec mi szwankuje wiec YWA przypomnij mi wiekopomne osiagniecia leppera bo jakos nic sensownego mi do glowy nie przychodzi.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie miałam na myśli osiągnięć jego.....był aferzystą...i prostym człowiekiem....dążył do prawdy, w to co wierzył,...w swoisty dla siebie  niedyplomatyczny  sposób.....za to go ośmieszali, zeszmacili i dobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj