nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

akacja    92

Zostawmy księży,sprawy dzietnosci itd.Skupmy sie na temacie,Czy Duda dla rolników?.Zastanawiając sie nad tym pytaniem nasuwa sie nastepne-Co jest dla nas wazne?Odpowiedz jest prosta-opłacalność produkcji w kazdym calu,czy to gospodarstwo tradycyjne czy tez specjalistyczne.Gdy opłacalnośc bedzie na odpowiednim poziomie stopa zycia,zadowolenie i mozliwości kształcenia beda odpowiednie.Niestety na to wpływu nie bedzie miał fakt czy prezydentem będzie Komorowski czy Duda czy tez Ogórek[chociaz ze wzgledu na rolnictwo jak i urode byloby najblizej :wub: ]Cały pic polega na tym iz mamy gospodarke rynkową i ceny sa uzależnione od cen innych gospodarek szczególnie niemieckiej,zastanówcie sie wiekszość firm skupujących płody rolne to posrednicy sprzedajacy ten towar dalej na zachód.Jesteśmy od niedawna w uni więc jestesmy młodzi,a mlody mało może i niewazne czy premierem jest Kaczyński czy Kopacz.Przykład.Angela powiedziała stop wolowinie i zaniechano uboju rytualnego w Polsce a w Niemczech nie,dlaczego?.Proste bo nasza wolowina stała sie konkurencyjna pod wzgledem smakowym jak i cenowym dla producentów niemieckich.Dalej,jezeli podróżowaliście po niemczech to zastanówcie sie czy było widac chociaz hektar na którym rosły by drzewka na dopłaty które nigdy nie wydadza owoca bo zmieni sie program[pomijam gospodarstwa specjalistyczne].Podejscie celowe w celu zniesienia konkurencji...

Proponuje moderatorom zamknąc ten temat,poniewaz szkoda czasu na wzajemne oszczerstwa i polemike nad czyms co własciwie nie ma zbyt wielkiego wpływu na nasz rolniczy byt,..Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Dobrze ze wiosna idzie i nie długo pójdziecie w pole na świeże powietrze, to może trochę mózgi Wam się przewietrzą bo czytając te farmazony to chyba niektórym zaczęły już gnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

tu chyba nie ma psychiatrow zeby to mogli ocenic i zdiagnozowac.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek88    15

Witam

Chciałbym pokazać wszystkim osobom na forum bardzo ciekawy film który znalazlem na serwisie youTube

Uważam że każdy Polak powinien przynajmniej to pooglądać, nie mówię juz o przeczytaniu książek Pana Wojciecha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

słusznie napisałaś adam jarubas z małych liter bo ten cały psl......................(nic tylko jajami obrzucic)

Ja tam głosuje na Cejrowskiego :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

By żyło się lepiej w Polsce potrzebny jest człowiek jak Viktor Orban na Węgrzech. I to na pewno nie będzie Andrzej Duda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie wiem czy Viktor to taki ideał skoro bierze pożyczki u Putina.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joseph007    0

Nie wiem czy Viktor to taki ideał skoro bierze pożyczki u Putina.

słuszna uwaga. 

a ja chyba tez oddam niewazny glos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jest 11 różnych kandydatów i żaden wam nie pasuje, że chcecie oddawać nieważny głos. To kogo chcecie na prezydenta?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Żadnych żydów, kumpli żydów, małżonków żydów. Szef FBI słusznie określił jak mamy postępować wobec żydów.

post-27529-0-16727300-1430169350_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj