nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kos

Kos

Ulman    5571

Nasze "elyty" dzielę na socjalistów postkomunistycznych, (SLD), socjalistów ludowych (PSL) socjlistów liberalnych (PO) socjalistów katolicko narodowych (PIS). 

Zasadniczo - je...ł ich pies!!!  Socjalizm to zło. Na Dudę i Komora nie zagłosuję bo jeżdzą na majdan i ściskają się z tymi łachmytami z Ukrainy. My tam nie mamy żadnego interesu. Tego kraju nigdy nie było i za parę lat znowu nie będzie. Czy ktoś może tym panom zdradzi w końcu to o czym wszyscy wiemy - "my bardziej potrzebujemy Rosji niż ona nas"  

Dziś coś sensownego sie wyrwało Jarubasowi w temacie polityki wschodniej to go zakrzyczeli. Z wielkiej czwórki głosowałbym na Ogórek ze względu na estetykę ale ze względu na przekonania zdrową logikę na pewno zagłosuje na Korwina.  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okamil94    16

Z tego co się orientuję to niejaki Andrzej Duda jest kandydatem na prezydenta z ramienia Narodowo-Socjalistycznej Partii Polski w skrócie PiS. Więc to go przekreśla w moich oczach. Poza tym kochani rolnicy przypominam, że PiS głosował za zakazem uboju rytualnego co uderzyło nas po kieszeni.

dokładnie tak. widze ze średnio w temacie jestes. skoro PO i PSL tacy są swietni to dlaczego tego nie przegłosowali? przecież mają wiekszosc! Wiek emerytalny i nakładanie nowych podatków bez problemu udaje im sie przegłosowac. Pomyśl trochę! W ten sposób PiS chciał cos pokazac dla narodu, ale oczywiście tacy jak ty nie mają własnego rozumu tylko ta `cudowna ` telewizja kreuje ich poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi3t3k    0

kandydaci anty systemowi powinni jak najlepiej wykorzystać czas kampanii prezydenckiej aby pokazać się na scenie. w tym samym czasie powinni dogadać się miedzy sobą i  na początku kwietnia wystawić jednego, wspólnego kandydata. taki zabieg da nam sumę głosów wszystkich niezadowolonych z obecnej władzy.

 

zamiast dzielić głosy między Korwina (no trochę świr, jednoosobowa orkiestra,  ale ekonomista ok), Brauna (tradycjonalista, chociaż monarchia to lekka przesada), Kukiza (ceni wartość rodziny za co lewa strona go nie znosi, wokalistą jest jednak lepszym niż politykiem), Kowalskiego (do tej pory chyba tylko on powiedział, że rolnik powinien legalnie produkować i sprzedawać kiełbasę i bimber z gospodarstwa, za to obawiam się czy nie ma zapędów odzyskania ziem na wschodzie), Wilka (dobrze wykształcony ekonomista ale tak jak wszyscy korwiniści dzięki demokracji chce się jej pozbyć)

 

to są osoby, które doskonale nadawałyby się razem na doradców prezydenta, ale każdy osobno nie zdziała nic.

 mam tylko nadzieję, że panowie obudzą się i dojdzie między nimi do współpracy, że nie wezmą góry osobiste aspiracje i interes własnej partii/ugrupowania. jeżeli nie uda się w wyborach prezydenckich to "wspólny kapitał" przyniesie zysk podczas wyborów parlamentarnych.

 

ładną bajkę sobie opowiedziałem, może jednak coś się z tego gdybania urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Kandydaci antysystemowi - ciekawy zlepek słowny o ewidentnie negatywnym wydżwięku używane najczęściej  w stosunku do Korwina a teraz do tego worka wrzuca się wszystkich niewygodnych.

Część z nich jest po prostu przeciw ustrojowi socjalistycznemu a o ile pamiętam w demokracji jest wolność przekonań.więc im wolno mieć i głosić takie poglądy. Osobiście uważam że powoli wchodzimy na ścieżkę jedynie słusznych przekonań socjalistycznych a ci którzy mają inne poglądy są antysytemowi, za chwilę będą wichrzycielamii a za kilka lat wrogami narodu i partii. Chyba już to kiedyś było.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

okamil94   koleś o co ci chodzi?! Jakbyś czytał moje posty to byś się zorientował, że nie popieram postAWSu i PSLu. Jestem ideowo konserwatywnym liberałem. A z PO taka partia liberalna jak ze mnie pianista.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

No ale Wipler poszedł z Korwinem i jeśli juz to jego popiera a Wilk został w KNP

Z tego co sie orientuje Wipler jest kretem na prawicy i jego zadaniem było zrobić burdel w partii która w sondażach miała szansę załapać sie do sejmu .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

Te wasze karoski jeszcze muszą podrosnąć,zresztą każdy wybrany będzie lepszy od obecnego ,byle nie  został ponownie myśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Program bedzie opierał się na konfliktowaniu się z Niemcami i Rosją w imię pseudo dumy narodowej. Będzie popieranie wszystkich którzy są niechętni Rosji nie dlatego że mamy w tym interes tylko by po prostu być przeciw. Mamy próbkę na Ukrainie - wchodzimy im w d.pę a oni dokładnie tam nas mają. Biznesu brak. Orban jest już wrogiem bo zadbał o Węgry i załatwił tańszy gaz.

Ogólnie rzecz biorąc - jak będzie Duda to będzie lepiej bo on jest lepszy, jego program też jest lepszy bo on ma lepsze pomysły z racji tego że jego racja jest mojsza niż twojsza


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

U nas wymienili Burmistrza i się zaczyna ..Pokazuje co potrafi i całkiem odwrotnie niż obiecywał !
Czasem nie zmienia się to co się zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Można zmieniać co się zna ale na lepsze. Za Dudę mówią jego partyjni koledzy: Błaszczak określa Rosję jako Imperium Zła i chce jeszcze większych sankcji. Tylko nie widzi że skoro nakładamy sankcję na ruskich to ani oni od nas nie kupią ale i my nie sprzedamy. Chcą nas pchać w objęcia USA - 0 interesu w tym mam, kompletne 0. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Nasi mają poglądy mocarstwa Jak rosja tupnie znów będzie rząd na uchoctwie .Tacy to patryjoci a chłop i robotnik bronił kraju będzie " jak będzie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

W d*pie ludzie mają kolejną wojnę bo i o co? To nie ten czas kiedy ojczyzna miała wartość. Teraz wartość ma pieniądz i wygoda. Nas sprzedano nie raz. Dziś nie walczy się o interes narodowy. Ostatnim walczącym o naród był dyktator Piłsudski. Widział Polskę jako mocarstwo i ku temu dążył tyle że za wcześnie umarł bo być może dziś to Niemcy mówiłyby po Polsku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ludzie mają w du..e wojnę do czasu kiedy do nich nie zapuka. To nie ludzie mają bać się jej pukania ,tylko ona ma się trzymać z daleka w obawie przed gospodarzem.

Najgorsze w tym kraju jest podpieranie się autorytetami.  Zyjemy tu i teraz. Podejmujemy decyzje i raz przynosza profity a kiedy indziej straty.
Co by zrobił  Piłsudzki? A guzik mnie to obchodzi.
Dla mnie wazne jest co zrobi pawelol111? Ma jaja, jest mężczyzną, stanie do walki w obronie swojej rodziny, miejsca gdzie żyje? Czy mogę mu zaufać podczas walki ,będę mógł wyjść na patrol mając go za swoimi plecami?

Przeciwnik musi mieć świadomość że naprzeciw stoi facet zdeterminowany do walki bo broni swojego. Nie Unijnego ,nie Pegerowskiego tylko swojego.

Swojej małej ojczyzny. Musimy być stanowczy, bo mieszkamy w takim a nie innym miejscu. Biadolenie tu nic nie pomoże. 
Czasem kiedy nie można już zrobić nic sęsownego, mężczyzna musi zrobic to co konieczne. 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Najpierw trzeba mieć wodza który mądrze pokieruje bo strzelać przed siebie to każdy umie. Jeśli dla Ciebie historia jest bez znaczenia to tu i teraz popełnisz więcej błędów niż gdybyś uczył się na cudzych. Ale żeby je poznać potrzebna historia. W tym kraju najgorszy jest brak twardej walki o interesy narodowe. Ale nie ma się co dziwić - pokolenie będące u władzy to wytwór PRL - wtedy nic nie mieli, byli biedni i pałowani przez durny system. Dziś chcą sami się nachapać i pchać nas na siłę do Europy. Tylko Europa dziś to Europa multikulti pełna zwyrodnień, anomalii, socjalistyczna. Po dawnej Europie kapitalistycznej jest coraz mniej. Chcemy mieć jak na zachodzie tyle że tam nie jest tak jak było kiedyś. Dziś potrzebna nam współpraca z najmocniejszą gospodarką świata - Chiny. Na Rosję napluliśmy i już tam nie ma czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Tu nie chodzi o strzelanie tylko o powiedzenie twardo. To nam się nie podoba i będziemy czujni, więc nawet nie myślcie o takim numerze w stosunku do nas.
Pisanie że mam gdzieś swój kraj bo lepiej uciekać, to tylko kolejne dane dla analityków np. Putina że rośnie frustracja wśród ludności na terenach wschodniej Polski, przez co działania elementów dywersyjnych mogą trafiać na podatny grunt.
Piłsudzki zrobił to co konieczne w tamtym czasie. Podejmował decyzje i brał za nie odpowiedzialność. Historia pokazała że miał rację.
Ale jego już nie ma. Dziś gdybanie co by zrobił nie ma sęsu. Region naszego zainteresowania powiększył się choć jesteśmy wciąż wschodnią flanką. 

Wydaje mi się że Putin zauważył iż są ostatnim pokoleniem które może jeszcze coś ugrać w tym regionie dla kraju , ponieważ młodsze pokolenie chce smartfonów, tabletów , "multi kulti", natomiast Krym to tylko na wakacje . A ponieważ to stary KGBista i oddany sprawie towarzysz zrobił to jak umiał najlepiej ,w sposób jaki go wyszkolono.
On ma gdzieś czy stosunki gospodarcze wrócą do normalności za rok albo dziesięć. Wie że on tylko oficjalnie oglasza embargo a kto jak sobie z tym poradzi to najmniejszy problem, bo taka jest jego wola.
Towary i tak będą wjeźdźały tyle tylko że trochę inaczej, bo tu zasadą jest że nie ważne kto eksportuje a bardzo ważne kto na ten towar czeka , i wcale nie chodzi tu o końcowego konsumenta tylko firmę importującą.
Zapewniam Cię że mamy tam czego szukać albowiem plwocina odbija się od grubej szyby i spływa do pojemnika. Poziom jej jest zaś ważny tylko dla durnych polityków

, których nawiększym zmartwieniem jest to aby to właśnie jego pływała po wierzchu.
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

Jak jesteś taki bohater to cię umieścimy z przodu na czołgu jako tarcze ,będziesz zadowolony,wojsko zaprasz rezerwistów pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

U nas wymienili Burmistrza i się zaczyna ..Pokazuje co potrafi i całkiem odwrotnie niż obiecywał !

 

Obietnice są tylko do wyborów później zaczynają się realia, aktualny Prezydent miasta też wiele obiecywał ale jakoś mu nie wychodzi.

 

Jak gdzieś napisałem już pewnie, patrząc na programy kandydatów przed wyborami to każdego 80% jest OK, tylko szkoda że każdy po wejściu realizuje te 20% które jest nie do przyjęcia dla społeczeństwa.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

bronek za samo podpisanie podniesienia wieku emerytalnego powinien miec 0% poparcia, a za podpisanie kradziezy z ofe -30% :), a gdzie reszta przewinien..... a głupi lud sie cieszy, że jest dymany i prosi o jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Raz, to nie była kradzież z OFE bo to nie były Twoje prywatne pieniądze, które sobie odłożyłeś. Dwa, jak nie podniesienie wieku to pokażcie inny sposób na załatanie dziury w ZUSie. Uprzedzam, obniżka pensji urzędnikom tego nie załatwi. ZUS co roku wydaje ponad 204 mld złotych, obsługuje 21 mln klientów a wydatki na utrzymanie ZUSu to ok. 4 mld złotych czyli ok. 2% budżetu ów instytucji. Ze składek pochodzi 50% budżetu, reszta to Fundusz Demograficzny, OFE i dopłata państwa. Czyli skąd wykombinować 100 mld złotych żeby wypłacać waszym babciom i dziadkom emerytury i niedługo waszym rodzicom? Służb mundurowych w to nie mieszajcie bo oni dostają z budżetu a nie ZUSu pieniądze.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj