nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

jacus    3047

duda jest z krakowa wiec znam jego dzialalnosc "troche" dluzej niz wy, chyba mu jakies dopalacze podali bo normalnie to jest melepeta przy ktorym komorowski to wulkan energii, trudno bylo sluchac jego wypowiedzi, bez ziewania a tu nagle wystartowal jak rakieta. ciekawe na ile mu paliwa wystarczy


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

moim skromnym zdaniem prezydent naszej RP ma tyle do gadania co żyd za okupacji komorowski jest ok ale ogórek ładna i chyba mądra może ale tak kopacz premier ogórek prezydentem brakuje tylko pomidora i kartofla

skąd wniosek że "...chyba mądra"? mi z jej zachowania wynika że jest totalną idiotką... nawet za bardzo nie chce się gdziekolwiek wypowiadać lub raczej jej komitet wyborczy chroni ją przed tym. w każdym bądź razie ostatnio obiło mi się o uszy że tylko rzecznicy się za nią wypowiadają a z nią samą tako jakiego kontaktu nie ma.

fakt faktem że jak przychodzi orędzie do narodu to bym wolał patrzeć na nią niż na komora.

odnośnie władzy prezydenckiej... owszem prezydent ma raczej funkcję reprezentacyjną ale też może łatwo zgłaszać ustawy, nowelizacje itp dlatego też nie do końca jest tylko reprezentatywny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Prezydent poza zgłaszaniem ustaw może blokować te przegłosowane w Sejmie a więc pole do działania jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

tak, prezydent zablokuje, ustawa wraca do TK, oni ustalają że w wszystko w porządku i zatwierdzone. ot cała siła prezydenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Ten cały Duda to PiS-owski Pajacyk tzw marionetka, kogoś musieli wystawić szkoda mi chłopa ale taki jego los niech się sili i tyle.....

 

Komorowski jest najbezpieczniejszy a o Ogórek nie mówmy szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUTO91    0

co Ty mówisz człowieku? Komorowski bezpieczny? człowiek, który wysyła ponad 20tys wojskowych do domów? moi znajomi z niemiec, mówią, że w niemieckiej prasie dowcipkują, że w Polsce niebawem poleje się krew. traktuje to bardzo poważnie, bo poza nowym john deerem bardziej cenie bezpieczenstwo, chyba nikt z Was nie chce dostać kulki w łeb, lub patrzeć jak dzikie hordy gwałcą wasze żony i córki. zmiana prezydenta powinna zapoczatkować zmiany w mojej ukochanej ojczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Ukochanej ojczyźnie którą przyjdzie nam bronić za rok może 2 lata.

A ten PiSowski piesek to byłaby porażka jakby został Prezydentem RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ale dlaczego tak twierdzisz? jakiś konkretny argument czy tylko takie "szczekanie" PO-wskiego zwolennika?

to że kaczor rozdmuchiwał sprawę smoleńska i to już czasami robiło się denerwujące to jedno a kolejna osoba może całkowicie nie mieć na to chęci a powiedział bym z dozą 99% prawdopodobieństwa że nic o tym nie wspomni. jak mówisz o pisowski piesku to tak samo można powiedzieć o komorowskim peowski piesek, jak coś już piszesz to napisz żeby miało to sens a nie tylko wewnątrzpartyjne "slogany" PO powielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUTO91    0

nojsze, wiesz czym ja i Ty się różnimy? otóż faktem, że moje zdanie potrafię popierać argumentami, Ty w swojej ignorancji nie. z całą pewnością cieszy Cię fakt, że Komorowski przyzwala na wyprzedaż Polskiej ziemi i niszczenie resztek polskiego przemysłu. takiego "ojca narodu" sobie życzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

nie komorowski to juz nie na [rezyenta niewiem czemu ma takie popracie napewno nie PO powinno rzadzic musi wejsc kto inny to napewno lepiej bedzie rzadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Tylko tyle mogę napisać jestem blisko ,,koryta" czasami za blisko i z takich jak my Po, PiS i inni sobie drwią nie ma alternatywy na dobrą partię PO się zapędziła za daleko w swoich rządach , PiSiory są także nie wiele warci uwiercie mi , wystawili Dudę szkoda mi chłopa gdyby mógł to by nie brał udziału w tej szopce. 

Wojna i tak jest nieunikniona jak ktoś mówi że jesteśmy bezpieczni tzn. że jest ser...ny w pory po pas , kto ma bronić kraju zgraja chłopów która nie potrafi się dogadać psu z budy wyciągneliby ostatnie ary na przetargach o czy my mówimy!!!  Młodzież która jest typowo technokratyczna , armia zawodowa która jest aby być przejadać państwową kasę a jak przychodzi co do czego to od 1 marca można zgłosić się na przeszkolenie bo co zlikwidowano armię zasadniczą i brak jest mięsa armatniego.

Mamy 3 jednostki specjalne gdzie 75% stanu tych jednostek to obsługa.

 

Pamiętajcie PiS prowadzi politykę agresywną PO bierną wręcz pasywną , okłamywanie maluczkich ich bawi a wy co...... 

Który z liderów partyjnych powiedział że dopłaty są nie potrzebne jeb..y Napolen XXI wieku.

 

Koniec jesteście potrzebni do urny dalej i tak elity mają was w d..pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

pisz dalej bajki (no może nie wszystko) wojny nie będzie. oczywiście nie liczę na to że doszło by jakieś wsparcie z nato lub unii (nie ma co się oszukiwać) ale tu po prostu nie ma o co walczyć, większość wyprzedana to po co wojować mają obcokrajowcy? (o swoje co jest tylko w naszym kraju?) gadki o wojnie są mocno naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

tak sobie czytam te wasze zwady pomiędzy Dudą a Komorowskim a czy wy w ogóle wiecie czego chcecie ??? jako rolnicy

 

Duda to PiS a w przypadku wygranej PiS-u nieuniknione jest zaognienie konfliktu ze wschodem --- gdzie będziecie sprzedawać wasze plony ??? do UE za miskę ryżu ??

 

Komorowski to marionetka PO a ta formacja ma na celu zniszczenie Polski dotacje mają zniknąć ok 2020r i co dalej ??? Komorowski będzie tańczył jak mu bruksela zagra a to znaczy kolejne sankcje na linii Polska -Rosja

 

nie ma co ukrywać że prezydent jest tylko furtką dla reszty Partii Duda nie będzie miał nic do powiedzenia prym będzie wiódł Jarosław i to jego ambicje i chore plany dojdą do władzy, wraz z nim Maciarewicz i "comeback" afery smoleńskiej 

 

wg mnie to właśnie SLD może ocieplić stosunki z rosją a pani Ogórek mimo iż wykształcona i ładna będzie mówić to co status przewiduje

 

http://sld.org.pl/aktualnosci/2046-sld_zaprezentowalo_pomysly_na_rozwoj_rolnictwa_dokument_programowy.html

 

dla tych którzy boją się rosji polecam obejrzeć filmy z białorusi która to jest w kontaktach partnerskich właśnie z rosją

 

 

 

ja zagłosuję na ogórek wolno mi ,i pomimo że rolnikiem nie jestem ale uważam to za najlepszy w obecnej chwili wybór

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

Film jak najbardziej na czasie, lecz cóż z tego kiedy polacy kierują się obiecankami bez pokrycia i właśnie w opisany tam sposób dokonują swojego wybory

 

aby nie było PO to będe głosował na PiS lub odwrotnie

 

jednakże pozostając przy swoim wyborze argumentuje cytatem :"

Lewicowa kandydatka podkreśliła, że po objęciu urzędu prezydenta postara się o normalizację stosunków ze wschodnim sąsiadem. Zadeklarowała także, że nie będzie siedziała z założonymi rękoma jak obecny prezydent i bez oporów pierwsza wyciągnie rękę do Władimira Putina w celu poprawy naszych stosunków oraz próby pogodzenia stron w konflikcie na Ukrainie.

– Nie stać nas na to i nie leży to w interesie bezpieczeństwa żadnego Polaka, by rosyjskie media określały nas jako wroga Rosji numer jeden – stwierdziła Ogórek."

http://pikio.pl/rosja-zachwycona-kandydatka-sld-na-prezydenta-rp/

 

czy naprawde zależy nam na konflikcie z o wiele mocniejszym od nas sąsiadem , bo jak narazie podskakujemy jak nieopierzony kurczak kierowany przez starszego kolege z kurnika (UE i USA) a jak się takie zabawy kończą nie trudno się domyślić


pewnie mnie administrator przeklnie ale nie mogłem po prostu wkleić link, bo po prostu nikt by tego nie przeczytał więc wklejam cały artykuł

 

Dlaczego w Styropianowie nie lubimy Rosjan?

 

Wbrew pozorom Polacy nie lubią Rosjan nie dlatego, że katorga, kibitka, Łubianka, zsyłka, Kamczatka, wywózka. Nie sądzę. Ruskich między Odrą a Wisłą i Bugiem nienawidzi się z innego powodu; mamy tu do czynienia z innym mechanizmem, który postaram się opisać i wyjaśnić poniżej.

Polak, jak powszechnie wiadomo, obalił komunizm. Po prostu wziął, k***a, i obalił. Nie ma. Koniec. Skończyło się. Takie panuje wśród ogółu mniemanie. Styropianów został pierwszym krajem w Europie, który pozbył się komuny, dzięki mężnej i odważnej postawie Styropianowiczan, Papieża oraz Ronalda Reagana i Małgorzaty Thatcher – wielkich przyjaciół Styropianowa. W 1989 roku wyzwoliliśmy kraj styropianowski z politycznej zależności od Moskwy, parę lat później pozbyliśmy się kremlowskich wojsk okupacyjnych. Myliłby się jednak ten, kto przypuszczałby, że wreszcie w kraju nad Wisłą jego mieszkańcy zaczną oddychać pełną piersią świeżym powietrzem wolności. Otóż nie. Polacy uradzili, że teraz zamiast tkwić w okowach przebrzydłych i totalitarnych instytucji międzynarodowego zniewolenia – w Radzie Wzajemnej Pomocy Gospodarczej i Układzie Warszawskim, warto wejść w braterskie uściski z takimi charytatywnymi organizacjami jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy, Unia Europejska i z pacyfistycznie nastawionym Paktem Północnoatlantyckim, który jak powszechnie wiadomo przy pomocy swoich bombowców rozsiewa po świeci demokrację. I nas obroni.

I tak się stało. Mieszkańcy Mazowsza, Mało i Wielkopolski, Pomorza, Śląska i pozostałych historycznych krain po prostu postanowili oddać się w niewolę za obiecane błyskotki – parę łokci perkalu, świecidełka, koraliki, kolorowe okładki i obiecanki-cacanki. Na ich oczach zachodni kapitał, inwestorzy, doradcy międzynarodowi tak zaczęli ratować postkomunistyczny kraj, że już wkrótce nie pozostało w nim praktycznie nic poza wielkimi zagranicznymi montowniami i sklepami wielkopowierzchniowymi należącymi do międzynarodowego kapitału. Z dnia na dzień znikały wybudowane za komuny huty, stocznie, fabryki, cementownie, cukrownie, elektrownie. Wszystko w imię dostosowania. Początkowo autochton tłumaczył sobie, że tak być musi, bo wiadomo, że ci z Zachodu to specjaliści i wiedzą co robią, wiedzą jak nas mają tu na miejscu uszczęśliwić. Ale z czasem tubylec zaczął dostrzegać, że coś jest jednak nie tak. Że nie ma się już kto za nim ująć, że pracuje w korpo – o ile w ogóle ma pracę – na umowie śmieciowej, że córka po studiach znalazła – o Boże, jak to dobrze! – pracę ekspedientki w przysłowiowym tesco, że syn po politechnice z dyplomem magistra inżyniera wyjechał do Irlandii i szczęśliwie znalazł pracę w pubie – dzisiaj jest już starszym zmywakowym. Awansował. I kariera się przed nim otwiera jak scyzoryk w kieszeni.

Kto jest temu winien?! Ktoś musi być przecież winien! Pojawiały się głosy, że Niemiec winny, sk***iel, ziemie wykupuje, gazety, razem z Żydem, wiadomo, chachmęcą, rozdrapują umęczoną ojczyznę, która przecież tyle wycierpiała, powstania, katorgi, obozy koncentracyjne, Katyń. I w ogóle. Ale w gazetach piszą inaczej, że nie. W telewizorze pokazują, że nie. Że Niemcy i Żydzi to nasi najlepsi adwokaci i przyjaciele, którzy od ust sobie ujmą, żeby nas tylko wspomóc. Ale ktoś musi być winny.

A, to su***syn! Rusek! On wszystkiemu winien. To Moskal wykupił wszystkie aktywa, on nas szantażuje, rozwalił przemysł, szpitale i kolej, pendolino nam wcisnął, gaz podniósł i za ropę każe sobie płacić słono, jabłek i świń nie kupuje, chce polskiego chłopa zagłodzić. Rusek! Ścierwo!..

I tu dochodzimy do istoty zagadnienie. Nie od dziś wiadomo, że nerwice oraz fobie są często po prostu przerośniętymi ponad miarę mechanizmami obronnymi. Polak nie mogąc sobie poradzić z własnymi, niedawnymi przecież w sumie decyzjami, za które obecnie musi ponosić swoistą karę, dokonał w umyśle paru zabiegów, aby usprawiedliwić się przed sobą i innymi ze swoich nieroztropnych czynów i głupoty. Rusofobia jest mechanizmem obronnym, który ma wszystko wytłumaczyć i rozgrzeszyć. Nic tak przecież nie jednoczy jak poczucie wspólnego zagrożenia. Wypiera się zatem ze świadomości zbiorowej, że to sami, z dobrej, nieprzymuszonej woli, wybraliśmy swoją przyszłość, oddając się ochoczo pod kuratelę obcych instytucji. I teraz uwaga – tutaj jest subtelność: przecież Polak znany jest z tego, że sam to nigdy nie odda się w niewolę, że do upadłego będzie walczył, do krwi ostatniej za naszą i waszą wolność, że to byłby wstyd, że co powiedzieliby nasi dziadowie, gdyby tak wstali z grobów i zobaczyli, że oddajemy się w jasyr. Ano właśnie. Tak proszę państwa. Oddaliśmy się w niewolę, sprzedaliśmy kraj, pozwoliliśmy na to. I jest wstyd, często nieuświadomiony, nienazwany, ale on tam jest pod skórą. Boli. Swędzi. Uwiera.Więc trzeba zastosować jakiś mechanizm obronny.

Rusofobia ma przykryć, zagłuszyć fakt, że parę lat temu s***śmy się, wyprzedaliśmy rodowe pamiątki. To strasznie boli, bo przecież my, Polacy, tak cenimy sobie wolność, że no jak to, nie no, nigdy, a skąd, u nas honor najważniejszy; kraju – w życiu, ojczyzny drogiej, okupionej krwią i blizną – nie wyrzeklibyśmy się. Więc, żeby wymazać z pamięci i świadomości niecne postępki, które doprowadziły do obecnego stanu, wymyślamy, bracia i siostry Polacy, wroga tam, gdzie go nie ma, po to tylko, żeby zrzucić z siebie piętno hańby i nieodpowiedzialności. Po to m. in. potrzebna jest nam rusohisteria. Rusofobia pomaga nam, jest nam potrzebna do samorgrzeszenia. Prawda jest okrutna – sprzedaliśmy kraj i szukamy usprawiedliwienia, ciąży nam świadomość tym bardziej, ponieważ dokonaliśmy wyboru dobrowolnie, nikt, żaden żołdak nie stał przy nas i nie dźgał bagnetem. Więc, żeby zagłuszyć ten wstyd, werbalnie rżniemy bohaterów, krzyczmy, że nie oddamy ni piędzi ziemi moskalom, chociaż setki tysięcy hektarów dajemy za bezcen sąsiadowi zza Odry, i dumnie prężąc nadstawiamy na wschód obnażone wirtualnie torsy, przy okazji popadając w kolejne hańbiące sprośności – chcąc dowalić ruskiemu zapominamy o setkach tysięcy pomordowanych i okaleczonych na Wołyniu i bratamy się z banderowcami. I stajemy się coraz bardziej żałośni.

 

http://pikio.pl/dlaczego-w-styropianowie-nie-lubimy-rosjan/

Edytowano przez TomekCosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3520

PISZ krótko bo tyle to nie będe czytał ,odziel fusy od esencji

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

jeżeli jest Ci ciężko czytać to nie musisz tego robić, skoro jest to zadanie ponad twe siły trudno :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0
dddddddddddddddddd wolisz lizać d..ę zachodowi ???

czym mamy gonić tego bolszewika ??? sił zbrojnych mamy tyle że bronilibyśmy się przez 2 (słownie:DWA) dni

 

a ty fikasz jak mały York do owczarka kaukazkiego sądząc po twoich zainteresowaniach ideały masz wspaniałe ale to nie wszystko

 

poczytaj czym dysponuje rosyjska armia i do czego są zdolne osoby dowodzące, doskonałym przykładem jest wojna w afganistanie gdzie żołnierze radzieccy byli wysyłani masowo codziennie nowe dostawy połowa wracała w stalkach ale nikt się tym nie przejmował

na dzień dzisiejszy dysponują ok.3mln żołnierzy a my ???? 100tyś z czego może 20%aktywnych i zdolnych do broni

 

powodzenia

 

cyt:"STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALK" napewno się przydasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

żeby jeszcze było te 20% aktywnych

jakiś czas teu czytałem w gazecie jak ładnie nasi wojskowi zawodowi się zachowują. raz miała być jakaś inspekcja (czy coś w tym stylu) na ćwiczeniach polowych i tak się dziwnie złożyło że wszyscy (bez wyjątku) żołnierze dostarczyli... zwolnienia lekarskie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

Panowie jeszcze tylko 3lata wytrzymamy http://wielkapedia.wikia.com/wiki/%C5%9Awiniobicie

 

 

ddddd.. nie porównuj nas do pasterzy z afganistanu bo ich zaangażowaniu do pięt nie dorastamy, niejednokrotnie byłem a i dalej jestem pełen podziwu dla ich zaangażowania i właśnie dlatego najbardziej obawiam się islamu

Edytowano przez TomekCosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według Ciebie Polska jest bezbronna a my  POLACY nie zaangażujemy się w obronę naszej wspaniałej ojczyzny ???


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj