nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Robertkujawy    67

Póki co to Ty walczysz z ortografią i sromotnie przegrywasz...

Anonim ??

 

Dziś to się nazywa dysleksja

A jakoś mnie zrozumiałeś

Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

kto to wogole jest k**wa kukiz i z kad sie to wzielo?

to  facet co spiewa ta kolede -za ta piosenke wybaczam mu pozniejsze grzechy.

 

http://www.cda.pl/video/683719a/Koleda-Ksiadz-proboszcz-juz-sie-zbliza

tak naprawde prezydent niewiele moze a wiekszosc kandydatow mysli ze startuje w wyborach na premiera -taka wladza im sie marzy, niestety nierealna.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3511

WARCHEST jeśli w Polsce nie spadnie liczba gospodaarstw o 30-40 % to nigdy nie będzie dobrze nie realne masz postulaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

 

Wałęsie dajcie spokój.

 

On był tylko marionetką w tej grze.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

@Robertkujawy nie dysleksja, a dysortografia. Nawet jeśli masz ją stwierdzoną to przecież błędy ortograficzne się podkreślają. Twoją wypowiedź aż ciężko przeczytać co nie jest Twoim problemem ale jak postrzegają Cie inni widząc taką wypowiedź? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77

Mi się wydaje że Duda to coś kręci a najlepiej to potwierdza odpowiedzią na pytanie o telefon do Putina. Jakby wygrał wybory to pierwsze co by było to katastrofa tupolewa. Jeśli nasze stosunki nie będą przynajmniej szorstkie z Rosją to nie liczcie że coś się poprawi w rolnictwie, to jest potężny i najbliższy rynek zbytu dla naszych produktów i nawet Chiny go nie zastąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Póki co to Ty walczysz z ortografią i sromotnie przegrywasz...

Jeśli chcesz obalić czyjąś teorię to zastosuj argumenty, ewentualnie powiedz co sam masz na myśli,

Kilka błędów ortograficznych jest tylko szczegółem który nie wpływa na sens wypowiedzi.

Jeśli jest to jedyną rzeczą którą masz do powiedzenia w temacie to może sensowniejszym by było nie odzywać się wcale.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jeśli to kierujesz do mnie to ja nie mam większych problemów z ortografią (ale zdarzy się błąd), mi chodzi o to o czym się mówi tutaj i jaki sens wypowiedzi i co wypowiedź wnosi do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

 

daremw spokojnie, czemu od razu się buldoczysz. Ja tylko zwróciłem uwagę. Jak Komorowski robi błędy to cały kraj hejt na niego rzuca. Skoro chcecie być szanowani to szanujcie sami siebie  :)  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Korwin powinien wystarczyć. Ani PO ani PIS ani PSL ani SLD nie zmieni nic! Trzeba dopuścić do władzy mniejsze partie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

daremw spokojnie, czemu od razu się buldoczysz. Ja tylko zwróciłem uwagę. Jak Komorowski robi błędy to cały kraj hejt na niego rzuca. Skoro chcecie być szanowani to szanujcie sami siebie  :)  

to powiedz w temacie coś więcej  a na koniec dodaj o błędach, bo jeśli jedyne co masz do powiedzenia to o błędach, to nic nie wnosisz do tematu.

Ps: sam stara się błędów nie robić ale czasami coś przez pośpiech strzelę ale to nie znaczy że zaraz nie piszę z sensem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Korwin? Śmiechu warte.

A ten telefon do Putina w wykonaniu Dudy, to nadmuchane przez media punkty zaczepne, swoją drogą marne. 

 

Póki co bez wojny nas PO-PSL oddaje w ręce zachodu.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

daremw też czasem strzele błędem ale zerknij wyżej to będziesz wiedział o co mi chodzi. swój pogląd mam, który w krótki sposób już wyraziłem, ale czytam też inne wypowiedzi. staram się w swoich wypowiedziach opierać się na faktach, a nie domysłach stąd w tym temacie pozostanę bierny czytając Wasze posty. czasem jednak kiedy czytam niektóre wiadomości to krew nagła zalewa, stąd mój komentarz. W miastach krąży stereotyp, że rolnicy to łajzy, debile i niewykształcone ćwoki. Nie zgadzam się z tym, ale trzeba to udowodnić. Gdzie? Wszędzie. Stwórzcie sobie wizytówkę godną Was. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

hmm a co ty wiesz o wałęsie? ten stek bzdur serwowany przez media i jakąś głupią nagonkę na niego? jeśli się nie orientujesz to on robił dokładnie to czego społeczeństwo od niego wymagało a było i tak że ostrzegał że nic dobrego z tego nie wyjdzie ale chcecie to macie. może porozmawiaj ze starszymi jak to dokładnie wyglądało po upadku komuny, bo to co media i pseudohistorycy teraz opowiadają to jest jedna wielka parodia. teraz mało kto interesuje się historią i stanem faktycznym i większość podłąpie temat z mediów i robi się mnóstwo bardzo zorientowanych specjalistów.

wracając do przyszłego prezydenta... cóż gorszy od obecnego to raczej nikt nie będzie, niestety jakieś statystyki (zapewne mocno naciągane) pokazują że ten analfabeta ma duże poparcie pytanie tylko u kogo?

w chwili obecnej trzeba po prostu głosować na młodych bo niektórzy mają jeszcze jakieś idee i wartości a starzy koryciarze powinni sobie zrobić już urlop przed emeryturą.

może i zrobił to co chcieli ale ja i tak uważam że wolność od komunizmu dla Polski wywalczyli ci którzy na tym nie skorzystali i dziś są tak samo biedni jak i kiedyś

bo ośmieszać sie po świecie to za taką kase to on sobie może choć w pale mi sie nie mieści że bierze 5000 zł emerytury i pier**li że mu mało

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

WARCHEST jeśli w Polsce nie spadnie liczba gospodaarstw o 30-40 % to nigdy nie będzie dobrze nie realne masz postulaty

 

tak to zniszczyc jednych by drugim sie zylo lepiej ? i tak maja po 100 ha i malo im i malo ciagle to juz niech lepiej bedzie jak teraz a nie tamtym bambrom to ciagle malo jest a co z tymi ludzmi z tych 30 -40 % gospodarstw ? na bezrobocie ? juz lepiej niech jest jak jest ma kilka ha i jest w stanie sie utrzymac niech sie utrzymuje a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk25    4

Panowie głosujmy na Pania Ogorek jest najbardziej atrkcyjna kandydatka z całosci :)

Edytowano przez pajonk25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Zagadka    3

Zgadzam się w 100%. Może raz świat zapamięta nas od tej lepszej strony a nie od pani grodzkiej :/

Edytowano przez Pan_Zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie podzielam  wszego zdania panowie że pan Andrzej Duda jest naj;epszym prezydentem i paatrząc całkiem obiektywnie  nie będąc sympatykiem żadnej partii to Obecny prezydent  nie jest zły  ponieważ prezydent tak naprawde  nie ma władzy w praktyce  pełni on rolę reprezentacyjną.


No to ciekawe ile procęnt ze wsi osób brało udział w tych sondażach?ponadto myśle że to są specjalnie zawyżane wyniki w sondażach bo to też w pewnym stopniu przecież kampania dla Bronka ponadto Bronek jak dobrze pamiętamy, to fuksem wskoczył na ten stołek po śmierci św.pamięci Lecha, i tak jak przysłowiowy Napoleon, po trupach wszedł do zwycięstwa i tak zostało .

 

no no ty to jestes... ach nie chce mi się pisać to był sondaż telefoniczny i brało podobno w nim udział 40%  ze wsi a 60 % z miast !!! Więc...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek36    18

moim skromnym zdaniem prezydent naszej RP ma tyle do gadania co żyd za okupacji komorowski jest ok ale ogórek ładna i chyba mądra może ale tak kopacz premier ogórek prezydentem brakuje tylko pomidora i kartofla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj