nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
xyz88    7

Myślę że lepiej głosować na Kukiza :mellow: zawsze to ktoś nowy :blink: prawie jak Wałęsa ;)


Myślę że lepiej głosować na Kukiza :mellow: zawsze to ktoś nowy :blink: prawie jak Wałęsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Dziwne, każdy większy rolnik nie chce powrotu do lat 90 bo obecnie jest mu o wiele lepiej, a Ci najmniejsi krzyczą, że gdyby nie dopłaty to zwojowaliby świat. Oczywiście pomijam kwestię obecnych dopłat gdy każdy po 3 razy dziennie do banku dzwoni z pytaniem czy przyszły i na forum klnie gdy ich nie ma na czas. Co tu się dzieje...

 

Powrotu do lat 90 napewno nie chce nikt ale już do lat 80 nie jeden chciałby wrócić!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Idż do tych ludzi z Fendtów i JD powiedz, że teraz przesiadka na Ursusy i Bizony. Wyśmieją Cię.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3495

 A co Wałesa był dobry paranoja.Napewno Duda lepszy od komora dla rolników

Edytowano przez miwigos
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Idż do tych ludzi z Fendtów i JD powiedz, że teraz przesiadka na Ursusy i Bizony. Wyśmieją Cię.

Idż powiedz bankowi że nie weżmiesz kredytu na nowego JD, Fenta...

A tak na poważnie uważasz że dla wszystkich nowy JD jest najważniejszy w życiu?A co z poczuciem bezpieczeństwa

(spokój ducha

),finansowego ,jak i fizycznego.

Czy ktoś z rolników martwił sie o to że mu kasy braknie na spłate kredytu?,jak wyszedłeś w nocy na ulice to nie miałem wrażenia że ktoś mi zaraz kose pod żebro włoży(tylko nie pisz mi o zomo bo teraz policja też nie święta!)Teraz nawet jak ktoś nie ma kredytu to mocno główkuje jak wyjść na swoje.Czy Ty myślisz że Ci wszyscy polacy którzy wyemigrowali za granicę zrobili to dla turystyki?

Temat rzeka...Chyba za dużo telewizji oglądasz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

 A co Wałesa był dobry paranoja.Napewno Duda lepszy od komora dla rolników

hmm a co ty wiesz o wałęsie? ten stek bzdur serwowany przez media i jakąś głupią nagonkę na niego? jeśli się nie orientujesz to on robił dokładnie to czego społeczeństwo od niego wymagało a było i tak że ostrzegał że nic dobrego z tego nie wyjdzie ale chcecie to macie. może porozmawiaj ze starszymi jak to dokładnie wyglądało po upadku komuny, bo to co media i pseudohistorycy teraz opowiadają to jest jedna wielka parodia. teraz mało kto interesuje się historią i stanem faktycznym i większość podłąpie temat z mediów i robi się mnóstwo bardzo zorientowanych specjalistów.

wracając do przyszłego prezydenta... cóż gorszy od obecnego to raczej nikt nie będzie, niestety jakieś statystyki (zapewne mocno naciągane) pokazują że ten analfabeta ma duże poparcie pytanie tylko u kogo?

w chwili obecnej trzeba po prostu głosować na młodych bo niektórzy mają jeszcze jakieś idee i wartości a starzy koryciarze powinni sobie zrobić już urlop przed emeryturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Idż powiedz bankowi że nie weżmiesz kredytu na nowego JD, Fenta...

A tak na poważnie uważasz że dla wszystkich nowy JD jest najważniejszy w życiu?A co z poczuciem bezpieczeństwa

(spokój ducha

),finansowego ,jak i fizycznego.

Czy ktoś z rolników martwił sie o to że mu kasy braknie na spłate kredytu?,jak wyszedłeś w nocy na ulice to nie miałem wrażenia że ktoś mi zaraz kose pod żebro włoży(tylko nie pisz mi o zomo bo teraz policja też nie święta!)Teraz nawet jak ktoś nie ma kredytu to mocno główkuje jak wyjść na swoje.Czy Ty myślisz że Ci wszyscy polacy którzy wyemigrowali za granicę zrobili to dla turystyki?

Temat rzeka...Chyba za dużo telewizji oglądasz ....

 

Gdzie ty żyjesz, że boisz się nocą wyjść na ulicę?

Ale co wy te banki tak mieszacie? Ktoś kazał wam brać kredyty w nich? Jak były PROWy i pszenica po 1000 złotych to na forum pełno było postów, że jak nie kupujesz to się cofasz, że zginiesz i więksi Cię wchłoną. Nikomu banki i kredyty nie przeszkadzały i były tylko narzekania, że za mały ciągnik dają. Teraz się okazuje, że rozwój to zło i że trzeba kredyty spłacać? Teraz może się okazać, że ten mniejszy może wchłonąć tego rozwojowego? Z tymi protestującymi co nie mają na kredyty jest tak samo jak z frankowiczami. Dopóki było dobrze to byli rekinami biznesu. Jak przyszedł słabszy rok to wina banków i rządu. A kolejny rok zapowiada się rokiem urodzaju więc będzie jeszcze ciekawiej.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3495

I tu masz Krassus racje po co brali bo sąsiad wziąl ,ja też brałem wszystko na maksa ,ale kredytu nie mami ide do przodu Tak narzekają a jak ruszy PROW to się pobiją

A co do wałęsy to mieszkam blisko jego domu rodzinnego ,to jak bym tu coś o nim napisał ,to byś z krzesła spadł ale nie moge bo służby wywiadowcze działają

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

I tu masz Krassus racje po co brali bo sąsiad wziąl ,ja też brałem wszystko na maksa ,ale kredytu nie mami ide do przodu Tak narzekają a jak ruszy PROW to się pobiją

A co do wałęsy to mieszkam blisko jego domu rodzinnego ,to jak bym tu coś o nim napisał ,to byś z krzesła spadł ale nie moge bo służby wywiadowcze działają

no pewnie "służby wywiadowcze" to jacyś bajkopisarze :) ja patrzę z perspektywy starszych ludzi wiek powyżej 50 lat bo z takimi rozmawiałem i tacy opowiadają jeszcze co się działo i jak wyglądało. mnie nie interesują jakieś jego prywatne sprawy, mnie interesowało to w jaki sposób rządził i co podczas tych rządów zrobił. a tak jak twierdzą starsi ode mnie to robił to czego społeczeństwo od niego wymagało, niestety często jest tak że jak spełnia się wszystkie postulaty społeczeństwa ciągnie to za sobą też konsekwencje.

prosty przykład: społeczeństwo żąda zmniejszenie sił policji o połowę, rządzący robi to i co się wtedy dzieje? społeczeństwo początkowo jest zadowolone a przychodzi czas kiedy bardzo mocno wzrasta przestępczość i społeczeństwo już nie jest zadowolone.

z takiego właśnie podejścia wyszło to że dużo ludzi teraz tak  na niego psioczy. proste? proste!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

tylko on nie rządził a jedynie robił to czego od niego społeczeństwo wymagało czyli społeczeństwo samo sobie winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3495

Teraz zaczyna rządzić społeczeństwo w Grecji zobaczymyco z tego wyjdzie,Mam nadzieje żę krach i ero straci na wartości to dobrze sprzedam pszenice i rzepak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1634    4

nigdy pis nie chodzi o Dude tylko o innych członków tej partii jestem tak sparzony pisem na moim terenie ze szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77

Duda coś o Rosji się nie wypowiada czyżby cisza przed burzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3495

Niech się DUda promuje to wyżre Kaczyńskiego to więcej ludzi PIS polubi ,bo koczor jest przeszkodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

fakt człowiek zapowiada się ciekawie, jak nie będzie się da dużo wypowiadał o drażliwych kwestiach to może nie narobi sobie wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    73

Teraz zaczyna rządzić społeczeństwo w Grecji zobaczymyco z tego wyjdzie,Mam nadzieje żę krach i ero straci na wartości to dobrze sprzedam pszenice i rzepak

 

społeczeństwo nic nie zrobi bo żeby rządzić trzeba mieć pieniądze - Grecja ich nie ma i nie będzie fikać. btw...jest straszna przecena na greckie wyspy - można stosunkowo tanio kupić sobie wyspę pod turystów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kto to wogole jest k**wa kukiz i z kad sie to wzielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

młody chyba jesteś jak go nie znasz... a on też głupim człowiekiem nie jest tylko troszeczkę zbyt dosadnie mówi a tego sie nie toleruje u kandydatów na prezydenta.

tak ogólnie kojarzysz zespół piersi (tak to ci od "bałkanica") to kiedyś on był w tym zespole, potem trochę kariery solowej aż w końcu zaczął sie interesować polityką, tylko nie zalecam sugerować się tym że to muzyk bo to może być mylące, ja mam do niego sympatię a i z sensem mówi- jest konkretny gość tyle że raczej niewiele osób go doceni...

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Gdzie ty żyjesz, że boisz się nocą wyjść na ulicę?

Ale co wy te banki tak mieszacie? Ktoś kazał wam brać kredyty w nich? Jak były PROWy i pszenica po 1000 złotych to na forum pełno było postów, że jak nie kupujesz to się cofasz, że zginiesz i więksi Cię wchłoną. Nikomu banki i kredyty nie przeszkadzały i były tylko narzekania, że za mały ciągnik dają. Teraz się okazuje, że rozwój to zło i że trzeba kredyty spłacać? Teraz może się okazać, że ten mniejszy może wchłonąć tego rozwojowego? Z tymi protestującymi co nie mają na kredyty jest tak samo jak z frankowiczami. Dopóki było dobrze to byli rekinami biznesu. Jak przyszedł słabszy rok to wina banków i rządu. A kolejny rok zapowiada się rokiem urodzaju więc będzie jeszcze ciekawiej.

Kto nie daje zarobić bankom ,komornikom i serwisowi na przeglądach ten się cofa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a jaki program dla rolnikow ma duda jesli zagwarantuje to ze obcokrajowcy nie beda mogli kupowac u nas ziemi i ziemia zostanie ograniczona dla rolnikow i nie bedzie dązyl do tego do czego dazy rzad czyli likwidacji malych gospodarstw rolnych typu do 30 ha na rzecz wielkich kolchozow typu ponad 100 ha to ma moj glos a najwazniejszy postulat zakaz wykupu ziemi przez obcokrajowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@daremw dzieki za wyjasnienie, mam 20 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Co z tego że będzie Duda czy Grocka itp. Rządzą nami spółki kolesie i żarłoczne fabryki. One nastawione są na zyski. My jesteśmy za biedni żeby je wykupić. Kupujemy maszyny zamiast udziały przetwórni

Wałęsie dajcie spokuj. Żeby nie on to nie było by tego forum.Mój dziadek siedział 4 miesiące za 300 kg żyta. Pamiętam jak wyczekiwali wszyscy na wieści z okrągłego stołu i co dalej bo karzdy miał dość już biedy. Największy błąd zrobił.T Mazowiecki grubą KRESKĄ

Wtedy dawni oligarchowie wykupili za 1 zł co lepsze a reszte sprzedali zachodowi

Najśmieszniejsze jes to że po 20 latach największy komuch popierał demokrację bo jak nie ma w mieście pracy to za granice pojedzie

śmieszy mnie postawa rolników kturzy pobrali z uni kasę na młodego rolnika itp mając 8 ha 10 w dzierżawie o jakiej nie śnili. Stary który się nie narobił się dostał ręte struktualną i kszyczą precz z unią .A za komuny był chłopo robotnikiem i kozy pasł

Jesteśmy krajem ktury zawsze walczył pod zaborami a jak nie ma z kim to walczymy sami z sobą. Wieś z miastem  itp.Zaczym nauczymy się demokracji to już putin zapuka do dźwi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj