nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Grzenio    17

Ja nie narzekam, naczytales sie jakis bajek, mtz ktorego kupisz spali 2x tyle co jd, a o paliwie rolniczym przy korwinie mozesz zapomniec. Powiedz lepiej w ktorym roku sie urodziles ze tak swietnie znasz historie od 89. Zyjesz w swiecie "kiedyś będe" ale to złudny świat :]


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój z tyk korwinem. o czym TY marzysz chłopie??? większych bredni jak on mówi to ciężko usłyszeć gdzieś. już miał zrobić wielki bur*** z brukseli i wmawiał to w koło się jak sie dostanie do EP to zrobi to. a teraz mówi ze kto wierzył w to to idiota. ale dla mnie to on jest idiotą!!!!!!!

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Uważam, że PO jest najlepszą partią dla rolników. To za czasów tej partii mleko było po 2 złote, wieprzowina po 6 a pszenica po 1000. To wszystko dzięki Tuskowi. A teraz? Kopacz dorwała się do rządów i ceny niskie. Próbuje nas tanim paliwem omamić. Donaldzie wróć, błagamy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Uważam, że PO jest najlepszą partią dla rolników. To za czasów tej partii mleko było po 2 złote, wieprzowina po 6 a pszenica po 1000. To wszystko dzięki Tuskowi. A teraz? Kopacz dorwała się do rządów i ceny niskie. Próbuje nas tanim paliwem omamić. Donaldzie wróć, błagamy.

 

nie pamiętasz słów donalda ze paliwo po ileś tam złoty może być  bo już jak wygrał??? czy to nie za dyska rytuału zakazali i bydło od razu 2ł w dół??? oj ta wybiórcza pamięć. a co to kopacz to nie PO???  a czemu podałeś górną stawke wieprzowiny??? w dołkach po ile była???? przenica po 30 zł. a za mleko miałeś kiedyś to 2zł??? bo ja mimo sporych ilośći 2na fakturze nigdy nie widziałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowano przez TomaszKysiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

zredukuj podatki do minimum tak samo dopłaty i wtedy tacy którzy mają te parę ha i trzymają ziemię bo dopłata w końcu przestaną kombinować, cena ziemi na 100% spadnie, cena mleka nie powinna dużo spać koszty produkcji będą na podobnym poziomie a śmiem twierdzić ze przy niskich podatkach będą niższe, no i podstawowa kwestia będziesz więcej mógł zdecydowanie kupić bo ceny dół itd a o to w życiu chodzi nie nie o dochody ale o zysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Ja nie narzekam, naczytales sie jakis bajek, mtz ktorego kupisz spali 2x tyle co jd, a o paliwie rolniczym przy korwinie mozesz zapomniec. Powiedz lepiej w ktorym roku sie urodziles ze tak swietnie znasz historie od 89. Zyjesz w swiecie "kiedyś będe" ale to złudny świat :]

 

A jakie to paliwo rolnicze bo ja znam np.: OO, ON, LPG i Benzyzne ale o paliwie rolniczym nie słyszałem :D :D

A po co zwrot do akzcyzy jak paliwo będzie 2x tańsze, jak się obniży akcyzę i vat :)

A nie moge się wypowiadać to, że w tych latach nie żyłem to mnei wyklucza z dyskusji, w takim razie nie masz prawa mówić o powstaniach, DWŚ, założeniu Polski :)

Żyje w takim świecie, że coraz więcej obostrzeń i ograniczeń narzucanych na ludzi jest :)

 

A propos Wskaż mi kto głosował przeciw zwiększeniu kwoty wolnej od podatku kilka dni temu w sejmie, czyżby nie PSL? :D

 

TomaszKysiski

Wskaż mi te brednie ;)

 

P.S jako jeden z kandydatów przysięgał na Boga, że będzie trwał w swych przekonaniach :) dlatego dla niego wieli szacun :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

przecież podałem przykład. i ok skoro obniży podatki to co z utrzymaniem służby zdrowia policji itp??? zwolni urzędasów tak??? ok jestem za tym tylko wiesz ile ludzi trzeba zatrudnić zeby to co on proponuje wykonać??? zresztą skoda słów jak wierzysz w to co on mówi.masz do tego prawo tak jak i oddac swój głos na kogo uważasz. pozdrawiam

a odnośnie paliwa rolniczego to jest ale oczywiście nie w polsce  ale skąd możesz to wiedzieć

 

Edytowano przez TomaszKysiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

@gregorius

Mało który rolnik zagłosuje na Korwina bo jego wizja państwa zmusza do myślenia, trzeba będzie prowadzić gospodarstwo jak zwykłą firmę i walczyć na wolnym rynku. Trudno będzie to zaakceptować grupie która jest najbardziej dotowana i na słowa o wolnym rynku dostają gęsiej skórki.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Duda to eurokrata i populista. Jeżeli ktoś mówi żę będzie pochylał się nad problemami rolnictwa to od razu przypomina mi się pewien biskup który pochylił się na problemami dzieci na Dominikanie. Nie ten szczebel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

@gregorius

Mało który rolnik zagłosuje na Korwina bo jego wizja państwa zmusza do myślenia, trzeba będzie prowadzić gospodarstwo jak zwykłą firmę i walczyć na wolnym rynku. Trudno będzie to zaakceptować grupie która jest najbardziej dotowana i na słowa o wolnym rynku dostają gęsiej skórki.

Jego wizja powiadasz ? Tylko komu potrzebny ten wizjoner , nawet jego  partia kopnęła go w tyłek  :D

Tak ci którzy myślą nie zagłosują , zostaną tylko ci którzy ślepo wierzą w te głupoty .


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

przed wyborami to kazdy kandydat jest przecudowny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Ja nie wiem po co wgl oni chca pchac kase wogole na ukraine. Niby polska biedna a im pomaga, a nic z tego nie ma. cos co ukraina mysli o komorowskim.

http://youtu.be/cmnuQDuqY14


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

@gregorius

Mało który rolnik zagłosuje na Korwina bo jego wizja państwa zmusza do myślenia, trzeba będzie prowadzić gospodarstwo jak zwykłą firmę i walczyć na wolnym rynku. Trudno będzie to zaakceptować grupie która jest najbardziej dotowana i na słowa o wolnym rynku dostają gęsiej skórki.

 

To prawda, widze, że wielu to przeraża aż nie moga sobie tego wyobrazić :D

Trzeba bedzie liczyc dobry kalkulator i heja :)

 

marko-kolo

A widzisz śledziłeś losy powstania nowej partii czy tylko wiedze czerpiesz z tvp info? :D

zagłebnij się w temat to poznasz powody :)

90 % działaczy z knp przeszło do KORWiN'a także o co chodzi? :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to o co zeby korwin mógł wyciągnąć kase z budżetu  czyli od nas


 a tak w ogóle to ja polityką tak bardzo się nie zajmuje więc zwolennicy korwina prosze wyjaśnijcie mi co on chce zrobić i w jaki sposób to osiągnąć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

W skrócie to nic państwu nie dajesz a państwo nie daje Tobie. To co zrobisz będzie zależało tylko od Ciebie i twojego sprytu, przesiębiorczości.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123
Napisano (edytowany)

masz Internety to szukaj co ja bede Ci mówił i tak mnei nie zrozumiesz :)

spot i program prawicy tak ogolnikowo

https://www.youtube.com/watch?v=EvvdmsD1NcQ

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie powiesz bo sam nie rozumiesz tego co mów!!!! jest przeciw wszystkiemu i to Ci odpowiada tylko.

Krassus

a jak sobie wyobrażasz istnienie kraju beż zadnych podatków???  przeciesz nie ma z czego się utrzymac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To już anarchia. Podatki będą ale minimalne więc żadnych doplat nie będzie, chcesz się leczyć to się ubezpiecz a jak chcesz dziecko posłać do szkoły to albo będziesz zaganiał je do nauki żeby dostało stypendium, będziesz miał pieniądze żeby fundować albo skończy tylko podstawowe wykształcenie.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

nic mi nie powiesz bo sam nie rozumiesz tego co mów!!!! jest przeciw wszystkiemu i to Ci odpowiada tylko.

Krassus

a jak sobie wyobrażasz istnienie kraju beż zadnych podatków???  przeciesz nie ma z czego się utrzymac???

 

zacytuję Kazika mojego ulubionego artyste "debil nie wie, że jest debil a mądry to wie"

a to z innej beczki "Nigdy nie polemizuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem"

jak chcesz ze mną rozmawiac to się rpzygotuj bo z takimi ludźmi co sami nawet informacji nie moga znaleźć to szkoda czasu poświęcać

 


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Debilem jest ten kto myśli że jak Korwin wejdzie do Rządu jako koalicjant to zaraz się świat zmieni wedle jego programu. Będą zmiany - to pewne. Co chce Korwin: 

- usprawnić system podatkowy - niech korporacje też płacą podatek.

- ograniczyć wydatki i wypieprzyć urzędników 

- zlikwidować karę za pracę czyli podatek dochodowy

 

Wielu z nas chce taniej ziemi - będzie tańsza jak ludzie będą mieli lepsze perspektywy na pracę w mieście. Nie jeden rzuci swoje 10-30 ha. Po co siedzieć w oborze jak można pracować, zarabiać i żyć godnie. Tak jak na zachodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

zacytuję Kazika mojego ulubionego artyste "debil nie wie, że jest debil a mądry to wie"

a to z innej beczki "Nigdy nie polemizuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem"

jak chcesz ze mną rozmawiac to się rpzygotuj bo z takimi ludźmi co sami nawet informacji nie moga znaleźć to szkoda czasu poświęcać

 

 

   Czyli wychodzi że KORWIN  to mądry debil  ,no to faktycznie nowa jakość  ;).  Bo on nawet swoich wyborców ma za debili  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Mam pytanie do wszystkich korwinistów dlaczego nasz kraj zalewa tania żywność z zachodu? Czy może to za sprawą polaków tam pracujących za najniższą naszą krajową 1500zł. Czy może to sprawka tamtejszych rolników którzy produkują świnki po 2,5, a do nas przyjeżdżają z transportem po 3,5zł? Moim zdaniem to sprawka dopłat do exportu bo taniej niż my na pewno nie produkują, tymczasem wasz idol chce wszystkie subwencje znieść - wolny rynek. Jak wy sobie wyobrażacie konkurencje bez dopłat na rynku mleka z Nowa Zelandią gdzie krowy pasą się cały rok na pastwiskach, czy może jak konkurować z Brazylią lub z Argentyną w produkcji wołowiny gdzie tamtejsi farmerzy jedyne koszty jakie ponoszą to objazd pastwisk pickupem i przeganianie z kwatery na kwatere. Jak myślicie po co ktoś kiedyś wprowadził dotacje do produkcji rolnej w europie?

gregorius kto jak kto, ale Ty jako fascynat historii powinieneś znać opowieści o kanibaliźmie czy o jedzeniu szczurów w czasach IIWŚ. Teraz zastanów się nad pojęciem ''bezpieczeństwo żywnościowe'' i wyciąg wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

To że chce znieść to jedno. Doskonale wie o tym że nie da się w 5 minut dzikiego kapitalizmu wprowadzić. On chce przynajmniej w pewnych sektorach gospodarki wprowadzić normalność. 

 

Co do tanich świń - http://www.dw.de/protesty-w-berliniemamy-ju%C5%BC-dosy%C4%87-rolnictwa-przemys%C5%82owego/a-18198300  sytuacja ma miejsce w Niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

Myśl logicznie. Co ma wojna do bezpieczeństwa żywnościowego?

 

I uważasz, że 100 euro dopłaty więcej powoduje to że mogą produkować taniej od nas?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

przed wyborami to kazdy kandydat jest przecudowny....

Dla mnie nie był ani bolek, ani kwas, ani Bronek  no ale jak dla kolegi każdy jest cudowny no to rzeczywiście tylko współczuć trudności wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj