nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Duda to figurant, oceniać go po przemówieniu które było szczegółowo wertowane wielokrotnie to naiwność. Było lepsze od komora, fakt. Ale chyba niektórym na słowo nazwę PiS pojawiają się motyle w brzuchu. A czy nie widzicie że tam już nie ma komu budować, wszyscy wartościowi ludzie odeszli. Miłośnicy prawicy jak Ziemkiewicz komentują że PiS działa na przetrwanie, jest słaby wewnętrznie.. Jak dla mnie w merytoryce  prowadzi Palikot, odłożył na bok swój chory antyklerykalizm, i obyczjność, i mówi wyłącznie o gospodarce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77

@grzesiu0905 mylisz  gdyby wtedy zagłosowali inaczej to by nie było zakazu uboju a tak to przeciwko komu zagłosowali przeciwko platformie czy NAM rolnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

Według mnie powinno być takie minimum, minimum pieniędzy odprowadzanych z zarobku na rzecz służby zdrowia, żeby te podstawowe rzeczy mieć zapewnione, zrozumcie podatki spadną to będziecie więcej zarabiać znacznie i będzie stać was na więcej, tak samo jak szpitale będą prywatne to lekarze będą rywalizować o klienta i cena pójdzie w dół, co do dopłat to sytuacja ma się tak samo, dzięki temu ze Una połowę wraca to ceny poszły o 100% do góry, czyli płacimy tyle ile kiedyś a przecież takie maszyny się psują i wtedy płacimy 2 razy drożej niż powinniśmy, a nawet sam fakt ze ktoś kto nie dostanie dofinansowania prawie nie ma szans kupić za swoje bo za drogie to wszystko, bez unii było około 2 razy tańsze więc jest różnica w kosztach i cieszcie się naiwni że dzięki unii się rozwijanie =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kris82 według mnie PIS głosował przeciw ubojowi zeby nie być oskarżanym o dbanie o własne interesy bo jak było słychać to ktoś tam z ich szeregów miał ubojnie rytualne (chyba ze coś pomięszałem bo politką bardzo się nie zajmuje)

@gospodarny1992 palikot tylko dlatego zrezygnował z walki  z kościołem bo dostrzegł ze to go dobiło. dostał jakąś komisje przyjazne państwo czy coś takiego ile to obiecywał ile ustaw miało być i co pokazał jkieś???  dudę też nie należy oceniać tylko po przemówieniach  ale próbowałeś sprawdzić jego pracę w PE???


"dzięki temu ze Una połowę wraca to ceny poszły o 100% do góry, czyli płacimy tyle ile kiedyś a przecież takie maszyny się psują i wtedy płacimy 2 razy drożej niż powinniśmy, a nawet sam fakt ze ktoś kto nie dostanie dofinansowania prawie nie ma szans kupić za swoje bo za drogie to wszystko, bez unii było około 2 razy tańsze więc jest różnica w kosztach i cieszcie się naiwni że dzięki unii się rozwijanie =D" 

z tym w zupełności sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Prawie cały PIS był za zakazaem uboju rytualnego a teraz jak potrzebne im sa głosy na fircyka na prezydenta RP szukaja poparcia . Głosujecie dalej chłopi......

 

Autor wątku mam nadzieję że nie jest rolnikiem tylko politycznym PiSkiem ...

Wstyd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Prawie cały PIS był za zakazaem uboju rytualnego a teraz jak potrzebne im sa głosy na fircyka na prezydenta RP szukaja poparcia . Głosujecie dalej chłopi......

 

Autor wątku mam nadzieję że nie jest rolnikiem tylko politycznym PiSkiem ...

Wstyd ...

 

 

I jeszcze jedno.... kto był na Majdanie i morde darł ?????? KACZYŃSKI!!! 

 

A zapomnieliście jaki on ma stosunek do Rosji??? Wybierzcie tych pajaców a na 100% handlu z Rosją nie będzie!!!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75

Nikt nam tyle nie naobiecuje co politycy przed wyborami, pamiętajcie o tym, nie dajmy sobie wmówić że „trzeba wybrać mniejsze zło”, albo że głosując na tego lub tego kandydata oddacie „stracony głos”.  

 

skoro tutaj mało kto popiera bronka to jestem ciekaw skad w sondażach ma takie wysokie wyniki ;o

 

Media już oto zadbają, poparcie dla obecnego prezydenta rośnie czy maleje?

 

63979885931423306138.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

I jeszcze jedno.... kto był na Majdanie i morde darł ?????? KACZYŃSKI!!! 

 

A zapomnieliście jaki on ma stosunek do Rosji??? Wybierzcie tych pajaców a na 100% handlu z Rosją nie będzie!!!

 

Teraz mamy lepszych pajaców i mamy zajebistny handel z rosją, drą świnie aż się sierść sypie. Mało ci? jest za dużo dzików bo Sawicki obwinia koła łowieckie ze za mało strzelają. Weź i go strzel jak zlikwidowali pogłowie i łąki zarosły na 5 metrów krzakami. Jest za dużo bobrów bo ludzie rowów nie czyszczą, w samym lubelskim podobno 12 tysięcy sztuk. Jak by tej Twojej wspaniałomyśnej władzy zależało na biednych ludziach to by znaleźli zbyt w krajach 3go swiata i obyło by się bez rosji, tylko potrzeba chęci. Odbudować pogłowie to i dziki i bobry znikną, przyroda się wyrówna - efekt Darwina. Jak nie odsuniemy obecnej władzy od koryta, kryzys się pogłębi i to znacznie. Jak widzę w tv relacje ze strajków to az krew zalewa jak się śmieją z polskiego chłopa. Pokazują tylko ze sobie grilują i siedzą w wygodnych i drogich ciągnikach. Takich mamy włodarzy ze najpierw zachecili cenami i modernizacją a teraz cię biją batem po kostkach. Tak że pawelo@ dalej siej antypolską propagandę i glosuj na złodziei. Aha wiecie dlaczego obecny rząd tak koniecznie chce sprzedać Lasy Państwowe? nie wiecie? poszperajcie w necie i zobaczycie ze je sprzedadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Obecny rząd jak będzie chciał sprzedać lasy to może zrobić to i teraz. On jest ich właścicielem i może teraz bez żadnych problemów wydzielać po kawałku i sprzedawać. Wpisując lasy do konstytucji strzela sobie w stopę bo utrudnia ten proces.

 

I jeżeli ktoś się rozwijał tylko dlatego, że ciągniki były za pół darmo to Sawicki ma rację, jest frajerem i nawet dobrze, że komornik go teraz zlicytuje. Rodzina będzie miała lżej.

Jak chcecie sprzedawać III światu jedzenie skoro oni nie mają za co go kupować?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

Krassus kiedy ciągniki były za poł darmo, nie rozumiesz pojęcia modernizacji. Widzę ze nie jesteś oświecony w prawie celnym, bo w/g niego chiny czy norwegia, oraz wszystkie kraje poza unią celną to kraje trzeciego świata, więc chyba jest komu sprzedawać, tylko trzeba ruszyć dupsko z pałacu prezydenckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Według mnie powinno być takie minimum, minimum pieniędzy odprowadzanych z zarobku na rzecz służby zdrowia, żeby te podstawowe rzeczy mieć zapewnione, zrozumcie podatki spadną to będziecie więcej zarabiać znacznie i będzie stać was na więcej, tak samo jak szpitale będą prywatne to lekarze będą rywalizować o klienta i cena pójdzie w dół, co do dopłat to sytuacja ma się tak samo, dzięki temu ze Una połowę wraca to ceny poszły o 100% do góry, czyli płacimy tyle ile kiedyś a przecież takie maszyny się psują i wtedy płacimy 2 razy drożej niż powinniśmy, a nawet sam fakt ze ktoś kto nie dostanie dofinansowania prawie nie ma szans kupić za swoje bo za drogie to wszystko, bez unii było około 2 razy tańsze więc jest różnica w kosztach i cieszcie się naiwni że dzięki unii się rozwijanie =D

Dlaczego chcesz mnie okradać? Jakim prawem chcesz moje pełne składki ZUS od działalności gospodarczych oddawać jakimś darmozjadom co są zarejestrowani w zatrudniaku i po za tym całe dni stoją lub leżą nic nie robiąc, a jak pójdę do takiego z propozycją aby podgarniał zboże za 10zł/godz + paczka fajek + ciepły posiłek z mięsa, ziemniaków i surówki to bezczelnie odpowiada że teraz nie ma czasu, lub jak już przyjdzie to na drugi dzień d*pę obrabia że się na nim dorabiam bo zboże sprzedaję na samochody a nie jak kiedyś ludzie na rynku na metry.

 

Dlaczego muszę płacić składki ZUS, a jak potrzebuję wykonać zabieg lekarski na moim ciele bo coś utrudnia mi życie muszę czekać na niego 2 lata i jestem zmuszony zapłacić 2500 zł aby zrobić go prywatnie za 2 tyg.

 

Nawet jak bym ciężko zachorował i potrzebował natychmiast jakiejś drogiej operacji to myślisz że był bym spokojny bo opłacam składki ZUS? A do tego żona składki KRUS. Nie, nie był bym wcale spokojny i nie patrzył bym na państwo tylko sprzedałbym ziemię, maszyny i wszystkie środki trwałe.

 

Dlatego jestem za Korwinem.

Wszystkich którzy mają głowę na karku a przede wszystkim nie boją się pracy będzie stać na opiekę medyczną i szkolnictwo. Podatki na równym poziomie dla każdego i dla mnie i dla biedronki, podwyższenie minimalnej płacy do minimum 3500 tys zł, zlikwidować umowy śmieciowe, (co, powiesz że biedronka podniesie ceny produktów aby pokryć utrzymanie pracowników) a niech podnosi, może w końcu będziesz mógł otworzyć swój własny sklepik w pobliskim miasteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Przed wyborami to z każdą partią zgadzam się w 90%, ale po wyborach to każda partia tych 90% nie realizuje i mamy jak mamy.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Temat aktualny myślałem  ze Komorowski to spokojnie tam nic nie może zrobić ale po 5 latach coraz gorzej jest pisze po sobie co u mnie a rząd zadowolony tyle miliardów idzie na wieś jednak zaraz wracają do firm zachodnich maszyny środki chemiczne nawozy pensje średnie ok 4 tyś niby są tylko nikt z rodziny znajomych takich nie ma więc ten rząd ten prezydent już nic n am nie zmieni bo prowadzi politykę wojenną ze wschodem ,Duda jako PISowiec też ma fobię antyrosyjską też nic nie zmieni więc może wybrać kogoś innego co myślałby o nas Polakach bo nie potrzebne nam jakieś akcje dotacje tylko normalne stosunki ze wschodem Rosja Białoruś,Uraina i mniejsze kraje o zbyt ceny byśmy byli ustawieni na kilka dekad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Krassus kiedy ciągniki były za poł darmo, nie rozumiesz pojęcia modernizacji. Widzę ze nie jesteś oświecony w prawie celnym, bo w/g niego chiny czy norwegia, oraz wszystkie kraje poza unią celną to kraje trzeciego świata, więc chyba jest komu sprzedawać, tylko trzeba ruszyć dupsko z pałacu prezydenckiego.

 

A nie były? Dziwne jest to, że jak przed 2004 rokiem niby ciągniki były za grosze to nikt nie kupował, jak teraz podrożały według was o 100% to kolejki się po nie ustawiają.

 

Jakbyś wiedział, kraje III świata to kraje spoza układu USA-ZSRR. To o czym piszesz to państwa trzecie. I nie zapominaj, że obecnie mamy zwykłą nadprodukcję żywności na całym świecie. Nie znajdziesz rynków zbytu skoro nikt nie chce kupować. No chyba, że mamy sprzedawać Etiopii tylko kto zapłaci za to?

 

Dlatego jestem za Korwinem.

Wszystkich którzy mają głowę na karku a przede wszystkim nie boją się pracy będzie stać na opiekę medyczną i szkolnictwo. Podatki na równym poziomie dla każdego i dla mnie i dla biedronki, podwyższenie minimalnej płacy do minimum 3500 tys zł, zlikwidować umowy śmieciowe, (co, powiesz że biedronka podniesie ceny produktów aby pokryć utrzymanie pracowników) a niech podnosi, może w końcu będziesz mógł otworzyć swój własny sklepik w pobliskim miasteczku.

 

Taką drogą poszła Grecja. Zniosła biedę ustawą, podniosła emerytury i płace do wyższych poziomów niż Niemcy mają. Widzimy co się teraz dzieje. Orban także wprowadził część twoich postulatów. Teraz prosi Rosjan o pomoc finansową.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Grecja nie nie zmieniła istoty problemu a jego poziom, kolokwialnie można powiedzieć że dopisała jedno zero do waluty bo emeryt zamiast 100 eurasów dostał 1000 erasów. Jak sam powiedziałeś podnosiła za równo koszta państwa jak i dobrodziejstwa obywateli wynikające z zatrudnienia w komercyjnych przedsiębiorstwach.

 

Ja życzył bym sobie aby nie podnosić całej wagi do góry tylko jedną z szalek, mianowicie koszta państwa w dół = emerytury, szkolnictwo służba, zdrowia natomiast dobrodziejstwa obywateli (tylko i wyłącznie związane z zarobkiem w czasie rzeczywistym, czyli pensje) jedną ustawą podnieść do góry.

 

Rozmawialiście o funduszu zdrowia w prywatnych rękach i że przeciętny obywatel tego by nie zniósł, a to ciekawe. Na co się leczy państwowo przeciętny obywatel za składkę 1000 zł/miesięcznie? Na katar. Więc w przeciągu miesiąca na katar mógł bym się leczyć 10 razy. A jak przychodzi co do czego to każdy kto żyje na przyzwoitym poziomie wyciąga swoją kasę bo wie że z NFZ długo nie pożyje. Każdy kto tej kasy nie ma, np. wielodzietne rodziny skrzywdzone przez los itd. umierają bo nawet gdy podleczą w szpitalu to później na lekki ich nie stać i ludzie na wiosce czy w gminie i kościele zrzutki kasy dla nich robią. Jakby była cała służba zdrowia prywatna to i stawki leczenia były by inne = konkurencja. Już teraz popatrz na prywatne przedszkola w miastach. Cuda nie widy atrakcje wymyślają aby przyciągnąć klienta. Na razie ceny ustabilizowane bo wiedzą od kogo ciągną kasę (zamożne rodziny) ale skasuj państwowe przedszkola, może poziom będzie niższy niż w renomowanym prywatnym dzisiejszym ale i tak wiele wyższy niż w państwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o rosjan to nikt tu nic nie zmieni!!!! tusk klepał putina po ramieniu a ten i tak w koło sięsmiał i ciągle jakieś blokady mięsa wieprzowego, kurczaków itp.putin na fobie władania całym światem chce ktoś  być jego niewolnikiem to niech wybiera osoby pozwalające putinowi na wszystko.  i jest wwczas taki jak i dzi...wka za pieniądze się sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Ja myślę,że to bez różnicy. Każdy to komuch lub ukryta opcja niemiecka,aby tylko się dostać do koryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Dlaczego chcesz mnie okradać? Jakim prawem chcesz moje pełne składki ZUS od działalności gospodarczych oddawać jakimś darmozjadom co są zarejestrowani w zatrudniaku i po za tym całe dni stoją lub leżą nic nie robiąc, a jak pójdę do takiego z propozycją aby podgarniał zboże za 10zł/godz + paczka fajek + ciepły posiłek z mięsa, ziemniaków i surówki to bezczelnie odpowiada że teraz nie ma czasu, lub jak już przyjdzie to na drugi dzień d*pę obrabia że się na nim dorabiam bo zboże sprzedaję na samochody a nie jak kiedyś ludzie na rynku na metry.

 

Dlaczego muszę płacić składki ZUS, a jak potrzebuję wykonać zabieg lekarski na moim ciele bo coś utrudnia mi życie muszę czekać na niego 2 lata i jestem zmuszony zapłacić 2500 zł aby zrobić go prywatnie za 2 tyg.

 

Nawet jak bym ciężko zachorował i potrzebował natychmiast jakiejś drogiej operacji to myślisz że był bym spokojny bo opłacam składki ZUS? A do tego żona składki KRUS. Nie, nie był bym wcale spokojny i nie patrzył bym na państwo tylko sprzedałbym ziemię, maszyny i wszystkie środki trwałe.

 

Dlatego jestem za Korwinem.

Wszystkich którzy mają głowę na karku a przede wszystkim nie boją się pracy będzie stać na opiekę medyczną i szkolnictwo. Podatki na równym poziomie dla każdego i dla mnie i dla biedronki, podwyższenie minimalnej płacy do minimum 3500 tys zł, zlikwidować umowy śmieciowe, (co, powiesz że biedronka podniesie ceny produktów aby pokryć utrzymanie pracowników) a niech podnosi, może w końcu będziesz mógł otworzyć swój własny sklepik w pobliskim miasteczku.

Jako rzecze Korwin -  Pracowity i myślący musi mieć bardzo dobrze a głupi i leniwy bardzo żle. Obecny sytem dba o głupich i leniwych i dlatego jest niemoralny, demotywujący i wbrew naturze.

Jakby nie mieli zasiłków to byłaby tańsza siła robocza, niższe koszty wytworzenia, sami pytali by się o pracę. W mojej okolicy jest kilka wiosek popegeerowskich i widzę jak przez cały rok mają nieustającą siestę. Dotuje ich opieka społeczna, Anr (jakiś fundusz dla pokrzywdzonych przez system), gmina dba by byli zadowoleni bo to duży elektorat. Przez ostatnie 3 lata  1 gość przyszedł zapytać o pracę (był pijany ok 14 00) a kilka małolatów dotrwało do południa przy pieleniu i podziękowało.. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Grecja nie nie zmieniła istoty problemu a jego poziom, kolokwialnie można powiedzieć że dopisała jedno zero do waluty bo emeryt zamiast 100 eurasów dostał 1000 erasów. Jak sam powiedziałeś podnosiła za równo koszta państwa jak i dobrodziejstwa obywateli wynikające z zatrudnienia w komercyjnych przedsiębiorstwach.

 

Ja życzył bym sobie aby nie podnosić całej wagi do góry tylko jedną z szalek, mianowicie koszta państwa w dół = emerytury, szkolnictwo służba, zdrowia natomiast dobrodziejstwa obywateli (tylko i wyłącznie związane z zarobkiem w czasie rzeczywistym, czyli pensje) jedną ustawą podnieść do góry.

 

 

No to dobra, idziemy dalej. Podnosimy pensje, każdy ma zarabiać minimum 3,5k na rękę. Jak pójdą pensje to i koszty usług też pójdą do góry. Nie zmienisz opon za 40 złotych, nikt Ci kostki za 25 zł/m2 nie ułoży czyli w skrócie koszty życia idą do góry. Jeżeli zbliżymy się płacami do Zachodu, Zachód zlikwiduje u nas fabryki i pojedzie na południe Europy produkować. Kto zapewni teraz zatrudnienie tym ludziom?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

To co głosi Korwin sprawdza się np. w Nowej Zelandii. Tam rolnictwo nie ma dopłat a produkują taniej mleko niż reszta świata. Cud, prawda?

 

Te expert  jaki cud? Słyszałeś może że klimat w Nowej Zelandii jest taki że krowy chodzą przez okrągłe 12 miesięcy po pastwiskach. Może nie wiesz że w naszych warunkach klimatycznych występuje coś takiego jak zima co wiąże się z koniecznością konserwacji pasz na 6 miesięcy przez co koszty wyprodukowania mleka są znacznie wyższe. Teraz pomyśl jakie szanse ma europejskie mleczarstwo bez dotacji w starciu chociażby z NZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Teraz mamy lepszych pajaców i mamy zajebistny handel z rosją, drą świnie aż się sierść sypie. Mało ci? jest za dużo dzików bo Sawicki obwinia koła łowieckie ze za mało strzelają. Weź i go strzel jak zlikwidowali pogłowie i łąki zarosły na 5 metrów krzakami. Jest za dużo bobrów bo ludzie rowów nie czyszczą, w samym lubelskim podobno 12 tysięcy sztuk. Jak by tej Twojej wspaniałomyśnej władzy zależało na biednych ludziach to by znaleźli zbyt w krajach 3go swiata i obyło by się bez rosji, tylko potrzeba chęci. Odbudować pogłowie to i dziki i bobry znikną, przyroda się wyrówna - efekt Darwina. Jak nie odsuniemy obecnej władzy od koryta, kryzys się pogłębi i to znacznie. Jak widzę w tv relacje ze strajków to az krew zalewa jak się śmieją z polskiego chłopa. Pokazują tylko ze sobie grilują i siedzą w wygodnych i drogich ciągnikach. Takich mamy włodarzy ze najpierw zachecili cenami i modernizacją a teraz cię biją batem po kostkach. Tak że pawelo@ dalej siej antypolską propagandę i glosuj na złodziei. Aha wiecie dlaczego obecny rząd tak koniecznie chce sprzedać Lasy Państwowe? nie wiecie? poszperajcie w necie i zobaczycie ze je sprzedadzą.

 

 

Czy ja napisałem choć pół słowa że jestem za PO?????? Jeśli nie to weź czytaj ze zrozumieniem chłopie. Patrz obiektywnie - teraz rządzi kupa złodziei ale jak wybierzemy PIS to też nie będzie kolorowo bo znamy ich stosunek do wschodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Korwin jest w końcu socjalistą czy liberałem? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Ale czy on proponuje pensję minimalną 3500zł ? A może jest po prostu populistą i mówi wam co chcecie usłyszeć. Bo albo wolność i liberalizm albo nakazy i socjalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj