nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marko-kolo    709

widzę, że masz obsesję, tak bardzo fascynuje cię pis? w łóżku myślisz o jarku czy o beacie, a antkiem pewnie straszysz dzieci gdy nie chcą jeść obiadu

zadałem proste pytanie ...czyżby zabrakło w tej gminie'' jedynych sprawiedliwych ''...czy jak ? co tu winna dyrektorka szkoły ?  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Jednych i drugich niestety ,nieporadność szkoły, pozostają opieszali w walce z gminą i wymuszeniu na niej większego środka transportu .bo co to za problem podstawić większy np. autobus ,gmina tnie koszty i tyle, kosztem dziecka ,możne i nie jednego ,chamstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

To nie tak  jak piszesz ,Ty może i wywalczysz tak jak ja co swoje ,ale nie każdy jest tak poradny i to stwarza problemy które powinny rozwiązywać urzędy i instytucje do tego powołane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

yhm za to Pospieszalski to jedyny niezależny, obiektywny dziennikarz w Polsce... :lol:  Co do Lisa to akurat nie powiedział bym, że jest jakimś zagorzałym fanatykiem czy narzędziem PO bo potrafi wytykac im błędy drążyć afery czego nie można powiedzieć o przydup....ch dziennikarskich PISu. On poprostu ma dość liberalne poglądy, nie po drodze mu z demagogią socjalistyczną i zaściankowością PISu, a że akurat jest to choć trochę zbieżne z poglądami PO to fanatycy PISu zaraz mu przypisali taką łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel1609    3

Komentarz zbędny

 

edit : może poza jednym - oglądajcie dalej telewizję i myślcie, że to wszystko naprawdę 

Edytowano przez Marcel1609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

zapytaj jego rzecznika

 

patologie należy napiętnować i likwidować a nie usprawiedliwiać, ale do tego trzeba mieć umysł otwarty a nie klapki

Ależ pytam Ciebie, posiadacza umysłu najbardziej otwartego na tym forum. Nie oświecisz mnie, prostaka i głupka ??

Nie napisałem, że patologii nie należy piętnować. Nie ma nic dobrego w tym, że to dziecko musi tyle dziennie chodzić, skoro w prosty sposób można by zorganizować jego dowóz. Śmieszy mnie tylko fakt, że rodzice są załamani tą sytuacją, bo im się dzieciak zmęczy za bardzo w czasach, kiedy dzieciaki tyją na potęgę.

 

To nie tak jak piszesz ,Ty może i wywalczysz tak jak ja co swoje ,ale nie każdy jest tak poradny i to stwarza problemy które powinny rozwiązywać urzędy i instytucje do tego powołane

Nie każdy jest tak poradny, to racja. Ale to niczyja wina, że się urodził takim a nie innym. Nie każdy jest po równo inteligentny, piękny, zaradny czy bogaty, ludzie są różni. Choćby nie wiem jak chcieli być inni, to często nie potrafią. Każdy ma, przynajmniej w teorii, równe szanse a urzędy mają traktować każdego tak samo. I przez to ten zaradniejszy więcej w takim urzędzie wywalczy. Jest takie brutalne, ale szczere przysłowie, sprawiedliwie nie zawsze znaczy równo ...

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

na nikogo ze starej bandy głosował nie bede , petru to baran szkoda gadać , lewica nie bedzie umiała rządzić bo wszystko sprzedali co bylo już , pis rozpeta wojne ale dbają o swoje , korwin , dobrze mówi ale żle dobiera słowa , zostaje kukiz trudno powiedzieć jaki bedzie ale lepiej nowy niż stare chamy trzymające ryj przy korycie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Jakie czasy, taki Stan Tymiński https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Tymi%C5%84ski,

 

na nikogo ze starej bandy głosował nie bede , petru to baran szkoda gadać , lewica nie bedzie umiała rządzić bo wszystko sprzedali co bylo już , pis rozpeta wojne ale dbają o swoje , korwin , dobrze mówi ale żle dobiera słowa , zostaje kukiz trudno powiedzieć jaki bedzie ale lepiej nowy niż stare chamy trzymające ryj przy korycie

Tylko że Kukiz swoją szansę przerżnął takimi "strategicznymi" ruchami, jak wystawienie Liroy'a jako jedynkę na liście w Kielcach. Wybory prezydenckie to całkiem inna bajka niż parlamentarne, w tych pierwszych naród wybiera jednostkę, która potem i tak ma mało co do powiedzenia w konkretnych decyzjach co do rządzenia krajem.

W parlamentarnych wybiera się natomiast jakiś zespół, i tutaj się Kukiz wyłożył, licząc że nie założenie garnituru, wytrzeszczanie oczu i wymachiwanie rękami coś mu pomoże. Tak się wygrywało, ale zaraz po upadku PRL-u.

Masz jednak kolego rację, Ja głosując na PO wybieram mniejsze zło, ta partia to nie mój ideał. Nie mamy zbyt wielkiego wyboru, ale Ja wychodzę z założenia że ktoś tym krajem rządzić musi.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie rozumiem Cię po co głosować w ogóle na zło......mniejsze czy większe co za różnica?

Ja mam przynajmniej wiarę, lepsze to niż tkwić w bagnie i godzić się na zło..........owszem może ona okazać się ślepą....

W labiryncie zawiłości politycznych, prawnych...jasność, ciemnota może zamienić się niestety w pomroczność jasną.

Tak się dzieje do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

25 trzeba wybrać na pewno rozsądnie, a Ci co mają zdrowy rozsądek na pewno nie zagłosują na PO czy PiS, złodzieje z wiejskiej. Zapoznajcie się z tym Zbigniewem Stonoga, myślę że on mogłby trochę zrobić dobrego dla nas wszystkich. wszystkie te urzędasy i komuchy boją się go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Opinia jest jak doopa, każdy ma swoją. Dla mnie ten człowiek nie ma nic ciekawego do zaoferowania.

 

Nie rozumiem Cię po co głosować w ogóle na zło......mniejsze czy większe co za różnica?

Ja mam przynajmniej wiarę, lepsze to niż tkwić w bagnie i godzić się na zło..........owszem może ona okazać się ślepą....

W labiryncie zawiłości politycznych, prawnych...jasność, ciemnota może zamienić się niestety w pomroczność jasną.

Tak się dzieje do tej pory.

Koleżanko, wiara to nie w polityce. Tu trzeba trzeźwo ocenić szanse danego ugrupowania. Kukiz zawalił, naprawdę myślałem że będzie miał 3-cie miejsce. Teraz niech się martwi, żeby w ogóle do sejmu z czymś wejść.

 

Kazdy bedzie lepszy od tych teraz ,

Szanuję twoje zdanie, ale był już Palikot, jest JKM i Kukiz, i jakoś się na lepszych nie zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

program Lisa to narzędzie PO trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć

 

Racja Elu, ale problem jest dużo bardziej rozległy. Nie tylko Lisek to lizus władzy. Kierownictwo i/lub właściciele np. TVP czy Polsatu jest głęboko zakorzenione w "tamtej epoce". Radio czy prasa podobnie. Zresztą nie tylko media ale także najbardziej newralgiczne struktury III RP (biznes, polityka, nauka i inne).

 

Obecnie większość polityków widzi wybory w ten sposób: oddaj na mnie głos i spie*dalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

z mediami to racja ,dla nas potrzebny drugi Orban prawdziwy gospodarz który dba o swoją gospodarkę ,zaprowadziłby porządek w państwowym aparacie kontroli jak arimr,US  w których biurokracja przerosła już wszystko a rolnik czuje się zaszczuty przez urzędników , znam takich przypadków mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

juz to widze-oczyma wyobrazni, wszedzie zapanuje polska b i mentalne podkarpacie w wersji pis-2.0, bo wersja 1.0 juz byla i sama sie wykonczyla-dla mniej rozgarnietych[wyborcow pis-u] VI RP trwala 2 lata i to byla totalna paranoja i zenada, a poprzednie wcielenia kaczora-od 89 roku jest z przerwami[na szczescie] u wladzy i nic nie pokazal.

wiec na jakiej podstawie uwazacie ze od listopada bedzie inaczej jesli przez wiele lat w roznych konfiguracjach prawi i sprawiedliwi[pod roznymi szyldami] niczego nie zbudowali, jak facet ktory nawet kota nie mial wlasnego moze budowac dobrobyt i potege czegokolwiek, ja bym sie bal go nawet przy pasieniu krow zatrudnic, bo za miedza kukurydza jeszcze rosnie..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Kraków z wami! Czyli PO-wskimi żydami.  Jacus ,słowa które wypisałeś o Kaczyńskim  zawierają zamierzone nieścisłości. Krótkie rządy PIS zakończyły się w wyniku skandalu obyczajowego jakiego dopuścili się działacze Samoobrony. To dzięki ich działaniom banki zaczęły   powszechnie udzielać kredyty mieszkaniowe, w wyniku czego gwałtownie rósł popyt na materiały budowlane i ich cena , razem napędzając gospodarkę. Pojawili się również żydowscy hochsztaplerzy którzy zrobili sobie z zaistniałej sytuacji frankowe eldorado.

Wracając do tych różnych konfiguracji , łatwo możesz prześledzić partyjną historię Nuselbauma-vel Myszkiewicza,vel Niesiołowskiego, albo tego od psa Saby Dornbauma. Kaczyński jako jedyny prezes partii wy***przał z niej aferzystów i o tym powinniście wiedzieć.

Za każdą władza stoją tysiące urzędników, ale to premier odpowiada jednoosobowo za ich pracę. W tym porównaniu zdecydowanie wygrywa Kaczyński. Urzędników mniej, wydatki mniejsze, afer mniej. Tyle gwoli ocen ,bez wyzwisk i fałszywych idiotyzmów.

Teraz najważniejsze. Ani PO ani PIS nie są moimi faworytami podobnie jak lewica, Korwin czy niezależna. Kukiz od początku wart był zainteresowania ze względu na to ,że pod swoim nazwiskiem tworzył inicjatywę oddolną która zbliżała nas do wpływu na władzę w Polsce. Jednak za Kukizem stali ludzie i to oni byli trybikami jego sukcesu a nie samo nazwisko muzyka. Po raz kolejny widać jak prywatne aspiracje i dążenia są w stanie popsuć dobrą inicjatywę . Być może zagłosuje na nich ale nie na pewno.  Pozostaje jeszcze PSL. I tu jako rolnikowi warto mi się zastanowić. Powiecie ,PSL partia aferzystów i oszustów. Partia układowej koniunktury. Jednak jakby nie było partia ta związana jest z rolnikami i rolnictwem. W najważniejszych chwilach to tylko na nią mogą liczyć rolnicy. Wiecie dlaczego? Bo działacze tej partii przeważnie też są rolnikami  i żyją z rolnictwa  , chociaż nie z uprawy czy z hodowli.  Broniąc swoich interesów bronią tez interesów naszych- rolniczych.

Nikt , ani  PO, PIS, lewica czy PSL nie jest w stanie spłacić zadłużenia Polski. Zauważcie że nikt tego nawet nie deklaruje. Natomiast prawie każda partia czyni obietnice które jeszcze bardziej nas, Polaków zadłużą. Wolno im , skoro ich wybierzecie. Jak możecie w ogóle myśleć ,ze ci ludzie , Kopacz, Szydło, Duda, Miller, Korwin czy inni poświęcają się bezgranicznie dla nas? Że ich pęd do sprawowania władzy to w naszym wyłącznym interesie. Bzdura. To tylko pęd do sprawowania władzy służący żydowskiemu zniewoleniu.

Wybiorę tych którzy czynią najmniej obietnic na mój koszt, tych których znam i tych do których mam choć odrobinę zaufania i szacunku.

post-27529-0-18667500-1444979936_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

korwin:

 

"Jeżeli chcesz zostać oszukany po raz trzeci to zagłosuj na Platformę Obywatelską,

jeżeli chcesz sobie przypomnieć jak to było za pierwszym razem to zagłosuj na Nowoczesną Ryszarda Petru."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

ja zaglosuje jak zwykle na po-3 glosy z domu, w odroznieniu od was wiem ze kazdy polityk klamie ,a ich klamstwa sa najmniej szkodliwe dla polski, o czym sie przekonacie po kilku latach rzadow pis-u , nie jestem naiwnym idiota jak wy . 

ereksio-jestem kibicem cracovii i jestem dumny z tego ze jestem "zydem" mimo ze w odroznieniu od ciebie jestem rodowitym polakiem z dziada -pradziada a nie pomorskim przybleda z kresow


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

kresy- a gdzie to jest? Nie słyszałem aby Kaszubi wywodzili się z kresów, natomiast większość rodowitych Polaków z Małopolski z dziada pradziada to sługusy żydów co na żydów będą głosować. Czy nie jesteś tego przykładem? 

post-27529-0-46098400-1445034418.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj