nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Ależ ja to nadal podtrzymuje w całej rozciągłości, chyba jasno to wynika z moich postów. Gość jest zbyt bystry i wykształcony aby być czyimś narzędziem. Czy jest stronniczy jako dziennikarz? Oczywiście, że jest  :P, chociaz do tych pisowskich siewców propagandy to mu daaleko.

 

Nie trzeba mieć przypiętej takiej kartki, wystarczy, że przyczepie sobie napis "przeciwnik 500+" i mogę się spodziewać kosy pod żebra od umiłowanego rodaka stojącego w kolejce pod monopolowym :D

 

Czyli postanowiłeś brnąć w zaparte, skazujesz się na pośmiewisko, bo tekst:

  Co do Lisa to akurat nie powiedział bym, że jest jakimś zagorzałym fanatykiem czy narzędziem PO

Byłby równoważny z np. moim ubiegłorocznym stwierdzeniem (gdyby takie istniało) że szydło nie jest narzędziem jarka.

 

Brak odwagi aby zachować honor i przyznać się do błędu, oj najgorszy typ charakteru, najgorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Widzieliscie w jakich barakach  z desek  zakwaterowali naszych jedynych zbawców i obrońców z US Army? Nie tęgie miny mieli  jak chwalili warunki zakwaterowania w TVPis :blink: Antoni chce ich zahartować przed atakiem na Moskwę?

 

Nie  zapodaj  jakieś  fotki  albo  linki  chociaż ???

Amerykanie nie  przylecieli  tutaj na wakacje  więc  muszą  szkołę  dostać 

Pokaż  te warunki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Może w końcu policzyli ile będą musieli za to wojsko amerykańskie w Polsce zapłacić i przynajmniej na kwaterach dla nich zaoszczędzili. Z drugiej strony patrząc, amerykanie se niewygody odbiją wystawiając słony rachunek. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jak w Żaganiu to chyba na Karlikach ich zakwaterowali. Współczuję. Choć miałem okazję tam kiedyś w lutym bawić tyko gdzieś się wtedy drzwi do baraków zapodziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O co chodzi z tymi warunkami? Dzieci na koloniach nie jedzą w tak sterylnych stołówkach jaką widać było w materiale.. Co nie zmienia faktu że potrzebni są tu jak piąte koło u wozu. Tramp zniesie sankcje a my USarmy gramy wujowi na nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Tak jak myślałem, stare obozowisko blisko poniemieckiego obozu jenieckiego, wagony obite deskami. Ale widać że atmosfera jak 1992 i nawet drzwi się znalazły. Jak dla mnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A już myślałem że będzie można o czymś innym pogadać, a tu masz Bogdan nie wytrzymał napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

O co chodzi z tymi warunkami? Dzieci na koloniach nie jedzą w tak sterylnych stołówkach jaką widać było w materiale.. Co nie zmienia faktu że potrzebni są tu jak piąte koło u wozu. Tramp zniesie sankcje a my USarmy gramy wujowi na nosie.

W TV nigdy nie widać całego bałaganu więc co do stołówki też nie jestem pewien. Pokazany standard przypomina azjatycki łagr. Ciekawe czy WC maja w środku czy też sławojka z serduszkiem na terenie jednostki. Czy to jest powszechne że koszary są z desek?

Co ty piszesz? Jak nie potrzebni? Przecież Antoni mówił że właśnie  wyszliśmy spod ruskich wpływów. Zreszta co ja tu bedę .......Staszek z Romankiem zaraz wszystko wytłumaczą :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Byłby równoważny z np. moim ubiegłorocznym stwierdzeniem (gdyby takie istniało) że szydło nie jest narzędziem jarka.

 

Brak odwagi aby zachować honor i przyznać się do błędu, oj najgorszy typ charakteru, najgorszy...

 

Tak myslałem, logiczne tłumaczenie nic nie daje. Sytuacja sie powtarza po raz kolejny zresztą

Ale chyba dostrzegasz pewną subtelną różnicę miedzy Lisem, a piastującą stanowisko premiera Szydło? Bo to, że Szydło jest narzędziem Jarka przyznałes sam i tu wątpliwości oczywiście nie ma nawet wśród wyznawców Pis. Lis nawet nie jest w PO...., a swoją drogą jaki miałby byc tego cel? Powrót do utęsknionej TVP? :lol:

 

Widzę, że co niektórzy mają radochę z warunków jakie zapewniono amerykanom. A czy który pomyślał jak takie coś wpłynie na wizerunek naszego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pewnie, że amerykanie nie potrzebni. Dzisiaj w tvp słyszałem, że wojska obrony terytorialnej nawet specnazowi będą w stanie czoła stawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Tak mi trochę nie daje spokoju te dwa śmigłowce co to mają być na testy dla wojsk specjalnych. i tak patrząc na materiał o amerykanach olśniło mnie. Przecież to jeszcze chyba nie koniec przerzutu. Oprócz tego co w Żaganiu miały przylecieć pododdziały wojsk specjalnych a chyba jaszcze ich nie ma.

Czyżby to chytry plan Antoniego wypożyczyć 2 sztuki od amerykanów i śliznąć się na tym? Tyko musi je wypożyczyć z załogami. Obym się mylił bo inaczej to zaczyna być grubymi nićmi szyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak myslałem, logiczne tłumaczenie nic nie daje. Sytuacja sie powtarza po raz kolejny zresztą

Ale chyba dostrzegasz pewną subtelną różnicę miedzy Lisem, a piastującą stanowisko premiera Szydło? Bo to, że Szydło jest narzędziem Jarka przyznałes sam i tu wątpliwości oczywiście nie ma nawet wśród wyznawców Pis. Lis nawet nie jest w PO...., a swoją drogą jaki miałby byc tego cel? Powrót do utęsknionej TVP? :lol:

 

Widzę, że co niektórzy mają radochę z warunków jakie zapewniono amerykanom. A czy który pomyślał jak takie coś wpłynie na wizerunek naszego kraju?

 

Aha czyli teraz po tym wszystkim że szydło narzędziem jarka wątpliwości nie ma, ale to że lis narzędziem PO to nie prawda bo przecież w PO nie jest. Masz fantazję :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ulman to obozowisko przy polowym parku sprzętu. Tam obok jest strzelnica czołgowa z długimi tradycjami bo jeszcze gen Erwin Rommel ćwiczył tam swoje wojsko. 

Baraki były zawsze bez węzłów sanitarnych a same węzły to oddzielne budynki. Wierz mi znam większość takich miejsc w tym kraju i nie ma tu nic strasznego. Choć pamiętam jak Niemcy na Nowej Dębie po przyjeździe wkurwili się i postawili swoje namioty bo powiedzieli że w tym czymś siedzieć nie będą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

baraki z zewnątrz porażka ale w środku nawet dość to wygląda słabo pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie oni tu nie przyjechali na wczasy. Co wy chcieliście jacuzi sauna i stado rumunek a w śród nich jedna tajka? Warunki polowe jak to w wojsku. To nie jest organizacja stacjonarna, oby jak najmniej musiały wszystkie armie świata, ale wojska są po to by potrafić żyć w polu i na nim walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Widzę, że co niektórzy mają radochę z warunków jakie zapewniono amerykanom. A czy który pomyślał jak takie coś wpłynie na wizerunek naszego kraju?

To nie radocha ino smutek i sromota :P  Tyle czasu gadali o potrzebie jednostek amerykańskich, ochronie, sojuszniczym wsparciu a tu  puścili takiego bąka. Może zapraszali ich ze swoimi koszarami tylko się nie zrozumieli? Jak nie ma kasy na normalne baraki to co tu mówić o Caracalach :D  Cała Europa ma pewnie uzywanie a Putin to chyba czkawki ze śmiechu dostał. Wszystko to dziadem podszyte........

Amerykanom to bardziej u nas grozi wszawica i sraczka niż rosjanie :unsure:

 

Pewnie, że amerykanie nie potrzebni. Dzisiaj w tvp słyszałem, że wojska obrony terytorialnej nawet specnazowi będą w stanie czoła stawić.

Złapia ich i zjedzą

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Zakładam że docelowo i tak wylądują w Swiętoszowie w 11BKPanc a tam są  już normalne koszarowce. Nikt nigdy nie oczekiwał super warunków przy przebazowaniu w pole. Zawsze były namioty albo różnego rodzaju baraki. Jeżeli trafiła się gdzieś stołówka na której zimą dało się rozsmarować masło na chlebie to już było super. Ciepła woda tez nie zawsze była a raczej rzadko. I wierz mi te baraki wolę 100 razy niż hangar na lotniskowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Biorąc pod uwagę że Antoni chce teleportować jeden batalion Leopardów ze Swiętoszowa do Wesołej ( bo tak mu się w nocy przyśniło) to pewnie czołgi pojadą przez poligon na szagę do Swiętoszowa a tu zostaną Bradleye. Z resztą tam jest większa strzelnica i pas taktyczny. Sztab pewnie zostanie w Żaganiu , Bolesławiec to artyleria albo specjalne. Dadzą sobie radę. 

Mogą być tylko wkurwieni bo mieli przyjechać trochę później przez co musieli pozmieniać plany swoje i żon. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj