nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5573

Eee tam Antoni nas obroni! :D

Dziś się znowu popisał  opowiadajac o zamachu smoleńskim. 

Jak facet ma być wiarygodny jako przewodniczący komisji smoleńskiej skoro już wie co zaszło? 

Jednostki USArmy nic nam nie zapewnią. Wiadomo gdzie są, ilu ich jest i jakie uzbrojenie maja. Jedyny pożytek to propaganda oraz kasa którą u nas wydadzą na żarcie, wódę i dziewczynki. 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    227

skoro o armi ,kto z was takich mądrych był w wojsku wie co to obcinka rejony fala itp jak jest taki to może spokojnie kałachem wojować bo to co teraz się nazywa wojsko to o kant d*py potłuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Eee tam Antoni nas obroni! :D

Dziś się znowu popisał  opowiadajac o zamachu smoleńskim. 

Jak facet ma być wiarygodny jako przewodniczący komisji smoleńskiej skoro już wie co zaszło? 

Jednostki USArmy nic nam nie zapewnią. Wiadomo gdzie są, ilu ich jest i jakie uzbrojenie maja. Jedyny pożytek to propaganda oraz kasa którą u nas wydadzą na żarcie, wódę i dziewczynki. 

 

Antoni  nas  obroni  tak

Gajowy na drzwiach  od  stodoły  będzie  latać  z dubeltówką  a antek  dronem

Spokojnie   spokojnie  Młyn  sprawiedliwości  mieli  powoli   lepiej  żeby  wujaśniali  wszystko  powoli  i  bez  wielkiego  krzyku  jak  to  robili  w latach 2005-7 szumne  aresztowania   teraz  drugi  raz  tego  samego  błędu  nie  popełnią

Ale  musi  coś  być  na  rzeczy  że  Bronek  nagle  zaczął  chorować  bidulek  i  pewnie  wyjedzie  niebawem  na  leczenie  do  Izraela

USA zobaczymy  wiadome  jest  że  Francja  i  Anglia  nam nie  pomoże  ale  czy USA   czas  pokażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nikt nam nie pomoże bo jesteśmy nic nie znaczącym państwem , które ma tego pecha że leży między mocarstwami. I zamiast z każdym żyć w zgodzie to durnie z piss chcą z każdym wojować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj tam że Ty nic nie znaczysz  to nie znaczy że Polska nic nie znaczy wyprowadziłeś firmę  przed podatkami to spakuj jeszcze rodzinę i się tam przenieś nikt po Tobie tu płakał nie będzie zostań trochę ziemi do podziału i tyle B)

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Do podziału? staszek to że od piss dostajesz jałmużnę nie znaczy że należy ci się od każdego masz pieniądze to ci chętnie sprzedam.

 

 

A propozycja wyjazdu jest kusząca tylko musiałbym wydzierżawić gospodarstwo, a w moim regionie piss ma duże poparcie i "gospodarze" twojego pokroju też myślą że im się wszystko za darmo należy . Więc jeszcze trochę zostanę jeżeli nie masz nic przeciwko ;)

 

 

 

Jak tam wczoraj "pikniki" ministra wojny poszły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co tam PiS  cię wywłaszczy tak jakPO pod autostrady za cenę którą ustali myślę że drożej jak 10tysi niebędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Szkoda, ze w sprawach polityki nie potrafimy rozmawiać bez emocji, trzeźwo oceniając sytuacje.
Prędzej czy później kończy się jakimis wycieczkami osobistymi.
Dluzszy czas przyglądam się tematowi i az przykro się czyta. Od razu każdy zostaje zaszufladkowany jako pisdzielec albo popapraniec.

W tym kraju jeszcze dlugo nie będzie dobrze i to niezależnie od tego, kto będzie u wladzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Stary oficer WSI próbował zemścić się na komisji weryfikacyjnej przez zdyskredytowanie jej działań metodą wrzucenia gówna w wentylator. Do tego potrzebował kolegi z firmy i Sumlińskiego. Amunicją miała być płatna protekcja, o tyle skuteczna bo trudna do wykrycia. Przy okazji biegał po okolicy i opowiadał wszystkim o tym z kim to się nie spotkał i kto pośredniczy w tej transakcji. Samo to już daje  do myślenia że albo z facetem jest coś nie tak , albo to ściema. Sumliński miał mimochodem wykryć tę aferę dlatego nie ma rozmów nagranych z jego spotkań. Niestety Sprawa się rypła i ludzie z ABW potraktowali sprawę poważnie. 

Ponieważ nakręcający aferę biegał i mielił ozorem rzucając nazwiskami, nazwisko Sumlińskiego padało często więc znalazł się na ławie oskarżonych. 

Nie było dowodów to co mógł zrobić sąd, ano uniewinnił. I tak będzie zawsze dopóki Sumliński będzie łykał wszystko jak młody pelikan co mu powie WSI.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Merytoryczna odpowiedź wierzącego w PIS :D  Co cie tak zbulwersowało ? Z czym tak starsznie sie nie zgadzasz że nerwy puściły?

A nie pomyślałeś że rozmowa z hipokrytami nie ma sensu i jakiegokolwiek poziomu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Tvp info to teraz tak samo dobre zrodlo informacji jak fakty tvn.
Kazda informacje można przedstawić w skrajny sposób. Jak byla akcja z ograniczaniem dziennikarzy w sejmie i protesty- w tvn naglowki na pasku - "walka o wolność slowa". W tym samym czasie na pasku tvp info - "proba destabilizacji kraju".
Każdy wybiera sobie te interpretacje rzeczywistości, ktora akurat zgadza się z jego światopoglądem. I nikogo nic nie przekona, ze może być w bledzie.
Za poprzednich rządów publiczna byla jeszcze w miarę powsciagliwa(nie mowie obiektywna) w opisywaniu zdarzeń, ale teraz teraz to już jazda na całego. Ostatnie okupywanie mównicy i przesuniecie posiedzenia sejmu- w tvp info " teraz gosc, który wyjaśni nam na czym polega sytuacja i przybliży nam powody" itd itp, generalnie gość, który wyjaśni widzowi, co jak i dlaczego, no i oczywiście kto jest winien. Myślę jakiś politolog, może z jakiejś uczelni ktoś, a tu kto? Dziennikarka z gazety polskiej codziennie. A potem jeszcze Gargas wcisnęli w jakiejś sprawie. Toc to tak jakby dla tvn opisywal sytuacje ktoś z gazety wyborczej, a potem by jeszcze lisa wcisnęli z komentarzem.
Wiadomo, ze dla większości zwolenników jednej czy drugiej opcji wszystko będzie ok, bo dany komentarz będzie się zgadzal z jego poglądami.
Jeszcze jakiś czas temu, tzn ladnych pare lat temu, informacja w tvp o tym, ze pis mialo swój jakiś tam zjazd i po tez. O po bylo powiedziane, ze zjazd byl. O pis- pokazana pelna sala, kawalek przemówienia prezesa i oklaski na stojąco.
Nie żeby tvn byl lepszy. Bo tam sprawa wygląda podobnie.
Po prostu czasami przykro się ogląda te wszystkie stacje telewizyjne. Tak jakby mialy widza za kompletnego idiotę, który lyknie wszystko co my się wciska.
Obie strony okopane na swoich pozycjach karmią wyborców informacjami i interpretacja zdarzeń takimi, jakie chcą uslyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Bo widzisz odbiorca chce informacji ale od razu z opisem co ma o tym myśleć. Bazujemy nie na chłodnym odbiorze informacji tylko na tym jakie uczucia ona budzi. Nikomu nie chce się pomyśleć, tylko chce gotowca. Dlatego też są różne wersje pod różnego odbiorcę. Dlatego uważam że najbardziej wiarygodne były transmisje ze zjazdów PZPR. Nikt tego nie oglądał a informacji szukał w rozgłośniach zachodnich albo drugim obiegu. Ale podstawą było to że ludzie czytali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Antoni  nas  obroni  tak

Gajowy na drzwiach  od  stodoły  będzie  latać  z dubeltówką  a antek  dronem

Spokojnie   spokojnie  Młyn  sprawiedliwości  mieli  powoli   lepiej  żeby  wujaśniali  wszystko  powoli  i  bez  wielkiego  krzyku  jak  to  robili  w latach 2005-7 szumne  aresztowania   teraz  drugi  raz  tego  samego  błędu  nie  popełnią

Ale  musi  coś  być  na  rzeczy  że  Bronek  nagle  zaczął  chorować  bidulek  i  pewnie  wyjedzie  niebawem  na  leczenie  do  Izraela

USA zobaczymy  wiadome  jest  że  Francja  i  Anglia  nam nie  pomoże  ale  czy USA   czas  pokażę

 

Antoni to może u agresorów wywołac śmiertelne rozbawienie. :D Te PISowskie młyny sprawiedliwości bedą mleć ale żadnej mąki z tego nie będzie. Nic nikomu ważnemu nie zrobią tak samo jak Bronkowi włos z głowy nie spadnie o co znowu jestem gotowy sie założyć (stawiam karton bardzo dobrej wódeczki). Przyjmujesz?

 

Nikt nam nie pomoże bo jesteśmy nic nie znaczącym państwem , które ma tego pecha że leży między mocarstwami. I zamiast z każdym żyć w zgodzie to durnie z piss chcą z każdym wojować.

Jedynym wyjściem jest samemu zostać mocarstwem ale bolszewicy i socjaliści tego nie zrobią

 

Oj tam że Ty nic nie znaczysz  to nie znaczy że Polska nic nie znaczy wyprowadziłeś firmę  przed podatkami to spakuj jeszcze rodzinę i się tam przenieś nikt po Tobie tu płakał nie będzie zostań trochę ziemi do podziału i tyle B)

Pomyśl kto zostanie gdy tacy jak on wyjadą? Bolszewicki elektorat i komunistyczne poglądy który reperezentujesz? Kto będzie płacił na te 500+? Ty, który jesteś przyzwyczajony tylko brać? :P  :P  :P Mimo że bardzio ci z tym źle to mósisz się pogodzić że komuna się skończyła i PIS mimo wielkich chęci jej nie przywróci


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Stary oficer WSI próbował zemścić się na komisji weryfikacyjnej przez zdyskredytowanie jej działań metodą wrzucenia gówna w wentylator. Do tego potrzebował kolegi z firmy i Sumlińskiego. Amunicją miała być płatna protekcja, o tyle skuteczna bo trudna do wykrycia. Przy okazji biegał po okolicy i opowiadał wszystkim o tym z kim to się nie spotkał i kto pośredniczy w tej transakcji. Samo to już daje  do myślenia że albo z facetem jest coś nie tak , albo to ściema. Sumliński miał mimochodem wykryć tę aferę dlatego nie ma rozmów nagranych z jego spotkań. Niestety Sprawa się rypła i ludzie z ABW potraktowali sprawę poważnie. 

Ponieważ nakręcający aferę biegał i mielił ozorem rzucając nazwiskami, nazwisko Sumlińskiego padało często więc znalazł się na ławie oskarżonych. 

Nie było dowodów to co mógł zrobić sąd, ano uniewinnił. I tak będzie zawsze dopóki Sumliński będzie łykał wszystko jak młody pelikan co mu powie WSI.

 

Gdybyś  wiedział  o co  chodziło w Aferze  Marszałkowej  to byś  takich bzdur  nie pisał

Sumlińskie nie zajmował  się  Komisją  Weryfikacyjną  więc  żadnej afery  tam nie szukał 

Tylko zajmował  się  Ówczesnym  Marszałkiem  Sejmu  Bronisławem K.  i jego  Powiązaniach z Fundacją  Pro  Civili 

Następnie było  spotkanie do którego  Bronisław K. sie  przyznał  z Bondarykiem i Grasiem   jak z oficerami WSI 

Następnie  Aresztowali  Sumlińskiego  pod pretekstem  posiadania  Aneksu   jak to  się  nie udało  bo  nie znaleźli  owego  aneksu  wymyślili  Płatną  protekcję  której  Sumlińskie nie miał  nic  wspólnego

Sąd  potwierdził  Spisek  który  zawiązał  Bronisław  K. Bondaryk  szef ABW i  Graś 

i takie  są  fakty    chcieli skompromitować  Macierewicza  a skompromitowali  siebie

 

 

 

Ulman -    zakładać  się  z tobą nie będę  bo nie wiem kim  jesteś więc  zakład  z wirtualną  postacią  to fikcja.  Zobaczysz  że  Mąka  z tego  będzie  i  jeszcze  będziesz  tu na forum  szum  robił  że  to  zemsta  Polityczna. Nie twierdzę  że  Gajowemu  coś  zrobią    złego  bo  ucieknie  do  Izraela  do  teściów  i to  pewnie  niedługo zobaczymy.   Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Bo widzisz odbiorca chce informacji ale od razu z opisem co ma o tym myśleć. i. 

 

I to jest przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tvp info to teraz tak samo dobre zrodlo informacji jak fakty tvn.

Kazda informacje można przedstawić w skrajny sposób. Jak byla akcja z ograniczaniem dziennikarzy w sejmie i protesty- w tvn naglowki na pasku - "walka o wolność slowa". W tym samym czasie na pasku tvp info - "próba destabilizacji kraju".

 

 

Tylko że   sala plenarna  nie służy  do  demonstracji  tylko  do  głosowań  a  blokowanie  jej  to  uniemożliwianie  Pracy  Posłom   czyli  próba  destabilizacji kraju    TVP  nazwał  to  po imieniu  tak jak to było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Tak jak pisalem - w zaleznosci od stacji kazdy dostaje to, co chce uslyszec/zobaczyc.

Dla mnie akurat to, ze banda nierobow zablokowala mownice/sale plenarna zeby pozostala banda nierobow nie mogla "pracowac" jest co najwyzej godna pozalowania komedia odbywajaca sie za moje/Twoje pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

 

Gdybyś  wiedział  o co  chodziło w Aferze  Marszałkowej  to byś  takich bzdur  nie pisał

Sumlińskie nie zajmował  się  Komisją  Weryfikacyjną  więc  żadnej afery  tam nie szukał 

Tylko zajmował  się  Ówczesnym  Marszałkiem  Sejmu  Bronisławem K.  i jego  Powiązaniach z Fundacją  Pro  Civili 

 

 

Gdybyś raz przeczytał ze zrozumieniem co napisałem nie kazałbyś mi przestać pisać bzdury.

Napisałem tylko że w spotkaniach uczestniczył Sumliński i że był potrzebny oficerowi WSI w jego planie działania.

Był potrzebny bo jako młody gniewny bez dostępu do innych źródeł nie mógł zweryfikować informacji, więc był sterowalny.

To że przy okazji wypłaszania ze zboża powychodziły inne gadziny to inna sprawa. Odnoszę się tylko do rozprawy Sumlińskiego i nic więcej. Sąd też tak zrobił i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

 

Ulman -    zakładać  się  z tobą nie będę  bo nie wiem kim  jesteś więc  zakład  z wirtualną  postacią  to fikcja.  Zobaczysz  że  Mąka  z tego  będzie  i  jeszcze  będziesz  tu na forum  szum  robił  że  to  zemsta  Polityczna. Nie twierdzę  że  Gajowemu  coś  zrobią    złego  bo  ucieknie  do  Izraela  do  teściów  i to  pewnie  niedługo zobaczymy.  

 

No popatrz :D Ty tez jesteś wirtualna postacią i mi to jakoś nie przeszkadza. Boisz się przegrać bo widzisz co  się dzieje ale jeszcze nie przyznałeś się do błedu?  Gajowy nigdzie sie z Polski nie ruszy i nic mu nie zrobia i nadal jestem sie skłonny o to założyć


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

marek, a dzisiaj to ty będziesz pucz oglądał w ścieku kurskiego czy WOŚP w tvn?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Antoni to może u agresorów wywołac śmiertelne rozbawienie. :D Te PISowskie młyny sprawiedliwości bedą mleć ale żadnej mąki z tego nie będzie. Nic nikomu ważnemu nie zrobią tak samo jak Bronkowi włos z głowy nie spadnie o co znowu jestem gotowy sie założyć (stawiam karton bardzo dobrej wódeczki). Przyjmujesz?

 

Jedynym wyjściem jest samemu zostać mocarstwem ale bolszewicy i socjaliści tego nie zrobią

 

Pomyśl kto zostanie gdy tacy jak on wyjadą? Bolszewicki elektorat i komunistyczne poglądy który reperezentujesz? Kto będzie płacił na te 500+? Ty, który jesteś przyzwyczajony tylko brać? :P  :P  :P Mimo że bardzio ci z tym źle to mósisz się pogodzić że komuna się skończyła i PIS mimo wielkich chęci jej nie przywróci

 

Jak co się stanie nic  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kowalczyk-Najbogatsi-placa-mniejszy-podatek-niz-ubodzy-7480018.html  więcPanie  Ba3agro pakowć się i żegnamy   http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3323099,polska-dla-bogatych-pan-placi-pani-placi,id,t.html  B)

marek, a dzisiaj to ty będziesz pucz oglądał w ścieku kurskiego czy WOŚP w tvn?

Ja kabaret oglądam codziennie i raz w roku mogę sobie Panaa nie oglądać siema i róbta co chceta ;):P :P  te grosze cozbiera to nie są warte tego zamieszania B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Poproś kogoś kto rozumie słowo pisane żeby ci przetłumaczył tekst który podlinkowałeś ;).

 

 

A co do wośp - rozumiem że podpisałeś deklarację sumienia prawdziwego pisszelwika :

 

 

post-186049-0-73916300-1484477345_thumb.png

 

 

 

 

Każdy kto pluje na to co robi Owsiak powinien coś takiego nosić w portfelu. 

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co myśisz że szoł za 1,5 zł świat zbawi ? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No popatrz :D Ty tez jesteś wirtualna postacią i mi to jakoś nie przeszkadza. Boisz się przegrać bo widzisz co  się dzieje ale jeszcze nie przyznałeś się do błędu?  Gajowy nigdzie się z Polski nie ruszy i nic mu nie zrobią i nadal jestem się skłonny o to założyć

 

Mylisz  się  ja  wirtualną  postacią  nie jestem  na tym forum znam mnie bardzo  dużo  osób

Zobaczymy  jeszcze na tym  forum  będziesz  szczekał  o  Zemście  Politycznej 

 

staszek131415 -   mnie  dzisiaj  jak  wyszedłem z kościoła  napadli  żebracy z puszkami  nawet  złamanego  grosza  im nie dam i nigdy  nie dałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj