nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie ma to jak źródło wiedzy jakim jest fakt, normalnie rozłożyć tylko ręce, szkoda że nie z onetu to wyczasłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24nh    79

i co z tego tematu wkoncu wynika bo mi sie tych bzdur wszystkich czytac nie chce? :D czy duda czy inny, kogos takiego jak prezydent dla rolnikow juz w naszym kraju nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Masz rację kolego, nie będzie. Bo po pierwsze, nie umniejszając nikomu, rolnicy nie są pępkiem tego kraju, a po drugie uprawnienia prezydenta są za małe, żeby faworyzował jakąkolwiek grupę zawodową. Choć Prezydent Duda ma ambicje to zmienić, zmieniając konstytucję. Aczkolwiek prerogatyw do zmiany konstytucji również nie posiada.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prerogatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24nh    79

za duzo sie nie zmieni.. poza wzrostem liczby pomnikow czczacych zmarlych w smolensku i liczby mszy swietych w niedziele... i pewno wojskowi podwyzki dostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24nh    79

jak polscy rolnicy moga byc szanowani skoro wiecej towarow sie sprowadza z zagranicy niz my produkujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dla tych co myślą, że ich podatki przejada państwo bo były tu takie zarzuty. Otóż nasz rząd więcej wydaje niż ma wpływów do budżetu.

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_eEVFqwekYD1ZbhTS8UonyOq6dKxX79Mu,w400.jpg (po lewej wpływy a po prawej wydatki)

 

Więc nie dziwcie się, że w porównaniu z Zachodem, płacąc gówno, gówno otrzymujecie i nie wiem jakim cudem PiS chcąc obniżać podatki chce bez uszczerbku dla budżetu podnieść jego wydatki.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ma to namyśli że trzeba po pierwsze, dowalić jakiś podatek do paliwa a niech będzie po 7zł a co tam idioci i tak będą jeździć, przypominam baryłka po 40 dolarów, za rządów nie powiem jakich bo kaszlak zaraz będzie śpiewał, była po 160 dolarów a paliwo w okolicach tych, kto przejada kasę heh, nie powiem kto dokręcił sobie podatek transportowy. Dalej trzeba zamienić rolnikowi gruntowy na dochodowy, w końcu chłop ma tyle że mu się tak przelewa że matko nie wie co z kasą zrobić, ja osobiście jestem za przy tegorocznej suszy nie płacę nic, a i powinni i dać węgiel na zimę. podnieść składkę zus co tam niech bulą po 1500zł na miesiąc, podczas gdzywelkie korporacje zatrudniają na śmieciówki i nie płacą nic, nie napisze za czyjich rządów to się nasiliło że szok. Podnieśmy podatek vat a co tam i tak mamy największy w europie jak będzie 30 procent co to jest polaczek wytrzyma, wiek emerytalny co to jest 68 ja bym zrobił emeryturę od 78, co to jest tyle przecież emeryci i tak dożyją, nic nie robią a ich jedynyną rozrywką to stanie w kolejce do lekarza. Przy okazji zachęcam rządzących do tego aby posyłali do szkoły 2 latki, będziemy przodować w europie a tam zaszalejmy matka jak urodzi od razu jej zabrać i do łopaty szkraba niech się uczy., Po prostu ograbmy najbiednieszych i tak się nie upomną a dajmy klasie bogaczy, supermarketom powinniśmy dopłacać do sprzedaży bo to takie biedaki że szok. Co by tu jeszcze, moze podatek od oddychania nie wiem złotówkę za dzień, jakie wpływy do państwa, co by tu jeszcze, może macie jakieś pomysły fajne podzielcie się wkońcu wszystko po to aby klasa rządząca miałą na polędwiczki i krewetki po 2tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

 Jak zwykle u Ciebie, wszystko oparte na wierze a nie na rzetelnych danych i opracowaniach. Jednak wiara napędzana populizmem czyni cuda.

To nie jest takie proste, ale możliwe. Trzeba tylko użyć bardziej skomplikowanych metod: https://pl.wikipedia.org/wiki/Cudowne_rozmno%C5%BCenie_chleba,

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cud_w_Kanie_Galilejskiej :)

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I widzisz kaszlak, jak drwisz z innych ludzi którzy mają inną wiarę i wierzą, i co przez ciebie przemawia, śmiejesz się z innej wiary, hm i kto jest hipokrytą, najpierw uczysz kogoś tollerancji a potem co robisz. Od takie ludzkie zachowanie, drzazgę w czyimś oku się widzi a w swoim pala się nie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    72

Kolego wyluzuj bo widze ze siedzenie przed kompem zupelnie pozbawilo cie poczucia humoru.

Generalnie jaka wladza by nie byla bedzie myslec o sobie a nie o nas. Smieszy mnie jakie ludzie maja oczekiwania biorac pod uwage polskie realia.

Napisalbym ze "z pustego i Salomon nie naleje" ale zqraz ktos sie oburzy ze sie z jego wiary nabijam...

Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawek43    3

polska jest piekna,armia polska jest silna.jestesmy w sytuacji lepszej niz nasi przodkowie,oni musieli odbudowywac kraj, my musimy go tylko naprawiac

- pamietacie kto to powiedzial.

zeby wam sie obowody nie przegrzaly to podpowiem- nowy wizytator koscielny[byly prezydent byl ruskim agentem ,obecny watykanskim,ciekawe jakim bedzie nastepny] 15 VIII na swiecie wojska polskiego, dwie msze wtedy odbebnil[nie widzialem czy 2 razy przyjmowal komunie bo to grzech ciezki] , moze kadzidla mu zaszkodzily wiec trzeba mu wybaczyc te chwile szczerosci-na pewno sie poprawi po reprymendzie od kaczynskiego...

Komunię św. Możesz przyjmowac tyle razy w ciagu dnia ile razy uczestniczysz we mszy świëtej.Wiem z pewnego żródła. :) A więc grzechu żadnego nie ma jeśli przyjął komunię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

I widzisz kaszlak, jak drwisz z innych ludzi którzy mają inną wiarę i wierzą, i co przez ciebie przemawia, śmiejesz się z innej wiary, hm i kto jest hipokrytą, najpierw uczysz kogoś tollerancji a potem co robisz. Od takie ludzkie zachowanie, drzazgę w czyimś oku się widzi a w swoim pala się nie zobaczy

Nie śmieje się z twojej religii, tylko z tego, że ślepo wierzysz w to, co Jarosław Nadęty powiedział, a raczej naobiecywał. A prawda taka, że naszego kraju na takie obiecanki nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz ja nie nazywam pani Kopacz nabuzowanym babsztylem, a ty nazywasz Kaczyńskiego, oj nie ładnie kolego, gdzie ta twoja wielka tolerancja dla opozycji, ktoś ma inne przekonania zaraz mieszasz z błotem. Szczerze wierzę ponieważ Po nie tyle obiecało, i nic nie zrobło. A w życiu trzymam się jednej zasady ze nowa miotła zawsze lepiej zamiata niż stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Ja też nie nazywam Pana Prezydenta Maliniakiem, tego rodem z serialu "Czterdziestolatek", choć podobieństwa są podobno uderzające. Wręcz przeciwnie, szanuję Andrzeja Dudę, pomimo że głosowałem na jego głównego oponenta, bo wygrał w demokratycznych wyborach. Jest najmłodszym prezydentem III RP, a pomimo to ma najwyższe wykształcenie wśród osób piastujących to stanowisko do tej pory. Podobnie nic nie mam do kandydatki na stanowisko premiera, tym bardziej że do wyborów jeszcze chwila. Nie oczekuj jednak ode mnie, żebym nazywał inaczej człowieka, który do każdego podchodzi z wrodzoną wyższością, a przy tym twierdzi, że ma najlepszą receptę na władzę, a jak przychodzi co do czego, to nie potrafi jej jednej kadencji utrzymać, a winę zwala na opozycję, że ta nie chciała koalicji z nim utworzyć.

Lepsza miotła zawsze lepiej zamiata niż stara, oby się tylko zawczasu nie starła. Puki co, tutaj mamy popis wielkiej tolerancji i szacunku dla oponenta: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18596835,adresat-juz-tu-nie-pracuje-list-do-komorowskiego-odeslany.html#Czolka3Img .

I żebyś nie mówił, że znowu znalazłem nierzetelne i kłamliwe źródło w postaci Żydowskich mediów, proszę to samo tutaj: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000962488128&fref=ts

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

"Cipaństwo (pisownia oryginalna - red.) z nowej kancelarii wyrzucili nasze kartki do kosza... Nie przekazali ich prezydentowi Bronisław Komorowskiemu..." - Jeśli wyrzucili to do kosza to skąd zdjęcie tego listu i nagłośnienie sprawy, ktoś w koszu grzebał?. Radzę prześledzić profil na FB tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Ta sprawa to typowa podpucha tej Pani, ale jeśli to prawda, to się ludzie Prezydenta Dudy nie wykazali. Poza tym kartek było więcej, a widocznie ta wróciła do adresata. Gdyby było inaczej, nie było by tego komentarza: "- Sprawdzamy w kancelarii, co się tak naprawdę wydarzyło. Wygląda to na nieszczęśliwą pomyłkę - mówi "Wyborczej" rzeczniczka prezydenta Katarzyna Adamiak-Sroczyńska."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Jaśnie nam panujący podjął decyzję w sprawie referendum, wszyscy z niecierpliwością i poddenerwowaniem będą czekać na wyniki bo zapewne nikt nie jest w stanie przewidzieć odpowiedzi w tak zadanych pytaniach, to tak jakby się spytać małego dziecka czy chce cukierka... może by się jeszcze spytac narodu czy w ogóle chce płacić podatki lub czy chce pokoju na świecie? Szkoda, że nie zaproponował pytań np. o lekcję religii w szkole lub łożenia publicznych miliardów na kościół i księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Ale jest w tym pewna logika, w razie czego to nie Pan Prezydent ani partia z której się wywodzi poniesie odpowiedzialność za przedwyborcze obiecanki, tylko naród. Jeśli postulaty przejdą, doprowadzi to do katastrofy finanse publiczne i ZUS, wtedy będzie gadka "sami tego chcieliście". Jak nie przejdzie, i będzie płacz że nici z obiecanek, powie "no Ja chciałem, ale wygrała wola narodu". Zgrabne przerzucenie odpowiedzialności za kraj na ludzi. Mam nadzieję że senat jednak tego nie puści dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Czy ktoś zna polityka który obiecał, że dla celów oszczędności zabierze komuś przywileje albo pieniądze? Obiecuj więc, że albo coś dadzą, obniżą podatki a jak zabierać będą to będą to robić bogatym.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj