nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

binek    374

Przecież prawo jest równe dla wszystkich.

 

buahaha tylko że są równi i równiejsi:

 

Gdy sekretarka prezesa sądu okręgowego usłyszała, że dzwoni urzędnik z Kancelarii Premiera, natychmiast połączyła go z prezesem Ryszardem Milewskim. Mężczyzna, który przedstawił się jako asystent szefa Kancelarii Premiera Tomasza Arabskiego, ustalił z nim zarówno datę posiedzenia sądu ws. zażalenia obrońcy Marcina P. Łukasza Daszuty na areszt szefa Amber Gold, jak i umówił spotkanie prezesa z premierem Donaldem Tuskiem.

 

Prezes Milewski podkreślał również, że się dostosuje, jeśli chodzi o termin spotkania. – Jak pan premier wyznaczy, tak będziemy – mówił. Ostatecznie ustalono, że do spotkania dojdzie 13 września.

 

– Cały czas mam włączoną komórkę i czekam na telefon – stwierdził szef gdańskiego sądu okręgowego w odpowiedzi na pytanie, czy minister Arabski może dzwonić w godzinach wieczornych. Pytany o skład sędziów na spotkaniu z premierem, zaproponował prezes Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ Jolantę Piątek oraz wiceprezes Sądu Okręgowego w Gdańsku Alinę Miłosz-Kłoczkowską.

 

reszta artykułu pod linkiem  http://niezalezna.pl/32811-sensacyjne-nagrania-ws-amber-gold

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ja rozważam opcję sprzedaży, choć nie tylko z ekonomicznych powodów.

 

Sprzedając Ziemię umarłaby moja dusza........a potem ciało.

Wszystko dookoła jest nietrwałe, tylko Ziemia jest żywa i potrafi się odradzać, regenerować, dodawać sił witalnych. Uczy pokory i daje wolność, jest bezcenna. Jednakże ile jeszcze wytrzyma, coraz bardziej nie daje się jej wytchnienia. A betonując i eksploatując nadmiernie wystawia się ją na próby, traktuje po macoszemu, jak macochę a nie Matkę. To jest jedna z największych wartości jaką można uczyć i z miłością przekazać swoim dzieciom. Nie zapominaj :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Mi by też nie było łatwo, ale to co się dzieje z cenami ziemi rolnej w moim regionie z jednej strony blokuje praktycznie rozwój takich rolników jak Ja. Z drugiej strony kusi możliwość wzięcia naprawdę dużych pieniędzy i rozpoczęcia innej działalności na własny rachunek, w sektorze, w którym oszołomy nie płacą 50 tys. zł za 1 ha ziemii po to, żeby przez kolejnych 15 lat to spłacać... Opłacało się jeszcze w latach 2008-2010, gdzie hektar szedł za maks. 15 tys.

 

buahaha tylko że są równi i równiejsi:

 

Gdy sekretarka prezesa sądu okręgowego usłyszała, że dzwoni urzędnik z Kancelarii Premiera, natychmiast połączyła go z prezesem Ryszardem Milewskim. Mężczyzna, który przedstawił się jako asystent szefa Kancelarii Premiera Tomasza Arabskiego, ustalił z nim zarówno datę posiedzenia sądu ws. zażalenia obrońcy Marcina P. Łukasza Daszuty na areszt szefa Amber Gold, jak i umówił spotkanie prezesa z premierem Donaldem Tuskiem.

Prezes Milewski podkreślał również, że się dostosuje, jeśli chodzi o termin spotkania. – Jak pan premier wyznaczy, tak będziemy – mówił. Ostatecznie ustalono, że do spotkania dojdzie 13 września.

– Cały czas mam włączoną komórkę i czekam na telefon – stwierdził szef gdańskiego sądu okręgowego w odpowiedzi na pytanie, czy minister Arabski może dzwonić w godzinach wieczornych. Pytany o skład sędziów na spotkaniu z premierem, zaproponował prezes Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ Jolantę Piątek oraz wiceprezes Sądu Okręgowego w Gdańsku Alinę Miłosz-Kłoczkowską.

 

reszta artykułu pod linkiem  http://niezalezna.pl/32811-sensacyjne-nagrania-ws-amber-gold
 

I tym chcesz umotywować fakt, że każdy ma prawo robić co chce ?? Masz dowody, złóż zawiadomienie do prokuratury.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaszlak79 ty w innym świecie żyjesz, zawiadomienie do prokuratury po co i tak cię nikt poważnie nie potraktuje i palcem nawet nie kiwnie--pamiętasz sprawa więzień CIA w Polsce i te 15 mln.$ łapówki ,wiadomo kto dolary dał komu przekazał i ile tego było potem smród się zrobił i odszkodowania trzeba było wypłacić  z pieniędzy publicznych a tych co wzieli łapówkę i naruszyli Europejską konwecje praw człowieka i zszargali opinię Polski na arenie międzynarodowej nikt ścigał nie będzie bo to są osoby nietykalne a sprawa jest nie do ruszenia

 oto artykuł;

                     http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1587189,1,polska-wyplacila-odszkodowania-za-tortury-cia.read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Wiem jakie są realia, napisałem to z przekory. Ale coś tu jednak jest nie tak, ktoś łamie prawo na szczytach władzy i jest z tego wielkie oburzenie. Przeciętny człowiek łamie prawo, to jest wielkie halo że chce się go ukarać. Coś na zasadzie, ktoś może to ja też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie są skutki jak się oskarża osoby co są nietykane (święte krowy które mają władzę nieograniczoną i nikogo się nie boją) jak by to była nieprawda to Lepper by był natychmiast oskarżony i skazany a nie by go zlikwidowali i w momencie ogłoszenia śmierci od razu stwierdzili że to było samobójstwo.

 

 oto link;

               www.youtube.com/watch?v=CRUG7Pr9aTg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Lepper to jeden z nielicznych polityków na lewicy, którego darzę dużym szacunkiem. Szybko ucichła sprawa jego "samobójstwa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

 

I tym chcesz umotywować fakt, że każdy ma prawo robić co chce ?? Masz dowody, złóż zawiadomienie do prokuratury.

 

 

NIE, tym chcę ci pokazać  w jakim zakłamanym i skorumpowanym kraju żyjemy, w kraju którym przy każdej okazji politycy podkreślają że Polska jest krajem prawa - prawa w którym komornik może wejść sobie byle gdzie i zabrać bogu-ducha winnemu człowiekowi ciągnik, natomiast Naczelna Rada Komornicza nie widzi żadnego łamania prawa w wyczynach swego kolegi. W kraju gdzie na na głos premiera z słuchawki prezes sądu dostaje z strachu rozwolnienia.

Niestety masz tak zaropiałe oczy propagandą TVN-u i GW że żadne argumenty nie docierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Skoro widzę, jak komuś kończy się siła argumentów, a zaczyna argument siły... A czym ty argumentujesz swoje wypowiedzi ?? Bo dla mnie Gazeta Polska, Radio Maryja czy Fronda albo inna "niezależna" to taki sam chłam, jak dla Ciebie GW czy TVN. Już na jesieni odetchniesz z ulgą, władzę obiorą Prawi i Sprawiedliwi. Najlepszego prezydenta dla rolników już mamy, za niecałe 3 miesiące będziemy mieli najlepsze ugrupowanie w sejmie dla nas.

 

Takie są skutki jak się oskarża osoby co są nietykane (święte krowy które mają władzę nieograniczoną i nikogo się nie boją) jak by to była nieprawda to Lepper by był natychmiast oskarżony i skazany a nie by go zlikwidowali i w momencie ogłoszenia śmierci od razu stwierdzili że to było samobójstwo.

 

 oto link;

               www.youtube.com/watch?v=CRUG7Pr9aTg

Liczyłem choć z twojej strony na merytoryczną dyskusję, ale jak czytam o zabójstwie Leppera czy o wstydzie towarzyszącym spredaży ziemii, to ręce opadają ...

 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Czyli powyższe fakty nie miały miejsca? to wszystko spisek brukowców. Tak samo jak nigdy nie miała miejsca prywatyzacja, a sprzedaż 8,5tyś przedsiębiorstw to czysta fikcja. Natomiast kwota 152mld.zł nie pochodziła z sprzedaży majątku narodowego wypracowanego za czasów PRL-u tylko z sprzedaży działek na księżycu.

 

Argumentu siły nie mam zamiaru wykorzystywać, ponieważ bicie niepełnosprawnych intelektualnie może spowodować dalsze pogłębienie urojeń. Niemniej jednak proponuje terapie wstrząsową czyli baranek z 5-cio metrowym rozpędem w kaloryfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Nie brukowców, ale ultraprawicowo-katolickich bezładnych bazgroł dla takich zajaranych fanatyków jak Ty, i nie spisek, ale spiskowa teoria dziejów napędzana manią prześladowczą. Od tych 152 mld. wartości "majątku narodowego" wypracowanego za czasów PRL-u odejmij kwotę długu jaki III RP odziedziczyła po PRL, a najpierw to wszystko do porządku zrewaloryzuj.

Drugiej części postu nie skomentuję, dla zasady nie komentuj idioty, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

powtarzasz się koleżko, ale jadem plujesz jak najlepszy uczeń mistrza Niesioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Ty za to jak najlepszy uczeń mistrza Jarka, napędzanego z kolei miłością katolicką emanującą od Ojca Dyrektora. Natchnieniem przy tym jest dla Ciebie ś.p. tow. Gierek. Ty też się powtarzasz, bo ciągle twierdzisz, że najlepszym okresem w historii Polski XX wieku był PRL. Ale masz rację, nudne się to robi, tym bardziej że dane statystyczne traktujesz wybiórczo.

Polecam: http://portalwiedzy.onet.pl/113101,,,,merytoryczny,haslo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Cierpisz na urojenia pokaż mi chociaż jeden post w którym gloryfikuje PiS i Jarka jak ty PO. Dałeś się nastawić że jak ktoś nie jest za PO to jest za PIS-em I klerem, wyobraź sobie że tak może nie być.

Poza tym widzę że jako młody, wykształcony z wielkiego miasta Klisina oprócz TVN-u, GW czytujesz ONET to wiele tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

kaszlak zaraz pewnie powiesz, że głodne dzieci to agenci putina :)

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

zapewne powie że to bezładny bazgroł  ultraprawicowych-katolickich  zajaranych fanatyków, podpalaczy ładu i spokoju najstabilniejszych rządów w historii

Edytowano przez binek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

zdecydowanej wiekszosci polskich dzieci przydala by sie glodowka-tyja na potege i niedlugo przegonia amerykanow w wadze, widze to po kolegach swoich dzieci. dziwne ze sa gminy gdzie nie ma dozywiania dzieci, nawet u nas jest cos takiego choc naprawde glodnych to nawet ze swieca by nie znalazl-znam tych kombinatorow i wiem do czego sa zdolni, moze w polsce b jest inaczej ale ja nie duda i nie bede tam pielgrzymowal zeby z pozycji turysty ogladac "dzikich ludzi" ktorych los tak naprawde g..no mnie obchodzi, przynajmniej do najblizszych wyborow.

ciekawe ilu z was juz po tygodniu sie przekonalo ze duda was wydymal bez mydla- po uwaznym obserwowaniu wypowiedzi[bo czynow to jeszcze zadnych nie bylo] stalo sie jasne ze nic z wyborczych obietnic nie zostalo. zreszta na szczescie dla polski, w tym jednym przypadku moge byc dumny ze krakowski cwaniacze[jak ja] was wyrolowal :D  :D  :D .

 

a tak zupelnie na serio to co prezydent moze zrobic dla rolnikow-w zadnej ustawie nie ma nic na ten temat, moze mi podpowiecie w jakim dzienniku ustaw szukac kompetencji prezydenta ws. rolnictwa.....

tvn-nie ogladam ale jestem czytelnikiem gw od ponad 20 lat i zapewniam was ze nic z tego co wam sie wydaje tam nie pisza.natomiast prawdziwy hardcor to czytanie i ogladanie prawicowych mediow- co bardzo czesto robie-po takiej lektorze to nawet mocarza nie trzeba taki odlot 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    72

jacus najlepsze to się dopiero zacznie:) ja sobie dodałem temat do obserwowanych żeby nie przegapić momentu w którym będzie można powiedzieć "a nie mowilem" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

zobaczcie, komorowski z tuskiem 8 lat rządzili nie spełnili obietnic, mało tego kłamali, że nie podniosą podatków i wieku emerytalnego, zadłużyli kraj na 500mld zł i są najlepszym rządem/prezydentem w historii polski

a duda urzaduje 10 dni i już wszystkich wydymał, okłamal, nie spelnił ................ i tak bez końca 24h/dobę sączy się jad i nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale co złego w tym, że zadłużyli? Zachód Europy o wiele bardziej zadłużył swoich obywateli i tam jest raj a u nas państwo III świata według was. Podatki w tych państwach także są wyższe a mimo to nasze państwo uważa się za grabieżców pieniędzy. Przypominam, że zadłużanie nie jest złe jeżeli spłacanie długów nie jest problemem. A jak mi wiadomo, nie mamy żadnych problemów ze spłatą długów.

 

I czy ktoś pamięta politykę finansową PiS za ich rządów? Bo pod koniec kadencji uchwalili ustawy które z opóźnionym zapłonem obniżyły dochody budżetu państwa o 40 mld złotych (obniżka PIT) jak i w latach 2007 i 2008(tak, tak, PiS uchwalił ustawę budżetową na rok 2008) zwiększył wydatki budżetowe o 52 mld złotych. Więc jakim cudem da się zmniejszać wpływy i zwiększać wydatki bez znaczenia dla deficytu budżetowego? Oczywiście to był już problem PO ale czy ktoś pamięta kto to spowodował?

Czy ktoś z Wad pyta Dudę i PiS skąd wezmą 250 mld na swoje obiecanki?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Cierpisz na urojenia pokaż mi chociaż jeden post w którym gloryfikuje PiS i Jarka jak ty PO. Dałeś się nastawić że jak ktoś nie jest za PO to jest za PIS-em I klerem, wyobraź sobie że tak może nie być.

Poza tym widzę że jako młody, wykształcony z wielkiego miasta Klisina oprócz TVN-u, GW czytujesz ONET to wiele tłumaczy

Mi wystarczy że gloryfikujedz PRL. PO nie gloryfikuję, traktuje raczej jako mniejsze zło. Wyobraź sobie że tak może nie być, jak sobie to wymyśliłeś, choć nie wiem czy twoja wyobraźnia to ogarnie.

kaszlak zaraz pewnie powiesz, że głodne dzieci to agenci putina :)

Nie, to kolejny chory wymysł propagandy Jarka..., yyy to znaczy Prezydenta Dudy. Kolejny po tym, że Polskę trzeba z gruzów odbudowywać, choć ostatnio troszkę zmienił retorykę, i nasz kraj już odbudowy nie potrzebuje, wystarczy mu naprawa. Podobnie jak nie będzie 500zł na każde drugie dziecko w Polsce, pomimo tego, że dzieci przez rządy złego Tuska głodują. Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

 

Ale co złego w tym, że zadłużyli?

nic, jeśli przyjdzie i spłaci, możesz mu pomóc - to na kiedy się deklarujecie?

 

 

skąd wezmą 250 mld na swoje obiecanki?

czy możesz pokazać nam obliczenia?

i nie zapomnij spytać kłamczuchy skąd ona weźmie na swoje obiecanki

 

 

 

Nie, to kolejny chory wymysł propagandy Jarka

z nienawiści miesza ci się w głowie, zapomniałeś już co twoja kłamczucha mówiła?:

"Jak ktoś mówi, że w Polsce dzieci głodują, to dają argument naszym niekoniecznie przyjaciół, którzy dzisiaj w tej rosyjskiej propagandzie wykorzystują to przeciw Polsce. Czy to jest obywatelska i patriotyczna postawa? – mówiła Ewa Kopacz.

 

 

że Polskę trzeba z gruzów odbudowywać

taki teksty słyszałem od komorowskiego i kopacz

czy możesz podać jakiś cytat  dudy, ukazujący taką jego wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Tekst o odbudowaniu kraju z ruiny wzią się chyba z tej wypowiedzi Dudy:

 

Skoro się dało odbudować polską gospodarkę po I wojnie światowej, po rozbiorach, to musi się dać i dzisiaj. Skoro dało się państwo odbudować po II wojnie światowej, choć czasy były, jakie były i nie mieliśmy suwerenności, nasi ojcowie potrafili odbudować Polskę, to co - my nie potrafimy Polski naprawić?

 

http://wpolityce.pl/polityka/244464-mocne-przemowienie-andrzeja-dudy-w-kruszwicy-ostatnie-8-lat-to-rzady-nieudacznikow-pod-ktorymi-grzecznie-podpisywal-sie-prezydent-komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Skąd ten popłoch i oburzenie u zwolenników PO z tym odbudowywaniem kraju, przecież sam minister Sienkiewicz przy ośmiorniczkach za 2000zł mówił - ''..państwo polskie istnieje tylko w teoretycznie'' więc trzeba odbudować aby istniało faktycznie - takie moje zdanie.

Informacja z jedynego prawdziwego źródła prawdy wiec myślę że niepodważalna http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/panstwo-polskie-praktycznie-nie-istnieje-polityczny-deal-sienkiewicza-z-belka-najwazniejsze-cytaty,439819.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

http://wpolityce.pl/polityka/242459-andrzej-duda-przez-8-lat-budowano-polske-z-dykty-ale-jezeli-udalo-sie-ja-odbudowac-z-ruin-po-ii-wojnie-swiatowej-to-da-sie-i-teraz-trzeba-tylko-dobrej-woli-i-uczciwej-wladzy

Słowa Dudy, że Polska jest w ruinie.

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_250-miliardow-populizmu-dud,16842311.html

Wyliczenia ile będą kosztować rządy PiSu jeżeli dotrzymają słowa.

 

I jeżeli nie chcesz spłacać długów to proszę żebyś nie korzystał z tego co oferuje państwo Polskie. Niech rodzina nie wyciąga rękę po emerytury, dzieci nie wysyłaj do szkół czy na studia a także nie korzystaj z infrastruktury itp. Nie zapominajmy o dopłatach czy dotacjach. Czy jesteś hipokrytą i z miłą chęcią wyciągasz po to rączki?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj