nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

Hubertus masz petrusa: https://twitter.com/moja_Nowoczesna/status/810757591756402688

idealnie to ujął, tylko barany zamienił bym na wilki bo owce kojarzą się z czymś pozytywnym, a jarek prowadzi na rześ zakałę narodu a nie owieczki.

 

Ale to w dalszym ciągu nie jest nawoływanie do siłowego przejęcia władzy. Ja wyraźnie proszę by ktoś podal przykład, gdzie Petru lub Schetyna nawołuje do siłowego uderzenia na budynki rządowe i wywalenia stamtąd pisowskiego rządu. Jeśli wklejacie takie wypowiedzi jak wyżej. To dala mnie tylko dowód jak pisowska propaganda was podkręca i wmawia coś czego opozycja nie robi.

 

Widać jaki nauczyciel tacy uczniowie u mnie też najbardziej lubili tego co udawał że nie widzi jak ćpają a jak wiział bójki to się plecami odwracał ;)

 

I znowu z braku sensownej odpowiedzi wspominasz dawne czasy. Tylko kogo obchodzi twój nauczyciel.

 

hubertuss jak to pisałeś na kod chodzi 30 +

 

Gdzie jak tak pisałem? Różni ludzie chodzą. Wczoraj pod pałacem prezydenckim raczej ci 60 plus byli.

 

 

Dzisiaj  rozmawiałem ze znajomym który  głosował na PO  

Po weekendowych  wydarzeniach  mówi  że  się  wstydzi  za to że głosował na PO 

I że już na PO Nowośmieszną  i  PySL

Nie  zagłosuje

Widać   pierwsze  symptomy  przebudzenia  Polaków

 

 

Tak pocieszaj się dalej. Nie ma jak to wymyślić sobie coś co by się chciało. A ja ci mogę napisać, jak dużo ludzi mówi, że na pis nie zagłosuje. I co to da? To kto na kogo będzie głosował lub nie zobaczymy za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hej zuchy ;) .  A wiecie już o podwyżkach cen gazu od nowego roku?  500+ kosztuje. Teraz to marek ,romek,damian i nawet staszek się dorzucą.

 

No i duda , ten od kacperka zapowiada że wyprowadzi ludzi na ulice i będzie siłą rozganiał demonstrujących. Robi się coraz weselej. Trzeba się będzie pewnie okopać, amunicji dokupić , zapasy zrobić i być gotowym na pisowską hołotę ;)

 

I bardzo dobrze, ruski ruskim niemiec niemcem, ale kaczor powinien podnieść cenę gazu o 1000% aby bez mózgowcom wybić używanie gazu na rzecz węgla.

 

Jak ta hołota nie ucichnie, a policja nie zacznie ich pałować, to ludzie stracą cierpliwość i faktycznie wyjdą zlinczować oprawców i ich potomstwo które dzisiaj ponownie robi burdy, ale tym razem już w suwerennym kraju.

 

EDIT: Hubertus, nie jest to dosłowne nawoływanie do siłowego przejęcia władzy, ale ja to tak interpretuję, myślę że słusznie, myślę że petru właśnie to chciał zasugerować. Nie jest to propaganda pisowska bo słucham i interpretuję słowa z twitera partii petru z relacji na bezpośredniej więc nie ma mowy tu o jakiejkolwiek propagandzie pisu a co najwyżej nowoczesnej.

 

Był też ktoś kto dał instrukcję w pt. jak utworzyć, ala majdan, namioty palenie opon na dziedzińcu sejmu. Przypuszczam że nie była to osoba ze środowiska pis-u która sieje propagandę.

Ale fakt, jest to czysta propaganda, gdyż partia rządząca ma tak duże poparcie że siłowe obalenie rządu jest nie możliwe.

 

Teraz tylko czekam jak hubertus stwierdzi że petru powiedział co powiedział, a pis każe mi to interpretować w taki nie inny sposób, a nawet ktoś jeszcze stwierdzi włamanie hakerów na ich str. i dorobienie słów do wypowiedzi petru. :D

 

Hubercie jestem na to przygotowany i nie zrobi na mnie to żadnego wrażenia. Cieszę się z jednego, że mamy wspólne stanowisko co do tego że jest to czysta propaganda. Kto ją sieje każdy wie.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

A jak Twój uwielbiany przez ciebie prezes przepełniony tęsknotą za pzpr i ówczesnymi rozwiązaniami gospodarczymi wpadnie któregoś poranka na pomysł że trzeba "udomowić" w taki czy inny sposób polskiego rolnika bo to będzie w interesie państwa i ogółu to gdzie pójdziesz się upomnieć o swoje prawa? do proboszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na razie rolnicy dostali wcześniejsze dopłaty, nawozy staniały, świnie drożeją, zboże stoi w miejscu nie skacze nieprzewidywalnie, mleko zdrożało, więc jeden Franek który ma jakiej ale to obecnego rządu nie jest w stanie nic ugrać.

 

Ale gdy komuś zacznie się dziać prawdziwa krzywda, wtedy wystarczy spontaniczna akcja do obalenia rządu który szkodzi obywatelom. Nie pamiętasz w ostatnich latach rządu PO co się działo? Najpierw pielęgniarki, później górnicy, następnie rolnicy. Wszystkim działo się źle i gdyby potrafili się porozumieć i zjednoczyć siły być może kilku komunistów z dzisiejszych scen ulicznych odwiedzali byśmy na cmentarzach jako ofiary linczu.

 

Nie martw się o krzywdę obywateli, bo obecna władza cudem wyrwała sejm zdrajcom narodu, była bardzo słaba pod względem finansowym i wpływowym nadal jest słaba przede wszystkim że nikt oficjalnie jej nie popiera na szczeblu narodowym (liczących się narodów), ale jej siła cały czas rośnie, bo siłą jest naród. Wygrała dzięki poparciu nie propagandzie. I jeśli zacznie ,,fikać,,, szybko to poparcie straci, pis zdaje sobie z tego sprawę i spełnia wszelkie obietnice wyborcze. Więc nie martw się że nagle rolnikom stanie się straszna krzywda.

 

Jest wiele spraw które pis olewa, chociażby dziki, ASF, czy minimalne wynagrodzenie kierowców na zachodzie. Ale to nie są kluczowe sprawy, nie są to sprawy które dotykają mln. ludzi którzy mogą stworzyć bunt.

 

Pis nie jest partią idealną, jest partią przejściową i pierwszą prowadzącą do wyzwolenia się od okupanta który nas niszczy od wieków.

A nie jest idealną dlatego że nie jest czystą partią, tam nie ma samych patriotów, są też zakały które się dzisiaj jeszcze nie ujawniają. Są to celowo podstawieni agenci ostatnia deska ratunku dla opozycji i to też taka nie pewna. Na pewno dojdzie do pożaru w partii kwestia tego czy i jak skutecznie uda się go ugasić. Jednak taki pożar już nie pozwoli wygrać nastych wyborów (na to będzie liczyć opozycja dlatego ten pożar wywoła) i mam nadzieję że wtedy zaczną rządzić 100% patrioci.

W pis za pewne też są zwykli złodzieje i awanturnicy którzy się sprawnie kamuflują a ich cel to mnożenie $, komuniści. To jest oczywiste, nie ma czego ukrywać, jednak jest ich zdecydowanie mniej lub dostali olśnienia że czas najwyższy aby przestać być czyimś sługusem i samemu można sobie lody kręcić na własnym narodzie.

 

Rozumiesz to jest jak szczucie psem, psa sąsiada któremu chcesz dać w mordę. Nie dasz mu w mordę do puki będzie go pies bronił. Psa nie pogryziesz więc przyprowadzasz swojego psa aby wytorował ci drogę do kanalii której łeb skręcisz.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hej zuchy ;) .  A wiecie już o podwyżkach cen gazu od nowego roku?  500+ kosztuje. Teraz to marek ,romek,damian i nawet staszek się dorzucą.

 

No i duda , ten od kacperka zapowiada że wyprowadzi ludzi na ulice i będzie siłą rozganiał demonstrujących. Robi się coraz weselej. Trzeba się będzie pewnie okopać, amunicji dokupić , zapasy zrobić i być gotowym na pisowską hołotę ;)

 

A przelew już dostałeś ?   http://odbudowarp.pl/soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod/  :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Na razie rolnicy dostali wcześniejsze dopłaty, nawozy staniały, świnie drożeją, zboże stoi w miejscu nie skacze nieprzewidywalnie, mleko zdrożało, więc jeden Franek który ma jakiej ale to obecnego rządu nie jest w stanie nic ugrać.

Jest wiele spraw które pis olewa, chociażby dziki, ASF, czy minimalne wynagrodzenie kierowców na zachodzie. Ale to nie są kluczowe sprawy, nie są to sprawy które dotykają mln. ludzi którzy mogą stworzyć bunt.

 

Rozumiesz to jest jak szczucie psem, psa sąsiada któremu chcesz dać w mordę. Nie dasz mu w mordę do puki będzie go pies bronił. Psa nie pogryziesz więc przyprowadzasz swojego psa aby wytorował ci drogę do kanalii której łeb skręcisz.

 

W takim razie po co ten krzyk że trzeba na UNI wymusić program pomocowy dla producentów mleka czy hodowców trzody. 

Pis olewa ASF? A to dobre, przecież poprzednicy nic nie zrobili z lenistwa a Pis olewa? No nareszcie ktoś zdiagnozował prawidłowo. A ja durny myślałem że to niekompetencja ministra rolnictwa, a tu masz sprawa systemowa.

Akurat to się bardzo ładnie zgrywa z planem wyplenienia ze wsi małych stad trzody, brawo! Walka z ASF przy pomocy wygaszania produkcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tworek788    2

co warchoły z pis zrobili dla rolników zlikwidowali renty wcześniejsze przecież mogli przedłużyć, dopłata dla bydła były do 30 sztuk  a teraz tylko 20 sztuk, mniejsze dopłaty do upraw kolega ma około 150 ha i ma 40 tys.zł mniej. dopłaty...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W takim razie po co ten krzyk że trzeba na UNI wymusić program pomocowy dla producentów mleka czy hodowców trzody. 

Pis olewa ASF? A to dobre, przecież poprzednicy nic nie zrobili z lenistwa a Pis olewa? No nareszcie ktoś zdiagnozował prawidłowo. A ja durny myślałem że to niekompetencja ministra rolnictwa, a tu masz sprawa systemowa.

Akurat to się bardzo ładnie zgrywa z planem wyplenienia ze wsi małych stad trzody, brawo! Walka z ASF przy pomocy wygaszania produkcji. 

 

Czyj ten krzyk o programy pomocowe? Przecież w obecnej sytuacji jest to niemożliwe i brak programu pomocowego można traktować jak kara dla narodu Polskiego za wybór niewygodnej władzy dla zachodu.

 

Pis olewa, sprawa systemowa i co cię w tym tak dziwi? Czy są to strategiczne decyzje, nieodwracalne i przynoszące ogromne straty w budżecie?

Pis olewa ASF w taki sposób że go nie olało ciepłym moczem i robi z gówna burzę. Ktoś nam podrzucił zdechłą świnię PO rozdmuchało sprawę i zamiast puścić temat w zapomnienie ktoś cały czas informuje cały świat o kolejnym przypadku. A nie prościej byłoby ukręcić łeb sprawie, no chyba że są obawy że jakaś szuja doniesie na własny naród do wielmożnych sprawiedliwych tego świata.

 

Wyplenienie małych stad, w zasadzie rodzinnych gospodarstw w Polskiej wsi to akurat był plan sługusów zachodu, czyli PO. Czy pis kontynuuje czy zaprzestał czas pokaże.

 

A na marginesie, akurat ten pomysł PO bardzo mi przyświecał. 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

co warchoły z pis zrobili dla rolników zlikwidowali renty wcześniejsze przecież mogli przedłużyć, dopłata dla bydła były do 30 sztuk  a teraz tylko 20 sztuk, mniejsze dopłaty do upraw kolega ma około 150 ha i ma 40 tys.zł mniej. dopłaty...  

 

peowce coś ci dały idioto ???

peowce coś ci dały idioto ???

 zapomniał ci dodać ze to 70%  40tyś jeszcze zapłacą mi kolega gadał ze spotkał lewaka i był taki tępy ze mu d*pę skopał  tyle z plotkarskiej wsi 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co warchoły z pis zrobili dla rolników zlikwidowali renty wcześniejsze przecież mogli przedłużyć, dopłata dla bydła były do 30 sztuk  a teraz tylko 20 sztuk, mniejsze dopłaty do upraw kolega ma około 150 ha i ma 40 tys.zł mniej. dopłaty...  

 

Tworek o tym już dyskutuj z kolegą @mirro, obaj nie opowiadacie się za pisem, ale jednemu nie pasuje to że pis wyplenia Polską wieś z małych gospodarstw, a drugiemu nie pasuje że pis tnie dopłaty dla dużych gospodarstw. Przyjmijcie jakieś wspólne stanowisko bo jesteście komiczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Andrzej macha łapkami w tv kurski .zdaje się powiedział że winę za konflikt ponosi kaczyński  ale całości nie słyszałem bo złowrogie siły obcokrajowców powiązanych z opozycją i kodem zakłócają odbiór.

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

 

 

niestety lewactwo niszczy dobro chrześcijaństwa po tym filmie widać komu zależy na dobru kraju  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

 

Wyplenienie małych stad, w zasadzie rodzinnych gospodarstw w Polskiej wsi to akurat był plan sługusów zachodu, czyli PO. Czy pis kontynuuje czy zaprzestał czas pokaże.

 

A na marginesie, akurat ten pomysł PO bardzo mi przyświecał. 

 

Tu się muszę z tobą zgodzić.  Ja też uważam że z ekonomicznego punktu widzenia istnienie małych gospodarstw jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.

 

A to co pis robi jasno wskazuje na to że chcą się tego typu gospodarstw pozbyć. Boję się tylko że ziemia pójdzie w ręce państwa lub kleru a nie w ręce prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prezydent Duda tO prawdziwy Mąż Stanu dzisiejsze wystąpienie tylko to potwierdziło B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Mąż stanu różni się tym od polityka że widzi swoje działania w dużej perspektywie czasowej a także wyobraża sobie ich efekt. Polityk zaś liczy na szybki, doraźny efekt polityczny bez zastanawiania się nad skutkami. Ja tu dalekowzroczności nie dostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

O tak."błogosławione łono co go urodziło i piersi które ssał"

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Hej zuchy ;) .  A wiecie już o podwyżkach cen gazu od nowego roku?  500+ kosztuje. Teraz to marek ,romek,damian i nawet staszek się dorzucą.

 

No i duda , ten od kacperka zapowiada że wyprowadzi ludzi na ulice i będzie siłą rozganiał demonstrujących. Robi się coraz weselej. Trzeba się będzie pewnie okopać, amunicji dokupić , zapasy zrobić i być gotowym na pisowską hołotę ;)

 

głupie myślenie tzn że benzyna i on z tego samego powodu drożeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Prezydent Duda tO prawdziwy Mąż Stanu dzisiejsze wystąpienie tylko to potwierdziło B)

A kto to ten Stan? Bo z tego co ostatnio mówili to był mężem jakiejś Pani pochodzenia żydowskiego ;P

 

 

Bo nie przypuszczam że chodziło ci o takiego Męża Stanu http://sjp.pwn.pl/slowniki/m%C4%85%C5%BC%20stanu.html . No wiesz , notariusz  i popychadłoprezesa raczej kimś takim nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Tu się muszę z tobą zgodzić.  Ja też uważam że z ekonomicznego punktu widzenia istnienie małych gospodarstw jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.

 

A to co pis robi jasno wskazuje na to że chcą się tego typu gospodarstw pozbyć. Boję się tylko że ziemia pójdzie w ręce państwa lub kleru a nie w ręce prywatne.

 

E tam morawieckiemu pgr-y się marzą nie może być tak że jeden ma 400 ha sprawiedliwość społeczna musi być ziemię na własność będą mogli tylko zachować posłowie pisu i księża he he .odpowiedzialny plan rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prawdy swoimi głupimi wpisami nie zmienisz gajowy to może mu co najwyżej drewno do kominka nosić :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj