nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Alamo    1514

  3 lutego 2017 roku minie druga rocznica od ostatniego strzelania "władzy" do protestujących robotników. Było to w Jastrzębiu. Marsz KOD-u odbywa się również pod hasłem "BY BYŁO JAK BYŁO". Więc przypominam "JAK BYŁO" !!!
 

Alamo pewnie z porannej mszy wrócił z nowym przekazem ;)

Lewak to środowisko UB- SB- WSI, KOD, PO, PSL, N i SLD,szkodniki Polski którzy działają na szkodę obywateli i Polski, a korzystnie dla innych państw takich jak Niemcy, Rosja, Francja za poklepanie po plecach i stołek Tuska w UE. Chcieli też sprowadzić na nas i na dzieci nasze i ich dzieci islamistów-terrorystów i dać im większe zasiłki niż ma Polak pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

bo sie urodziłem baranie w tych latach a dokładnie 87

 

No to masz po prostu pecha chyba że uwazasz że powinni zaczekać ze sprzedaża ziemi az będziesz pełnoletni.

 

 

Najładniejsze  wzięli  Rolnicy  z Wiejskiej 

 

 

Ci wszyscy  z KOD i ci którzy  podpisali  ten list  wzywający  do  buntu  powinni  zostać  natychmiast  Aresztowania  za  Podżeganie do  Buntu  przeciwko  Legalnie  wybranej  Władzy

Premier  Szydło  powinna się  nie patyczkować  i  zrobić  jak   Prezydent Turcji

 

I ty mówisz ze nie masz komunistycznych pogladów :P . Uważałbym z tym zamykaniem wszak cytowany przez ciebie stary pejsaty komuch niejaki Kornel Morawiecki twierdzi ze wola ludu stoi ponad prawem. Jeśli tak jest i to lud może obalić legalnie wybrana władzę i prawo nie ma zastosowania.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nie ma prawa   obalać  leganie  wybranej  władzy

Sami  ludzie  z PO

Mówili   wygrajcie  sobie  wybory to  będziecie  rządzić  wygrali   i  co  siłą  chcą  odebrać

Powinni  ich wszystkich  aresztować  i  tyle 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  był taki co obalał i mordował rodaków  

  spytaj jarka to ci powie-  bo on na nim się  wzoruje 

  ponoć to wielki patriota ? 

 

 i co tam znowu aresztowania jak za komuny  ? 

 no naprawdę dobra zmiana 

 co tam jeszcze ''miesiączki '' obowiązkowe wprowadzą ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Rządzić to jedno owszem do tego maja prawo ale nie do  zmiana ustroju poprzez eliminacje Trybunału.Następnym krokiem będzie podporządkowanie sądownictwa bo co to za sądy które orzekają niezgodnie z wolą władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Odgrzewając kotleta, bo dawno mnie tu nie było:

Kietrz był wzorcowym kombinatem za komuny.  Kapitalne gleby (pewnie 1-3 klasa ) 8000ha, wysokie opady roczne (pewnie ok 650-700mm) długa wegetacja, brak kamieni itd. Nie wiem czy w całej Polsce jest 3% gleb o takim potencjale. Doprowadzić takie coś do ruiny to naprawdę trzeba by sie natrudzić. Z drugiej strony było wiele PGR ów  próbujacych gospodarować w fatalnych warunkach albo starających się robić produkcje nie przystająca do możliwości. Do tego przerost zatrudnienia, złodziejstwo, pijaństwo, roszczeniowość, brak odpowiedzialności doprowadziło PGRy do bankructwa. Gdyby skarb państwa tego nie sprzedał dokładałby tak jak do kopalni.Jedynym plusem braku sprzedaży byłoby dużo stołków które mogłyby być obsadzane z politycznego klucza przez kolejne ekipy.

Kietrz dalej funkcjonuje i nawet szkoły rolnicze robią tam wycieczki. Co do upadku i sprzedaży PGR-ów: Pracowałem jeden czas u Niemca, który kupił w powiecie Krapkowickim PGR. W sumie było 600ha + pałac + zabudowy (chlewy, wiaty, warsztat). Sprzętu nie było żadnego, a to, co było ze stali - wszystko rozkradzione. Zatrudnił na etat 2 pracowników z tegoż PGR-u: jeden mechanik - traktorzysta, a drugi parobek do chlewa. Sam też siadał na kombajn i traktor, a jego żona prowadziła księgowość. Pytałem się tego mechanika - traktorzystę ile ludzi przedtem tu pracowało? - 500. To jak to jest możliwe, że przedtem tu pracowało tyle ludzi, a teraz beze mnie na sprzęcie pracuje tylko jeden + właściciel i wszystko da się obrobić i jeszcze jest zysk?

- a no wiesz, przedtem traktorzysta wyjechał w pole, to przejechał za górkę i stanął pod drzewem. Jak się zrobił fajrant, to spuścił pług i wrócił z powrotem. Jak nie miał za co pić, to worek zboża na plecy i już było za co... Teraz takich wałków nie da się robić, bo szef też pracuje i wie ile czasu trzeba na obrobienie jakiego kawałka pola. Jak byś go chciał zrobić w trąbę, to cię zaraz rozliczy.

W moim regionie nie ma dobrych ziemi. Zrobiono RSP i chciano pokazać ludziom jak się gospodarzy. Zasypali rozrzutnik nawozów nawozami sztucznymi i przejechali wzdłuż pól po uwrociach sypiąc 200-250kg/ha. Tylko że traktorzyści byli na tyle sprytni, że robili też i usługi a i na swoje sypali. Na państwowych dawali 50kg, na swoje 200kg, a i na usługi po 100kg starczyło. Wszystko padło w 2008r., bo była susza i z ha wyciągneli 250-300kg jęczmienia i 500kg żyta. Żniw nie skończyli, bo się nie opłacało, to ci, co mieli swoje kombajny w październiku i listopadzie kosili, by chociaż coś do karmienia dla siebie mieć. 

A najciekawsze jest to, że wciąż księgowa i prezes są zatrudnieni, bo to jakaś rodzina wójta

 

 

Powinni  ich wszystkich  aresztować  i  tyle 

 

Nie przejmuj się - po to Kaczyński ustawia pod siebie TK i po to Macierewicz szykuje swoją "Armię" cywilów, by właśnie z czymś takim walczyć. 

 

  i co tam znowu aresztowania jak za komuny  ? 

 no naprawdę dobra zmiana 

 co tam jeszcze ''miesiączki '' obowiązkowe wprowadzą ? 

Takie gadki o aresztowaniach to mi przypominają stan wojenny. Co do miesięcznicy - nie tyle co obowiązkowa, co jeszcze dniem ustawowo wolnym bez możliwości zatrudnienia w tym dniu na umowy cywilnoprawne...


 

Platforma  Z PSLem  Polskę  zwijała 

PiS  powoli  przywraca  ją  do  Normalności

Tak - do normalności za czasów głębokiej komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

 

Mówili   wygrajcie  sobie  wybory to  będziecie  rządzić  wygrali   i  co  siłą  chcą  odebrać

Powinni  ich wszystkich  aresztować  i  tyle 

 

Czyli zamiast silnych agumentów proponujesz argumenty siły?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Te komisariaty po wioskach to kpina. Od razu przypomina mi se U pana Boga za piecem i pozostałe. Kilku policjantów dla picu. Którzy w nocy idą spać. Komisariat zamykając na głucho. A jak coś poważnego się stanie to i tak z powiatówki przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czyli zamiast silnych agumentów proponujesz argumenty siły?

 

To właśnie  Komitet Obrony D   Platforma Nowośmieszna   nawołują  do  siłowego  odsunięcia  PiSu od władzy

Co  jest  przestępstwem    Student Prawa dzwoniący do Radia nawet  paragrafem zarzucił

 

Kijowski  chyba chce   być  drugim  Fidelem 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Zastanów się co oznacza "siłowe przejecie władzy"

Wielokrotnie pisałeś że to jest garstka ludzi którzy nic nie znacza wiec nie rozumiem czemu trzeba od razu ich aresztowac. Co oni moga zrobic patriotycznej powszechnie popieranej, i legalnie wybranej władzy?  :blink:

To był student prawa czy "Prawa i Sprawiedliwosci"? :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Art. 128.
§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej
Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia
tego celu,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Co będą przemocą usuwać i jakie działania podjęli?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Co tak cicho o nowym wyczynie "dobrej" ?

 

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/998757,tupolew-katastrofa-wypadki-politycytupolewizm.html

 

Trąbią na lewo i prawo o zamachu a chcieli lecieć wszyscy wraz z Antonio jednym samolotem, szczyt obłudy

 

Dobrze że kapitan pogonił towarzystwo(zajęło mu trochę czasu aby przemówić do zakutych...) bo jak by się znów rozj.... ali to strach pomyśleć co by odpie.... 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ulman i po to są potrzebne zmiany w sądownictwie. Żeby zamknąć tych, których kradli do tej pory. Niezawisłość sądów obecnie ta bajka dla dzieci. A TK sam włączył się do rozgrywki politycznej. Zresztą polityczny był zawsze. Nie po to za jego stworzeniem optował Jaruzelski. Mam nadzieję, że zostanie zniesiony. A jeśli nie to władza znacznie ograniczona razem z przywilejami. Niepotrzebny organ nić nie wnoszący i nie potrzebny. W USA tą funkcję pełni SN , który spokojnie może być wykorzystany w Polsce. A zmiany w sądownictwie są potrzebne skoro orzekają sędziowie mający korzenie w poprzednim bolszewickim systemie. Żądna ta niezawisłość ani niezależność. Obecni sędziowe działają na zlecenie polityczne lewicy. I to się zmieni :) A ty nie pękaj, jak nie kradłeś to nie masz czego.

Edytowano przez Wozak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

A bo dudy z nich wszystkich bez posłuchu u załogi Lecha to sie piloci bali i słuchali.A tak poza tym to słyszałem jak klempa mówiła że to wina po-psl tj.tuska że nie mają teraz czym latać.


Ulman i po to są potrzebne zmiany w sądownictwie. Żeby zamknąć tych, których kradli do tej pory. Niezawisłość sądów obecnie ta bajka dla dzieci. A TK sam włączył się do rozgrywki politycznej. Zresztą polityczny był zawsze. Nie po to za jego stworzeniem optował Jaruzelski. Mam nadzieję, że zostanie zniesiony. A jeśli nie to władza znacznie ograniczona razem z przywilejami. Niepotrzebny organ nić nie wnoszący i nie potrzebny. W USA w Niemczech tą funkcję pełni Sn , który spokojnie może być wykorzystany w Polsce. A zmiany w sądownictwie są potrzebne skoro orzekają sędziowie mający korzenie w poprzednim bolszewickim systemie. Żądna ta niezawisłość ani niezależność. Obecni sędziowe działają na zlecenie polityczne lewicy. I to się zmieni :) A ty nie pękaj, jak nie kradłeś to nie masz czego.

 

A nie przeszkadza Ci że te zmiany będzie wprowadzał pan którego korzenie sięgają jeszcze głębiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Wiecie  co  TUSK  robił  13 Grudnia

 

Ja, kiedy tylko dowiedziałem się, że jest stan wojenny, pojecha­łem do MKZ. Tam powiedziano mi, że jest próba zorganizowania strajku w Stoczni Gdańskiej. Zebrałem kolegów i wieczorem poszliśmy do stoczni. Jeszcze nie była obstawiona. Okazało się jednak, że strajk jest raczej umowny. W nocy, pamiętam, pojechaliśmy do kolegi, o któ­rym wiedzieliśmy, że ma bilet do wojska. Ponieważ w pierwszych komunikatach podawano, że kto ma bilet i nie zgłosi się natychmiast do służby, zostanie rozstrzelany, kazaliśmy mu jechać do jednostki. I upili­śmy się na pożegnanie. W poniedziałek rano znowu poszliśmy do stoczni - z pełnym przekonaniem, że przyjdzie nam zginąć - i siedzieli­śmy aż do jej pacyfikacji. Kilkudziesięciu osobom, w tym mnie, udało się uciec tuż przez szturmem i w ten sposób uniknąłem aresztowania. Gospodarz domku, w którym wynajmowaliśmy z żoną pokój, powie­dział mi, że podczas mojej nieobecności przyszło trzech facetów i do­pytywali się o mnie. Prewencyjnie przez kilka dni się ukrywałem, ale nie było żadnych dalszych sygnałów, aby chciano mnie aresztować Pierwsze dwa dni to była stocznia; później zadyma na ulicach Gdańska, demonstracja przypominająca rok 1970.

 

źródło:http://blogpress.pl/node/15322

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Co masz na myśli głębiej sięgają korzenie? Na razie trzeba chwasty wyplenić. A to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Piotrowicza mam na myśli a był  to towarzysz oddany sprawie .Ideowy.

 


 

 

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

No to masz po prostu pecha chyba że uwazasz że powinni zaczekać ze sprzedaża ziemi az będziesz pełnoletni.

 

I ty mówisz ze nie masz komunistycznych pogladów :P . Uważałbym z tym zamykaniem wszak cytowany przez ciebie stary pejsaty komuch niejaki Kornel Morawiecki twierdzi ze wola ludu stoi ponad prawem. Jeśli tak jest i to lud może obalić legalnie wybrana władzę i prawo nie ma zastosowania.

wola ludu pnad prawem  RACJA WOLA WIĘKSZOŚCI LUDU A NIE MNIEJSZOŚCI PRZECIW WIĘKSZOŚCI POLSACIE TAK CZY NIE

87% LUDZI ZE UWAŻA ZE KOMUCHY NIE POWINNI PROTESTOWAĆ 13%TAK WIEC JAKA WOLA LUDU KOMUCHU  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Czyli jak rydzyk szwadrony mocherowych beretów wyprowadzał to było ok? Jak kaczyński 10 każdego miesiąca wspina się na drabinę to też ok. A jak ludzie protestują przeciwko rządzącym to źle.

 

Ciekawy tok rozumowania. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

No cóż nawet grzesznikom trzeba dać szansę. Poza tym on zmian nie wprowadza. To w przypadku TK może uczynić jednie parament. Jeśli chodzi o zmiany Konstytucyjne czy ustawowe. Ustawę poprawiało po i od tego zaczął się bajzel. Pis zrobił to samo i to już było wg TK niezgodne. Niestety działali na zlecenie polityczne i się pomylili. Bo sami nie orzekali zgodnie z Konstytucją. A Piotrowicza nie powinno tam być. Jak dekomunizacja to dekomunizacja. To błąd Pisu. Umocowanie prawne TK w Konstytucji jest niewłaściwe, a sam organ zbyteczny. Ale skoro na razie jest. Trudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

 

Najładniejsze  wzięli  Rolnicy  z Wiejskiej 

 

 

Ci wszyscy  z KOD i ci którzy  podpisali  ten list  wzywający  do  buntu  powinni  zostać  natychmiast  Aresztowania  za  Podżeganie do  Buntu  przeciwko  Legalnie  wybranej  Władzy

Premier  Szydło  powinna się  nie patyczkować  i  zrobić  jak   Prezydent Turcji

 

 o własnie niejaki stokłosa 20 lat słodzili go za grabież państwowego mienia i na milionowe straty skarbu pastwa lewacy z po go uniewinnili

 Postępowania sądowe[edytuj]

W styczniu 2007 został wydany europejski nakaz aresztowania byłego senatora w związku z podejrzeniem popełnienia przezeń przestępstw korupcyjnych[7]. W listopadzie 2007 Henryk Stokłosa został zatrzymany na podstawie ENA w okolicach Hamburga[8], a w grudniu 2007 przewieziony do Polski[9]. W grudniu 2008 Sąd Apelacyjny w Poznaniu uchylił decyzję Sądu Okręgowego w Poznaniu przedłużającą okres tymczasowego aresztowania Henrykowi Stokłosie, stosując jednocześnie 3 mln zł poręczenia majątkowego, zatrzymanie paszportu i zakaz opuszczania kraju tytułem środków zapobiegawczych[10][11]. W lutym 2013 Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał Henryka Stokłosę w pierwszej instancji na karę łączną ośmiu lat pozbawienia wolności oraz grzywnę w kwocie 600 tys. zł[12]. W marcu 2014 sąd apelacyjny uchylił to orzeczenie i sprawę skierował do ponownego rozpoznania[13].

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Stok%C5%82osa

 

takich ludzi broni po n komuchy kod

a teraz świński kwik 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj