Skocz do zawartości
nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

B3Agro    85

148000641014367689702.jpg

samo zaoranie lisa ;D

http://ec.europa.eu/agriculture/fruit-and-vegetables/marketing-standards_en

na stronie eu masz nawet ;D

Romek , ja rozumiem że tobnie ktś płaci za wklejanie tych bzdur. Ale miej odrobinę godności i nie wklejaj kłamstw które można zweryfikować w 10 sekund   http://www.newsweek.pl/polska/polityka/poparcie-dla-partii-politycznych-pis-34-proc-po-19-proc-,artykuly,400992,1.html

Roman176    1067

Romek , ja rozumiem że tobnie ktś płaci za wklejanie tych bzdur. Ale miej odrobinę godności i nie wklejaj kłamstw które można zweryfikować w 10 sekund   http://www.newsweek.pl/polska/polityka/poparcie-dla-partii-politycznych-pis-34-proc-po-19-proc-,artykuly,400992,1.html

tylko to zrobił lis na twiterze masz nawet źródło a tu podajesz sondażu Kantar Public,TNS Polska

http://wdolnymslasku.com/node/7662

http://www.parlamentarny.pl/sondaze/tylko-piec-partii-w-sejmie-po-depcze-po-pietach-pis-owi,120.html

zobacz jaka rozbieżność po 9% i n 8%  

Wiadomość z agroFakt.pl

B3Agro    85

To z tego tweetowego sondażu wynika że wszyscy poplecznicy piss którzy wiedzą co to tweeter oddali głos. To musiała być zaplanowana akcja ;)

jacus    94

z zycia malopolskiego pis-u: niedawno odbyly sie wybory na szefa najbardziej pisowskiego okregu w polsce-nowosadeckiego[ziemia rodzinna dudy,ziobry, bredzinskiego itp] stary przewodniczacy podpadl prezesowi - mial taka przypadlosc, ze za duzo gadal i co najgorsze czesto mowil co mysli, nie pomoglo nawet 15 lat wiernosci, z warszawy przyjechal kandydat w teczce,  jakis wiceminister nawet nie bede podawal nazwiska bo i po co, ale stary wodz nie odpuscil i zglosil swojego kandydata, zaglosowali i po przeliczenie wiekszosci glosow okazalo sie ze namiestnik prezesa wyraznie przegrywa, przerwano liczenie glosow i rozwiazano zjazd, teraz bedzie rzadzil komisarz-taki przyklad pisowskiej demokracji.

romus ta barborka ci zaszkodzila, wystaw glowke za okno moze szybciej wytrzezwiejesz. 

definicja lewicy jest kapitalna -wedlug tego pis to lewactwo czystej wody-boja sie wszystkiego i wszystkich,100 % emocji to widac bylo nawet wczoraj na 25 leciu rydzyka, logika na pewno nie grzesza, nie podejmuja racjonalnych dzialan-wypisz wymaluj rzad namiestniczki, pokazuja nie tylko biedne ale i glodne dzieci[tyle ze zdjecia nie byly polskie] ktore zasluguja na 500 +

Wozak71    140

Ulman ze mnie ludzie są :) z ciebie już nie będą. Widzę jednak, że dobrze zrozumiałeś, że bandyci, złodzieje to po. Długo ci to zabrało czasu, ale jednak... :) Ucz się dalej. Dobrze ci idzie :) Jeszcze dorośniesz i będzie w porządku.

Roman176    1067

Ulman ze mnie ludzie są :) z ciebie już nie będą. Widzę jednak, że dobrze zrozumiałeś, że bandyci, złodzieje to po. Długo ci to zabrało czasu, ale jednak... :) Ucz się dalej. Dobrze ci idzie :) Jeszcze dorośniesz i będzie w porządku.

LEWACTWO TO PRZEWLEKŁA CHOROBA 

z zycia malopolskiego pis-u: niedawno odbyly sie wybory na szefa najbardziej pisowskiego okregu w polsce-nowosadeckiego[ziemia rodzinna dudy,ziobry, bredzinskiego itp] stary przewodniczacy podpadl prezesowi - mial taka przypadlosc, ze za duzo gadal i co najgorsze czesto mowil co mysli, nie pomoglo nawet 15 lat wiernosci, z warszawy przyjechal kandydat w teczce,  jakis wiceminister nawet nie bede podawal nazwiska bo i po co, ale stary wodz nie odpuscil i zglosil swojego kandydata, zaglosowali i po przeliczenie wiekszosci glosow okazalo sie ze namiestnik prezesa wyraznie przegrywa, przerwano liczenie glosow i rozwiazano zjazd, teraz bedzie rzadzil komisarz-taki przyklad pisowskiej demokracji.

romus ta barborka ci zaszkodzila, wystaw glowke za okno moze szybciej wytrzezwiejesz. 

definicja lewicy jest kapitalna -wedlug tego pis to lewactwo czystej wody-boja sie wszystkiego i wszystkich,100 % emocji to widac bylo nawet wczoraj na 25 leciu rydzyka, logika na pewno nie grzesza, nie podejmuja racjonalnych dzialan-wypisz wymaluj rzad namiestniczki, pokazuja nie tylko biedne ale i glodne dzieci[tyle ze zdjecia nie byly polskie] ktore zasluguja na 500 +

TWOJE PRZEMYŚLENIA??  

jacus    94

moglbys rozwinac swoja jakze gleboka mysl- jestem trzezwy i nie rozumiem o co ci chodzi.

Roman176    1067

1403282932-7kojd5.jpg

Ulman    275

Widzę jednak, że dobrze zrozumiałeś, że bandyci, złodzieje to po. Długo ci to zabrało czasu, ale jednak... :) Ucz się dalej. Dobrze ci idzie :) Jeszcze dorośniesz i będzie w porządku.

Czemu ich jeszcze PIS nie pozamykał?

Wozak71    140

Otóż to. Lewactwo to schizofrenia. Dziś dotyczy to także platfusów, złodziei z peselu. Wspólny mianownik. Ukraść. Sprzedać za łapówę, a niech się inni po nas martwią skąd wziąść kasę. Typowa mentalność bandycka liberałów i lewaków. Zresztą dziś to ro samo.

Dlatego Prezydent Duda jest najlepszym wyjściem na ten czas. To nie gramotny Komorowski czy pajac Wałęsa, pijaczyna bystra, ale pijaczyna Kwachu. Jest bystry inteligetny i przede wszystkim pracuje dla Polski, a nie dla Rosji czy UE. Nie pękaj Ulman jeszcze Ciebie zdążą przymknąć. Skoro już wiesz za co pójdziesz kiblować.... :)

Edytowano przez Wozak71

Roman176    1067

moglbys rozwinac swoja jakze gleboka mysl- jestem trzezwy i nie rozumiem o co ci chodzi.

Z d*py TO WYTRZASNĄŁEŚ JA TEŻ JESTEM TRZEŹWY MUSIAŁ BYM PIĆ F 16 PRZEZ ROK W DZIEŃ DZIEŃ   ŻEBYM WYLĄDOWAŁ Z TAKIM STANEM UMYSŁU JAK TY 

http://images.mtvnn.com/02b7f4cecac9f906725d7bfd0ff620b5/630x354_

TVN CZASAMI SIĘ GUBI JUŻ W SWOIM KŁAMSTWIE 

Czemu ich jeszcze PIS nie pozamykał?

7364422-memytutaj.jpg

http://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/p-amp-l-kupil-najwieksza-cukrownie-w-polsce,19846.html

TUSK PRYWATYZACJA CUKROWNI POLSKI CUKIER DAWAŁ 150MIL WOLELI SPRZEDAĆ ZA GRANICE ZA 120 MIL

KORUPCJA

Z d*py TO WYTRZASNĄŁEŚ JA TEŻ JESTEM TRZEŹWY MUSIAŁ BYM PIĆ F 16 PRZEZ ROK W DZIEŃ DZIEŃ   ŻEBYM WYLĄDOWAŁ Z TAKIM STANEM UMYSŁU JAK TY 

http://images.mtvnn.com/02b7f4cecac9f906725d7bfd0ff620b5/630x354_

TVN CZASAMI SIĘ GUBI JUŻ W SWOIM KŁAMSTWIE 

7364422-memytutaj.jpg

http://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/p-amp-l-kupil-najwieksza-cukrownie-w-polsce,19846.html

TUSK PRYWATYZACJA CUKROWNI POLSKI CUKIER DAWAŁ 150MIL WOLELI SPRZEDAĆ ZA GRANICE ZA 120 MIL

KORUPCJA

http://otwartyumys.blox.pl/2011/03/Afera-cukrowa-jak-to-sie-wszystko-zaczelo.html

jacus    94

co to jest to f 16?

wylacz caps-locka bo nawet nie widzisz ze masz wlaczonego- czyzby alkohol metylowy ci podchodzi.czy moglem z dudy wytrzasnac-ogladalem dzisiaj jego godzinny wywiad wiem cos moglo mi zostac

scoffer czy wozak - w jednym masz racje- jest bystry i inteligentny w koncu byl 2 lata czlonkiem unii wolnosci w jej najlepszych czasach a gdy zaczela tonac to jak szczur uciekl tam gdzie widzial jedzonko, 

tak zle z toba ze juz sam siebie cytujesz-odstaw wodke ,bierz te tabletki co ci aptekarz z lomianek polecil.antoniemu nie pomagaja ale moze tobie moga posluzyc

Edytowano przez jacus

Roman176    1067

polskim rynku mieliśmy 43 cukrownie, by w roku 2009 ich liczna spadła jedynie do 18. Od tamtej pory nie otworzono i nie wybudowano w Polsce żadnej nowej cukrowni, a te, które pozostały są głównie w rękach niemieckich.

Przyjrzyjmy się więc ich strukturze. Co budujące do Krajowej Spółki Cukrowej – jedynego polskiego gracza na rodzimym rynku, należy 7 z nich. Stanowi to 39 proc. całego rynku cukrowni w Polsce. Niestety aż 61 proc. cukrowni – czyli 11 zakładów należy do naszych zachodnich sąsiadów. 5 cukrowni ma w swoim posiadaniu Südzucker, 4 z nich firma Pfeier und Langen, zaś Nordzucker, po likwidacji wielu cukrowni, zatrzymał jedynie w swoim posiadaniu 2 cukrownie.

TopFarms-AgroLiga-Komorowski-770x470.jpg

PREZES TOP FARMS GRATULACJE ZA NAJLEPSZE WYKUPIONE ZIEMI W POLSCE  

co to jest to f 16?

wylacz caps-locka bo nawet nie widzisz ze masz wlaczonego- czyzby alkohol metylowy ci podchodzi.czy moglem z dudy wytrzasnac-ogladalem dzisiaj jego godzinny wywiad wiem cos moglo mi zostac

scoffer czy wozak - w jednym masz racje- jest bystry i inteligentny w koncu byl 2 lata czlonkiem unii wolnosci w jej najlepszych czasach a gdy zaczela tonac to jak szczur uciekl tam gdzie widzial jedzonko, 

tusk z wszystkich parti uciekał miedzy innymi aws i siedział w tamtych latach gdzie najbardziej kradli tłocznie obaleniem rządu i wprowadzeniu dekomunizacji 

jacus    94

a pamietasz kto pogrzebal polskie cukrownie w 2005- wtedy spal,spi i dzisiaj, cukrzyca to wredna choroba i moze temu nie walczyl o polskie cukrownie

http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/bialystok/art/5631358,cukrownia-a-godnosc-ministra-jurgiela,id,t.html.

tusk byl w aws-ciekawe kiedy, jak zwykle mylisz fakty ze swoimi projekcjami, a  w porownaniu do innych politykow to byl tylko w 3 partiach -rekordzisci zaliczyli sporo wiecej[sa tacy co kilkanascie] i w koncu w pisie sie znalezli. reszta twojej wypowiedzi jest niezrozumiala-IDZ SPAC..

Ulman    275

Nie pękaj Ulman jeszcze Ciebie zdążą przymknąć. Skoro już wiesz za co pójdziesz kiblować.... :)

Nie wiem za co będę kiblować więc licze że napiszsz kiedy i za co mnie zamkna? Napisz jeszcze kiedy zamkna tych wszystkich straszliwych aferzystów i za co bo po roku to wygląda na ro że moga im skoczyć. Karmią jedynie frustratów ciągłymi opowiastkami o niebywałych aferach i nadużyciach za które nawet nie potrafia postawić zarzutów

Romanek , jak sie budowało cukrownie w Łapach, Glinojecku albo w Ropczycach to nie dziwota że trzeba było to pozamykac.

Czemu nie wziałes Głubczyc w dzierżawę albo chociaż Sadków pod Wrocławem?

Roman176    1067

a pamietasz kto pogrzebal polskie cukrownie w 2005- wtedy spal,spi i dzisiaj, cukrzyca to wredna choroba i moze temu nie walczyl o polskie cukrownie

http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/bialystok/art/5631358,cukrownia-a-godnosc-ministra-jurgiela,id,t.html.

tusk byl w aws-ciekawe kiedy, jak zwykle mylisz fakty ze swoimi projekcjami, a  w porownaniu do innych politykow to byl tylko w 3 partiach -rekordzisci zaliczyli sporo wiecej[sa tacy co kilkanascie] i w koncu w pisie sie znalezli. reszta twojej wypowiedzi jest niezrozumiala-IDZ SPAC..

A TO ON SPRZEDAŁ CUKROWNIE JURGIEL NIE ZGADZAŁ SIĘ TAK JAK DZISIAJ NA PRZYJMOWANIE IMIGRANTÓW 

Nie wiem za co będę kiblować więc licze że napiszsz kiedy i za co mnie zamkna? Napisz jeszcze kiedy zamkna tych wszystkich straszliwych aferzystów i za co bo po roku to wygląda na ro że moga im skoczyć. Karmią jedynie frustratów ciągłymi opowiastkami o niebywałych aferach i nadużyciach za które nawet nie potrafia postawić zarzutów

Romanek , jak sie budowało cukrownie w Łapach, Glinojecku albo w Ropczycach to nie dziwota że trzeba było to pozamykac.

Czemu nie wziałes Głubczyc w dzierżawę albo chociaż Sadków pod Wrocławem?

POLACY NIE MIELI NIC DO GADANIA PO CICHU  http://www.nto.pl/wiadomosci/glubczyce/art/4560539,bandyci-terroryzuja-kombinat-w-glubczycach,id,t.html

TEŻ HCIELI TAK ZROBIĆ Z KIETRZEM http://www.radiownet.pl/publikacje/wielkie-przedsiebiorstwa-w-glubczycach

niestety nie udało się 

Ulman    275

W 2012 to juz było dawno "po ptokach" Czemu na poczatku lat 90 tych nie łyknałes jakiegos ładnego PGRu .

Roman176    1067

W 2012 to juz było dawno "po ptokach" Czemu na poczatku lat 90 tych nie łyknałes jakiegos ładnego PGRu .

bo sie urodziłem baranie w tych latach a dokładnie 87

marekfarmer    4499

Najładniejsze  wzięli  Rolnicy  z Wiejskiej 

Ci wszyscy  z KOD i ci którzy  podpisali  ten list  wzywający  do  buntu  powinni  zostać  natychmiast  Aresztowania  za  Podżeganie do  Buntu  przeciwko  Legalnie  wybranej  Władzy

Premier  Szydło  powinna się  nie patyczkować  i  zrobić  jak   Prezydent Turcji

Edytowano przez marekfarmer

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.