nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

Skoro kancelaria Dudy nie mogła się zdecydować jaka to wizyta to nie powiedzieli. Nie powiedzieli w jeden dzień, powiedzieli w drugi. A w tvp zapomnij abyś coś dzisiaj usłyszał o wczorajszej wizycie Dudy z Kwaśniewskim w Izraelu. Za to na prawicowym portalu wypisuje się jakieś dyrdymały o Tusku pomijając Dudę i Kwaśniewskiego.

Akurat w ostatnich postach nie napisałem, że ludzie popierający pis to bezmózgi. Napisałem, że propaganda pis ma wyborców tej partii za bezmózgi. A to jest olbrzymia różnica. To co się wyprawia w tvp to nawet za po takich głupot nie gadali. Dwa czy trzy dni temu władczyni na chwilkę tvp info a tam program w "tyle wizji". A w nim w kontekście rozmowy o Trumpie i jego obiecankach zniesienia wiz. Jeden głupol tłumaczy drugiemu głupolowi. Że lepiej jak są wizy niż by ich nie było. Mój stosunek do zniesienia wiz jest obojętny jak by co. Ale chodzi o to, że jeden uzasadnia to drugiemu tym, że jak nie ma wiz to urzędnik emigracyjny może delikwenta cofnąć z powrotem na lotnisku w USA. Wątpię, aby jeden i drugi nie wiedział jak jest bo to byli znani publicyści. A przecież większość wie, że gdy są wizy to urzędnik imigracyjny na lotnisku w stanach tez podróżnego może cofnąć. A jeszcze w Polsce trzeba za wizę płacić. I można od tak jej nie dostać nawet, gdy się chce naprawdę tylko turystycznie pojechać. To tak jak by jeden drugiemu tłumaczył, że lepiej żyć bez samochodu bo jak masz auto to się morze popsuć. 

Bez urazy ale naprawdę to co wyprawia pis i sprzyjający mu publicyści w różnych mediach to naprawdę robienie durni z wyborców i sympatyków tej partii. Pooglądajcie sobie ten tvn a zobaczycie jak wiele informacji nie dociera do was gdy oglądacie tvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 . no głupsze rzeczy rządy wydawają pieniądze a jak to pomorze uszczęśliwić troche dzieci w kraju to dobrze.  

 jasne jak zobaczą te ''pomorze '' to może i będą szczęśliwi , tylko jak przyjdzie za to zapłacić w przyszłości to wątpię  ;)

 raczej im nie pomoże  to że sobie zatankujesz na ich koszt - bo w końcu ktoś za to będzie musiał zapłacić 

 ale co tam,  to typowe pisuarowe myślenie ,  tylko że takie czasy mamy już za sobą  i nic z tego nie wyszło 

 masz rację tylko bezmózgowcy tego nie pojmują   

 mnie osobiście przeraża  głupota takich jak ty 

 

swego prezydenta nazywasz z małej litery ? chłopie tylko te 500+ złapałeś i co ?  potrafisz coś więcej jak tylko brać ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Naprawdę nie łapiesz różnicy? Ja pokazuje wyraźnie jak pisowskie media okłamują swoich wyborców. Podałem konkretny przykład. Wyjazd Dudy na pogrzeb Peresa do Izraela. W wiadomościach ani słówka nie było o wizycie Dudy w Izraelu w towarzystwie Kwaśniewskiego i rabina. Było tylko o pogrzebie Peresa. Paradoksalnie pomógł mi w tym @scoffer wygrzebując z prawicowego portalu jakiś tekst o Tusku którego winą jest to, że stał koło Araba. Oraz bez sensu powiązany z tym wywiad z Peresem. Ale nie ma tam ani słowa o Dudzie. Który do Izraela leciał z lewicowym politykiem, którego musiał do delegacji zaprosić. Widać wyraźnie jak prawicowe media manipulują swoimi wyborcami.

Więc zanim zaczniesz pisać o dnie. To najpierw się wysil i zrozum to co pokazuje na konkretnym przykładzie. Bo ty mi możesz napisać o mnie i TVN. Tylko przykładu konkretnego zapomniałeś podać. Masz jakiś przykład jak to tvn nie podaje jakichś informacji z bieżącej polityki? Jak je zataja? Jak nimi manipuluje? Bo w tvp jest to na porządku dziennym.

Napiszę ci więc jeszcze raz zarzucanie, że Tuska postawił tam gdzie postawił czy tez posadził jakiś lewacki izraelski tajniak. Podczas, gdy na ten sam pogrzeb niby prawicowy Duda zaprosił lewackiego Kwaśniewskiego do delegacji. To robienie durni z czytających te bzdury. Gdyby autor był rzetelny to wspomniał by o tym, że na ten sam pogrzeb Duda zaprosił do delegacji lewackiego Kwaśniewskiego. A tak po prostu piorą wam mózgi. I tego się nie wyprzesz. Bo to jest konkretny fakt. A nie, że ja mogę napisać to samo o tobie i tvn nie. Napisz z konkretami.

TVN i Wyborcza i prawda to dwie sprzeczność ,Petru, Giertych ,Kijowski ,to autorytety dla nich, wpadki codzienne Petru w tvn ani razu rece opadają zero inteligencji kto to łyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to co piszesz to dopiero sprzeczność  ;)

co ten Petru wam zrobił ?  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ten podły Petru wysłał swoje posłanki aby najechały spotkanie z Komisją Wenecką. Dziewczyny weszły powiedziały co trzeba i uzyskały co chciały. Niestety porozumiewały się z członkami komisji w dialekcie bliżej nie znanym Piotrowiczowi, dlatego potem miał pretensje ze nikt nie zrozumiał o co im chodziło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

TVN i Wyborcza i prawda to dwie sprzeczność ,Petru, Giertych ,Kijowski ,to autorytety dla nich, wpadki codzienne Petru w tvn ani razu rece opadają zero inteligencji kto to łyka

 

"wpadki codzienne Petru w tvn ani razu" Co to jest? Rozumiem, że tak jak napisałeś wyżej wysławia się inteligencja pisu.  Znakomity przykład dałeś inteligencie. Przejęzyczyć czy pomylić każdy się może. Dlatego Kaczyński przyjął taktykę minimalizowania wypowiedzi dla mediów. Żeby się nie pomylić.

TVN jaki jest taki jest. Za po był mega stronniczy przyznaję. Ale teraz mówi prawdę. Ja rozumiem, że niektórym nie podoba się ta prawda stąd takie teksty jak wyżej. Oczywiście bez żadnych konkretów. Jeszcze raz napiszę ja podałem na przykładzie wizyty Dudy z Kwaśniewskim w Izraelu jak tvp zakłamuje rzeczywistość. Jak pisowska propaganda wstydzi się tej wizyty. Podajcie wy konkretne przykłady. Jak to TVN czy Wyborcza kłamie. Na podstawie konkretnych zdarzeń. A nie jakieś domysły i insynuacje.

Giertych czy Petru w bezpośredniej debacie Kaczyńskiego by w kozi róg zagnali. Więc lepszy autorytet Petru jak Kaczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

hej pisiaki , jak wam się podoba pisowski pomysł żeby zupełnie rozwalić polskie rolnictwo? Ustawą wpłyną na opłacalność produkcji rzepaku a brakiem jakiejkolwiek reakcji zabiją producentów zbóż.

 

Myślicie że 500+ wam starczy? Tanio się sprzedaliście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Po medialnej burzy o niesłuszne premie dla zarządu pgnig prezes owej instytucji przekazał ową premię w wysokości 145000pln na rzecz "domu rekolekcyjnego w Skolimowie". W biały dzień państwowa kasa została wyprowadzona do kk. Stamtąd połowa wróci na konto pisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A z drugiej strony może to i dobrze że dostaną ludzie po d*pie. Za głupie wybory powinna być jakaś nauczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

To już nie pierwszy raz, kiedy ta stacja telewizyjna zostaje poddana tak ogromnej krytyce. Ogromna część internautów twierdzi, że #TVN jest stacją ekstremalnie kłamliwą i niesamowicie stronniczą, która wypacza rzeczywistość i zamiast chłodnej obiektywnej relacji prezentuje jedyny słuszny punkt widzenia wyznawany przez jej redaktorów. Żeby nie być gołosłownym, warto w tym miejscu przypomnieć niedawny reportaż pochodzący z wieczornego wydania "Faktów". W zaprezentowanym materiale pracownicy stacji chcieli przekonać kobiety, że 3 października w dzień Czarnego Protestu warto się zwolnić pracy i dołączyć do protestujących w sprawie ostatniego obywatelskiego projektu modyfikującego prawo aborcyjne. Jeśli chodzi o brak profesjonalizmu, koniecznie trzeba tutaj wspomnieć również o niedawnej skandalicznej manipulacji, której dopuścili się terenowi reporterzy stacji. Po Światowych Dniach Młodzieży tak zwani dziennikarze chcieli skompromitować polską policję, sugerując, jakoby puste butelki po piwie wygrzebane w śmietniku przez obydwu detektywów TVN były przyczyną wylądowania funkcjonariuszy w szpitala. Takie stawienie sprawy rzecz jasna okazało się nieprawdą, bo u policjantów nie wykryto alkoholu we krwi..

źródło: facebook.com, youtube.com, TVN24.

Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na blastingnews.com bez pisemnej zgody Blasting Sagl zabronione. #Kwaśniewski #Miecugow

 
  •  
  • 1
     
  •  
  • 0
     
  •  
  • Oceń artykuł 0 z 5 - 0 gwiazdek
Udostępnij ten artykuł i zarabiaj. Kliknij tutaj po więcej informacji!
 
 
Blasting Sagl, IDI CHE-247.845.224, Ulica Livio 14 - 6830 Chiasso (Szwajcaria), Tel. 0041 091 690 19 19 - © 2013-2022 The Blasting News
 
Wyraź swoją opinię. Dodaj komentarz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Unia zwiększyła kontyngent sprzedaży płodów rolnych dla Ukrainy. Czy ktoś jeszcze oczekuje podwyżek cen zbóż? Czy ktoś widział ostatnio min rolnictwa tego kraju? Czy jego zapewnienia że gorzej już być nie może są nadal aktualne? Zostawcie w pi..du te media i ich wiarygodność, bądź nie. Susza i minister idi..ta to są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

 wypisek z wklejki  transgendera eli

polacy urodzone w latach 1941 do 1981 sa uprawnione do wysoko platnych ankietachsurvey compare- mozesz to przetlumaczyc z polskiego na nasze bo tez bym chcial zarobic. :D

kolejny raz pisomatol nie czyta tego co wkleja. masz pisemna zgode tego portalu na publikowanie jego tekstow-jak nie to zglaszam redakcji i oni cie odpowiednio finansowo "nagrodza", tego tez nie doczytales :D

dudus to bardzo dobrze wychowany czlowiek - na pogrzebie jednego z najwybitniejszych polskich politykow[ kiedys perski sie nazwywal] byl w jarmulce  B) .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@ela3225 ten cały śmietnik, który tu wkleiłaś to właśnie pranie mózgów takim jak ty. Mające na celu zohydzić wam tvn, abyście nie oglądali stacji, która teraz mówi prawdę o tym co się w tym kraju dzieje. Wy macie oglądać tvp w którym nie pokazuje się wyjazdu Dudy z Kwaśniewskim do Izraela.

- w reportażu faktów nie padło ani jedno słowo z ust dziennikarza nakazujące lub proszące kobiety aby nie poszły do pracy.  Pokazano rożnych ludzi i opinie o tym. Wystąpił jakiś dyrektor urzędu i powiedział, że można kobietom dać wolne w ten dzień. Wystąpił wice minister z pisu i powiedział, że funkcjonariuszki nie mogą strajkować. W końcu wystąpiły same kobiety. Gdzie więc dziennikarz namawiał kobiety aby nie szły do pracy. Czy ten z felietonu czy ten ze studia?

- To, że jacyś faceci stali przy śmietniku i wyrzucali tam jakieś butelki to nic nie dowodzi. Był w faktach jakiś reportaż o pijanych policjantach?

- Jaki związek ma link o fantazjowaniu Petru z zakłamywaniem informacji? Facet przyszedł do studia i mówi, że chciał by w następnych wyborach zdobyć władzę. Normalka jak każdy polityk. Na co ma być to przykład?

- do linku o wywiadzie, rzekomo z fałszywym technikiem się nie odniosę bo film usunięto i ja nie znam gościa. Nie wiem czy był fałszywy czy nie. Natomiast w tekście znalazłem ciekawy zarzut wpadki tvn

Pierwsza z nich dotyczyła wywiadu przeprowadzonego przez reportera stacji z młodą Syryjką, której opinia na temat pomocy dla jej kraju nie za bardzo szła w parze z oczekiwaniami dziennikarza co do jej wypowiedzi.

No jeśli wpadką nazywa się to, że rozmówca mówi to co ma na myśli. To naprawdę te strony robią z was durni. Mogło by to być wpadką w tvp. Bo tam faktycznie dziennikarze zmieniają temat, Gdy zaproszony gość mówi źle o rządzie.

- Tekst o dronie i Rosjanach już w ogóle nic wspólnego z tvn nie ma. Co pokazuje, że nawet tego całego śmietnika, który tu wrzucasz nie czytasz lub nie rozumiesz co tam napisali.

Tych najczęściej komentowanych newsów to już mi się nawet komentować nie chce bo to takie same bzdury na twoim poziomie. Pierze się wam mózgi pisząc, że rzekomi jacyś internauci coś podchwycili. Że jest ich wielu, nie wiadomo ilu. Pod tymi bzdurami niby wielu a zero komentarzy. To wszystko są naprawdę jakieś bzdury.  Niestety wielu takich jak ty będąc przytłaczana takimi bzdurami łyka to i przyjmuje za prawdę. Propaganda pisowska jak już wcześniej pisałem ma was za wyjątkowych durni. Bo jak można nazwać wpadką stacji rozmowę w której zaproszony polityk mówi, że chciał by wygrać wybory.

Podsumowując nie twierdzę, że tvn jest naj nie omylny i w ogóle. Ale teraz jest znacznie bardziej wiarygodny niż tvp. Wkleiłaś tu masę śmieci, które niczego nie dowodzą. I dotyczą pierdół. Podczas gdy ja podaję konkretny przykład.  Pisowska tvp nie informuje o wyjeździe pisowskiego prezydenta do Izraela wraz z Kwaśniewskim i rabinem. Pisowska bo pisowska ale jednak jest to głowa państwa. Telewizja jest pisowska. Ale wstyd, że pisowska głowa państwa pojechała do Izraela z lewicowym Kwaśniewskim już nie może być pisowski. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

TVN i Wyborcza i prawda to dwie sprzeczność ,Petru, Giertych ,Kijowski ,to autorytety dla nich, wpadki codzienne Petru w tvn ani razu rece opadają zero inteligencji kto to łyka

Wiec może lepiej być takim jak Petru. Facet nieco po 40 tce z bogata kariera w finansach. Na szybko zmontował partie która uzyskała 3 wynik w wyborach. Zapewne zarobił już nieco grosza więc na zero inteligencji to nie wygląda.Z jego pogladami nieczęsto sie zgadzam ale nie da się zaprzeczyć że facet coś w życiu osiagnął


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie tak samo Giertych. Za czasów LPR i rządów pisu uważałem go za cynicznego karierowicza. Dalej jego poglądów nie podzielam w wielu wypadkach. Ale nie da się ukryć, że zna się na prawie, pieniądze zarobić umie. Czegoś w życiu się dorobił. Nie są więc to takie najgorsze autorytety.

@eka3225 dzisiaj w wiadomościach mówili o jutrzejszych strajkach kobiet. Podobnie jak w twoim linku w faktach. To co też namawiali kobiety do strajku?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

TVN już materiały przygotowuje, GW już wie co będzie się działo, czekaj powiedzą ci jak masz myśleć.

 

Proszę Państwa.

 

Portal tvp.info dotarł do wymiany e-mailowej między sędziami Trybunału Konstytucyjnego wybranymi przez Platformę Obywatelską z kwietnia, maja i czerwca 2015 r. Wynika z nich, że jeszcze zanim PO zaproponowała poprawkę do projektu uchwały, pozwalającą na obsadzenie większej liczby miejsc w TK kandydatami Platformy - prezes Andrzej Rzepliński, wiceprezes Stanisław Biernat i sędzia Piotr Tuleja doskonale sobie zdawali sprawę z konsekwencji działań podejmowanych przez poprzedni rząd. „Opozycja zrobi z tego sztandarowy mot kampanii wyborczej pt. „Jak PO psuje państwo". I będą mieli rację – przyznaje w korespondencji jeden z sędziów, wybranych przez PO.

 

nowe e-maile z okresu 20 kwietnia – 1 czerwca 2015 roku, które wskazują jednoznacznie, że kierownictwo Trybunału miało pełną świadomość – jeszcze przed wejściem w życie nowej ustawy o TK, autorstwa poprzedniej koalicji rządzącej – że jest ona „psuciem państwa” oraz prezentuje „mentalność z Samych Swoich”. Sędziowie Tuleja i Biernat przyznawali w swojej korespondencji, że zarzuty wobec pomysłów Platformy Obywatelskiej „tworzą nieznośną aurę Trybunału”, przez co po zmianie władzy w Polsce „TK będzie zdelegitymizowany”. Kierownictwo Trybunału już w maju 2015 r. postanowiło jednak nie wypowiadać się na temat zabiegu zwiększającego liczbę członków TK z wyboru PO, ponieważ – jak stwierdził wiceprezes Stanisław Biernat – „Tu chodzi w końcu o naszych przyszłych kolegów płci obojga”.

 

 


@ela3225 ten cały śmietnik, który tu wkleiłaś to właśnie pranie mózgów takim jak ty. Mające na celu zohydzić wam tvn, abyście nie oglądali stacji, która teraz mówi prawdę o tym co się w tym kraju dzieje. 

Przypomina mi się rysunkowy żart z bardzo starego pisma. Dwa obrazki. Na pierwszym człowiek w pokutnej szacie stoi na ulicy, krzycząc coś i gestem proroka trzymając nad głową napis: „Ukorzcie się, jutro koniec świata!”.Na drugim ten sam człowiek w tym samym miejscu, tylko – sądząc z kilku szczegółów – po pewnym czasie, nadal krzyczy, trzymając napis: „Wczoraj był koniec świata!”.Rzeczywistość przestała się w tych kręgach liczyć. „Gazeta Wyborcza” ogląda TVN-24, TVN słucha Tok FM, tam znowu opierają się na polskojęzycznej edycji „Newsweeka” i „Polityce”, które piszą, co wiedzą z „Wyborczej”, TVN i TOK FM. Istne perpetuum mobile absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Wiec może lepiej być takim jak Petru. Facet nieco po 40 tce z bogata kariera w finansach. Na szybko zmontował partie która uzyskała 3 wynik w wyborach. Zapewne zarobił już nieco grosza więc na zero inteligencji to nie wygląda.Z jego pogladami nieczęsto sie zgadzam ale nie da się zaprzeczyć że facet coś w życiu osiagnął

W stosunku do Nowoczesnej mam podobne zdanie. Rzadko zgadzam się z poglądami posłów tej partii , ale ten wydaje się niegłupi.

https://www.youtube.com/watch?v=92QqUPusc3U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

TVN już materiały przygotowuje, GW już wie co będzie się działo, czekaj powiedzą ci jak masz myśleć.

Przypomina mi się rysunkowy żart z bardzo starego pisma. Dwa obrazki. Na pierwszym człowiek w pokutnej szacie stoi na ulicy, krzycząc coś i gestem proroka trzymając nad głową napis: „Ukorzcie się, jutro koniec świata!”.Na drugim ten sam człowiek w tym samym miejscu, tylko – sądząc z kilku szczegółów – po pewnym czasie, nadal krzyczy, trzymając napis: „Wczoraj był koniec świata!”.Rzeczywistość przestała się w tych kręgach liczyć. „Gazeta Wyborcza” ogląda TVN-24, TVN słucha Tok FM, tam znowu opierają się na polskojęzycznej edycji „Newsweeka” i „Polityce”, które piszą, co wiedzą z „Wyborczej”, TVN i TOK FM. Istne perpetuum mobile absurdu.

 

Tylko wciąż do tych wywodów konkretów brakuje. Próbujesz zaklinać rzeczywistość nie podając ani jednego dowodu, że tak jest.  Masz jakieś fakty, konkrety na to co piszesz? Mówić co masz myśleć to mówią ci twoi. Przykłady jak się ludziom pierze mózgi na prawicowych portalach pisząc brednie bez pokrycia. osobiście wkleiła @ela3225.

Poparcie pisu jest niby wysokie. Ale jak popatrzeć na to ile pis wyborcom dał np. 500 plus. I jak bardzo dużą propagandę angażuje na pranie mózgów i okłamywanie ludzi. Co we wcześniejszym poście na przykładzie bzdur wklejonych przez @ea3223 pokazałem. To to poparcie jest niskie i nie może przekroczyć 40 %. I to cieszy, ze naród to nie same głupki jak myśli pis.

Przykład z dzisiaj z tvp info. W studiu dwóch publicystów.

Jeden sądząc po tym co mówił od prania mózgów pisowcom. Mówi, że większość Węgrów powiedziała uchodźcom nie. W węgierskim referendum. Na to drugi mu mówi, że oszukuje ludzi bo 98 % głosujących na nie z 43 % biorących udział w referendum to wcale nie jest większość Węgrów. Oczywiście prowadzący stanął na wysokości zadania i szybko przerwał rozmowę.

A z hasła "dość dyktatury kobiet" faktycznie się uśmiałem. Zwykłe przejęzyczenie. tak samo jak kiedyś się uśmiałem z hasła Kaczyńskiego, że "nic nas nie przekona, że czarne jest czarne a białe jest białe". Które chyba w swoim ekspoze wygłosił.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak działa tłum bez względu na orientację polityczną. Nazywa się to zjawisko owczym pędem. Jeden rzuca hasło, reszta podchwytuje. Szybko się zresztą połapali. Na jakimś wiecu pisu pamiętam kiedyś też się ktoś pomylił i tłum przez chwilę skandował odwrotnie niż potrzeba. W tłumie to tak działa. Z jednej strony śmieszne ale z socjologicznego punktu widzenia normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ale marszałek Karczewski jest dzisiaj jeszcze lepszy. Otóż ten człowiek mówi że uchwalenie tak restrykcyjnej ustawy aborcyjnej może spowodować że władzę w kraju przejmie lewica. Dlatego w senacie może zostać ona złagodzona.

I tak oto przekonujemy się że w obliczu oderwania od koryta nawet PIS zaczyna gadać ludzkim głosem. Czyli nie chodzi o konsensus, zgodę narodową z znowu o koryto.

Proces samoleczenia jest piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Tak działa tłum bez względu na orientację polityczną. Nazywa się to zjawisko owczym pędem. Jeden rzuca hasło, reszta podchwytuje. Szybko się zresztą połapali. Na jakimś wiecu pisu pamiętam kiedyś też się ktoś pomylił i tłum przez chwilę skandował odwrotnie niż potrzeba. W tłumie to tak działa. Z jednej strony śmieszne ale z socjologicznego punktu widzenia normalne.

Tłum potrafi również myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście to też słyszałem i się zgadzam. A co do samej ustawy aborcyjnej. Pis się trochę przejechał. Sprawa ich przerosła. Z jednej strony obrońcy życia naciskają na głosowanie przez pis za restrykcyjna ustawą. Z drugie strony słyszałem gdzieś o sondażu, gdzie 1/4 wyborców pisu jest za czarnymi protestami. Dlatego politycy pisu zaczęli coraz mocniej akcentować, że to projekt społeczny a nie pis. I tak oto zadyma z zaostrzeniem ustawy miała odwrócić uwagę społeczną od Misiewiczów dymisji Jackiewicza i zamętu w spółkach. Ale pis i tak za to zapłaci. Teraz znajdą się nie zadowoleni po którejś ze stron. Albo obrońcy życia albo ci wyborcy pisu nie mający tak restrykcyjnego podejścia do aborcji. Brawo pis. Róbcie tak dalej.

PS reakcja zebranych na pomyłkę posłanki Nowoczesnej czy przemówienie posłanki po dowodzi tylko. Że nie są to ludzie zmanipulowani przez te partie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aborcja bardzo często była tematem zastępczym .

Nie sądzicie że tak jest i tym razem ? Ciekawe co ma za zadanie ukryć ?

Czyżby CETA ?


:ph34r:


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj