nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ela3225    630

@nie czy wiesz, że Jarosław szkodnikiem cię nazwał? On dzień czy dwa temu mówił o wszystkich, którzy negują polskie członkostwo w UE czy chcą w tej sprawie referendum nazywając ich szkodnikami.

A może nam jeszcze wiarę w Boga uzasadnisz przy pomocy rozumu. Udowodnij, że jest przy pomocy twierdzeń matematycznych, definicji czy jak tam chcesz.

No i może dodaj jeszcze, że to jak dobrze pamiętam cytat Tuska przemawiającego z racji przyznania Papieżowi nagrody Karola Wielkiego. Zaproszono wiele delegacji unijnych państw. Lecz niestety polskiej nie było. Skutek dobrej zmiany.

 

Schultz u papieża wam już w głowie całkiem sie poprzewracało toż to czysta propaganda a wy to łykacie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Bo to są tylko takie ich zagrywki a w rzeczywistości wszyscy grają do jednej bramki nie muszę Ci tłumaczyć do której wskaż mi jedną opcję która będzie dbała o szarego człowieka no chyba że przed wyborami ;)

Dbanie o szarego człowieka to po prostu socjalizm. Jesli tego oczekujesz to faktycznie zawęża wybór do PO, PIS PSL i może SLD. Ja nie oczekuję że państwo mi da ale też nie chcę być okradany


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 

@nie czy wiesz, że Jarosław szkodnikiem cię nazwał? On dzień czy dwa temu mówił o wszystkich, którzy negują polskie członkostwo w UE czy chcą w tej sprawie referendum nazywając ich szkodnikami.

gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś zrozumiał, że nie zanegowałem polskiego członkostwa w ue, spodobało ci się przemówienie jarka :)

 

A może nam jeszcze wiarę w Boga uzasadnisz przy pomocy rozumu. Udowodnij, że jest przy pomocy twierdzeń matematycznych, definicji czy jak tam chcesz.

No i może dodaj jeszcze, że to jak dobrze pamiętam cytat Tuska przemawiającego z racji przyznania Papieżowi nagrody Karola Wielkiego. Zaproszono wiele delegacji unijnych państw. Lecz niestety polskiej nie było. Skutek dobrej zmiany.

zobacz jacy głupcy, pojechali na wręczenie jakiejś nagrodu kolesiowi w sukience, który na dodatek wierzy w boga a ty masz problem, że polskiej delegacji tam nie było (tusk chyba jest polakiem)

 

poważnie mówiąc nie potraficie swoim ciasnym rozumem pojąć, że przynależność do jakiejś organizacji nie polega na lizaniu du....y władzą tej organizacji tylko na takim działaniu żeby ta organizacja rozwijała się dla dobra wszystkich jej członków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dbanie o szarego człowieka to po prostu socjalizm. Jesli tego oczekujesz to faktycznie zawęża wybór do PO, PIS PSL i może SLD. Ja nie oczekuję że państwo mi da ale też nie chcę być okradany

 

Wybij sobie to z głowy państwo musi z czegoś żyć dbanie szary człowiek to taki jak Ty czy ja bo chyba nie sądzisz że wielcy tego świata płacą jakiekolwiek podatki? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś zrozumiał, że nie zanegowałem polskiego członkostwa w ue, spodobało ci się przemówienie jarka :)

zobacz jacy głupcy, pojechali na wręczenie jakiejś nagrodu kolesiowi w sukience, który na dodatek wierzy w boga a ty masz problem, że polskiej delegacji tam nie było (tusk chyba jest polakiem)

 

poważnie mówiąc nie potraficie swoim ciasnym rozumem pojąć, że przynależność do jakiejś organizacji nie polega na lizaniu du....y władzą tej organizacji tylko na takim działaniu żeby ta organizacja rozwijała się dla dobra wszystkich jej członków

 

Nie wykręcaj kota ogonem. Tu nie chodzi o faceta w sukience. Tylko o to byś uzasadnił wiarę w Boga skoro twierdzisz, że wiary w ue nie idzie rozumem uzasadnić. To się ciebie pytam czy wiarę w Boga idzie rozumem uzasadnić? Po prostu odpowiedz tak lub nie. Tusk był jako przedstawiciel UE a nie rządu polskiego. Więc udajesz czy naprawdę tego nie rozumiesz?

Za to ty nie potrafisz swoim ciasnym rozumem objąć, że przynależność do jakiejś organizacji nie polega na dyktowaniu i stawianiu warunków przez słabych krajom silnym. Swoją pozycję musimy sobie wypracować. A nie iść z gębą na pączki bo tak nam się należy.  Polska pod rządami PiSu nie działa na rzecz rozwoju ue. Bo nie da się działać na rzecz rozwoju ue będą c sojusznikiem Putina.

 A nie da się ukryć, że nasi sojusznicy jak Węgrzy, Czesi i Słowacy o orędownicy zniesienia sankcji wobec Rosji. A sojusznicy pisu w Europarlamencie to partie wspierane przez Moskwę. I ty chcesz w takim towarzystwie dyktować warunki najsilniejszym krajom ue? Jak możemy im dyktować warunki, czy narzucać nasze interesy skoro zaraz lecimy do nich po kasę. Nie dalej jak dwa miesiące temu izby rolnicze krajów grupy wyszehradzkiej prosiły starą unię o więcej kasy dla ich rolnictwa.

Pojmij swoim ciasnym rozumem, że to działa jak w paczce na podwórku. Szacunek wśród kumpli możesz zbudować. A jak się będziesz niego domagał bo tak. To najwyżej kopniaka dostaniesz.

Podsumowując ty uważasz, że nam wiodąca pozycja w ue się należy bo tak. A ja uważam, że musimy ją sobie zbudować. Stawiając za tym silną gospodarkę, wykształcone i zaradne społeczeństwo i zdolnych polityków. Bo chyba każdy się zgodzi, że, aby narzucać ue swój pogląd i kierunek i współuczestniczyć w podejmowaniu kluczowych decyzji musimy być krajem stojącym na równi z krajami wiodącymi w ue. A nie staniemy na takiej pozycji krzycząc tylko, że nam się należy bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Aktem wiary w pewne wartości, tu mogę się zgodzić. Bo sens istnienia tworu zwanego unią opiera się przede wszystkim na wierze w to że są wspólne dla pewnej grupy(bez względu na państwowość) i ważniejsze niż odwieczne żale czy pretensje. Nie można tu stawiać znaku równości między EU  a Bogiem i wiarą taką czy inną.

Unia to wiara w to że ludzie są jednak mądrzejsi niż pokazuje historia i politycy ich reprezentujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wiara to wiara. Oczywiście wiara w Boga i wiara w ue to co innego. Ale wiara to pojęcie umowne. Przecież nikt nie widział Boga a wierzy wielu. Nikt nie powie na 100 % ani nie jest w stanie udowodnić, że ue za 20 lat nam zaszkodzi czy pomoże. Musimy wierzyć, że pomoże. A w przypadku ue są jednak merytoryczne, namacalne przesłanki, że pomoże. O ile oczywiście nie będzie rozbijana przez państwa członkowskie, które paradoksalnie aspirują do grona jej decydentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Wybij sobie to z głowy państwo musi z czegoś żyć dbanie szary człowiek to taki jak Ty czy ja bo chyba nie sądzisz że wielcy tego świata płacą jakiekolwiek podatki? B)

1. Niech państwo żyje ze spółek skarbu państwa, ceł , licencji itp.

2. Jakby płacenie podatków było korzystne to nie byłyby odowiązkowei a ludzie płaciliby dobrowolnie.

3. Skoro wielcy nie płacą podatków to czemu tacy biedacy jak ja mają płacić?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 hubertuss

 Przecież nikt nie widział Boga

 Udowodnij,......przy pomocy twierdzeń matematycznych, definicji czy jak tam chcesz.

 

słuszałem, że gdy pis dojdzie do władzy to będzie wojna z rosją, a teraz gdy pis doszedł do władzy to mówicie, że jest sojusznikiem putina, to może najpierw uzgodnijcie w swojej antypisowskiej sekcie jedną wersję bo się ośmieszacie (wstaw zdjęcie jak kaczyński robi żółwika z putinem)

 

Węgrzy, Czesi i Słowacy o orędownicy zniesienia sankcji wobec Rosji

zapomniałeś o niemcach, francuzach, holendrach......

 

 

Podsumowując ty uważasz, że nam wiodąca pozycja w ue się należy bo tak.

nie insynuuj mi swoich fantasmagorii

 

Musimy wierzyć, że pomoże.

taka jest właśnie różnica, że wy musicie wierzyć a inni podejmują realne działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Realne działania zmierzające ku rozbiciu UE będące na rękę Putinowi. Masz rację takie działania podejmuje PiS. Nigdy nie pisałem, że będzie wojna z Rosją. Aczkolwiek wcale bym się nie zdziwił, że większość PiSu nawet się nie domyśla, że szkodząc ue idzie na rękę Putinowi. Którego niby nie lubią. Wypowiadają się o nim negatywnie. A tyle dobrego dla niego robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

W takim przypadku powinnismy się nie stawiać,przyjmować na klatę wszystkie głupkowate decyzje wymyslone w ostatnich miesiącach przez grupę tych którzy pierwotnie zapraszali imigrantów,a teraz forsują co rusz ciekawsze propozycje.Ta ostatnia,sprawdzanie w Turcji poziom edukacji imigranta,tych bardziej wyuczonych biorą Oni,(zachód) a tych nie wyedukowanych kraje wschodnie .

 

się nie dziw że PIS popiera frakcje w PE które są za rozsądkiem dla wszystkich a nie dla wybranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

PiS to przede wszystkim kładzie wam do głów dyrdymały.  Straszą was tymi uchodźcami a jeszcze żadnego nie przyjęliśmy i nie wiadomo kiedy w ogóle przyjmiemy. Żadni tez od ponad roku do nas się nie wybierają na własna rękę i nie chcą tu mieszkać. Aby przyjąć uchodźcę musi on spełnić dwa warunki. Być sprawdzony i zidentyfikowany. Z czym są duże problemy bo praktycznie żaden nie ma dokumentów i nie da się go zweryfikować. I drugi warunek musi chcieć zamieszkać w kraju, który proponuje mu ue. Z czym jak wiadomo też nie będzie problemu. Bo większość wybierze kraje bogate. Dodatkowo sama unia przejrzała na oczy po problemach niemieckich. I teraz jest gotowa płacić Turcji, aby ta się z nimi męczyła. Straszą was więc nie wiadomo czym. Widziałeś tych uchodźców, przyjechali do Polski? Z drugiej strony nawet gdyby kiedyś o ile w ogóle. To co to jest te 7 tys na trzydzieści parę milionów Polaków.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Na razie uchodźcy to temat zastępczy .Główny temat to pislamscy talibowie ,marionetki rządzące ,kolesiostwo w obsadzaniu stołków i korupcja pislamistów na rzecz wrogiego nam państwa watykańskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co jest tematem zastępczym to widać po wczorajszej majówce :D :D :D teraz już ważne tylko ile osób spacerowało bo w jakim celu to wiadomo była ładna pogoda to grzech w domu siedzieć ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Nie ważne czy było 40tyś.  czy 200tyś. Po prostu było ich dużo. To świadczy o tym że coś w tym może być ważnego i ma coś na celu. Mówienie o chodzeniu sobie w stosunku do takiej ilości jest trochę nietaktem albo zaklinaniem rzeczywistości.

Jeżeli nie podoba się liczenie na sztuki, to podawać w hektarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ilu ludzi znalazło się tam zupełnie przypadkowo lub z czystej ciekawości ?Świadczyć to może co n ajwyżej że była ładna pogoda ;) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście, że pisowi to na rękę. Chociaż w mediach wyśmiewają to dla pisu również wygodny temat zastępczy. Chociaż liczba uczestników może im nie pasować. Myślę, że ta cała wojna o trybunał jest między innymi właśnie po to. Zmobilizować elektorat, znaleźć wroga. To stara szkoła Jarka.  Gdyby nie te marsze i dyskusje. Ludzie zaczęli by głośniej pytać, gdzie obiecanki wyborcze. A tak jak nie wyjdzie. Będzie na kogo zwalić, że to ue nie dała, trybunał nie pozwolił. 

Co do ilości. Może 240 tys nie było.  Ale wczoraj było widać jak rzecznik. Policji pięknie lawirował. Przyciśnięty pytaniem o tak wielkie różnice próbował tłumaczyć, że Policja policzyła ludzi na samej granitowej płycie Placu Piłsudskiego, która liczy 16 tys m2. Przyjmując uwaga tylko 2 osoby na 1m 2 . Biedakowi się zapomniało, że za grobem Nieznanego Żołnierza jest park gdzie było sporo ludzi. Dookoła samego placu biegną szerokie ulice, gdzie tez było dużo ludzi i do placu biegną ulice z różnych stron miasta, gdzie też było dużo ludzi. Polityka wkroczyła nawet do Policji.  Ja myślę, że prawda leży gdzieś po środku i było koło 100 tys osób. Myślę, że PiS i Jarosław i tak byli zdziwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Przyszli z ciekawości bo może to jeden z tych marszów gdzie raczej się nie leją i można potraktować to jako coś przyjemnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie wiedziałem, że tym się interesujesz. No ale skoro żyjemy w wolnym kraju możesz odwiedzać strony jakie lubisz i czytać na nich co cię interesuje. Nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przyszli z ciekawości bo może to jeden z tych marszów gdzie raczej się nie leją i można potraktować to jako coś przyjemnego?

 

A co w miastach roboty nie mają to po ulicach chodzą :P :P widziałeś aby na wsi w niedzielę spacerowno :lol: B) ? Albo na ławce przy drodze ktoś siedział każdy ma inne zainteresowania :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Tak u nas na wsi mamy drogi, ścieżki i ławeczki i latarnie żeby można było nawet wieczorem bezpiecznie z psem spacerować. Dzieci jeżdżą na rowerach, matki spacerują z wózkami taka to nasza porąbana wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Nie wiedziałem, że tym się interesujesz. No ale skoro żyjemy w wolnym kraju możesz odwiedzać strony jakie lubisz i czytać na nich co cię interesuje. Nic mi do tego.

Dokładnie tak . Jedni się tym interesują  , a drugim sprawia to przyjemność. 

A zresztą nic mi do tego co Ci sprawia przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj