nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6331

Tak ze dwa miesiące wstecz można bylo usłyszeć jak różni oficjele opowiadali że,tak i owszem spotkanie odbędzie się przy okazji tego zjazdu . Pytam, więc po jakie licho nakręcano cały cyrk żeby potem tłumaczyć się głupio.

Senatorowie US nie przyjechali do nas żeby czegokolwiek się dowiedzieć. Przyjechali z pełną wiedzą o stanie faktycznym. W przeciwieństwie do naszych, który jadą jako białe karty i na miejscu próbują dociekać jak jest, zostali wyposażeni w wiedzę zanim samolot wylądował w naszym kraju. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Tusk jak Sikorski będzie laske robił amerykanom, nasi byli rządzący ze wszystkiego zrobią afere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Tak ze dwa miesiące wstecz można bylo usłyszeć jak różni oficjele opowiadali że,tak i owszem spotkanie odbędzie się przy okazji tego zjazdu . Pytam, więc po jakie licho nakręcano cały cyrk żeby potem tłumaczyć się głupio.

 

Nasz obecny rząd i PAD maja po prostu przerost ambicji. O czym niby ten Obama miałby z PAD rozmawiać? Bazy NATO to takie subtelne łechtanie Rosji które było reakcja na sprawy na Ukrainie, ale na ten moment wszyscy maja Upainę i Krym gdzieś i żadnych baz nie bedzie. Oni jeszcze nie zdali sobie sprawy że Polska jest narzedziem do robienia polityki w rekach USA  i jesli bedą chcieli dac prztyczka w nos Rosji to może kilku żołnierzy i kilka Hummerów dadzą ku naszej uciesze. Nie zrobia natomiast absolutnie nic by zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa przed pseudo zagrożeniem jakim jest Rosja.tym bardziej że Antoni jest emocjonalnie niezrównowazony. Z drugiej strony nam tak naprawdę na bazach nie zależy bo wyczerpałby się zasób argumentów do zastraszania wyborców PIS i odwracania uwagi od niemocy w gospodarce. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

Obama nie spotka się z żadnym przywódcą z Europy.. czyli, zgodnie z logiką co niektórych, cała Europa poniosła "spektakularną klęskę" i jest na kolanach :)

i kto tu jest nawiedzonym spiskowcem, snujący codziennie chore teorie (antek ma do was jeszcze daleko :)

 

dlaczego miałby spotkać się z dudą, przecież nie mamy broni nuklearnej ani jakiegoś wielkiego znaczenia w świecie, poza tym kończy urzędowanie i nie będzie podejmował żadnych strategicznych decyzji, a na bazy nato nie ma zgody niemiec i rosji i usa też bardzo nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tusk tez nie ma takiej broni. Poza tym są jeszcze spotkania nie formalne. Jak choćby przy kolacji. Poza agendą szczytu. Ot choćby dla tego, aby okazać jakiemuś krajowi wsparcie czy jakoś dany kraj uprzywilejować wśród innych. No ale rozumiem, że skoro PiS uparcie degraduje pozycję Polski na arenie międzynarodowej to musi to jakoś tłumaczyć swoim wyborcom. Tak poza tym skoro Polska nie ma broni nuklearnej to po co Duda tam pojechał?

Dlaczego USA ma zależeć na bazach NATO w Polsce skoro nasz rząd ich olewa i lekceważy. Od kiedy tez w tych sprawach przejmujemy się zdaniem Rosji? Gdyby USA na tym zależało to bazy by były bez pytania Niemców o zdanie. Bo to USA ponosi główny ciężar funkcjonowania NATO. Jednak skoro nasz rząd nie potrafi nawet tego sojusznika uszanować to nie ma co liczyć na bazy.

@nie nie mamy jakiegoś wielkiego znaczenia w świecie? Co z ciebie za Polak, jaki patriota? Uważasz, że nasza dumna potęga nie ma wielkiego znaczenia w świecie? Idą twoim tokiem rozumowania muszę napisać, że życzysz źle Polsce. Bo swego czasu, gdy podobnie oceniłem naszą sytuację to napisałeś ty i tobie podobni, że życzę źle Polsce i nie jestem patriotą.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tym czasem Obama nie spotka się z Dudą. Kara za arogancje i łamanie konstytucji przez tego ostatniego musi być.

 

Jakie tam łamanie konstytucji sam jestem w szoku jak rośnie poparcie dla działań PiS podczas Świątecznych spotkań z wieloma osobami które nie głosowały na PiS w ostatnich wyborach są bardzo zadowoleni z działań obecnego rządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Obama nie spotka się z żadnym przywódcą z Europy.. czyli, zgodnie z logiką co niektórych, cała Europa poniosła "spektakularną klęskę" i jest na kolanach :)

i kto tu jest nawiedzonym spiskowcem, snujący codziennie chore teorie (antek ma do was jeszcze daleko :)

 

dlaczego miałby spotkać się z dudą, przecież nie mamy broni nuklearnej ani jakiegoś wielkiego znaczenia w świecie, poza tym kończy urzędowanie i nie będzie podejmował żadnych strategicznych decyzji, a na bazy nato nie ma zgody niemiec i rosji i usa też bardzo nie zależy

Problem PAD i jego otoczenia jest brak profesjonalizmu w polityce i przez to sami narażają się na kpiny. Gdyby najpierw umówili spotkanie z Obamą a dopiero później to ogłosili byliby kryci. Jak to od dawna wiadomo czasami milczenie jest złotem. Jak najpierw mówia o czymś co jest niepewne a potem się o to starają to sami sobie strzelaja samobója i muszą sprawe tłumaczyć bo wszyscy "drą z nich łacha"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To pewnie z nadmiaru wzrostu tego poparcia pis poszukuje w Anglii agencji pr owej, która ma ocieplić wizerunek partii i rządu. A co do znajomych, którzy głosowali na pis. Wielu wkurza się prywatą i kolesiostwem jakie teraz w tej partii występuje przy ataku na koryto całymi rodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Oprócz tych znajomych i rodzin które do koryta sie właśnie dostały. Bywa tez tak że nic z tego nie mają ale cieszą się że sąsiada na pysk wywalili bo ostatnio to tak się rozbrykał że był na wczsach w Grecji z całą rodziną.  :P  Jak tyle nakradł to dobrze mu tak!

@hubertuss, jak oni chcą ocieplić wizerunek posłanki Pawłowicz Macierewicza czy Błaszczaka? Mission impossible!

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ulman czy Ty przypadkiem nie jesteś zwolennikiem JKM? Ten to ma dopiero wzięcie na salonach. Krasus Twój link mi się nie otwiera. Na tej kolacji Tuska z Obamą będą  wszyscy, więc nie wiem czym się podniecasz, bo Duda będzie tam również, ale można troche teorii spiskowych ułożyć i poopowiadać jaki to Pis i Prezydent nie dobrzy.

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Adekwatne do pozycji europosła. PIS i PAD maja przerost ambicji oraz  ego i zostali potraktowani adekwatnie do pozycji naszego kraju na świecie. Obam zrobił im - "do szeregu wstap ! " ot i cała historia.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale co Bama im zrobił bo nie widziałem ? ;)


I do tego miliony polaków zarabiajacy   kase na zachodzie

 

Tuska masz na myśli? I tych co walcząc z bezrobociem za granicę wygonił? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A gdzie Pis mówił że Duda spotka się z Obamą bo chyba to przegapiłem. Mam czasem ciekawsze rzeczy do roboty. Głosujesz na kogoś kto nie ma ambicji rządzić, tylko chce być notoryczną opozycją i o jakimś szeregu mówisz? Ilu Prezydentów Polski było do tej pory na szczycie nuklearnym, bo coś mi się wydaje że Duda jest pierwszy. To jest ta straszna porażka Pisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Widać poprzedni prezydenci uznali, że skoro nie posiadamy takiej broni to nie ma co tam jechać. Duda udał się tam raczej z powodu nadchodzącego szczytu NATO, którego gospodarzami będziemy. I raczej będzie tam tylko tłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

A gdzie Pis mówił że Duda spotka się z Obamą bo chyba to przegapiłem. Mam czasem ciekawsze rzeczy do roboty. Głosujesz na kogoś kto nie ma ambicji rządzić, tylko chce być notoryczną opozycją i o jakimś szeregu mówisz? Ilu Prezydentów Polski było do tej pory na szczycie nuklearnym, bo coś mi się wydaje że Duda jest pierwszy. To jest ta straszna porażka Pisu?

No nie żartuj - to po co wczoraj tłumaczyli że brak spotkania nic nie oznacza  :wacko:

JKM ma ambicje by przekonać wyborców do swoich racji i jest jedynym politykiem który nie zmienia poglądów od 26 lat. Wybacz ale nie masz zupełnie pojęcia co on chce a czego nie . To że nie zgadza się z POPIS i PSLD  to dlatego że nie zgadza się z socjalistami i prezentuje poglady które osobom przesiąkniętym socjalizmem są obce i nie zrozumiałe.

Co do głosowania na niego to robie to bo podzielam jego poglądy. Wiele osób mysli że głosując na PIS głosuje na prawice i łudzi się że różnia sie od PO czy SLD a potem sie dziwia że nic sie nie zmiania. Tłuszcza głosuje właśnie na tych co chcą rządzić za wszelką cenę a oni mówią i obiecują im wszystko byle zostać wybranym i tak sie to kręci 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No tak Pis albo się z czegoś tłumaczy, albo nie tłumaczy.  W każdym razie zawsze robi źle. http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Marcin-Makowski-Spotkanie-Dudy-z-Obama-w-alternatywnej-rzeczywistosci,wid,18242497,wiadomosc.html?ticaid=116bf7 tak wyglądaję obiektywne media w Polsce. Zamiast sprostowania artykuł znika bez śladu i pojawia się następny równie durny, a ludzie nie wiem czy bezmyślnie czy celowo powtarzają swoje prawdy zaczytane w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Rozumiem, że pisząc o durnych artykułach masz na myśli ten z linku? Autor nawet logicznie napisać nie umie co ma na mysli. Tu się z tobą zgadzam ten artykuł jest durny i stronniczy. Co za chwilę na podstawie tylko jednego zdania udowodnię.

 

"Obama, który w planach wizyty z Dudą nie miał, i tak podejmuje go uroczystą kolacją, rozmowy z Tuskiem natomiast nie ma." 

 

Na moje oko autor jest po prostu nie douczony w ramach języka polskiego. Dla dziennikarza to faktycznie wstyd. I wychodzą durnoty. Jaką wizytę miał mieć w planach Obama z Dudą? Jaką uroczystą kolacją podejmuje Dudę Obama? Skoro sam Duda stwierdził, że na kolacji będą wszyscy. A z tekstu wynika, że kolacja ma być specjalnie dla Dudy.  Tusk podał na swojej stronie info o udziale w kolacji. Być może tej dla wszystkich być może osobnej. Nie sprecyzowano. Fakt problem jest u nas z niezależnym dziennikarstwem. Jedni ciągną za PiSem inni za opozycją. Jak chyba na całym świecie. Popatrzcie co tvp wyprawia. Tam zobaczycie "niezależne" dziennikarstwo.

Prezydent Duda poinformował, że w nasz region amerykanie czy tam NATO wyślą batalion czołgów. Miały być bazy jest brygada. To tak jak byście na żniwa potrzebowali przyczepy 7 ton. A wypożyczający obiecał wam przyczepkę samochodową 750 kg i do tego będzie ona jeszcze rotacyjnie u innych sąsiadów. A więc jest sukces.

A tym czasem poseł PiS złożył poprawkę do ustawy o obrocie ziemią. Wyłączającą z pod jej jurysdykcji związki wyznaniowe. Księża staną się więc pośrednikami w obrocie ziemią. Bo łatwo mi wyobrazić sobie sytuację. Że podstępny Niemiec, który łaknie polskiej ziemi. Idzie do księdza. Za oczywiście sowitą prowizją ksiądz kupuje ziemię, którą mu odsprzedaje. Wszystko w majestacie prawa. Zwykły rolnik dostanie po d. A bogaty załatwi z księdzem jak trzeba i sobie kupi co będzie chciał.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

To co wyprawia TVN ,wyborcza to jest dopiero szmacenie, ostatnia informacja że Polska musi oddac unijne miliony za nie stworzenie systemu inf. w ministerstwie zdrowia na czas TVN podała że winne są wszystkie rządy od 89,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Po cześć tak jest. Winę za bałagan ponoszą wszyscy po kolei. Nie znam dokładnie tej sprawy. Ale sami rolnicy dokładnie wiedzą, że jeśli nie wywiążą się z unijnych programów kasę trzeba zwrócić. Znając bałagan w wielu państwowych instytucjach to całkiem realne. A że PO rządziła najdłużej po 2004 roku to im się dostanie najwięcej.

To co wyrabia tvp jest bardziej ordynarne i prostackie. Ziemiec na drugi dzień po publikacji akt Wałęsy mówi, że ich oryginalność potwierdził grafolog. Niby sie myli. Ale na drugi dzień jakoś nie przeprasza. Bo grafolog nawet tych akt jeszcze wtedy badać nie zaczął. jakiś tydzień temu, gdy ruszała sprawa Amber Gold. To prostaki z tvp niby to przypadkiem mówiąc o Amber Gold pokazywali budynek Trybunału Konstytucyjnego. Przez jakieś dwie, trzy minuty komentarza. Próba wmówienia ludziom, że za Amber Gold stoi TK jest naprawdę prostacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

I do tego miliony polaków zarabiajacy   kase na zachodzie

No to są dopiero zdrajcy i nie patrioci.

 

Kaszlak Twój poziom inteligencji w wypowiedziach jest na żalosnym poziomie. Rozterki życiowe? Wow...nieźle. Między interesowal tylko aspekt szacunku do Polaków. Heh, guru powiadasz. Niestety nie mam żadnego guru. Twoje teksty "Jarosław Nadęty" ośmieszaja Ciebie i pokazują ciągłą tępote w narodzie.

Z wzajemnością co do twojej osoby. Skoro nie znasz pojęcia ironii, twoja sprawa. Najpierw popraw błędy swojej pisowni 100% Polaku, potem może pogadamy o polskości.

 

Wódz narodu Jarosław Polskę Zbaw I wzywa poprzez swoją wysłanniczkę Beatę opozycję na dywanik, po raz kolejny prosząc o "90 dni spokoju", bo sobie porządzić spokojnie nie może:  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19841860,po-co-rzad-zaprasza-opozycje-do-rozmow-o-tk-szydlo-wyjasnia.html#Czolka3Img

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

 "Będzie można przekazać darowiznę. A zakony uprawiają ziemię, produkują żywność i jednocześnie zajmują się opieką ludźmi - mówił w TVN24 BiS minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel, wyjaśniając dlaczego PiS wprowadziło poprawkę zgodnie, z którą spod nowej ustawy o obrocie ziemią wyłączone będą związki wyznaniowe, w tym Kościół Katolicki."

Wstawiłem ten cytat ponieważ nawet moja granica tolerancji na głupotę i traktowanie ludzi jak idiotów, tym razem została przekroczona. Przecież ten człowiek śmieje się ewidentnie rolnikom w twarz. Tyle tysięcy ha zostało przekazanych kościołowi, może nawet więcej niż kupiły słupy, 
Według mnie albo z Ardanowskim ulegli naciskom, albo jest głupszy od opryskanej stonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brak słów na powyższe. Agitacja kościoła to pierwsza klasa!!

Kościół obrońcy ludu czy tak naprawdę własnych tyłków przy pomocy ludu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Księża zajmą się deweloperką i obrotem ziemią. Będzie dziura w prawie, która będzie mógł wykorzystać bogaty Niemiec czy Warszawiak. A co nie którzy cieszyli się, że to taka dobra ustawa. Jest jeszcze sprawa spadków, chodzi o to, że wiele samotnych osób w tym księża i zakonnice, zakonnicy przekazują swoje ziemie kościołowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawy program na TVP Historia kto oglądał wczoraj? Jak Agenci obalili rząd Olszewskiego :D :D ;)  to co PiS dziś robi wobec tego czego oni wtedy dokonali to bułka z masłem ciekawe gdzie KOD wtedy był i Tow Kwaśniewski i Pawlak To jedna banda była i pozostali do dzisiaj B)


Bredzisz Hubertus zakonnice ziemi nie mają na własność bo ślubowali ubustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj