nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Wszyscy idą do pomocy chyba w kibicowaniu i oglądaniu. No może u was z wiadrami lecą. Bo osp jaka jest ale jakiś przynajmniej podstawowy sprzęt ma. A że bohater nie pisałem. A własnym majątkiem jak  by nie było ryzykował. Słyszałem o spalonych ciągnikach przy takich akcjach czy choćby uszkodzonych oponach.

Zresztą co tu dużo dyskutować osp jest potrzebna. A że kogoś to boli lub u kogoś same pijaki, że po wódkę jeżdżą lub ostatni przyjeżdżają to jego problem.

 

OSP JEST POTRZEBNA  NOWOCZESNA JAK JUŻ PISAŁEM A NIE NA SIŁĘ UTRZYMYWANA KOSZTEM oświaty czy innych podstawowych potrzeb mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

1485382982_5dhbbw_600.jpg

kolejny kiepski montaż ,Bogdan napisz wkońcu coś od siebie tylko z sensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Czy tak trudno napisać coś od siebie z sensem?

 

Edytowano przez SZYMANOX
Cytowanie poprzedniego posta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

glosowalem na nia i ponad 125 tys wyborcow z krakowa i okolic, a nawet z kielc-najwyzszy wynik w okregu, pewnie nawet nie wiesz ze to corka zolnierza kampanii wrzesniowej i armii krajowej. tylko epatujesz nazwiskiem meza.

 

glupku, nawet przepisac nazwiska nie potrafisz :D  :D  :D ,mam nadzieje ze przynajmniej kornhauser umiesz napisac. a richard henry francis czarnecki jest ci znany, a ten byly polsko-amerykanski vice-minister spraw zagranicznych z liczba nazwisk rowna ilorazowi twojej inteligencji- sam sie pogubilem jak aktualnie sie nazywa...... chyba tak jak twoja ulubiona aktorka.

 

 

 

.

Czekałem aż jakiś lewak poruszy mój wpis,nawet się zdenerwował,teraz wiem kim jesteś,ale o tym na koniec.Ludzie w większości poruszają się w niewiedzy,głosują po omacku na znane nazwisko,stąd wynik taki a nie inny,w tym kierunku potrzeba jest dogłębna edukacja.Chciałeś jej wartość podnieść poprzez mieszanie rodziny?Mógłbym wyliczać przeszłość swoich dziadów,ale nie dam ci tego zaszczytu.Wracając do tematu,Sześciu eurodeputowanych z Polski znajduje się na liście "pewnych sojuszników" fundacji amerykańskiego miliardera,śród nich Róża Maria Graefin von Thun und Hohenstein,zażarta orędowniczka idei,które promuje i finansuje George Soros.Nawet nie ma sensu dużo się rozpisywać kim on jest. Finansista i spekulant walutowy z uporem maniaka wspiera bowiem wszelkie inicjatywy, służące przyjęciu milionów islamskich uchodźców w Europie. Tak się „dziwnie” składa, że ta właśnie idea Sorosa jest bliska sercu europosłance PO. We wrześniu 2015 roku głosowała też za przymusowym rozdziałem imigrantów na terenie krajów unijnych,a w pluciu na Polskę wzór niedościgniony.Platforma jak żadna inna partia nie stworzyła klimatu dla sodomizacji bo jest motywowana masonerią.

 

 

Teraz wiem że działasz na szkodę Państwa Polskiego,dałeś się obnażyć jako zażarty antyPolak.Wy lewaki zasrane macie we krwi niszczenie Polski. Właśnie tacy jak Wy,już w czasach wielkiej chwały bitew kosynierów byli nazywani po imieniu jako szczególny antypolski sort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

mocny towar bierzesz od rana :D  :D  :D -co to zmienia we fakcie ze nie umiesz poprawnie przepisac nazwiska. twoich bredni to nawet szkoda komentowac, 

ja ci moge pokazac legitymacje milicji obywatelskiej mojego dziadka z 49 roku- B)  B)  B) , oczywiscie zartowalem -dziadek wstapil rzeczywiscie do milicji   tyle ze niepokalanej-jako prawdziwy polak wiesz pewnie co to jest-nastepny zarcik 

 

wpis z kosynierami potwierdza teze ze jestes glupkiem-to byli chlopi  spod krakowa-jak i ja, jakis antypolski sort byl pod carskim panowanie-pewnie to u ciebie, bo jako prawdziwie dumny polak nie piszesz skad pochodzisz, ale cuchnie od razu polska c. moze przypomnisz jak chlopi w kongresowce traktowali powstancow styczniowych...........

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rycerstwo_Niepokalanej

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Wo%C5%BAniakowski

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozdzi%C3%B3bi%C4%85_nas_kruki,_wrony...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Porozmawiaj z kierowcami TIRów skąd bierze sie eksport.

Kolega jeździ cysterną i trafiały mu się wycieczki min. z mlekiem gdzie ładowali go w Polsce jechał do Włoch gdzie zmienili mu tylko plombę i dawali nowe papiery , z tym jechał do Holandii gdzie była ta sama procedura i przyjeżdżał  z powrotem do kraju tylko do innej mleczarni, Jak komuś opłaca sie wozić mleko warte 20tyś cysterna po całej europie to co dzieje się z towarami wartymi dużo więcej. 

 

To nie jest fikcja, tylko rzeczywistość. Też jeździłem i miałem transporty kabotażowe, gdzie za kalendarzem wiszącym nad głową miałem schowaną prawidłową CMR-kę, a w razie kontroli miałem pokazywać inną. Miałem również przypadki podobne, jak opisuje kolega, gdzie z Friedrichsdorf wiozłem do Opola pożywkę w big-bagach po 850kg jeden w temp. 16st.C. W Opolu mi to rozładowali, gdzie powiedziałem, że mam się też ładować na Holandię, więc kazali mi nie odjeżdżać od rampy. Przyszła babka, zeskanowała big-bagi, następnie poprzyklejała swoje nalepki na te, które były, zeskanowała drugi raz i załadowali mi na auto - dla mnie to nic dziwnego, tym bardziej, że takich przypadków miałem więcej..

 

W żniwa wsąsiedniej wsi zapaliłię kombajn kolega który był na akcji opowiadał jaki gospodarz był zły że strażacy szybko go ugasili , w nocy musiał spalić się ponownie ;)

 

To nie możliwe, bo przecież pisałeś, że oni nawet nie potrafią się zorganizować, tylko panikę siać - paniką ten ogień ugasili? Prawdą jest, że jak ktoś specjalnie podpala swój sprzęt, to zgodnie z twoim idolem, który dostał tytuł "człowieka wolności" powinieneś tą informację przekazać służbom ścigania.

 

I na co to jest dowód, że osp nie potrzebne bo za szybko działają, czy, że właściciel będzie starał się o odszkodowanie za kombajn, który dwa razy się palił?

Przecież chyba tylko o to chodziło i nie tylko za kombajn, lecz jeszcze za spaloną uprawę. Posiał od połowy, bo dopłat na czas nie dostał, na nawozy i opryski też nie starczyło, a teraz myślał, że zapłacą mu za nowy kombajn i przeliczy jeszcze straty w zbożu na 12t/ha + słoma :huh: Aż wstyd, że zwolennicy PIS to popierają, ale cóż.

Na razie Polska jest Polską, a PIS zmienia prawo na im przychylne i maskujące wszystkie ich przekręty. Wczoraj Kaczyński został ogłoszony na gali PISiorowskich bohaterów jako "człowiek wolności", a przecież w zeszłym roku już pisałem, że zamieni się rolami przypisując sobie poczynania Wałęsy. Najpierw W Toruniu Antek kazał wszystkim bić oklaski kierowcy za szybkie i sprawne dowiezienie (250km w godzinę i 45min, gdzie krajową 10-tką powinna trwać 3h), po czym Królowa Ewangelizacji postanowiła go ukarać, gdyż jeszcze dobrze nie wyjechali, a już 7 aut Pan Kazimierz skasował. Normalnemu kierowcy odebrano by zaraz prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym, ale w tym przypadku podejrzewam, że jak nie żandarmeria, to sam Andrzej na polecenie Jarka, które zostanie wymuszone przez Antoniego, przyniesie mu je w zębach. Następnie Macierewicz przesiadł się do kolejnego auta i mimo iż wypadek miał miejsce o 17:40 na gali w Warszawie pojawił się o godz. 19.00. I tu po raz pierwszy popieram słowa Rydzyka, który na stwierdzenie Macierewicza: "oklaski dla Pana Kazimierza..." zareagował słowami: "Mam nadzieję, że odrzutowcem...".
A Misiewicz wspaniale się "Qrwi" w klubie nocnym oferując przypadkowym kompanom od kielicha stanowiska rządowe i też bezkarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie ja napisałem że on kombajn podpalił ?Jasne że często lepiej że się spali to co zapaliło bo z tym ugaszonym to kłopot tylko Zacytuj B) mi gdzie pisałem że panikę straż sieje zanim natępny raz coś napiszesz przemyśl to bo widzisz to co napisałemm  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

GP Monaco 2016 - dystans 260km. Zwycięzca: Lewis Hamilton 1:59,29 GP Toruń - Warszawa - dystans 261. Zwycięzca: pan Karol 1:45,0

Może takie porównanie będzie adekwatne do tej gonitwy po drogach w ruinie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Zacytuj B) mi gdzie pisałem że panikę straż sieje zanim natępny raz coś napiszesz przemyśl to bo widzisz to co napisałemm  ;)

A kto napisał, że lepiej jak PSP będzie jeździć nowym sprzętem i nim nie będzie to problem kilkanaście kilometrów przejechać, a co z osp to przyjeżdzają i panikują, bo niby nie wiedzą co robić? (w tym są moje dopowiedzi, ale nie mam czasu na szukanie cytatów sprzed kilku dni)

GP Monaco 2016 - dystans 260km. Zwycięzca: Lewis Hamilton 1:59,29 GP Toruń - Warszawa - dystans 261. Zwycięzca: pan Karol 1:45,0

Może takie porównanie będzie adekwatne do tej gonitwy po drogach w ruinie. :D

No jak to w ruinie? Przecież dobra zmiana je już wyremontowała. Drogi w ruinie były do października 2015, gdzie nie było po czym jeździć, a teraz już są autostrady z prawdziwego zdarzenia. Jechałem tamtędy pół roku temu i już były fajnie zrobione, tylko jeszcze przed Częstochową się bawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie  że nie masz czasu tylko nic takiego nie znajdziesz dziwi mnie że usiłujesz mi wmówić słowa których nie powiedziałem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Pytanie do wyborców PO, N, PSL, która z wdrożonych i zapowiadanych obietnic jest taka zagrażająca demokracji i nie do przyjęcia dla was? Likwidacja gimnazjów i NFZ, skrócenie wieku emerytalnego (bez przymusowego przechodzenia na emeryturę), rewizja pakietu energetyczno-klimatycznego, darmowe (wybrane) leki dla seniorów, opodatkowanie banków i hipermarketów- zblokowane przez UE (zapewne w celu ochrony swoich i możliwie jak najdłuższe odsunięcie w czasie tego podatku), co ma przynieść ok. 7 mld zł wpływów do budżetu rocznie, likwidacja gimnazjów i przywrócenie 8-letnich szkół podstawowych i 4-letnich liceów, odejście od obowiązku szkolnego dla 6-latków, projekt ustawy pozwalający nabywać ziemię wyłącznie polskim rolnikom, wyrównanie dopłat bezpośrednich, zwiększenie środków z funduszy spójności na wieś, ochrona życia od poczęcia, odrzucenie eutanazji, Rodzina 500 plus, mieszkanie 500 plus, Podniesiona kwota wolna od podatku z 3089 zł do 6600, ustabilizowanie pracy upolitycznionego TK w którym 14 z 15 sędziów było z nadania PO co miało skutecznie blokować obietnice rządu. Przed Nami wprowadzenie zerowej stawki VAT na ubrania dziecięce, wydłużenie urlopów macierzyńskich i wychowawczych, Obniżenie VAT ponownie do poziomu 22%, Obniżenie podatku CIT z 19% do 15% dla firm zatrudniających minimum 3 osoby, Podniesienie najniższej średniej płacy godzinowej, przewalutowanie frankowiczów, repolonizowanie banków (pko bp znów w Polskich rękach), przedszkola mają być darmowe, a do szkół mają powrócić dentyści i pielęgniarki, zmiany w prawie dotyczące umów śmieciowych. I co bardzo ważne zablokowanie wjazdu islamskich uchodźców. Uszczelnienie systemu przez co kilkukrotnie zwiększyły się wpływy do budżetu, i wiele innych mniej medialnych obietnic, co wam się w tym wszystkim nie podoba proszę o merytoryczne odpowiedzi

 


czy tak trudno napisać coś od siebie z sensem

ty piszesz sensem ??? zachwycasz się idiotą z wp obrażającego rząd 


Chaos to ty siejesz. Na wszystko masz procedury. Już ci pisałem a nawet filmik pokazałem jak szybko się rozprzestrzenia pożar. Nowoczesny wóz strażacki? Ty byś nie był w stanie opanować jelcza ani stara, który ma na sobie kilka tyś. litrów wody (jelcze miały 6-8tyś, a stary 2,5 - 4tyś.). Nie sztuka wsiąść w auto i go rozpędzić, ale sztuką jest nie rozwalić go na przydrożnym drzewie lub nie zaparkować go w rowie. Sztuką jest też nie utopienie go na polu. Ale cóż, Staszek naoglądał się kopydłowa i utkwiło mu tylko jedno w tej szarej główce: "jak pierwsza rota pije, to druga polewa". A to, że ochotnicy ryzykują podczas pożaru swoim życiem, to kogo to.

 

Niech gmina da im pracę. W gminie Gogolin (pow. Krapkowice) jak ktoś pobiera zasiłki, to ma odcinek chodnika, który ma być utrzymany w czystości. Jest zima - rano do godz. 7 ma być odśnieżony. Lato - trawa przy chodniku, jesień - liście. Jak ktoś powie "NIE", to mu wtedy w MOP-sie też mówią nie. Takiego porządku, jak tam to nie ma w żadnej innej okolicznej gminie, gdzie chodniki nawet w okolicach pól są odśnieżone.

 

 

Nie wiedziałem, że w tym roku mieliśmy już wrzesień... Aż tak bardzo zapiłem po urodzinach córki, że przegapiłem 8,5 miesiąca?

Już nie długo będzie prawdziwa wiedza, bo Jarek zapowiedział już swoje poczynania w tej kwestii. Najbardziej interesuje go telewizja, w drugim kroku radio, a na końcu gazety...

 

4 miliony ludzi podpisało petycje o polonizacje mediów 80% axel springi er ciebie to odpowiada pewnie ??  


Szkoda, że o skokach nie ma w tej komisji. Było by ciekawiej 

Co do kar dla blokujących salę i mównicę. Pisałem tu dzień czy dwa temu, że się pis z opozycją dogada. Miałem rację. Kar nie będzie. O wniosku opozycji o odwołanie Kuchcińskiego tez nie słychać.

chętnie posłucham propagandy ??? co ja wiem to bronek fundacja pro civi  razem ze służbami wsi 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jak coś kopiujesz to przeczytaj. Jest tam parę rzeczy które wypadało by wykreślić. A te dopłaty to chyba z SAN ESCOBAR tylko wyrównają.

 

Tekst idealny do obrzucania się błotem. No chyba ze tylko dla tego wkleiłeś?

 

 

Edytowano przez SZYMANOX
Cytowanie poprzedniego posta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Przypomnij sobie o czym pisali po roku rządu PO.

 

Edytowano przez SZYMANOX
Cytowanie poprzedniego posta .

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

To napisz jedno małe zdanie pod spodem. Tycie ,malutkie od Siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

To napisz jedno małe zdanie pod spodem. Tycie ,malutkie od Siebie.

ile ty masz lat ??

Przypomnę tylko że za rządów POczwarek KGHM kupił za 9 miliardów PLN złoża miedzi w Chile gdzie nie ma miedzi. Takie to biznesy robiła drużyna Tuska. GOLA, GOLA, GOLA! Nasz Schetino GOLA!


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 No same kłamstwa w tym artykule to taka karma dla was   ;)

Edytowano przez SZYMANOX
Pkt. 1.13 – pisanie chaotycznych, ciężko zrozumiałych postów/komentarzy (nadmierne niestosowanie znaków interpunkcji, pisanie z włączonym CAPS LOCKIEM,kursywą lub pogrubioną czcionką),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Na praicowych stronach czytałem o zamachu i o spisku opozycji na Dudę, Kaczyńskiego, maciereicza. Tu macie swój k**wa zamach https://www.facebook.com/wwwsepl/?hc_ref=NEWSFEED

 

a ja czytałem o prowokacji tvn złapani znowu na kłamstwie czarno na białym zmanipulowanym światkiem

 https://t.co/Qn6f5oecjb


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Wymagasz nie możliwego.

148536691114937992859.jpg

Nie jesteśmy z ramienia żadnej partii, ani nie jesteśmy przez nikogo sponsorowani. Nie idziemy walczyć za czyjąś wygraną, tylko za siebie! My polityków „zatrudniamy” i mamy prawo im powiedzieć, czego chcemy! - można przeczytać na profilu społecznościowym organizatorów protestu „studentów” we Wrocławiu. Czy rzeczywiście akcja jest tak apolityczna?

 

Sprzeciw wobec protestu wyrazili przedstawiciele sześciu organizacji studenckich: Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych, Fundacji Służby Niepodległej, Fundacji Sapere Aude, Stowarzyszenia Koliber, Stowarzyszenia Młodzi dla Polski oraz Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej. Od protestu odcięło się też Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz sekcja akademicka Obozu Narodowo-Radykalnego (ONR).

 

Do sprawy odniósł się także wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. 

 

Po pierwsze, wśród postulatów organizatorów protestu (...) nie ma ani jednego, który dotyczyłby uczelni. Po drugie, w Polsce mamy przeszło 400 uczelni. 
Samorząd żadnej z uczelni nie poparł tego protestu, a wiele samorządów przeciwko temu protestowi oponuje, zwracając uwagę, że ten jest on próbą upolitycznienia uczelni

- powiedział Jarosław Gowin.

 

Zaznaczył, że od manifestacji odcięło się też wiele ogólnopolskich organizacji studenckich, a żadna go nie poparła.

 

Dla mnie najważniejsze jest stanowisko oficjalnej, ustawowej reprezentacji studentów, czyli Parlamentu StudentówRP. Parlament Studentów zdecydowanie od tego protestu się odciął

- dodał. 

 

Czytaj też: Na #ProtestStudentow przyszła garstka osób. Internauci kpią: „Tej siły już nie powstrzymacie!”

 

Czy rzeczywiście protest był apolityczny - jak to deklarowali jego organizatorzy? W pierwszym szeregu „studentów” ustawili się działacze PO z posłem Michałem Szczerbą na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Pytanie do wyborców PO, N, PSL, która z wdrożonych i zapowiadanych obietnic jest taka zagrażająca demokracji i nie do przyjęcia dla was? Likwidacja gimnazjów i NFZ, skrócenie wieku emerytalnego (bez przymusowego przechodzenia na emeryturę), rewizja pakietu energetyczno-klimatycznego, darmowe (wybrane) leki dla seniorów, opodatkowanie banków i hipermarketów- zblokowane przez UE (zapewne w celu ochrony swoich i możliwie jak najdłuższe odsunięcie w czasie tego podatku), co ma przynieść ok. 7 mld zł wpływów do budżetu rocznie, likwidacja gimnazjów i przywrócenie 8-letnich szkół podstawowych i 4-letnich liceów, odejście od obowiązku szkolnego dla 6-latków, projekt ustawy pozwalający nabywać ziemię wyłącznie polskim rolnikom, wyrównanie dopłat bezpośrednich, zwiększenie środków z funduszy spójności na wieś, ochrona życia od poczęcia, odrzucenie eutanazji, Rodzina 500 plus, mieszkanie 500 plus, Podniesiona kwota wolna od podatku z 3089 zł do 6600, ustabilizowanie pracy upolitycznionego TK w którym 14 z 15 sędziów było z nadania PO co miało skutecznie blokować obietnice rządu. Przed Nami wprowadzenie zerowej stawki VAT na ubrania dziecięce, wydłużenie urlopów macierzyńskich i wychowawczych, Obniżenie VAT ponownie do poziomu 22%, Obniżenie podatku CIT z 19% do 15% dla firm zatrudniających minimum 3 osoby, Podniesienie najniższej średniej płacy godzinowej, przewalutowanie frankowiczów, repolonizowanie banków (pko bp znów w Polskich rękach), przedszkola mają być darmowe, a do szkół mają powrócić dentyści i pielęgniarki, zmiany w prawie dotyczące umów śmieciowych. I co bardzo ważne zablokowanie wjazdu islamskich uchodźców. Uszczelnienie systemu przez co kilkukrotnie zwiększyły się wpływy do budżetu, i wiele innych mniej medialnych obietnic, co wam się w tym wszystkim nie podoba proszę o merytoryczne odpowiedzi

 

ty piszesz sensem ??? zachwycasz się idiotą z wp obrażającego rząd 

 

4 miliony ludzi podpisało petycje o polonizacje mediów 80% axel springi er ciebie to odpowiada pewnie ??  

chętnie posłucham propagandy ??? co ja wiem to bronek fundacja pro civi  razem ze służbami wsi 

Zagrażająca demokracji? Serio, nie wiesz? mam to wszystko opisywać?1. Zniszczenie TK, jedynej instytucji, która broni obyateli przed złym prawem. I nie pisz mi tu, że TK ma nowego prezesa itd. Ma słaba sędzine z dwuznaczna przeszłością, ktora za ten stołek zrobi wszystko. 2. Zniszczenie TVP- zrobili z tego propagandową tubę, taką, że nawet pisowcy nie są   stanie tego oglądać. Żadnych konkretnych informacji o działanich rządu, opozycji, o protestach. Ciągle tylko zła opozycja, Kod i Kijowski. 3. Likwidacja gimnazjów- tu nie chodzi o żadną reforme szkolna. Chodzi tylko o to by od nowa napisać program nauczania historii. By zakłamyać historie, by gloryfikować Kaczyńskich i ziązanych z nimi ludźmi, by zniszczyć wałesę.4. Sądy- już jest mowa o reformie sądów. reforma ta nic nie naprawi a jedynie podporządkuje je Piswoi. tak samo jak prokuratury, w których siedzą prokyuraturzy związani z Pis. 5. Polonizqcja mediów- Kaczyński nie może przeżyc, że są media które wytykają mu błędy i go krytykują. On wykupoi wszystkie media. I zrobi z nich takie same propagandowe ścierwa jak z TVP. 6. Wojsko- Maciereicz anulował przetarg na helikoptery, by osłabić armię. Do tej pory nie słychać by planowali zakup innych. Wyrzucją generałów i innych ofiecrów z wojska. tworzy OT. 7. Skrócenie wieku emerytalnego- tylko, że pis nie mówi, że emerytury będą niższe to raz, a dwa ludzie  z mojej branży na tym straca i będą mieli podyższony wiek emerytalny. Ustawa o ziemi- no ja mam grunt, którego nikt nie kupi oprocz rolnika z gminy, na tym gruncie mam samosiew drzew, więc po co to rolnikowi> Wielu się ździwiło, gdy okazało się, że nie może sprzedać ziemi temu komu chce. 8. Ochrona, zyccia, odrzucenie, eutanazji- to akurat jest nie tyle co głupie, anie humanitarne. Pracuję w Domu opieki Społecznej i wierz mi nie jedno już idziałem. I szczerze powiem nie chciałbym by moje dziecko urodzilo sie znacznie upośledzone, by było na łasce innych. 9.Mieszkanie 500 plus to nic nowego, a rodzina 500+ no cóż, państo nie ma swoich pieniędzy b dać patologii musi komuś zabrać. 10. Przewalutowania frankowiczóww jakoś nie yczekuj, bo nie ma o tym mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Wymagasz nie możliwego.

Z tobą dyskutować ta jak z zasmarkanym jeść

Dalej się ośmieszają 16299485_370313743337338_376354052046021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Zagrażająca demokracji? Serio, nie wiesz? mam to wszystko opisywać?1. Zniszczenie TK, jedynej instytucji, która broni obyateli przed złym prawem. I nie pisz mi tu, że TK ma nowego prezesa itd. Ma słaba sędzine z dwuznaczna przeszłością, ktora za ten stołek zrobi wszystko. 2. Zniszczenie TVP- zrobili z tego propagandową tubę, taką, że nawet pisowcy nie są   stanie tego oglądać. Żadnych konkretnych informacji o działanich rządu, opozycji, o protestach. Ciągle tylko zła opozycja, Kod i Kijowski. 3. Likwidacja gimnazjów- tu nie chodzi o żadną reforme szkolna. Chodzi tylko o to by od nowa napisać program nauczania historii. By zakłamyać historie, by gloryfikować Kaczyńskich i ziązanych z nimi ludźmi, by zniszczyć wałesę.4. Sądy- już jest mowa o reformie sądów. reforma ta nic nie naprawi a jedynie podporządkuje je Piswoi. tak samo jak prokuratury, w których siedzą prokyuraturzy związani z Pis. 5. Polonizqcja mediów- Kaczyński nie może przeżyc, że są media które wytykają mu błędy i go krytykują. On wykupoi wszystkie media. I zrobi z nich takie same propagandowe ścierwa jak z TVP. 6. Wojsko- Maciereicz anulował przetarg na helikoptery, by osłabić armię. Do tej pory nie słychać by planowali zakup innych. Wyrzucją generałów i innych ofiecrów z wojska. tworzy OT. 7. Skrócenie wieku emerytalnego- tylko, że pis nie mówi, że emerytury będą niższe to raz, a dwa ludzie  z mojej branży na tym straca i będą mieli podyższony wiek emerytalny. Ustawa o ziemi- no ja mam grunt, którego nikt nie kupi oprocz rolnika z gminy, na tym gruncie mam samosiew drzew, więc po co to rolnikowi> Wielu się ździwiło, gdy okazało się, że nie może sprzedać ziemi temu komu chce. 8. Ochrona, zyccia, odrzucenie, eutanazji- to akurat jest nie tyle co głupie, anie humanitarne. Pracuję w Domu opieki Społecznej i wierz mi nie jedno już idziałem. I szczerze powiem nie chciałbym by moje dziecko urodzilo sie znacznie upośledzone, by było na łasce innych. 9.Mieszkanie 500 plus to nic nowego, a rodzina 500+ no cóż, państo nie ma swoich pieniędzy b dać patologii musi komuś zabrać. 10. Przewalutowania frankowiczóww jakoś nie yczekuj, bo nie ma o tym mowy

haha wypisz w Google co za bzdety piszesz a później gadaj a nie powtarzaj co po n 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Pytanie do wyborców PO, N, PSL, która z wdrożonych i zapowiadanych obietnic jest taka zagrażająca demokracji i nie do przyjęcia dla was? Likwidacja gimnazjów i NFZ, skrócenie wieku emerytalnego (bez przymusowego przechodzenia na emeryturę), rewizja pakietu energetyczno-klimatycznego, darmowe (wybrane) leki dla seniorów, opodatkowanie banków i hipermarketów- zblokowane przez UE (zapewne w celu ochrony swoich i możliwie jak najdłuższe odsunięcie w czasie tego podatku), co ma przynieść ok. 7 mld zł wpływów do budżetu rocznie, likwidacja gimnazjów i przywrócenie 8-letnich szkół podstawowych i 4-letnich liceów, odejście od obowiązku szkolnego dla 6-latków, projekt ustawy pozwalający nabywać ziemię wyłącznie polskim rolnikom, wyrównanie dopłat bezpośrednich, zwiększenie środków z funduszy spójności na wieś, ochrona życia od poczęcia, odrzucenie eutanazji, Rodzina 500 plus, mieszkanie 500 plus, Podniesiona kwota wolna od podatku z 3089 zł do 6600, ustabilizowanie pracy upolitycznionego TK w którym 14 z 15 sędziów było z nadania PO co miało skutecznie blokować obietnice rządu. Przed Nami wprowadzenie zerowej stawki VAT na ubrania dziecięce, wydłużenie urlopów macierzyńskich i wychowawczych, Obniżenie VAT ponownie do poziomu 22%, Obniżenie podatku CIT z 19% do 15% dla firm zatrudniających minimum 3 osoby, Podniesienie najniższej średniej płacy godzinowej, przewalutowanie frankowiczów, repolonizowanie banków (pko bp znów w Polskich rękach), przedszkola mają być darmowe, a do szkół mają powrócić dentyści i pielęgniarki, zmiany w prawie dotyczące umów śmieciowych. I co bardzo ważne zablokowanie wjazdu islamskich uchodźców. Uszczelnienie systemu przez co kilkukrotnie zwiększyły się wpływy do budżetu, i wiele innych mniej medialnych obietnic, co wam się w tym wszystkim nie podoba proszę o merytoryczne odpowiedzi

 

ty piszesz sensem ??? zachwycasz się idiotą z wp obrażającego rząd 

 

4 miliony ludzi podpisało petycje o polonizacje mediów 80% axel springi er ciebie to odpowiada pewnie ??  

chętnie posłucham propagandy ??? co ja wiem to bronek fundacja pro civi  razem ze służbami wsi 

 

Propagandę to sam wklejasz. Mało tego, że widać po poprawnej polszczyźnie, że to nie twój tekst. To aż roi się w nim od kłamstw, nie spełnionych obietnic lub niedomówień.

-wyrównanie dopłat bezpośrednich. Nie wiadomo z kim a jeśli w domyśle zachodnimi rolnikami to bzdura nie możliwa do realizacji. Którą pis oszukuje naiwnych rolników.

-ochrona życia od poczęcia jest taka, że ustawa je chroniąca poleciała do kosza.

- eutanazji w Polsce nie ma legalnej więc nie wiem co odrzucano.

- mieszkanie plus to program za kasę samorządów podobny jak istniejący od dawna TBS.

- kwota wolna od podatku podniesiona nie licznym zarabiającym tak mało, że nawet pracujący za płace minimalną się nie łapią. Wielu kwotę wolną od podatku będzie miało obniżoną.

- fakt ustabilizowano upolityczniony przez pis TK.

- o obniżeniu vat nikt z rządu nic nie mówi. Nie wiadomo kiedy to nastąpi i czy w ogóle.

- przewalutować można kredyt we frankach a nie frankowicza. Kluczem jednak jest kurs po jakim się to zrobi. A obiecane przez Dudę przewalutowanie po kursie zaciągania kredytu jest nie realne. I nikt już w pisie tego nawet nie obiecuje.

- co nam z tej repolonizacji? Kiedyś Buzek sprzedał ten bank za grosze w porównaniu do tego co teraz państwo za niego zapłaciło. 

- uszczelnieni sytemu podatkowego jest takie, że nikt nie wie ile przyniosło kasy

_uchodźcy do nas nie jechali więc nie wiem co zablokowano itd.

Taka jest ta twoja propaganda. Stek kłamstw obietnic bez pokrycia i niedopowiedzeń.

 

 

Z tobą dyskutować ta jak z zasmarkanym jeść

Dalej się ośmieszają 16299485_370313743337338_376354052046021

 

Ja tam z zasmarkanymi nie jadam. Ale skoro masz praktykę to może i tak jest. Szczególnie gdy weźmie się pod uwagę bzdury jakie tu wklejasz. Już ci kiedyś tłumaczyłem, że to, że ktoś popiera protest jakiejś grupy nie znaczy, że jest jej członkiem. Niestety robią ci wodę z mózgów bombardując takimi obrazkami. Tak abyś pomyślał, że np starsza pani na proteście studentów mówi, że jest studentką anie, że ona protest popiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickboss    1

Ale sie usmialem. Takich bzdur to juz dawno nie czytalem. Roman176 przepisujesz bzdury ktore nie maja zadnego uzasadnienia ekonomicznego. Widzisz cyferki i myslisz ale fajnie bede mial wiecej kasy. Rzad mi dal, wez kartke dlugopis i policz ile wlasnie straciles. Jestes taki zafascynowany rzadem a on wlasnie podniosl Ci wiek emerytalny o 5 lat. Robia Wam niezle pranie mozgu a lykacie wszystko jak mlode pelikany. Tv robi tylko zadyme czy to TVP czy TVN wystarczy popatrzec na to bez emocji policzyc i wyjdzie kto kogo nabija w butelke. Milego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj