nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6401

Z jakimi służbami konkretnie wszedł w kontakty? Pytam o książkę i to co tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Najlepiej  to Kup  sobie  ta  książkę  majątku  nie kosztuje  przeczytaj  i  będziesz  wiedział  co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Nie chcę bo wątek sensacyjny może mnie bardziej wciągnąć niż fakty, tym bardziej że moje podejście i tak będzie sceptyczne do autora. Wolałbym zostawić sobie margines do manewru przy innych publikacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

No to inaczej. Kontaktował się ze służbami wojskowymi czy cywilnymi? Czy może kontaktował się z kimś kto miał dojścia w wojskowych? Zapewniam tu nie ma podpuchy i nie będzie kontry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Będę  miał  chwilę  wolnego  zajrzę  do  książki  i ci  napisze  dokładnie  nie chcę  nic  pokręcić   jeżeli chodzi o  Ukrainę  to  Zakon Michała  Archanioła

Książka jest  bardzo  ciekawa Zawiera  wiele faktów  które  łatwo  sprawdzić  w necie

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/tajemniczy-pop-wciaz-doradza-samoobronie,29288.html

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

 

Jedno  jest  pewne  że  jak  PiS  nie  zacznie  rozliczać  poprzedników  przed  wyborami  to na pewno  w 2019 nie  dostanie   władzy  większościowej   a  jeśli  to  zrobi  to  zapewniam  cie  że  dostanie  Większość  Konstytucyjną  bo  większość  Polaków  chce  rozliczenia  poprzednich   beznadziejnych  8  lat   za  rządów  PO-PSL

 

I być może to jest powód że jeszcze nikt nie siedzi. Zostawią sobie rodzynki na koniec kadencji. Ja sam też oczekuję rozliczenia chociaż części afer i wyroków skazujących. Po utworzyło specjalny urząd w tym celu  i namaszczona Julia Pitera znalazła dorsza za 8 zyla. Mam nadzieję , że pis znajdzie coś więcej niż ośmiorniczki za parę tysi, bo jeśli nie to znaczy że wszyscy wspólnie w jednym korycie ryją i tylko igrzyska dla nas urządzają. Dla zwolenników innych opcji - oczekuję tego samego po ewentualnym zwycięstwie antypisu. I tu pytanie czy Po było na tyle nieudolne, że nie znaleźli nic na PIS, czy naprawdę Pis grało uczciwiej od PO?

Jeśli chcą rozliczać za kilka miesięcy przed wyborami - niech robią, zrozumiem  to, że w kampanii takie rzeczy bardziej się przydadzą. Czy zrobią? - jeśli już to pewnie będzie promil procenta. Tu nie mam złudzeń.

 

I odnośnie obecności US Army - jestem przeciw, bo uważam, że jest to element drażniący, a sam Putin nie koniecznie chce zajumać terytorium RP. Nie podoba mi się utrzymywanie tej armii na nasz koszt, a samo USA jeszcze nigdy nie było orędownikiem pokoju. Bardziej przyrównałbym ich do pijawki, choć to nie do końca trafne porównanie, bo czasami pijawka w chorobach zakrzepowych jako naturalny producent heparyny ma lecznicze właściwości. USmany z takiej pijawki nawet podpis pod patentem na heparynę by wycisnęli.

 

Rzec by można, że taki remis pomiędzy partiami PO - ustawa 1066, PIS - obecność usmanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Byłeś  Posłem wtedy czy jak że  wiesz  że  takie informacje po  sejmie  były. 

Bo  jakoś  wszyscy  się  z Leppera  śmiali  jak  o tym mówił   ciekawe

Nie  Kierowało  a Rozegrało   nie zmyślaj po raz  kolejny!!!!.

Gdybyś  przeczytał  chociaż  jedną  Książkę  o  służbach  specjalnych  i  ich  metodach  i  działaniu  to  byś  takich  bzdur  nie  pisał

Lepper  zniszczył  się  sam   wchodząc  w Kontakty ze służbami i taka jest prawda

Gdyby  faktycznie  popełnił  samobójstwo  przez  Afery  które  mu  zrobił  Jarosław  Kaczyński rzekomo  to  na pewno  nie zapomniał  by  zostawić  Listu 

Tak jak nie było  odcisków  Palców  na sznurze  jak i na krześle

Niezidentyfikowane ślady  traseologiczne  

Awaria  monitoringu  w  pobliżu  siedziby  samoobrony

chcesz  wiesz  sobie w samobójstwo  ale prawda  prędzej  czy później wyjdzie na jaw

 

 

Młyn  Sprawiedliwości  Mieli  powoli  

PiS  drugi raz  tych  samych  błędów  nie  popełni 

Jedno  jest  pewne  że  jak  PiS  nie  zacznie  rozliczać  poprzedników  przed  wyborami  to na pewno  w 2019 nie  dostanie   władzy  większościowej   a  jeśli  to  zrobi  to  zapewniam  cie  że  dostanie  Większość  Konstytucyjną  bo  większość  Polaków  chce  rozliczenia  poprzednich   beznadziejnych  8  lat   za  rządów  PO-PSL

 

 

Sam bzdury piszesz tak śmieszne, że szok. Rozegranie kogoś to pokierowanie jego działaniami tak by postąpił jak my chcemy. Pisałem ci już nie raz zostaw te gierki słowne bo to ponad twoje możliwości intelektualne i się ośmieszasz tylko. Tworzysz te bzdury, że niby służby Kaczyńskiego i Ziobrę rozgrywały czy tam rozegrały. To co może dalej ich rozgrywają skoro wtedy mogły to zrobić? To co rządzą nami ludzie rozgrywani przez służby? Jakie służby ich rozgrywają? Nasze czy ruskie?

Nie mam zamiaru czytać tych bzdur b widzę co się z tobą dzieje po tych lekturach. Jedyne służby z jakimi Lepper miał kontakt to CBA nasłane przez pis. A jeśli uważasz, że dorosłego ponad 100 kilogramowej wagi zdrowego chłopa ktoś wszedł i powiesił na sznurku jak kota bez żadnej walki, gdzie za ścianami byli pracownicy. To życzę powodzenia i gratuluję wyobraźni.

Pis nie zacznie rozliczać poprzedników przed wyborami bo nie ma z czego. Tak jak było kiedyś. Niby mieli SLD rozliczyć i układ znaleźć. Wyśmiano ten układ, potem sami się wstydzili o tym układzie mówić. To samo będzie teraz. Płotki poniosą kary. Nikomu z przywództwa PO włos z głowy nie spadnie z Tuskiem na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

... zostaw te gierki słowne ..

Czynisz zarzuty, ale w sumie, jak od pewnego czasu czytam Twoje posty, to wiele z nich opiera się na grze słownej z Twojej strony. I nie proś mnie o przytoczenie konkretnych przykładów, co jest u Ciebie normą, bo takie rzeczy  mnie nudzą, a życie jest za krótkie aby zawracać sobie d*pę kimś upierdliwym dowartościowującym się łapaniem za słówka  i wytwarzaniem wokół tego niebywałych emocji i eskalację konfliktu. Gdyby w życiu zdarzyło się tak, że osoba z Twoim charakterem miałaby być negocjatorem, to większość akcji kończyła by się śmiercią zakładników, a w wypadku firm zerwaniem negocjacji nad kontraktami czy też fuzjami, a w wypadku małżeństw rozwód czy niebieska karta to byłby pikuś.

Ten temat to w sumie jedno wielkie szambo, miałem słabą silną wolę nie wypowiadać się, ale część słaba zwyciężyła. :unsure:

I tak na koniec co mnie dość mocno irytuje w Twoich postach, choć nie tylko w Twoich - mnie zawsze uczono, że są tzw. zwroty grzecznościowe Wy, Ty, Ciebie, Twój...itd, bez względu na antypatię do przeciwnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ale żeś się wyżalił. A ponoć życie jest zbyt krótkie by zawracać sobie d*pę. Tego zwrotu grzecznościowego tez cię nauczyli? Cieszę się, że mogłeś na mnie wylać swoją frustrację może lepiej będziesz spał. Przykładów nie podasz. Bo nie znajdziesz czegoś gdzie przekręcam czyjeś wypowiedzi i próbuje udowodnić coś czego ktoś nie napisał.

Z tym negocjatorem to już pojechałeś po całości. Dla ciebie nie eskalowanie konfliktu to pełne poparcie dla pisu. Poza tym ja tu jestem stroną nie rozjemcą czy negocjatorem. Nie załapałeś jeszcze tego? Połoz się lepiej spać bo bzdury zaczynasz pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

No to jednak sąd nie dał  wiary Sasinowi że nie wiedział o problemach z lotniskiem w Smoleńsku. Tak przy okazji wyroku dla szefa BOR troszeczkę uszczknął linię obrony, albo  natarcia kancelarii prezydenta. Czekam na dalszy ciąg samoleczenia przyrody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przecież stan lotniska znali wszyscy którzy tam kiedykolwiek byli. Chyba, że jakiś nie widomy był członkiem którejś delegacji to mógł nie znać. A nawet ci co nie byli znali to z opowieści tych co byli. Wszyscy wiedzieli, że stan jest fatalny. Ruscy słali pisma, że chcą lotnisko zamknąć. Ale Polacy prosili by nie zamykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Mam mieszane uczucia bo jeśli był to ileż można się zastanawiać,chyba,że nie a chodzi o to by jak najdłużej ludzie w to wierzyli.Zmienić grafologa jeśli ten to niedojda.

To są igrzyska dla ciemnoty. Taktyka PIS nie polega na wyjaśnieniu ale na wyjasnianiu. Opluli Wałęse, HGW, majaczą o zamachu, bedą rozliczać poprzeników, likwidować uklad itd ale tak naprawde wszystkie te działania zmierzaja ku temu by ciemnota mogła snuć najbardziej nawet niedorzeczne wytłumaczenia. Całkiem dobrze widac to nawet na tym forum :D

Gdyby guru JK definitywnie zamknął jakąkolwiek ze spraw to nie byłoby wiecej pola do spekulacji i domysłów i jeszcze suweren zaczął by się interesować co naprawde robi władza

 

 

Młyn  Sprawiedliwości  Mieli  powoli  

PiS  drugi raz  tych  samych  błędów  nie  popełni 

Jedno  jest  pewne  że  jak  PiS  nie  zacznie  rozliczać  poprzedników  przed  wyborami  to na pewno  w 2019 nie  dostanie   władzy  większościowej   a  jeśli  to  zrobi  to  zapewniam  cie  że  dostanie  Większość  Konstytucyjną  bo  większość  Polaków  chce  rozliczenia  poprzednich   beznadziejnych  8  lat   za  rządów  PO-PSL

 

W 2019 to ludzie będą mieli w pamieci beznadziejne rządy PIS a nie 8 lat PO-PSL. Nikt nikogo nie rozliczy,  nie postawi przed sądem czy trybunałem stanu. Jedni i drudzy maja wiele za uszami a na wzajemnej wymianie ciosów stracilby wszyscy.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jednak nie zrozumiałeś. Postaraj się dopuścić do siebie myśl, że nie wszyscy ludzie są podatni i kierują się w życiu populistycznymi, socjalistycznymi hasłami, które jak historia pokazuje nie przynisoły nic dobrego. Jakie były hasła bolszewików czy komunistów, w sumie dość szlachetne prawda? Postęp i bogactwo na którym w konsekwencji skorzystali i ci biedniejsi w cywilizowanym świecie było wynikiem czegoś zupełnie innego...

Propaganda? Nie, swoje poglądy i wartości wyciągnałem na podstawie własnych wniosków, nauki i obserwacji zanim powstało PO, przerabiajac zresztą te chwytliwe hasła ludzi pokroju Kaczyńskiego, brzmi to fajnie..., ale świat nie jest tak prosto zbudowany, kiedyś trzeba to w końcu zrozumieć. Na szczeście pozostało jeszcze na świecie kilka skansenów o jakich marzysz, więc proponuje się tam wybrać i tego zakosztować. Mi osobiście bardziej się podoba droga jaką obrały kraje cywilizowane do których notabene pewnie często porównujesz naszą sytuacje. Dlaczego do nich, a nie do np. Białorusi czy Rosji? Hipokryzja? ;)

 

Skoro twierdzisz że nie zrozumiałem słów:

  Co do Lisa to akurat nie powiedział bym, że jest jakimś zagorzałym fanatykiem czy narzędziem PO

To proszę wyjaśnij krótko i zwięźle jak interpretować dość odległe i przychylne przypuszczenia o pewnym pseudo dziennikarzu który jak się niedawno okazało konspiruje z ludźmi poprzedniej władzy.

 

I nie pisz więcej o bolszewickich hasłach, czasach i poglądach z przed panowania PO, skansenach, rosji i białorusi. 

 

Napisz to jeszcze raz że lis nie jest narzędziem PO, albo przyznaj że wtedy się myliłeś. Albo wyjdziesz z twarzą, albo zrobisz z siebie pośmiewisko, prosta odpowiedź jedno zdanie.

 

Co do przemówienia. To, że ktoś się jąka czy zacina nie musi znaczyć braków umysłowych. A może oznaczać stres i nerwy towarzyszące takim wypowiedziom. Tym bardziej jeśli się w polityce debiutuje.

Co do TS Dudzie się należy bez dwóch zdań za tych sędziów. Nie wiadomo jak z tym budżetem. Bo niby dostał oświadczenia, że wszyscy głosowali. Ale dla swego spokoju powinien ten nie legalnie głosowany budżet do TK oddać. Co do Szydło kwesta dyskusyjna. 

Co do zmanipulowanych poglądów to widzę nie zrozumiałeś co ci wcześniej napisałem. Tak można oskarżyć każdego głosującego na jakaś partię. Ty piszesz, że jestem zmanipulowany przez Nowoczesną to ja ci napisze, że twoje poglądy zmanipulował pis i wrzucę parę filmików ze spotami tej partii i jakichś jąkających się lub kłamiących polityków. I czego to dowiedzie, że w twoim i moim przypadku takie pisanie o zmanipulowanych poglądach bo się na kogoś głosowało. To takie pisanie, że masło jest maślane.

To aby mi udowodnić pokaż w czym się myliłem i wrzuć takie filmiki :lol: odważnie podjąłeś się takiego wyzwania...

Chcesz kontakt do osoby która to czytała? Ale chyba już nic z tego bo u nich kierownik wrócił z chorobowego i teraz nie mogą się opindalać i z nudów głupot nie czynią. 

 

To że ktoś się zacina ze stresu mi nie przeszkadza. Tylko biorąc pod uwagę jej nazwisko i akcent, wręcz trudności z wymową śmiem przypuszczać że to jakaś dosłownie szwabka. Nie sprawdzałem tego, ale takie właśnie na mnie wrażenie wywarła, nie twierdzę że mam rację, mówię tylko o odczuciach.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

... Poza tym ja tu jestem stroną nie rozjemcą czy negocjatorem. Nie załapałeś jeszcze tego? Połoz się lepiej spać bo bzdury zaczynasz pisać.

Na temat kim Ty tu jesteś to ja mam swoje zdanie i nie musisz mi tego tłumaczyć - załapałeś?

Co do kolejnego zdania to dziękuję Ci recenzencie za "dobrą radę", ale "Narcyzie kochany" pozwól, że sam zdecyduję kiedy się położę, a czy bzdury piszę to już kwestia indywidualna każdego odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

No może narzędziem PO Lis to i nie jest, ale od dawna ciągnęło go w tym kierunku. O ile dociekliwość można tłumaczyć zboczeniem zawodowym, o tyle udowadnianie własnej tezy w rozmowie z zaproszonym gościem to tak średnio wypada. Nigdy nie próbowałem go oceniać , ale facet ewidentnie nie potrafi słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

roman świnia z ciebie jest i tyle

 

uzasadni mi dlaczego ??

@roman 176 dupek i palant za ten pierwszy obrazek

 

uzasadni ?? odpowiedziałem chamstwo  chamstwem to nie ja go obraziłem i nie zaczem obrażać !!!!!!!!!!

http://fakty.interia.pl/polska/news-jan-grabiec-nie-bylo-wspolnego-apelu-opozycji-do-rady-europy,nId,2338847

 

 

ciekawe jak czują się ci co głosowali dalej na PO i Nowoczesną,dalej chodzicie z podniesioną głową?haha,KOD złodzieje,PO i Nowoczesna sprzedawcy narodu,no chyba więcej nie trzeba pisać,fakty mówią same za siebie

 

A teraz mam zła wiadomość dla wszystkich wielbicieli "niezależnych" informacji. Pokazało się w sieci coś takiego.

http://dziennik-polityczny.com/index.php/opinia/6200-gen-wojciechowski-ostro-o-obecnosci-wojsk-usa-amerykanskie-zolnierze-maja-bronic-polski-nonsens

 

Potem było oświadczenie rzeczników że jest to fałszywka, a warto wspomnieć że w ubiegłym roku była podobna akcja tylko z gen Tomaszyckim.

To jest dopiero manipulacja, ale gówno już wrzucone w wentylator.

A teraz dwa zdjęcia i niech ktoś powie co je łączy albo dzieli.

zdjęcie z artykułu

http://m.salon24.pl/ffa1fa9930bf01506ba3c7ff5c49a842,750,0,0,0.jpg

Ludzie poszukali pogrzebali i jest zdjęcie z wizyty

http://16dz.wp.mil.pl/plik/image/001%202016%20rok/04%20kwiecien/15%20Kosowo%20Wizyta%20Dowodcy/19%20.jpg

Radziłbym zająć się tego typu manipulacją, bo to już na prawdę śmierdzi.

pewnie jakiś zakodowany szkodnik podobny do ciebie 

https://www.youtube.com/watch?v=FXiNMDlE3sU

https://www.youtube.com/watch?v=wO7SZZvDNxE

 

 

inteligencja która wrzucasz do puszek na takie prowokacje 

 

 

PARTNERZY STRONY ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ LEWACTWO HEHEHE SAMO ZAORANIE 

dlug2.jpg?w=780

 

 

jak wytłumaczy to lewactwo przecież po psl wyprzędywała majątek w miL zł  

 

 

1455214037_hgpu3o_600.jpg

Minister skarbu Włodzimierz Karpiński pochwalił się, że w ciągu ostatnich 25 lat z 8,5 tys. państwowych przedsiębiorstw przeznaczonych do prywatyzacji do sprzedania pozostało zaledwie 3 proc. Dodał, że dzięki temu do budżetu państwa trafiło 152 mld zł. Czy to powód do dumy? Raczej nie, zważywszy, że pieniądze te nie zostały zainwestowane w rozwój kraju, nie odłożono ich też na jakimś funduszu, by w przyszłości służyły emerytom. Po prostu zostały przejedzone, bo traktowano je jako dodatkowe źródło dochodów dla coraz bardziej dziurawego budżetu.

Wdrażana w Polsce pod dyktando Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego szokowa terapia finansowa i wyprzedaż państwowego majątku doprowadziły do upadku całych gałęzi przemysłu i likwidacji setek tysięcy miejsc pracy. Przed skutkami takiej polityki przestrzegał prof. Milton Friedman, laureat ekonomicznego Nobla. Apelował, byśmy nie prywatyzowali państwowych przedsiębiorstw, bo sprzedamy je cudzoziemcom za grosze i nic na tym nie zyskamy. – Cudzoziemcy nie będą inwestowali w Polsce po to, by pomóc Polsce, ale po to, by pomóc sobie – ostrzegał. Miał rację. Dziś zamiast tysięcy dobrze prosperujących zakładów mamy w kraju dwa miliony bezrobotnych i drugie tyle zmuszonych do szukania pracy za granicą.

Jeśli ktoś zapytałby się mnie z czym kojarzy mi się 8-lecie rządów Platformy i PSL-u, to odpowiedziałbym że przede wszystkim ze wzrostem zadłużenia kraju oraz masową wyprzedażą majątku narodowego. W tej drugiej kwestii oficjalne statystyki są porażające. W 2008-2014 władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne) za łączną kwotę 58,615 mld zł.

       

 

  

Warto podkreślić, że spora część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży majątku narodowego idzie na spłatę bieżącego zadłużenia, które w okresie rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz zwiększyło się o 100 procent osiągając pułap biliona złotych (tj. tysiąca miliardów!). Poniżej prezentuję listę 10 największych wyprzedaży, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat:

1. PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.: sprzedaż 17 proc. akcji za 6 mld 543 mln zł

2. Jastrzębska Spółka Węglowa: sprzedaż 33,1 proc. akcji za 4 mld 830 mln zł

3. Bank PKO BP S.A.: sprzedaż 9,62 proc. akcji za 3 mld 943 mln zł

4. Energa S.A.: sprzedaż 34,18 proc. akcji za 2 mld 800 mln zł

5. KGHM S.A.: sprzedaż 10 proc. akcji za 2 mld zł

6. PKP Cargo S.A.: sprzedaż 48,29 proc. akcji za 1 mld 420 mln zł

7. Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.: sprzedaż 37,49 proc. akcji za 1 mld 97 mln zł

8. Zespół Elektrowni "Pątnów-Adamów-Konin" S.A.: sprzedaż 50 proc. akcji za 681,5 mln zł

9. Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.: sprzedaż 12,13 proc. akcji za 625,5 mln zł

10. Ciech S.A.: sprzedaż 37,90 proc. akcji za 619,1 mln zł

Z dokumentów wynika, że największą grabież majątku narodowego PO-PSL rozpoczęła już na początku swoich rządów. W ręce prywatnych podmiotów (głównie niemieckich) dostały się firmy niemal z każdej branży: m.in. farmaceutycznej, elektronicznej, spożywczej i zbrojeniowej. Pod młotek szły także budynki będące w zasobach poszczególnych resortów.

Co najbardziej bulwersujące, część przedsiębiorstw i obiektów, które zostały sprzedane w czasie rządów koalicji PO–PSL, miało wcześniej status obiektów szczególnie ważnych dla bezpieczeństwa państwa. I co robił rząd PO-PSL? po prostu odbierano ten status i sprzedawano. I tak np. - jak pisze "Gazeta Polska"- na posiedzeniu Rady Ministrów 23 września 2008 r. pod przewodnictwem premiera Donalda Tuska, na wniosek ministra spraw wewnętrznych i administracji (był nim wówczas Grzegorz Schetyna), status obiektów strategicznych utraciło blisko 100 obiektów. Grzegorz Schetyna przedstawił wnioski wojewodów, którzy wystąpili o skreślenie danych obiektów z wykazu „obiektów kategorii I i II szczególnie ważnych dla bezpieczeństwa państwa”.

W 2011 r. spółki NFI osiągnęły dodatni wynik finansowy brutto (2061,7 mln zł wobec

1705,7 mln zł w 2010 r.) i dodatni wynik finansowy netto (1767,9 mln zł wobec

1439,6 mln zł w 2010 r.). Zysk brutto wykazało 76,7% jednostek, a netto 77,1% (w roku 2010

odpowiednio: 68,9% i 68,9%). Podstawowe relacje ekonomiczne ukształtowały się

następująco: wskaźnik poziomu kosztów – 94,6% (wobec 94,5 % w 2010 r.), wskaźnik

rentowności obrotu brutto 5,4% (5,6% w 2010 r.), wskaźnik rentowności obrotu netto 4,6%

(4,7% w 2010 r.).

 

spółki wypracowały miL zł to po co je tusk prywatyzował 

PRYWATYZACJA

PRZEDSIĘBIORSTW

PAŃSTWOWYCH

W 2011 R.

GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY 

 rio regionalna izba obrachunkowa 

nik

 

 

dane dla platformy są miażdżące

 

 

                Niemcy nas kupili  

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-sprzedazy-panstwowych-nieruchomosci-rolnych.html

2012 r. ustawy nnpc stwierdzono, że: powierzchnia nieruchomości rolnych będących własnością

spółek, w których udziały nabyli cudzoziemcy, wynosiła w skali kraju 50.356,8 ha. Z ustaleń kontroli

NIK wynika, że wielkość ta jest wyraźnie zaniżona, bowiem tylko w 2 województwach cudzoziemcy

w tym okresie nabyli udziały w spółkach będących właścicielami 6.156,8 ha.

 

hahaha

 

 

 

 

14612337499876.jpg

z20091566Q.jpg

kiedy-uswiadamiasz-sobie-ze-stales-sie-s

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Napisz to jeszcze raz że lis nie jest narzędziem PO, albo przyznaj że wtedy się myliłeś. Albo wyjdziesz z twarzą, albo zrobisz z siebie pośmiewisko, prosta odpowiedź jedno zdanie.

I nie pisz więcej o bolszewickich hasłach, czasach i poglądach z przed panowania PO, skansenach, rosji i białorusi.

 

Czemu miałby być narzędziem PO? Bardziej jest przeciwnikiem Pisowików, ciemnoty, populistów jaką oni sobą reprezentują. Tak jak wielu jemu podobnych dla których PO nie była wyżynami władzy, ale jakieś tam wartości systemowe reprezentowała, choć to i tak mięczaki. Demokracja, postęp, wolny rynek nie są super systemami, ale lepszych jak dotąd nie wynaleziono. Zamordyzm, socjalizm, zacofanie do niczego dobrego nie doprowadzi...

 

Swoją drogą dlaczego miałbym nie pisać tego co myślę, już sie tak wczułeś w pisowców? Cenzura się podoba? ;). I cóż Ci się nie podoba w porównaniach z systemami i krajami totalitarnymi z których Kaczyński i Pisowcy czerpią garściami? Masz w ogóle świadomość, że zmierzamy w tym samym kierunku co one?

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

chodzą głosy że schetyna i petru pragneli nasrać we własne gniazdo.

jest jakiś gad na świecie który robi tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Chodzą głosy. Ale jakoś nikt tych papierów nie widział. A z drugie strony jak pis srał w to gniazdo jeżdżąc do Brukseli skarżyć się na rzekomo sfałszowane wybory to wam nie przeszkadzało. Tak samo jak Ziobro skarżąc się na zatrzymanie internauty płakał o zagrożonej demokracji. Tą tradycję rozpoczął pis.

 

 

To aby mi udowodnić pokaż w czym się myliłem i wrzuć takie filmiki :lol: odważnie podjąłeś się takiego wyzwania...

Chcesz kontakt do osoby która to czytała? Ale chyba już nic z tego bo u nich kierownik wrócił z chorobowego i teraz nie mogą się opindalać i z nudów głupot nie czynią. 

 

To że ktoś się zacina ze stresu mi nie przeszkadza. Tylko biorąc pod uwagę jej nazwisko i akcent, wręcz trudności z wymową śmiem przypuszczać że to jakaś dosłownie szwabka. Nie sprawdzałem tego, ale takie właśnie na mnie wrażenie wywarła, nie twierdzę że mam rację, mówię tylko o odczuciach.

 

Widać jak twoje poglądy są wykreowane przez pis. Ty nawet nie dopuszczasz do siebie myśli, że filmików jak to politycy pis kłamali w kampanii obiecując różne rzeczy jest w necie cała masa. Teraz widać kto ma bardziej wykreowane poglądy. Zadanie to banał. Wystarczy wpisać w przeglądarkę frazę i już się pojawia. Wyślij swojemu zapracowanemu teraz koledze. MOże też się w końcu połapie jak go okłamywali.

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/co-dokladnie-obiecala-beata-szydlo-w-zw-z-programem-500,616445.html

 

Tutaj najpierw masz zakłamaną minister w rozmowie radiowej. Potem masz agresywny spot pisu kreujący poglądy takich jak ty, mówiący o pieniądzach na dziecko. Nie na drugie dziecko. A poniżej masz jakąś konwencję pis. Gdzie Szydło mówi wprost o 500 zł na każde dziecko. Kłamie dodatkowo z tą kwotą wolną od podatku dla wszystkich bo już wiemy, że takiej nie ma.

 

Tu masz Dudę. Od 3:12 oglądaj. Żeby tej paplaniny nie słuchać bez sensu.

 

 

 

 

Tak twoje poglądy kreował Andrzej Duda. Sam wiesz ile z tego stało się prawdą. Zadanie było banalne. Chociaż tej paplaniny musiałem słuchać. Jak chcesz więcej poszukaj. Ja już nie dam rady tego słuchać.

 

Na temat kim Ty tu jesteś to ja mam swoje zdanie i nie musisz mi tego tłumaczyć - załapałeś?

Co do kolejnego zdania to dziękuję Ci recenzencie za "dobrą radę", ale "Narcyzie kochany" pozwól, że sam zdecyduję kiedy się położę, a czy bzdury piszę to już kwestia indywidualna każdego odbiorcy.

 

Niestety twoje zdanie jest błędne. Bo chyba każdy widzi, że jestem  tu stroną a nie negocjatorem. Wygłupiłeś się i jeszcze chcesz się bardziej pogrążyć. Jeśli przyrównujesz mnie, stronę sporu do negocjatora to bzdury piszesz bez dwóch zdań. Wiesz kto to jest narcyz? Widzę, że nie. Bo gdybyś o to wiedział to byś o mnie tego nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na razie to zapodałeś filmiki i dorobiłeś sobie do nich moje rzekome poglądy których nie potrafisz zacytować. Jeśli chcesz być wiarygodny zacytuj moje poglądy i dopasuj do konkretnego momentu w filmiku który dla każdego bedzię oczywistą bujdą. 

 

Twoje poglądy - Popierałem nowoczesną

Grego poglądy - lis nie jest narzędziem PO

 

 

Przecież tego nie trzeba komentować, bo i tak najbardziej niezorientowany czytając w afekcie opluje ekran.

 

Więc zapodaj moje poglądy tak samo nie poprawne z perspektywy czasu jak wasze, zacytuj je. Coś w stylu pis wygra militarnie z RUS i D, popieram SLD, rzepliński jest bezstronnym sędzią stroniącym od przepychanek politycznych, albo pis w 1 rok zlikwiduje deficyt, bądź w dwa lata spłaci dług zaciągnięty przez PO.

 

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

bo wtedy były ku temu powody a teraz ich brak

a po drugie tamto sranie już wyschło, a to dopiero rozgrzebane i cuchnie na odległość :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

damianzbr - nie jest naiwnym, fanatycznym, zagorzałym wyznawcą Pis :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo się z tego cieszę, ale to nadal nie zmienia faktu że w dniu 14 Paź 2015 - 09:22, powiedziałeś że lis nie jest narzędziem PO. Powieś sobie kartkę z takim napisem na plecach i przejdź się przez miasto.

 

(tylko uważaj abyś cegłą nie dostał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj