nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

To z czystej katolickiej empatii i troski o blizniego

 

Niektórzy chorzy to sami daja na cwaniaka z Torunia

 

Duda jest marionetka ale akurat w tym przypadku zachowal sie przyzwoicie.

Skoro moze zbierac a winne marnotrawstwa publicznych pieniedzy sá samorzady to czego od niego chcesz?

 

Nic od niego nie chcę pisałem już że ma prawo zbierać i nic mi do tego mam gdzieś tego Pana i jego biznes :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co ty wiesz o innych krajach? Red Nose Day - słyszałeś?

 

Nigdzie nie jest to na taką skalę i generalnie to co robi Owsiak budzi podziw na całym świecie. Tak ,to co robi Owsiak a nie to co robi rydzyk.

 

 

 

A tak na miły dzień dla ciebie staszek : jarosław ci w andrzeja staszku.

 

Tak tak podziw na Świecie to budzło jak  PO za pośrednictwem Kulczyka  wyprzedawała im za bezcen naszą gospodarkę :P :P B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Żenujące, niskie, małostkowe i zwyczajnie chamskie! Wymazać na montażu serduszko #wośp . Konsekwencje chorej polityki@KurskiPL https://twitter.com/PiotrWitwicki/status/820931424694005761 

@ArkadiuszMyrcha 
TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

W PIS powinni stworzyc departament egzorcyzmow  na potrzeby organzacji a szczegolnie kierownictwa :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Jeżeli liczba śledzących ten temat jest prawdziwa-ponad 200-miejcie proszę odwagę cywilną i napiszcie -dałem, nie dałem na WOŚP i dowiemy się jak jest na prawdę.Czy "popleczników złodzieja" jest garstka czy może też jest nas dużo.Chodzi o krótkie tak lub nie-bo może błądzę i trzeba się" nawrócić" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie dałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Dałem , bo uważam że trafiają tam gdzie trzeba , wystarczy wizyta w pierwszym lepszym szpitalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer myśli, że jak nazmyślasz i oskarżysz mnie o nie rozumienie czytanego tekstu to coś z tego wyjdzie. Za głupi na to jesteś. Bo wychodzi na to, że uparcie udowadniasz, że ty nie rozumiesz co ja piszę. I jeszcze to pogrubionym tekstem pokazujesz.

Ty napisałeś:

 

Ja w szpitalu bardzo  rzadko  bywam  i  jeszcze się  nie spotkałem aby na którymś  ze sprzętów  którym byłem badany było  serduszko

 

Ja cię zapytałem:

 

Skoro w szpitalu rzadko bywasz to skąd wiesz, że w twoim najbliższym takiego sprzętu nie ma

 

Potem ty zadałeś to głupie pytanie:

 

Zacytuj  mi  gdzie  w tym  poście  napisałem  że  sprzętu  wośp  Niema ?????

 

Sęk w tym, że ja nigdzie nie pisałem, że ty napisałeś, że takiego sprzętu w szpitalach nie ma. Ja cię zapytałem, że skoro rzadko w szpitalach bywasz to skąd wiesz, że nie ma? To jest pytanie a nie stwierdzenie. Ale dla ciebie jako nie rozumiejącego czytanego tekstu to pewnie bez różnicy. Chcesz kompromituj się dalej. Albo pokaz mi, gdzie napisałem, że ty napisałeś, że takiego sprzętu w szpitalach nie ma. Bo jak pisałem wyżej po raz kolejny próbujesz przekręcić moje słowa. Coś tam sobie wymyślasz, próbujesz z tym się spierać. A takie praktyki to już bada medycyna. jak ktoś sobie wymyśla i się z tym spiera to jest temat dla psychiatrii.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Dałem , bo uważam że trafiają tam gdzie trzeba , wystarczy wizyta w pierwszym lepszym szpitalu .

 

Ja dałem na Caritas  też uważam że trafią tam gdzie trzeba B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Ja w ta jedna niedziele roku daje na WOSP zamiast na tace w kosciele, Czarni od tego nie zbiednieja

 

Podobno Owsiak zebral znowu rekordowa sume, Czyzby podly narod nie dal sie zindoktrynowac i zrobil na przekor PIS? Moze dali bo dostali 500+? :D

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tys piknie B) Staszek .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 staszek dzieciaku żeby tyle płacić składki zdrowotnej na dwie osoby to musiałbyś mieć z 150 ha  :D  :D  :D

 widać  że nawet kłamać nie potrafisz  ;)

 

Ta widać jakie masz pojęcie kartoflu  nO ALE SKĄD MASZ TO WIEDZIEĆ JAK TATA cI NIE POWIEDZIAŁ

Mam 50 ha więc kwartalnie płacę 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Przcinek ci sie zapodzial :lol:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ile płacisz ? od kiedy to małorolni płacą składkę na ubezpieczenie zdrowotne ? 

za was opłacało i opłaca państwo czyli inni podatnicy 

wiem , wiem staszek płacisz podatki wydajać 500 +  :D

 

Małorolni płacą za siebiie i za tych wszystkich którzy kupili ha przeliczeniowy by KRUS opłacać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Ja w ta jedna niedziele roku daje na WOSP zamiast na tace w kosciele, Czarni od tego nie zbiednieja

 

Podobno Owsiak zebral znowu rekordowa sume, Czyzby podly narod nie dal sie zindoktrynowac i zrobil na przekor PIS? Moze dali bo dostali 500+? :D

 

a to pis zabrania dawać na wośp.?

przecież para prezydencka też coś przekazała na licytacje wośp.

ja co roku coś tam daję i na wośp i carytas i sms czasem wyślę, lepiej dawać niż potrzebować .tym się kieruję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

takie byznesmeny a nawet nie wiedzą od czego zależy wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne

składka na ubezpieczenie zdrowotne wynosi za każdą osobę ubezpieczoną w gospodarstwie rolnym 1 zł miesięcznie za każdy hektar przeliczeniowy użytków rolnych w gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No teoretycznie tak , ale najlepsze jest że liczą też ha z całych działek które są w udziałach . Normalnie następny debilny przepis oderwany od życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

@marekfarmer myśli, że jak nazmyślasz i oskarżysz mnie o nie rozumienie czytanego tekstu to coś z tego wyjdzie. Za głupi na to jesteś. Bo wychodzi na to, że uparcie udowadniasz, że ty nie rozumiesz co ja piszę. I jeszcze to pogrubionym tekstem pokazujesz.

Ty napisałeś:

 

Ja w szpitalu bardzo  rzadko  bywam  i  jeszcze się  nie spotkałem aby na którymś  ze sprzętów  którym byłem badany było  serduszko

 

Ja cię zapytałem:

 

Skoro w szpitalu rzadko bywasz to skąd wiesz, że w twoim najbliższym takiego sprzętu nie ma

 

Potem ty zadałeś to głupie pytanie:

 

Zacytuj  mi  gdzie  w tym  poście  napisałem  że  sprzętu  wośp  Niema ?????

 

Sęk w tym, że ja nigdzie nie pisałem, że ty napisałeś, że takiego sprzętu w szpitalach nie ma. Ja cię zapytałem, że skoro rzadko w szpitalach bywasz to skąd wiesz, że nie ma? To jest pytanie a nie stwierdzenie. Ale dla ciebie jako nie rozumiejącego czytanego tekstu to pewnie bez różnicy. Chcesz kompromituj się dalej. Albo pokaz mi, gdzie napisałem, że ty napisałeś, że takiego sprzętu w szpitalach nie ma. Bo jak pisałem wyżej po raz kolejny próbujesz przekręcić moje słowa. Coś tam sobie wymyślasz, próbujesz z tym się spierać. A takie praktyki to już bada medycyna. jak ktoś sobie wymyśla i się z tym spiera to jest temat dla psychiatrii.

 

Nie  dość  że  nie umiesz  czytaj  ze  zrozumieniem  to  jeszcze  pisać

:D :D :D

Żal  mi ciebie 

Pisanie  Skąd  wiem że niema 

świadczy jasno  że napisałem że  NIE MA

 

Ale  dobra  nie pisałeś   bo  widzę  że  tego  nie ogarniasz 

:lol: :lol: :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Jeżeli liczba śledzących ten temat jest prawdziwa-ponad 200-miejcie proszę odwagę cywilną i napiszcie -dałem, nie dałem na WOŚP i dowiemy się jak jest na prawdę.Czy "popleczników złodzieja" jest garstka czy może też jest nas dużo.Chodzi o krótkie tak lub nie-bo może błądzę i trzeba się" nawrócić" ;)

DAŁEM a co sobie będę żałował  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Trump  pomylił  Tuska z Juncersem

:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Skończ z tymi Amerykańcami bo jak słyszę o nich to mi ciśnienie skacze B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

Nie  dość  że  nie umiesz  czytaj  ze  zrozumieniem  to  jeszcze  pisać

:D :D :D

Żal  mi ciebie 

Pisanie  Skąd  wiem że niema 

świadczy jasno  że napisałem że  NIE MA

 

Ale  dobra  nie pisałeś   bo  widzę  że  tego  nie ogarniasz 

:lol: :lol: :lol:

 

 

co pajacujesz ?... masz jakiś dokument z kontroli że nie ma tam sprzętu z serduszkiem ? 

na jakiej podstawie to stwierdzasz ? najpierw piszesz że rzadko bywasz,  to wynika jasno że zmyślasz wygodne sobie fakty i tyle bo niby z skąd to wiesz ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj