nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

Dowody nie zwidy
Skoro nikt nie oskarżony to nie ma winnego- nikt nie zamordował
Zapomniał jak sam tak pisał?

To na sznurku można odciski zostawić

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Brak odcisków  palców  na sznurze  i na krześle  to nie dowód  jak założył  sobie  sznur   nie zostawiając śladów odcisków  palców ????  jak podsunął  krzesło  bez  dotykania ????

Kolejna  rzecz   ślady  traseologiczne  osób  trzecich   niezidentyfikowanych  w łazience ???

Nikt  nie został  oskarżonych  wiadomo  czemu 

Kolejna sprawa  brak  natychmiastowej  sekcji zwłok  ginie  wicepremier wicemarszałek sejmu  ale  sekcji niema kto zrobić  czemu ???

Następna sprawa wedle  sekcji  godzina zgonu  12:00   Stop klatka w telewizorze  zatrzymana  po 13  kto  to zrobił  ????

Kolejna sprawa   odcięty  prąd  w siedzibie  Andrzeja Leppera   ale  jakim  cudem  działał  Telewizor ???

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i budżet podpisany brawo Panie Prezydencie B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

krzesło można sobie nogą podsunąć ;) 

co tam wiadomo i dlaczego ? konkrety a nie domysły ...kto jest oskarżony i dlaczego nie siedzi ? skoro to było morderstwo ? brak dowodów to brak winnych , koniec kropka -sam tak pisałeś  :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

A sznur  jak założył  też  nogą  ?????

Poco  samobójca  ma ciągnąć  krzesło  Nogą   jak może  je normalnie  przenieść ????

Ślady  Traseologiczne   osób  trzecich  niewyjaśnione ???

 

Dowody  są  tylko  od początku  śledztwa  postawiona teza  Samobójstwo  i tak się  zakończyło  i  część  ciemnego  ludu  to  kupiła

 

Ale  prawda  wyjdzie  w końcu na Jaw

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

To są  Fakty 

Ale  taka  ciemnota  jak ty  tego  nie rozumie lub  nie chce  przyjąć  tego  do  wiadomości

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Alleluja i na narty.

marek książki o tematyce science fiction nie koniecznie traktują o prawdziwych faktach..

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Piotr778   -  od  kiedy  to  prokuratorskie  akta  sprawy i protokół oględzin miejsca  znalezienia zwłok  to   ,,science fiction,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Tylko 2013 roku na mocy urzędniczych decyzji, z rodzicami rozłączono ponad 1,8 tys. dzieci.

Jednak i tak ta liczba jest zatrważająca. Przerażające jest także to, że polskie państwo woli wydać o wiele większe pieniądze na rodzicielstwo zastępcze, niż wspomóc ubogich rodziców.

 

 

A  dopłaty  z  UE  ci nie  przeszkadzają  przecież  to  jest  social   dla  większości  bez  którego   rolnictwo  jest  nieopłacalne   ile  ludzi  nagle  dla  social  rzuciło  się  na  pomidory  czy    strączkowe  które  jak  mówił  beznadziejny minister  miało  wynosić  ponad  400 Euro  

Dopłaty  są  ok  a 500+  nie

Dopłat  też  nikt nie kontroluje  na co  kto je  wyda  czy na wódka  czy na starego  klamota  z zagranicy ????

 

Nieletnich jest w Posce ok 18% populacji czyli ok 7mln wiec 1,8 tys stanowi ułamek procenta tak jak pisałem. Weź też pod uwage że oprócz dzieci odebranych przez biedę, masz dzieciaki z typowej patologii, sieroty, dzieci chorych psychicznie , niepełnosprawnych itd.

Dopłaty maja nieco inną genezę. Miały rekompensować niskie zyski by w ten sposób zapewnić tanią żywność. Czy to jest socjal? W Polsce jak najbardziej i nigdy nawet kolejne rządy tego nie ukrywały. Dawanie dopłat do ha bez względu na produkcje  to  najbardziej demoralizujace co mogli wymysleć ale chodzi tu głównie o to by zmiany strukturalne na wsi szły powoli.

 

karolr2, w 13 Sty 2017 - 08:24, powiedział:

 

Pochwal się swoim majątkiem ocenimy czy ty tak bogaty jesteś a zarazem mądry -_-

 

No chyba kpisz :blink:  Pozwól że zachowam swój stan posiadanie w tajemnicy

 

Oczywiście ze wiem ile dołożył kazdy z nas do prow na pewno znacznie więcej niż na 500 + i jakoś nikt nie protestował

No ile, bo ja nie wiem? 

 

 

 

Kuchciński za bystry raczej nie jest,.

I dlatego nadal będzie marszałkim

 

 

Tak  zgadza  się  Lepper mówił  prawdę  z mównicy  Sejmowej  na temat  PO  zgadza  się 

I  jakoś  za rządów  PO-PSL  został  zamordowany     Lepper   

 

Ale jak  mówił źle o Kaczyńskim to już prawdy nie mówił? :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Smog  w Warszawie  bo  Kijowski Pali  faktury 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

 

 

Ulman -  lepiej odebrać  rodzicom np 3 dzieci  i  dać  bezrobotnej  rodzinie  zastępczej i dać  jej 5 tyś na miesiąc  czy  dać  bezrobotnym Rodzicom  biologicznym   1500zł  z 500+  ?????

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Ale błysnołeś , wklejeniem części zdania . :blink:

Moim zdaniem -  błysnąłem.

To właśnie jest manipulacja i stosowanie półprawd. To chleb codzienny m in. PISu i jakoś się nie bulwersujesz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Smog  w Warszawie  bo  Kijowski Pali  faktury 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

 

Ulman -  lepiej odebrać  rodzicom np 3 dzieci  i  dać  bezrobotnej  rodzinie  zastępczej i dać  jej 5 tyś na miesiąc  czy  dać  bezrobotnym Rodzicom  biologicznym   1500zł  z 500+  ?????

 

 

To samo miałem na myśli B) w innym temcie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Moim zdaniem -  błysnąłem.

To właśnie jest manipulacja i stosowanie półprawd. To chleb codzienny m in. PISu i jakoś się nie bulwersujesz

Taka ciut maciupka manipulacja , półprawda. Wkleić to co akurat pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nauczył  się  z  TyVNu i  teraz  bryluje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Moim zdaniem -  błysnąłem.

To właśnie jest manipulacja i stosowanie półprawd. To chleb codzienny m in. PISu i jakoś się nie bulwersujesz

Taka ciut maciupka manipulacja, półprawda. Wkleić soś co akurat pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

co tam chłopaki,  ubogie umysły  już się zmęczyły ? 

nie potraficie już nic zmyślić nowego od siebie ?  :D  :D  :D

 

może modlitwa pomoże jak twierdzi antoni  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Ulman -  lepiej odebrać  rodzicom np 3 dzieci  i  dać  bezrobotnej  rodzinie  zastępczej i dać  jej 5 tyś na miesiąc  czy  dać  bezrobotnym Rodzicom  biologicznym   1500zł  z 500+  ?????

 

 

Czy lepiej to nie wiem ale napewno taniej.Pytanie co zrobiliby biologiczni rodzice dostajac kasę do ręki i ile z tego skorzystałyby dzieciaki. 

Lepiej dać 20 mln Rydzykowi czy przeznaczyć na domy dziecka? :)

 

Taka ciut maciupka manipulacja , półprawda. Wkleić to co akurat pasuje.

Tak działa TVN Trwan , TVPis czy RM. Co cie tak dziwi? Wczoraj się urodziłes? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nie wiem czy lepiej  bo nie wiem  ile  z tego  skorzystały  by  dzieciaki a ile  dyrekcja  tych  domów  dziecka

 

 

hehehe  nielegalny  budżet  ale  kasa  legalna ????

https://www.youtube.com/watch?v=2UUtuBDRSbk      

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

powiedziała że nie wie , więc nie przekręcaj 

 

to pikuś przy tym co odwalił  niejaki zero , najpierw sam kwestionował uprawnienia TK w tej sprawie a sam złożył taki wniosek 

no na szczęście jarek już  rozstrzygną co ma zrobić TK - co za błazny :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

co tam chłopaki,  ubogie umysły  już się zmęczyły ? 

nie potraficie już nic zmyślić nowego od siebie ?  :D  :D  :D

 

może modlitwa pomoże jak twierdzi antoni  ;)

ciebie to już nic nie pomorze bardzo ciężki przypadek zlewacenia 

Czy lepiej to nie wiem ale napewno taniej.Pytanie co zrobiliby biologiczni rodzice dostajac kasę do ręki i ile z tego skorzystałyby dzieciaki. 

Lepiej dać 20 mln Rydzykowi czy przeznaczyć na domy dziecka? :)

 

Tak działa TVN Trwan , TVPis czy RM. Co cie tak dziwi? Wczoraj się urodziłes? 

lepiej dać rydzykowi bo niema krwi na rekach jak Michnik a on dopiero kasę dostał 

http://wgospodarce.pl/informacje/20216-rzad-dal-gazecie-wyborczej-gigantyczne-kwoty-na-media-wspierajace-po-wydano-ponad-125-mln-zlotych-wszystko-z-kieszeni-polakow

 

nie głupio ci 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj