nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Tak rodziły się dyktatury.  Można równie dobrze powiedzieć, że skoro pis ma większość to po co sejm. Niech Kaczyński rządzi dekretami.

Bzdura.Mają mandat do rządzenia w ramach prawa konstytucyjnego tyle i aż tytle .Niestety Kaczor uznał że to za mało żeby zrealizować swoją wizję Polski w ruinie więc zaczęli od deptania Konstytucji stąd ten cały bajzel i nasze dyskusje tutaj.Ubezwłąsnowolnienie TK za chwilę próby podporządkowania sądownictwa ,zmiana ordynacji wyborczej .Takiej władzy protesty będą towarzyszyć bez przerwy bo ta  część społeczeństwa która jest świadoma tego czym jest demokracja nigdy się nie pogodzi z łamaniem prawa przez rządzących.

Od dekady oficjalnie panuje demokracja i nie powstała dyktatura. Natomiast to że wyborcy przy urnie zastanawiają się w które gówno wsadzić palec i to że wsadzają go w mniejsze gówno bo mniej śmierdzi jest kwestią oddzielną.

 

Ponoć jest demokracja i do tej pory partia czy koalicja mająca większość robiła co chciała. Wcześniej kaczor miał pełne gacie, teraz donald chodzi spocony jak pedofil w disneylandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście pis może robić co chce bo wygrał wybory. Tego nikt tu nie neguje. Ale niech robią to w ramach panującego prawa. A jeśli panujące prawo im się nie podoba np konstytucja. Niech ją zmienią. Tak samo inne przepisy. Niech robią tak jak prawo stanowi. Zamiast je łamać tylko dlatego, że mają większość.

 

 

Zaczynasz być śmieszny. Próbujesz przykryć niezrozumienie tekstu i otaczającego świata pochwałami lub ich brakiem dla innej osoby. 

 

Konkrety proszę. Gdzie jestem śmieszny? Ponoć wg ciebie nie mam poczucia humoru. Więc sam sobie zaprzeczasz. W którym miejscu nie rozumiem tekstu i otaczającego świata? Dawaj konkretne fragmenty mojego tekstu a nie dyrdymały pociskasz.

 

A blokować mównicę i fotel Marszałka to kto może robić? :P :P Nie kompromituj się jako kto po korytarzach mógł chodzić klozetowy? :P :P

 

Blokowali posłowie. A nie zwykli obywatele. Więc sam się kompromitujesz lub wiesz o co chodzi tylko głupa walasz byle by racji nie przyznać. Kijowski na sali obrad nie był bo nie ma tam dla niego wstępu. Sam przyznałeś, że po korytarzach chodził. Tak samo jak nie ma tam wstępu dla innych obywateli. Ale już raz pisałem o tym. Kto chciał ten zrozumiał. Kto chce wali głupa dalej jak ty.

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No przecież wiem że nie kosmici tylko kto w demokratycznym państwie robi takie szopki jak opozycja? :P :P :P


Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No nie wiesz kto blokuje? Opozycja. A zablokowała dlatego, że marszałek dziennikarzom dostęp do sejmu blokuje. Kto w demokratycznym państwie robi takie szopki jak pis? Najpierw chcieli dziennikarzom dostęp do sejmu poważnie ograniczyć. Potem w panice przeprowadzili nie ważne głosowanie. Co zostało udowodnione. 

 

A tym czasem, aby Duda mógł sobie na nartach pojeździć kupiono mu landcruisera za 2 miliony złotych. Bali się, że znowu w bmce opona pęknie. To się szarpnęli. Co tam dwie bańki.

Policjant który zarządził lot śmigłowca do Augustowa i sypanie z niego konfetti na głowę Zielińskiego w Święto Niepodległości dostał 1,2 tys nagrody. Wdać, że pis powoli traci kontakt z rzeczywistością. Liczy się władza dla samej władzy i przywilejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to ciekawe bo z tegoco wiem to miały być zmienione zasady ich pracy ale się z tego wycofali więc o co teraz chodzi? ;)  CIEKAWE CZEMU  tak troskliwi nie byli jak odbierano za ich czasów prawo do informacji http://natemat.pl/106763,abw-weszla-do-redakcji-wprost-zadaja-wydania-nosnikow    gdzie byli wtedy Ciobrońcy demokracji? :P :P  Nie wiem co zostało udowodnione powtarzam po raz kolejny bredzisz głosowanie było ważne nie zmienisz tego 

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

8 lat rządów lewicowo-liberałów walnie przyczyniło się do wpojenia ci w kim masz widzieć wroga,taka była strategia i to się sprawdzało,sondaże trzymały się mocno,zanim nie zrobili wam wielkiego wała,zwanym aferą taśmową,cała histeria widzenia Kaczora w każdym kubku zaczeła kruszeć,teraz pozostały wyłącznie niedobitki,tzw mosiężny elektorat ideologii pokomuszej

8 lat PISu w opozycji walnie przyczyniło się do wpojenia ci w kim masz widzieć wroga. Taka była strategia i to sie sprawdzało, sondeże trzymaja się mocno zanim nie zrobią wielkiego wała i wyskubią was z kasy. Cała histeria widzenia Tuska w każdym kubku zaczęła ktuszeć ...........

Dziwi mnie twoje dwu biegunowe widzenie świata PIS i PO to wszystko socjaliści i róźnice są znikome.

 

Uwaga!

Pochwalę PIS - możliwość usuwania drzew bez pozwolenia z posiadanych działek rolnych. Do tej pory nie było to trudne (przynajmniej u mnie) ale teraz nawet podań bie będzie trzeba składać o ile podawane info było pełne i prawdziwe.

 

No przecież wiem że nie kosmici tylko kto w demokratycznym państwie robi takie szopki jak opozycja? :P :P :P

Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania

Była opozycja a obecna władza od niemal 7 lat co miesiąc robi szopki w środku stolicy.  :P  :P  :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jeśli to miejsce poseł Pawłowicz to pewnie sałatki. :D Późno było, głód doskwierał  a kanapek jeszcze nie dowieźli


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A gdyby to było miejsce naczelnika kaczyńskiego to jak nic szukał pilota zdalnego sterowania niejakiego dudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A to ciekawe bo z tegoco wiem to miały być zmienione zasady ich pracy ale się z tego wycofali więc o co teraz chodzi?  ;)  CIEKAWE CZEMU  tak troskliwi nie byli jak odbierano za ich czasów prawo do informacji http://natemat.pl/106763,abw-weszla-do-redakcji-wprost-zadaja-wydania-nosnikow    gdzie byli wtedy Ciobrońcy demokracji?  :P  :P  Nie wiem co zostało udowodnione powtarzam po raz kolejny bredzisz głosowanie było ważne nie zmienisz tego 

 

Tak zasady miały być zmienione. Maksymalnie dwóch dziennikarzy z redakcji mogło być w sejmie. Dla redakcji dużych ogólnopolskich mediów to zdecydowanie za mało. Jest transmisja obrad, rozmowy z posłami w kuluarach itd. Masz racje pis się z tego wycofał. Ale dopiero po fali protestów i czasowo do 6 stycznia.

Co do Wprost przecież Latkowski mógł zrobić kopie i oddać laptopa. Poza tym posiadał materiały pochodzące z przestępstwa. To tak jak by ktoś chciał jeździć kradzionym samochodem i dziwił się, że mu policja chce zabrać. W Polsce z tego co wiem nie można nagrywać innych bez ich wiedzy. Zresztą przecież wtedy mogliście zwołać tłumy i protestować kto wam nie dawał.

Jeśli chodzi o głosowanie to sam bredzisz. Wcale nawet temu się nie dziwię bo jak to zwykle u ciebie nie wiesz jak działa sejm to tym bardziej nie wiesz jakie warunki powinno spełnić głosowanie by było ważne. Jednym z nich jet tak zwane kworum. Czyli obecność minimum połowy składu sejmu czyli 230 osób. Na tym lipnym głosowaniu było ponoć 236 posłów. Jeśli odejmiemy jak się dzisiaj okazuje 6 których brakowało w sektorze 7 i 8. Mamy już liczbę na marginesie kworum. Jeśli inne sektory policzono tak samo niedbale to głosowanie jest nieważne. Ale skąd ty o tym masz wiedzieć? Skoro mało o czym masz pojęcie. I co ci wykazałem nawet na ostatnich dwóch stronach. Nie wiedziałeś, że na salę obrad nie mogą wchodzić postronni. I sam przyznałeś, że Kijowski po korytarzach chodził. Chociaż na początku próbowałeś coś tam bredzić, że mównice blokował. A teraz nie wiesz co to kworum. Nie dziwię ci się, że na pis głosujesz.

 

Hehe taki głupi jeteś czy tylko udajesz 11 to ich czapkami pod sejmem ponakrywają B)

Kto kogo będzie nakrywał? Bo zdaje się protestacyjny posłowie są w sejmie. Więc sam głupi jesteś. Na salę obrad nikt oprócz posłów wstępu nie ma. Więc sam się czapka nakryj.

A to ciekawe bo ostatnio piesek Kijowski za Petru biegł  nie słyszałem żeby posłem został no chyba że w Wigilię

GO wybrali w tajnym głosowaniu :P :P

 

Tutaj jest przykład twojego braku wiedzy. Z tych seryjnych kompromitacji na tym forum chyba jakąś satysfakcję czerpiesz. Bo robisz to z wielkim zapałem.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A zjakiego to przestępstwa te materiały były? :P :P ;) No ciekawe jak złodzieje w sądzie powiedzą wysoki sądzie na podstawie nagrań z monitoringu nie można nas karać bo myśmy zgody na nagranie nie wyrazili :P :P nawet po korytarzach baranku nie wolno nikomu chodzić bez przepustki no ale niby skąd byś miałto wiedzieć i nie wmawiaj mi tu rzeczy których ni pisałem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Tak się zastanawiam jak to możliwe że posłowie PIS wychodząć z sali nic ze soba nie wzieli. Przecież wybrańcy lepszego sortu dbaja o powagę i bezpieczeństwo wszelkich procedowanych ustaw oraz wewnątrz klubowych ustaleń. Moim zdaniem nie powinno tam być jakichkolwiek istotnych dokumentów pozostawionych bez należytego nadzoru a jesli były to brać za d*pę tych co papiery zostawili. Staszek bodajże pisał że sam diabeł Kijowski tam krażył i nie daj Bóg by ważne dokumenty wpadły w jego łapska.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Monitoring a nagrywanie czyichś rozmów to co innego. Ale co ty możesz o tym wiedzieć. Poza tym jeśli teren jest monitorowany to są tabliczki informujące. Do nagrywanych w restauracjach nikt nie podchodził i nie informował o nagrywaniu ich rozmów. Najlepszy dowód to to, że jak gdzieś dzwonisz do banku itd. To jeśli rozmowę nagrywają to słyszysz info. Napisałem ci już z jakiego te nagrania przestępstwa były więc nie brnij w te głupoty. Bo dalej się ośmieszasz.

Co napisałeś to każdy widzi powyżej.

Napisz lepiej co myślisz o nowej furze dla Dudy za dwie bańki by mógł sobie na narty jeździć. Bo wszyscy prezydenci po 1989 roku obywali się bez takich bajerów.

A może coś napiszesz o tym jak wysłano specjalnie do Augustowa helikopter by Zielińskiemu na głowę konfetti posypać i policjant, który to zrobił nagrodę dostał.

Jakoś to przemilczałeś. O tym coś napisz. Nie wydaje ci się, że pis traci kontakt z realem?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ha ha no dobre głupoty piszesz jeszcze nie widziałem żeby takie głupoty ktoś wymyślał sam się kompromitujesz zacytuj posty gdzie pisałem że Kijowski mównicę blokował :P :P j B) no brednie do kwadratu


No jak rodziny ich nie chciała to dobrze że pod sejmem się zebrali ale pasterka to obowiązkowo w kościele no ale skąąd oni mają to wiedzieć :P :P  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wigilia-i-pasterka-pod-sejmem-tak-swietowala-opozycja-i-warszawiakami_928468.html


Dzwoniąc do biur obsługi klienta, przed rozpoczęciem rozmowy często słyszymy komunikat o nagrywaniu rozmowy oraz o konieczności rozłączenia się w przypadku niewyrażenia zgody na jej rejestrowanie. Takie komunikaty związane są przede wszystkim z obowiązkami przedsiębiorców wynikającymi z Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Nie ulega bowiem wątpliwości, że zarówno przekazywane w trakcie rozmowy informacje jak i sam głos stanowią dane osobowe, w związku z czym podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są informować o fakcie i celu przetwarzania danych (tj. rejestrowania rozmowy). Ustawę stosuje się jednak przede wszystkim do przedsiębiorców i organów administracji państwowej i samorządowej przetwarzających dane osobowe, natomiast w stosunku do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej istnieje wyłączenie, w zakresie przetwarzania danych na użytek osobisty lub domowy. W mojej ocenie, większość przypadków zbierania danych osobowych w celach opisanych wyżej, będzie wypełniała dyspozycję przytoczonego poniżej art. 3a ust. 1 pkt 1 ww. ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewaków i POstkomunistów nie nauczono czym jest przyzwoitość .

A czego Jaś się nie nauczył tego Jan nie będzie umiał !


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Nowa prezes TK znów  lansuje sie w tv pis (to ta co sie ostatnio przyznała w mediach do lewego L4).Pamiętacie pisowskie klakierki co mówili w tej samej tv o Rzeplińskim gdy udzielił jednego lub dwóch wywiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Ha ha no dobre głupoty piszesz jeszcze nie widziałem żeby takie głupoty ktoś wymyślał sam się kompromitujesz zacytuj posty gdzie pisałem że Kijowski mównicę blokował :P :P j B) no brednie do kwadratu

 

Oczywiście że nie pisałęś tak jak i ja o tym nie pisałem. Twierdziłeś że krążył po korytarzach a stąd już tylko krok do niezabezpieczonych rzeczy osobistych posłów lepszego sortu. Diabelski pomiot Kijowski mógł czmychnąć niepostrzeżenie i wykraść złote mysli JK zawarte w partyjnych dokumentach

 

@ddddddddd - obraz można interpretować w zależności od potrzeb. Jak gówniarz kładł się udając rannego to były dwie narracje i tak jak teraz Nitras coś gmerał będą dwie narracje. Dziwi mnie że dopiero po prawie 2 tygodniach ktoś z PIS sie tego dopatrzył. Czyżby byli mało bystrzy?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale to są Twoje słowa nie moje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

Poczytaj sobie chłopcze http://wolna-polska.pl/wiadomosci/o-zydowskim-pochodzeniu-od-matki-2015-06

Po pierwsze - jak niską ocenę rządzących trzeba mieć by pisać takie bzdury. Wszak  dumna, sprawna i patriotyczna armia pod wodzą lepszego sortu takich minimalnych zagrożeń wogóle nie powinna się lękać.

Po wtóre - niech dadzą im jeszcze parę miliardów pożyczki na kultywowanie banderyzmu to być może swołoczy przyjdzie do głowy pomysł odbicia Przemyśla albo Chełma. Gdyby tak się jednak stało Antoni poszczuje ich dronami :P

 

poczytaj sobie jak w wrocławi palił kukłę żyda później oskarżyli go o antysemityzm http://prawy.pl/5415-coraz-wiecej-zydow-z-polskimi-paszportami/

 

poczytaj sobie dokładnie kto i kiedy żydów puszczał dawał im obywatelstwa poczytaj kim był ojciec kornel a później bajki pisz 

Tuskuuuuuuuuuuuuuuu-e1332261575939.jpg

poczytaj sobie jak w wrocławi palił kukłę żyda później oskarżyli go o antysemityzm http://prawy.pl/5415-coraz-wiecej-zydow-z-polskimi-paszportami/

 

poczytaj sobie dokładnie kto i kiedy żydów puszczał dawał im obywatelstwa poczytaj kim był ojciec kornel a później bajki pisz 

 

dlug2.jpg?w=780

 

 

jak wytłumaczy to lewactwo przecież po psl wyprzędywała majątek w miL zł  

 

 

1455214037_hgpu3o_600.jpg

Minister skarbu Włodzimierz Karpiński pochwalił się, że w ciągu ostatnich 25 lat z 8,5 tys. państwowych przedsiębiorstw przeznaczonych do prywatyzacji do sprzedania pozostało zaledwie 3 proc. Dodał, że dzięki temu do budżetu państwa trafiło 152 mld zł. Czy to powód do dumy? Raczej nie, zważywszy, że pieniądze te nie zostały zainwestowane w rozwój kraju, nie odłożono ich też na jakimś funduszu, by w przyszłości służyły emerytom. Po prostu zostały przejedzone, bo traktowano je jako dodatkowe źródło dochodów dla coraz bardziej dziurawego budżetu.

Wdrażana w Polsce pod dyktando Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego szokowa terapia finansowa i wyprzedaż państwowego majątku doprowadziły do upadku całych gałęzi przemysłu i likwidacji setek tysięcy miejsc pracy. Przed skutkami takiej polityki przestrzegał prof. Milton Friedman, laureat ekonomicznego Nobla. Apelował, byśmy nie prywatyzowali państwowych przedsiębiorstw, bo sprzedamy je cudzoziemcom za grosze i nic na tym nie zyskamy. – Cudzoziemcy nie będą inwestowali w Polsce po to, by pomóc Polsce, ale po to, by pomóc sobie – ostrzegał. Miał rację. Dziś zamiast tysięcy dobrze prosperujących zakładów mamy w kraju dwa miliony bezrobotnych i drugie tyle zmuszonych do szukania pracy za granicą.

Jeśli ktoś zapytałby się mnie z czym kojarzy mi się 8-lecie rządów Platformy i PSL-u, to odpowiedziałbym że przede wszystkim ze wzrostem zadłużenia kraju oraz masową wyprzedażą majątku narodowego. W tej drugiej kwestii oficjalne statystyki są porażające. W 2008-2014 władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne) za łączną kwotę 58,615 mld zł.

       

 

  

Warto podkreślić, że spora część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży majątku narodowego idzie na spłatę bieżącego zadłużenia, które w okresie rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz zwiększyło się o 100 procent osiągając pułap biliona złotych (tj. tysiąca miliardów!). Poniżej prezentuję listę 10 największych wyprzedaży, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat:

1. PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.: sprzedaż 17 proc. akcji za 6 mld 543 mln zł

2. Jastrzębska Spółka Węglowa: sprzedaż 33,1 proc. akcji za 4 mld 830 mln zł

3. Bank PKO BP S.A.: sprzedaż 9,62 proc. akcji za 3 mld 943 mln zł

4. Energa S.A.: sprzedaż 34,18 proc. akcji za 2 mld 800 mln zł

5. KGHM S.A.: sprzedaż 10 proc. akcji za 2 mld zł

6. PKP Cargo S.A.: sprzedaż 48,29 proc. akcji za 1 mld 420 mln zł

7. Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.: sprzedaż 37,49 proc. akcji za 1 mld 97 mln zł

8. Zespół Elektrowni "Pątnów-Adamów-Konin" S.A.: sprzedaż 50 proc. akcji za 681,5 mln zł

9. Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.: sprzedaż 12,13 proc. akcji za 625,5 mln zł

10. Ciech S.A.: sprzedaż 37,90 proc. akcji za 619,1 mln zł

Z dokumentów wynika, że największą grabież majątku narodowego PO-PSL rozpoczęła już na początku swoich rządów. W ręce prywatnych podmiotów (głównie niemieckich) dostały się firmy niemal z każdej branży: m.in. farmaceutycznej, elektronicznej, spożywczej i zbrojeniowej. Pod młotek szły także budynki będące w zasobach poszczególnych resortów.

Co najbardziej bulwersujące, część przedsiębiorstw i obiektów, które zostały sprzedane w czasie rządów koalicji PO–PSL, miało wcześniej status obiektów szczególnie ważnych dla bezpieczeństwa państwa. I co robił rząd PO-PSL? po prostu odbierano ten status i sprzedawano. I tak np. - jak pisze "Gazeta Polska"- na posiedzeniu Rady Ministrów 23 września 2008 r. pod przewodnictwem premiera Donalda Tuska, na wniosek ministra spraw wewnętrznych i administracji (był nim wówczas Grzegorz Schetyna), status obiektów strategicznych utraciło blisko 100 obiektów. Grzegorz Schetyna przedstawił wnioski wojewodów, którzy wystąpili o skreślenie danych obiektów z wykazu „obiektów kategorii I i II szczególnie ważnych dla bezpieczeństwa państwa”.

W 2011 r. spółki NFI osiągnęły dodatni wynik finansowy brutto (2061,7 mln zł wobec

1705,7 mln zł w 2010 r.) i dodatni wynik finansowy netto (1767,9 mln zł wobec

1439,6 mln zł w 2010 r.). Zysk brutto wykazało 76,7% jednostek, a netto 77,1% (w roku 2010

odpowiednio: 68,9% i 68,9%). Podstawowe relacje ekonomiczne ukształtowały się

następująco: wskaźnik poziomu kosztów – 94,6% (wobec 94,5 % w 2010 r.), wskaźnik

rentowności obrotu brutto 5,4% (5,6% w 2010 r.), wskaźnik rentowności obrotu netto 4,6%

(4,7% w 2010 r.).

 

spółki wypracowały miL zł to po co je tusk prywatyzował 

PRYWATYZACJA

PRZEDSIĘBIORSTW

PAŃSTWOWYCH

W 2011 R.

GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY 

 rio regionalna izba obrachunkowa 

nik

 

 

dane dla platformy są miażdżące

 

 

                Niemcy nas kupili  

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-sprzedazy-panstwowych-nieruchomosci-rolnych.html

2012 r. ustawy nnpc stwierdzono, że: powierzchnia nieruchomości rolnych będących własnością

spółek, w których udziały nabyli cudzoziemcy, wynosiła w skali kraju 50.356,8 ha. Z ustaleń kontroli

NIK wynika, że wielkość ta jest wyraźnie zaniżona, bowiem tylko w 2 województwach cudzoziemcy

w tym okresie nabyli udziały w spółkach będących właścicielami 6.156,8 ha.

 

hahaha

 

 

 

 

14612337499876.jpg

z20091566Q.jpg

kiedy-uswiadamiasz-sobie-ze-stales-sie-s

 

też tak myślałem ze żaden lewak nie odniesie się do gospodarki

Nowa prezes TK znów  lansuje sie w tv pis (to ta co sie ostatnio przyznała w mediach do lewego L4).Pamiętacie pisowskie klakierki co mówili w tej samej tv o Rzeplińskim gdy udzielił jednego lub dwóch wywiadów?

morze odniesiesz się do danych rządów Po 

a później jakieś wypociny 

d181d0b2d0b8d19ad0b5d0b5d0b2d180d0bed0b0

 

rodzina lewaka w komplecie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@nie kanapkowy pucz to Kaczyński wymyślił. Więc powinien być dekalog puczopisuara. A kanapki jak się okazało Kuchciński zamówił. Więc dekalog puczopisuara jest jak najbardziej na miejscu.

 

Ha ha no dobre głupoty piszesz jeszcze nie widziałem żeby takie głupoty ktoś wymyślał sam się kompromitujesz zacytuj posty gdzie pisałem że Kijowski mównicę blokował :P :P j B) no brednie do kwadratu

 

No przecież zacytowałem o 18:51. Wiem, że masz spore ubytki wiedzy i problemy z zrozumieniem czytanego tekstu. Ale widac tam wyraźnie co i kto napisał.

Ty najpierw napisałeś, że 11 to ich czapkami pod sejmem nakryją.

Ja ci odpisałem, że protestujący posłowie są w sejmie a na salę obrad nikt prócz posłów wstępu nie ma.

Ty zacytowałeś dokładnie tą wypowiedź. Gdzie napisałem wyraźnie o posłach i sali obrad. Nie o korytarzach. I napisałeś, że ostatnio Kijowski za Petru biegał i że nic ci nie wiadomo aby został posłem. 

Oczywiście możesz się zapierać. Ale to ty na głupka wychodzisz nie ja. Ja ci nigdzie nie zarzucałem, że napisałeś, że Kijowski mównicę blokował. Ja ci napisałem, że nie masz pojęcia o zasadach pracy sejmu. Ale to, że nie rozumiesz co się do ciebie pisze już ustaliliśmy.

 

http://maszprawo.org.pl/2015/02/czy-mozna-nagrywac-rozmowy-bez-zgody-rozmowcy/

 

Tu masz o nagraniach rozmowy osób trzecich przez osobę w niej nie uczestniczącą. Z paragrafami. Może pojmiesz dlaczego mu laptopa zabierali. Ale jak pisałem mógł zrobić kopię kompa oddać i się śmiać. Mogliście też wtedy zebrać tysiące ludzi i protestować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Co wy z tą PO i Tuskiem mamy już prawie 2017 a wy dalej mentalnie jakby w kwietniu 2010 .Oni już nie rządzą w 2015 przegrali wybory teraz rządzi pis tj. kaczyński i piotrowicz

to tak dla uświadomienia nie zorientowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

poczytaj sobie jak w wrocławi palił kukłę żyda później oskarżyli go o antysemityzm http://prawy.pl/5415-coraz-wiecej-zydow-z-polskimi-paszportami/

 

poczytaj sobie dokładnie kto i kiedy żydów puszczał dawał im obywatelstwa poczytaj kim był ojciec kornel a później bajki pisz 

 

Jak się nie wie co robić to się robi cokolwiek. Idealnie to odzwierciedla twoje pisanie. Ja piszę że młody Morawiecki jest pejsaty a ty że nie po ojcu  więc podaje zasady dziedziczenia żydostwa po matce. W ramach kontynuacji dyskusji wlepiasz link o przyznawaniu żydom paszportów :blink: Yyyy coś wypiłeś czy jak?

To że palił kukłę żyda nie znaczy że nie jest żydem chociaz Kornela o to nie podejrzewam. Jarosław K pluje na socjalistów i lewice a sam jest bolszewizujacym narodowym socjalistą.  

Kim był Kornel nie jest istotne. Ważniejsze jest kim jest teraz i co opowiada. To że mieni sie prawicowcem z automatu nim go nie czyni tym bardziej ze poglady ma z pogranicza komunizmu i anarchii.

Czytam te prawicowe opinie https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/13/rzady-zydow-w-polsce-mateusz-morawiecki/   

i czytam  http://www.bankier.pl/forum/temat_rzady-zydow-w-polsce-mateusz-morawiecki,20216961.html  i czytam  https://prawy.pl/11798-kornel-morawiecki-kolejny-falszywy-idol-srodowisk-katolickich/

 

Wczoraj wklejałem jak prezydent Nowej Soli przejechał sie po 500+ ale żaden "prawicowiec" nie podjął tematu. Facet jest kojarzony z Nowoczesną która to jest zwana lewactwem a najlepiej grosza by nierobom nie dał.

Jak koledzy "prawicowcy" godzą lewactwo Nowoczesnej z jej postawą anty socjalną 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

Smog jednak szkodzi. Warto czasem ruszyć się poza swoje podwórko. Skoro nie wiedziałeś, że istnieje coś po za Krakowem to może i blankietu przeczytać nie potrafisz.

A gdzie ja napisałem, że Ty masz w PZU? Druga sprawa to PZU było zawsze jedną z najdroższych firm, a Ty chcesz do nich wrócić? -nieudolnie próbujesz ukryć swoją manipulację.

wiedza o istnieniu jakiegos mazowieckiego zadupia nie jest mi do zycia niezbedna,gorzej gdybys nie wiedzial o istnieniu krakowa-matecznika naczelnego pisuarstwa.

czy smog szkodzi-porownaj srednia dlugosc zycia w krakowie z ta w lipnie i wtedy sam wyciagniesz wnioski, zycie w cywilizowanym swiecie tez ma pewne minusy, nawet oc jest wyzsze. :D

 

dzisiaj zaplacilem oc w hdi-89 zl , w tamtym roku bylo 59, 30 zl podwyzki, -ta stawka 109 byla tylko proponowana i do tego nnw 40 zl, w pzu oc jest 90 zl.

w pzu mam oc rolnicze,nnw, mienie ruchome i budynki- jest drozej jak w innych firmach ale odszkodowania sa o wiele wyzsze,

 

manipulacje :P - moze  chodzi ci o kanapki puczystow, albo przeszukiwanie torebek- znacie jakas kobiete ktora postawi torebke na podlodze ??? na filmie wyraznie widac ze posel schyla sie pod fotele i wyciaga 11 ksiazek wodza-musiala byc ostra znizka na wyprzedazy, woleli za pol darmo sprzedac niz na makulature oddac-nie czytalem wiec nie wiem czy mlyn w papierni by sie nie rozlecial na tej cegle.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj