nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie żartuj urządzili szopkę ale ludzie się połapali i nie łyknęli tego garstka desperatów próbuje wyjść z twarzą ale to ich pogrzebie ostatecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Masz rację urządzili szopkę z tym głosowaniem. Tvn to pokazał i to ich pogrzebie. 100 % racji. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hehe taki głupi jeteś czy tylko udajesz 11 to ich czapkami pod sejmem ponakrywają B)


Dobrze wiesz że w trakcie głosowania nie było na sali mediów


Aletakie pelikany jak Ty mogły tego nie wiedzieć ;)


Więc nie wypsuj tych bzdur bo stajesz się niewiarygodny jak Twoi pracodawcy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

No to  niech idzie za 1000 zł do pracy już widzę te dydaktyczne programy ;rzez rodzinkę jego prowadzone dzidostwo

 

Nie nazywaj manipulacji faktami mam nadzieję że 11 zrobiąporządek z tym dziadostwem bo już patrzeć na te szopki nie można w końcu będzie już po Nowym Roku :P :P

Jak nie ma kwalifikacji by pracować za więcej to niech pracuje za 1000. Chyba to lepsze niż jakby miał nie pracować wcale?

11 proponujesz argumenty siły zamiast siły argumentów? PRLbis

 

W jakim Świecie Ty żyjesz? Dzisaj można zrobić taki montaż że wszystko zobaczyszTVN  TO niejest dobre miejscei nformacji nawet pogoda się u nich nie sprawdza

Poza tymsami są sobie winni żetrzeba było przenieść głosowanie więc pretensje mogą mieć tylko do siebie

Skoro jest zmontowane to niech TVPis obnaży tę nikczemność i pokaże jak zmanipulowano materiał. 

PIS nie chciał by debata nad budzetem odbyła się publicznie bo za wiele trudnych pytań mogłoby paść. Mają większość więc powtórzenie głosowania nic by nie zmieniło oprócz ryzyka trudnych pytań. Awanturką przykryli bałagan w budzecie i zrobili to bardzo sprytnie. Co i raz ktoś coś palnie o puczu, zamachu stanu TVPis umiejętnie to podgrzewa a o cyferki nikt nie pyta.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Nie potrzeba żadnych sondaży, aby stwierdzać, że z tak kiepskiej historyjki nawet ci z największym poczuciem humoru śmiać się nie będą. Bo to żenada jakaś jest. Z miłosiernymi katolikami nasza retoryka jest jak najbardziej w porządku. Bo przynajmniej w Święta mogłeś se te opinie darować. Bo nawet Chrystus kiedyś mówił głodnego nakarmić, spragnionego napoić. Z tym, że dzisiejsi katolicy w Polsce mają gdzieś co mówił Chrystus. Oni słuchają Kaczyńskiego. Wiara i religja to tylko fasada za która się chowają. Bo tak trzeba.

 

Widzisz, i tu jest pies pogrzebany - jesteś egocentrykiem. Ty tak stwierdziłeś bez pytania się o zdanie innych, Ty decydujesz, że to co myślisz jest słuszne, Ty decydujesz że TVN to jedyna obiektywna stacja, która niczym "cyganka prawdę Ci powie", Ty wiesz, że Ci którzy myślą inaczej są omamieni przez Kaczyńskiego. 

 

UFF! dobrze, że chociaż żony mi nie wybierałeś.

Czyżbyś miał zapędy dyktatorskie?

Słuchaj chcesz to karm sobie uchodźców czy tam nachodźców. Ale nie podpieraj się religią i nie głaskaj mnie po podniebieniu, abym przyjął ich pod swój dach, czy dał choćby złotówkę na nich. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnym akcie miłosierdzia z ich strony - dla rozrywki podpalili bezdomnego - prawdopodobnie Polaka. Pozwolisz swojej niepełnoletniej córce (jeżeli takową masz) żyć obok tych miłosiernych drani? Ja na to się nie zgadzam.

Jeżeli natomiast wypowiedź Twoja tyczyła się biednych spragnionych i zgłodniałych w sejmie to wybacz, ale tu nie ma czego komentować. Tu trzeba współczuć! 

 

 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jest taki kraj który do uchodżców mówi -zapraszamy was bardzo serdecznie, przybywajcie! 

Zanim jednak to uczynicie musicie wiedzieć że :

nic od nas nie dostaniecie.

wszelkie prawa obowiązujace w naszym kraju bedziemy wzgledem was egzekwować z pełną surowością.

będziecie funkcjonować na identycznych zasadach jak nasi obywatele nie majac jednak wielu praw do których upoważnia obywatelstwo.

nie bedzie dla was żadnej taryfy ulgowej ze względu na religię czy przynależność etniczną

w przypadku stwarzanych przez was problemów będzie paka albo wydalenie z kraju.

Pytanie nr1 - czy przyjeżdzają?

Pytanie nr2 co to za kraj?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co to za różnica czy była wystarczająca ilość, czy jej nie było. Co to za różnica gdzie głosowano. Pis ma większość głosów więc po co ta gównoburza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

A no pewnie po co Sejm po co Senat i to wszystko wiadomo i tak kto stanowi prawo kto decyduje koronować go i na Wawel blisko brata to i na dojazdy w te i we wte czasu tracił nie będzie.Du.a też może jechać bo co to za król bez błazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

A co to za różnica czy była wystarczająca ilość, czy jej nie było. Co to za różnica gdzie głosowano. Pis ma większość głosów więc po co ta gównoburza?

Słabe to było. Stać cie na więcej


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pis ma większość głosów i będzie robił co chce, na tym polega demokracja. Jeśli się nie podoba w następnych wyborach dokonajcie większych starań.

 

Ale wtedy inni którzy nie opowiedzieli się za zwycięską partią będą narzekać tak samo jak przeciwnicy pisu teraz. To jet demokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

Nie ma to jak obiektywnie przedstawić i podrasować dane :D Za zeszły rok podać OC, na przyszły OC+NW. No ale ładnie wygląda taka różnica i niezorientowany łyknie jak fakty w tvn. Mogłeś jeszcze AC dopisać lepiej by wyglądało.

 

To może ja napiszę jakie stawiki obowiązywały i będą obowiązywać w PZU aby trochę odkłamać to co kolega podał. Otóż było 69, będzie 82 zł. 

Chyba, że na południu macie większą szkodowość i stawki wyższe :D

a gdzie napisalem ze mam w pzu ??? ale jak tak tanio to moze wroce do nich,

wiesz ze krakow to nie taka metropolia jak lipsko[nawet nie wiedzialem ze taki powiat istnieje :D ] wiec i stawki sa nizsze, pobliskie miasteczko ma wiecej mieszkancow niz caly wasz powiat- ciekawe po co takie nic w srodku pustki utrzymuja,

 

ogladal ktos dzisiaj teleexpress extra-byl reportaz ze slaskiego "wachocka"- nasz "kolega" roman tam jest soltysem, ostatni internet zamyka :D .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Hehe taki głupi jeteś czy tylko udajesz 11 to ich czapkami pod sejmem ponakrywają B)

Dobrze wiesz że w trakcie głosowania nie było na sali mediów

Aletakie pelikany jak Ty mogły tego nie wiedzieć ;)

Więc nie wypsuj tych bzdur bo stajesz się niewiarygodny jak Twoi pracodawcy :P :P

 

Kto kogo będzie nakrywał? Bo zdaje się protestacyjny posłowie są w sejmie. Więc sam głupi jesteś. Na salę obrad nikt oprócz posłów wstępu nie ma. Więc sam się czapka nakryj.

Co z tego, że na sali kolumnowej nie było mediów skoro inni posłowie filmowali. Wiesz, że dzisiaj telefony komórkowe mają kamery i to całkiem dobre?

Więc sam bzdury wypisujesz. Bo po prostu brak ci merytorycznych dowodów i argumentów.

 

Widzisz, i tu jest pies pogrzebany - jesteś egocentrykiem. Ty tak stwierdziłeś bez pytania się o zdanie innych, Ty decydujesz, że to co myślisz jest słuszne, Ty decydujesz że TVN to jedyna obiektywna stacja, która niczym "cyganka prawdę Ci powie", Ty wiesz, że Ci którzy myślą inaczej są omamieni przez Kaczyńskiego. 

 

UFF! dobrze, że chociaż żony mi nie wybierałeś.

Czyżbyś miał zapędy dyktatorskie?

Słuchaj chcesz to karm sobie uchodźców czy tam nachodźców. Ale nie podpieraj się religią i nie głaskaj mnie po podniebieniu, abym przyjął ich pod swój dach, czy dał choćby złotówkę na nich. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnym akcie miłosierdzia z ich strony - dla rozrywki podpalili bezdomnego - prawdopodobnie Polaka. Pozwolisz swojej niepełnoletniej córce (jeżeli takową masz) żyć obok tych miłosiernych drani? Ja na to się nie zgadzam.

Jeżeli natomiast wypowiedź Twoja tyczyła się biednych spragnionych i zgłodniałych w sejmie to wybacz, ale tu nie ma czego komentować. Tu trzeba współczuć! 

 

Psycholog się znalazł. Najpierw kiepskie żarty teraz kiepskie diagnozy. Szkoda tylko, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Ja nigdzie za nikogo nie decyduję. Bo pisanie, że nikt się nie śmiał z kiepskiego żartu to nie decyzja a ocena. Nigdzie nie napisałem, że tvn to jedyna obiektywna stacja. Podaję tylko konkretne przykłady. Gdzie np Kaczyński z Kuchcińskim zaprzeczają sami sobie. Czy gdzie sam obraz pokazywany w tv wiele mówi i pokazuje jak głosowanie pisu przeprowadzane jest byle jak i nawet głosów policzyć nie umieją.

Nie każe ci karmić uchodźców a wysiewam twoją i większości popierających pis wiarę katolicką. Która to jest u was obłudą. Bo niby deklarujecie wiarę a jej głównych wskazówek stosować nie chcecie. Słuchacie nie Chrystusa a Kaczyńskiego. Nie chcesz nie karm ale nie nazywaj się katolikiem. Bo zasad katolicyzmu nie stosujesz. Nawet w Święta potrzymać się od komentarza na tema uchodźców nie potrafiłeś.

PS straszycie tymi uchodźcami a jakoś hordy do Polski nie wygwieżdżają. Czyżby 500 plus to dla nich za mało? Gdyby to było 500 euro to bez zaproszenia y jechali do nas. A za 500 zł to mają nas w d..

 

A co to za różnica czy była wystarczająca ilość, czy jej nie było. Co to za różnica gdzie głosowano. Pis ma większość głosów więc po co ta gównoburza?

 

Tak rodziły się dyktatury.  Można równie dobrze powiedzieć, że skoro pis ma większość to po co sejm. Niech Kaczyński rządzi dekretami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Ale literki Ci się posypały.  Widać zdenerwowanie w Twoim tekście. :D

Całe szczęście, że decydować możesz tylko za siebie, ewentualnie za rodzinę.

Zaczynasz skamleć jak ratlerek. Nie mów mi czy mam się śmiać z uchodźców, jak i kiedy. Zresztą nie załapałeś tego co opisałem, bo śmiech był z okupantów sejmu a nie migrantów ekonomicznych. O tych drugich na razie nie muszę się martwić dzięki zmianie rządzących. 

Naiwnym trzeba być, żeby sądzić , że za Kopaczowej uchodźcy nie dostaliby wysokich świadczeń socjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto kogo będzie nakrywał? Bo zdaje się protestacyjny posłowie są w sejmie. Więc sam głupi jesteś. Na salę obrad nikt oprócz posłów wstępu nie ma. Więc sam się czapka nakryj.

Co z tego, że na sali kolumnowej nie było mediów skoro inni posłowie filmowali. Wiesz, że dzisiaj telefony komórkowe mają kamery i to całkiem dobre?

Więc sam bzdury wypisujesz. Bo po prostu brak ci merytorycznych dowodów i argumentów.

 

 

Psycholog się znalazł. Najpierw kiepskie żarty teraz kiepskie diagnozy. Szkoda tylko, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Ja nigdzie za nikogo nie decyduję. Bo pisanie, że nikt się nie śmiał z kiepskiego żartu to nie decyzja a ocena. Nigdzie nie napisałem, że tvn to jedyna obiektywna stacja. Podaję tylko konkretne przykłady. Gdzie np Kaczyński z Kuchcińskim zaprzeczają sami sobie. Czy gdzie sam obraz pokazywany w tv wiele mówi i pokazuje jak głosowanie pisu przeprowadzane jest byle jak i nawet głosów policzyć nie umieją.

Nie każe ci karmić uchodźców a wysiewam twoją i większości popierających pis wiarę katolicką. Która to jest u was obłudą. Bo niby deklarujecie wiarę a jej głównych wskazówek stosować nie chcecie. Słuchacie nie Chrystusa a Kaczyńskiego. Nie chcesz nie karm ale nie nazywaj się katolikiem. Bo zasad katolicyzmu nie stosujesz. Nawet w Święta potrzymać się od komentarza na tema uchodźców nie potrafiłeś.

PS straszycie tymi uchodźcami a jakoś hordy do Polski nie wygwieżdżają. Czyżby 500 plus to dla nich za mało? Gdyby to było 500 euro to bez zaproszenia y jechali do nas. A za 500 zł to mają nas w d..

 

 

Tak rodziły się dyktatury.  Można równie dobrze powiedzieć, że skoro pis ma większość to po co sejm. Niech Kaczyński rządzi dekretami.

A to ciekawe bo ostatnio piesek Kijowski za Petru biegł  nie słyszałem żeby posłem został no chyba że w Wigilię

GO wybrali w tajnym głosowaniu :P :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

a gdzie napisalem ze mam w pzu ??? ale jak tak tanio to moze wroce do nich,

wiesz ze krakow to nie taka metropolia jak lipsko[nawet nie wiedzialem ze taki powiat istnieje :D ] wiec i stawki sa nizsze, pobliskie miasteczko ma wiecej mieszkancow niz caly wasz powiat- ciekawe po co takie nic w srodku pustki utrzymuja,

 

ogladal ktos dzisiaj teleexpress extra-byl reportaz ze slaskiego "wachocka"- nasz "kolega" roman tam jest soltysem, ostatni internet zamyka :D .

Smog jednak szkodzi. Warto czasem ruszyć się poza swoje podwórko. Skoro nie wiedziałeś, że istnieje coś po za Krakowem to może i blankietu przeczytać nie potrafisz.

A gdzie ja napisałem, że Ty masz w PZU? Druga sprawa to PZU było zawsze jedną z najdroższych firm, a Ty chcesz do nich wrócić? -nieudolnie próbujesz ukryć swoją manipulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Agrest skąd wiesz co by dostali uchodźcy za Kopaczowej? Na razie to pis dając 500 plus tworzy co niektórym warunki do nieróbstwa. Wiesz literówka w jednym słowie to nie to co twój brak możliwości odróżnienia opinii od oceny czy narzucania swojego zdania. A co do twojego słabego poczucia humoru i kiepskich żartów. Czas pokazał, że śmiejących się i pochwał nie było.

Staszek widziałeś Kijowskiego na sali obrad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wałęsa łsię po korytarzach mam nadzieję że go nie wpuścili bo psy powinny zostawać na wycieraczce niech się za robotę wezmie bo alimentów nie płaci a kasę na pewno z kodu bierze :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Widzisz nawet nie wiesz jak działa sejm. To zresztą nie pierwszy przypadek, że czegoś nie wiesz i próbujesz dyskutować. Korytarz to nie sala obrad. Na sali obrad, tam gdzie siedzą posłowie nikt oprócz nich nie może przebywać. Z wyjątkiem zgromadzenia narodowego gdy dołączają senatorowie.

Dziennikarze i zaproszeni goście w trakcie obrad na sali sejmowej mogą przebywać na górze na galerii. Na dole nie. Nawet, gdy nie ma obrad wycieczki wchodzą jedynie na galerię. Robi się tylko wyjątek dla dzieci i młodzieży z okazji dnia dziecka. Gdy na sali obrad jest sejm dzieci. I tylko wtedy nie posłowie mogą zająć miejsca na sali obrad.

Marszałek może zrobić wyjątek i dać zgodę dla osób nie będących posłami na wejście na salę obrad na jej dolną cześć gdy nie ma obrad. Ale wątpię by dał ją Kijowskiemu. Także po korytarzach mógł sobie chodzić. A na salę obrad nie ma prawa wejść.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

On by zawalczył o Kaczowczyca (taki mały, mściiwy bożek niespełnionych ambicji) :blink:

8 lat rządów lewicowo-liberałów walnie przyczyniło się do wpojenia ci w kim masz widzieć wroga,taka była strategia i to się sprawdzało,sondaże trzymały się mocno,zanim nie zrobili wam wielkiego wała,zwanym aferą taśmową,cała histeria widzenia Kaczora w każdym kubku zaczeła kruszeć,teraz pozostały wyłącznie niedobitki,tzw mosiężny elektorat ideologii pokomuszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz nawet nie wiesz jak działa sejm. To zresztą nie pierwszy przypadek, że czegoś nie wiesz i próbujesz dyskutować. Korytarz to nie sala obrad. Na sali obrad, tam gdzie siedzą posłowie nikt oprócz nich nie może przebywać. Z wyjątkiem zgromadzenia narodowego gdy dołączają senatorowie.

Dziennikarze i zaproszeni goście w trakcie obrad na sali sejmowej mogą przebywać na górze na galerii. Na dole nie. Nawet, gdy nie ma obrad wycieczki wchodzą jedynie na galerię. Robi się tylko wyjątek dla dzieci i młodzieży z okazji dnia dziecka. Gdy na sali obrad jest sejm dzieci. I tylko wtedy nie posłowie mogą zająć miejsca na sali obrad.

Marszałek może zrobić wyjątek i dać zgodę dla osób nie będących posłami na wejście na salę obrad na jej dolną cześć gdy nie ma obrad. Ale wątpię by dał ją Kijowskiemu. Także po korytarzach mógł sobie chodzić. A na salę obrad nie ma prawa wejść.

 

A blokować mównicę i fotel Marszałka to kto może robić? :P :P Nie kompromituj się jako kto po korytarzach mógł chodzić klozetowy? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

@hubertuss -jak już to literówka nie w jednym a w wielu słowach, ale nie w tym rzecz. 

 

 

Zaczynasz być śmieszny. Próbujesz przykryć niezrozumienie tekstu i otaczającego świata pochwałami lub ich brakiem dla innej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

pis ma większość głosów i będzie robił co chce, na tym polega demokracja. Jeśli się nie podoba w następnych wyborach dokonajcie większych starań.

 

Ale wtedy inni którzy nie opowiedzieli się za zwycięską partią będą narzekać tak samo jak przeciwnicy pisu teraz. To jet demokracja.

 

Bzdura.Mają mandat do rządzenia w ramach prawa konstytucyjnego tyle i aż tytle .Niestety Kaczor uznał że to za mało żeby zrealizować swoją wizję Polski w ruinie więc zaczęli od deptania Konstytucji stąd ten cały bajzel i nasze dyskusje tutaj.Ubezwłąsnowolnienie TK za chwilę próby podporządkowania sądownictwa ,zmiana ordynacji wyborczej .Takiej władzy protesty będą towarzyszyć bez przerwy bo ta  część społeczeństwa która jest świadoma tego czym jest demokracja nigdy się nie pogodzi z łamaniem prawa przez rządzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Da jspokój z tymi bajkami dobrze wiemy kto Trybunał blokował Rzepliński


Ciekawe gdzie ta świadoma część była przez ostatnie8 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

No to żeś mnie przekonał.Teraz już wiem że Rzepliński to zapluty karzeł reakcji na usługach imperialistycznego zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj