nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Kaczyński się ugina. Już zapowiedział spotkanie z dziennikarzami. Przegrają jak po czarnym marszu przegrali spór o aborcję.

 

 

Bo dziennikarze tvp nie należą do wolnych mediów. Oni pracują dla reżimowej tvp. A z ta radą ocalenia sb ckiego masz rację. W końcu nie kto inny jak pis zaoferował sb kom ocalenie emerytur w postaci furtki umożliwiającej ministrowi nie zmniejszanie emerytury.

 

 

Ciekawe? To Kuchciński tez z opozycji? Ciekawe czy Kaczyński o tym wie? Przecież Kuchciński nie musiał Szczerby wykluczać. Wystarczyło ukarać poczekać aż zgłosi poprawkę i sobie pójdzie. Kuchciński i pis się przeliczyli. Myśleli, że spacyfikuja opozycję i będzie po krzyku. A tu opozycja spacyfikuje ich.

Kolena po aborcji spektakularna przegrana pisu. Brawo.

 

To kto teraz będzie decydowal które medią są wolne? :P :P :P Petru Tusk Scheświnia? B)

esbek przed kamerą powiedział że ma 80 lat i za 2 tysie nie przeżyje a to gnida pieprzona a ludzie za 1 tyś. i to nie cały to myszą żyć gnoja bym chyba udusił .i właśnie stąd te protesty tu nie chodzi o demokrację tylko o zabrane przywileje esbekom bo przecież kod to komunistyczny obóz debili :)

 

Dokładnie po dzisiejszych wydażeniach ludzie przejrzeli na oczy to już koniec tej opozycji śmiesznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Opozycja i  KODomici   myślą  że  dokładają  rządowi

A tak naprawdę  kręcą na siebie   bat  wygranie   następnych  wyborów   PiS  ma jak w Banku 

Dobrze  że  Kłopotek się  wygadał

Liroj   też  ładnie  przytoczył  jak to  zamówili  kanapki  za wczasu

Albo  ten  KODomita  co się  kładzie na ulicy 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

należało by zrobić porządek w stolicy szukam ochotników potrzebuje kilka przyczep i ładowarek aby załadować to gówno z ulicy i wywalić na pole ja ładowarą wpadne a i uwaga przyczepy powinny być skorupowe aby po drodze gówno nie wyciekło między bortami i nie zasmrodziło innych ulic :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Szkoda brudzić  sprzęt    lepiej  wozy  strażackie  i  do rynsztoka  zmyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 o kurka co za mądrości lecą

 pisuarowe bohatery  z za szklanego ekranu kozakują na całego  ;)

 a jakby kto w okno zastukał to ze strachu narobią jak dzieci  :D

 

 sołtysowa  się  tłumaczy  

  

 ale coś wystraszona    :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Co miał  łagodzić  jak  to było z góry  zaplanowane  nawet  kanapki  zamówili 

Więc  co ty  hubertus  bredzisz 

 

w 1992 roku  też  próbowano  rozliczyć  SB i  TW  i co zrobili   Zamach Stanu

Teraz  znów  chce  się rozliczyć  SB  i  znów  mamy  próbę  zamachu  stanu

 

Ok z góry było zaplanowane. A wyrzucenie posła z obrad ładnie do całości przypasowało. Kto wnika w to, że zorganizowane lub nie. Liczy się efekt. Tak jak przy czarnym marszu

Teraz tez próbowano rozliczyć SB. A pis zrobił im furtkę w przepisach by emerytury mogli ocalić. Czemu o tym nie piszesz?

 

esbek przed kamerą powiedział że ma 80 lat i za 2 tysie nie przeżyje a to gnida pieprzona a ludzie za 1 tyś. i to nie cały to myszą żyć gnoja bym chyba udusił .i właśnie stąd te protesty tu nie chodzi o demokrację tylko o zabrane przywileje esbekom bo przecież kod to komunistyczny obóz debili :)

 

Dziwne, że ludzie czy tam esbecy protestują przeciwko partii, która dała im furtkę w nowych przepisach. Tak zwany "dobry" esbek będzie mógł emeryturę ocalić. A rozpatrzy to minister. 

Piszecie, że to gówno, debile, esbecy. A Kaczyński po ich protestach zapowiedział spotkanie z dziennikarzami. To co gówna, debili i esbeków się przestraszył? Widać wyraźnie po tych epitetach, że frustracja w was narasta. Czym gorsze epitety tym większy frustrat. Wy widzicie, że pis ten spór przegra jak aborcję i stąd ta frustracja

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

może lepsze będą beczki to smrodu przy transporcie nie będzie .podjechać zassać i w wode wypuścić zwracając szczególną uwagę aby wąż był zanurzony w wodzie wiadomo z jakiego powodu ..aby uniknąć smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

tak ale gdzie to wylać bo na pole strach że potem nic nie urośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

właściwie to gdzie te obrońce  dojnej  zmiany pochowały ?

wymęczyły już te miesiączki ? czy jak ? :D  :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

szkoda Wisły chyba lepiej będzie do starej kopalni wlać i zasypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer i @grzen wiem, że macie fantastyczne pomysły na pewno z autopsji. Ale też widzę, że te bzdety to desperackie próby zagłuszenia rzeczywistości. Boli was ten protest. Ale tymi bzdurami o beczkach i Wiśle tego nie zagłuszycie. Lepiej idźcie już spać.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dlaczego szuje bo protestują przeciwko pis? Masz na to szujostwo jakieś dowody? Czy jesteś kolejną frustratką, która wyzywając prostujących chce choć trochę podbudować swój stan ducha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  to jest on a nie ona  ;)

  tchórz który założył żeński nick    :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego szuje bo protestują przeciwko pis? Masz na to szujostwo jakieś dowody? Czy jesteś kolejną frustratką, która wyzywając prostujących chce choć trochę podbudować swój stan ducha?

 

Widzisz oni nie protestują przeciwko PiS oni chcą obalić władzę wybraną w demokratycznychwyborach oniyć wolność  słowa cała Polska diś to zobaczyła B)

właściwie to gdzie te obrońce  dojnej  zmiany pochowały ?

wymęczyły już te miesiączki ? czy jak ? :D  :D  :D  :D  

 

Twojej córce się spoznia ostatnio może dziadkiem będziesz ;) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Każdy widział to co chciał. Każdy protestował przeciwko komu i czemu chciał. Wielu obalać władzy nie chciało a jedynie przeciwko poważnemu ograniczeniu dostępu dziennikarzy do sejmu protestowało. Nie słyszałem, aby Petru, Schetyna czy Nowacka krzyczeli i nawoływali by władzę obalać na sejm czy pałac prezydencki ruszać. Ja tam jestem za terminowymi wyborami tak by pis mógł bardziej się skompromitować. Wcześniejszych wyborów w żadnym wypadku nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dokładnie ....przynajmniej żeby jeszcze z rok podciągnęli ;)  

głupi wyborca musi dostać po d*pie żeby coś zrozumieć

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Zgoda, że każdy widział co chciał, tylko dlaczego Ty masz wzrok i słuch wybiórczy? http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ryszard-petru-pis-utracil-legitymizacje-wladzy-przedterminow,nId,2323880

Cieszy mnie, że zachowałeś odrobiny rozsądku i nie popierasz siłowego przejęcia władzy.


 

głupi wyborca musi dostać po d*pie żeby coś zrozumieć

 

Kiedy rozum śpi budzą się demony :D

Jakie trzeba mieć przedmuchy nastawiając przez 8 lat d.py :D To musiało tylko i wyłącznie sprawiać przyjemność, bo zrozumieć tego nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mój wzrok jest w porządku bo nie doczytałem tam, że Petru mówi obalimy ten rząd siłą, czy zrobimy przewrót lub rewolucję. Naprawdę nie słyszałem by Petru lub Schetyna mówili o siłowym przejęciu władzy. Ty pewnie też z ich ust tego nie słyszałeś. Ale pis ci mówi, że oni tak chcą i ty tak piszesz.

Wiesz wcześniej trzeba było aż 8 lat nadstawiania d*py. Teraz d*pa może zaboleć już po 4.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Agrest

przypomnij sobie co wyprawiał pisuar a będziesz wiedział kto nauczył  ludzi protestować 

jarek sam pokazał jak torpedować  i stosować obstrukcje totalną

nie bredź że ktoś tu chce przejmować władzę bo to nie czas na to , opozycja nie jest głupia i poczeka na samozagładę a potem tylko dobije lezącego 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj