nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4652

Ciebie ktoś wali patelnią w łeb codziennie i to od dawna. To widać. Po durnotach które tu produkujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

To wile wyjaśnia dlaczego tak bronisz tego reliktu przeszłości B)

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Podpowiem tylko tyle, że za te grosze, które zarabiałem w gimnazjum zrezygnowałem z bycia nauczycielem i poszedłem do prywaciarza, u którego mam grubo ponad to, co nawet teraz rząd oferuje. Podpowiem tylko, że średnia krajowa to też jeszcze jest mało w porównaniu do tego, co zarabiam, a zaznaczam, że od 2010 roku u jednego i tego samego prywaciarza. Tak że widzisz jakie mam podejście do zawodu nauczyciela, którego piastowałem, więc nie pisz, że to tłumaczy, dlaczego ich bronię.

To jak? Podasz mi dlaczego gimnazjum służy nauczycielom, a uczniowie to tylko piąte koło u tego wozu i nic z gimnazjum nie wynoszą? 

 

Za waszych rządów byliśmy dobrym czarnuchem,który znał swoje miejsce.

W ramach sprostowania - ja do żadnego ugrupowania nie należałem, nie należę i nie mam zamiaru należeć. Do rządu żadnego nie należałem, więc nie wiem, dlaczego piszesz o mnie, jak bym miał rządzić tym Państwem? Jedynie gdzie rządzę, to w swoim gospodarstwie, bo nawet w zawodowej pracy jestem tylko doradcą szefa. Nie oceniam ugrupowania jako całkowicie złe, lub wzorowe. Ja oceniam ludzi, którzy tworzą to ugrupowanie. Skoro tak, to co do PIS mam następujące wątpliwości a zarazem i niesmak:

- skoro Kaczyński zapowiedział, że nie będzie rządził ani on, ani Macierewicz, a wystawia nowy układ, w skład którego wchodzi młody prezydent i młoda pani premier, to dlaczego dalej te stare komuchy rządzą nie dając młodym dojść do słowa? A jak już młodzi coś powiedzą, co jest ich zdaniem, to lądują u Jarka na dywaniku i są prostowani?

- Dlaczego stare komuchy z PIS-u poprawili ustawę napisaną przez prezydenta dodając na szkodę emerytów art.28 i art.29? Oczywiście prezydent nie mógł odmówić podpisania, bo wiadomo kto tu rządzi

- Dlaczego nie wywalą swoich komunistycznych ludzi i prokuratorów, którzy gnębili opozycję, tylko jeszcze ich bronią, mimo dowodów na ich powiązania i czyny, a osoby studiujące i uczące się w tym czasie w szkołach mundurowych, które nie pełniły ani jednego dnia służby są pozbawiane świadczeń? - dla ciebie jest to fair?

 

Chcą reformy dezubekizacji - proszę bardzo. Ale zgodnie z Pismem Świętym: "przyjacielu, wyjmij najpierw belkę ze swojego oka, by móc wyjąć źdźbło z oka bliźniego".

Reformy oświaty z likwidowaniem gimnazjów nie trzeba - trzeba tylko:

- tworzyć miejsca pracy w formie praktyk zawodowych w dużych zakładach pracy, bo co mi po takim np. tokarzu, który stoi na środku tokarki i pyta się "gdzie macie te tokarki?". Normalna sprawa, że zatrudniam pracownika i muszę go uczyć, ale to nie znaczy, że nawet nie wie, jak tokarka wygląda, bo w szkole zrobił sobie papiery tokarza, a tak de facto jej na oczy nie widział. (to jest fakt i zdarzenie prawdziwe, które miało miejsce 1,5 roku temu u mnie w firmie. Po tym zdarzeniu monitowaliśmy, by szkoła przysyłała nam na praktyki uczniów)

- nie przepychanie na siłę uczniów z klasy do klasy, bo rodzic przyleciał i się odgraża - nie pojął minimum programu - zostaje siedzieć. Osiągnie wiek 16 lat - z automatu do zawodówki

- zawodówki z praktykami też nie wykombinujesz wcześniej, ponieważ zgodnie z kodeksem pracy młodocianego możesz zatrudnić tylko do przyuczenia zawodu pod warunkiem m.in. osiągnięcia przez niego 16 lat - wcześniej nie możesz.

 

Teraz będzie reforma, która nie jest przygotowana, bo nie ma nawet podstawy programowej, tylko są próby kopiowania (czyt. plagiat) tej, która była, z tą zmianą, że jeszcze ją metodą "zaznacz - wytnij" okroili.

Z tym, że Kaczyński kazał dodać więcej lekcji historii, to rozumiem, bo widocznie stwierdził, że jak przez historię został siedzieć 2 lata w jednej klasie, to trzeba na nią poświęcić więcej czasu :D

Ateista?

Nie ateista, lecz wierzący. Skoro wierzący, to i praktykujący, bo nie uznaję czegoś takiego, jak wierzący - niepraktykujący, zgodnie z tym, co jest zapisane w Apokalipsie: 

"Obyś był zimny albo gorący! A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich"

 

A skąd to pytanie?

Edytowano przez wdaniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze że odeszłeś szkoła i uczniowie zyskali na tym nie ma nic gorszego w szkole jak nawiedzony nauczyciel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2099

@staszek, twój post powyżej pokazuje tylko jaką jesteś miernotą. Kolega @wdaniel podaje rzeczowe argumenty do waszych tez, w zamian za to rzucasz w jego stronę kilka inwektyw. Lepiej wracaj do wywalania gnoju, tam pasujesz najlepiej. Oczywiście zabierz też ze sobą twojego równie nawiedzonego kolegę @marekfarmer.

Edytowano przez misio3p

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 

 

Z polską polityka nie ma nic wspólnego OECD. Które przygotowało ten raport. Czy ty w ogóle zadałeś sobie trud chociaż przeczytania tego co tam napisali? Czy boisz się to zrobić bo propaganda pis wbiła ci do głowy, że gimnazja są be. I boisz się to w ogóle czytać.

Niestety tak to  życiu jest, że czasami trzeba przymuszać. Choć nad uczniem nikt z pałą nie stoi. Każdy z was tak chętnie do szkoły chodził i tak chętnie się uczył? A jednak człowiek z wiekiem docenia to, czego czasami nie chciało mu się za młodu. Każdy kraj uczy jakiegoś języka obcego. Od Rosji do usa poprzez całą Europę  T cecha rozwiniętych społeczeństw. Choć widać wielu stawia na zacofanie. Ciemnym ludem łatwiej rządzić ciemniakom.

 

 

Raporty  robione na zamówienie nie mają tutaj  nic do rzeczy

Tutaj  chodzi  o  coś  innego

Już  w szkole podstawowej  zaczyna się  wyścig  szczurów  kto  lepiej napisze  egzamin żeby dostać  się  do  lepszego  gimnazjum   w 6 klasie  treningi  do  egzaminu  zamiast  zajmować  się  nauką  to  trenują  aby  dzieci wypadły lepiej  bo  szkoła  zajmie wyższe  miejsce w rankingu  poco  ten  stres   fundować  dzieciom ????   

jak to sie ma  do  bezstresowego  wychowania  jak już  od najmłodszych  lat  dzieci  są   trenowane  aby  lepsze  wyniki na egzaminie miały  tracą  czas zamiast na edukacje to  na trening

Kolejna powtórka  w Gimnazjach   kolejne egzaminy  i treningi  kto  lepszy  która  szkoła  lepsza 

Poco  taki  stres  fundować  dzieciom

Kolejna sprawa   

W większości  przypadków  w gimnazjach  mieszają  się  dzieci  z różnych  szkół  różnych klas  i  potem  jest  ten  bałagan  hejty  znęcanie  się   wyśmiewanie  itd.

A jak Teraz  będą  chodzić  od  1 aż  po 8  klasę  łatwiej  będzie  zachować  dyscyplinę  i   dzieci  od najmłodszych  lat  będą   zżyci  z  sobą  i  przypadki  znęcania się  hejtu  będą zminimalizowane

Chodziłem  do  Gimnazjum i już  wtedy  zaczęła się  tam  rodzić  patologia  a  to  co  teraz  słyszę  co  się  dzieje  to  włosy  na głowie  się  jeżą  co  tam  teraz  gimbaza  wyprawia.

PiS  wziął  pod uwagę  głosy   wyborców  którzy  chcieli  likwidacji  tej  patologi   i  zobaczysz  za kilka lat  że  będą  tego  efekty

Po-PSL  miało  gdzieś  to  co   ludzie  chcą  co  nie raz  pokazali  niszcząc  miliony  podpisów  Polaków

Ja wiem co  to gimnazjum z autopsji  choć  wtedy było  w miarę  spokojnie 

A co  do  Języków  obcych  zdania  nie  zmienię  powinno być  dobrowolne  nie  przymusowe nie mam nic przeciwko niech uczą  nawet  5 języków  ale  dla tych  co  chcą  się  uczyć 

Tak jak Religia  jest  Dobrowolna  nie ma przymusu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wyścig szczurów trwa całe życie. Nie musi nikt w nim brać udziału. W 8 klasowej podstawówce też były egzaminy, sprawdziany kuratorskie, klasówki. Które fundowały ocenę uczniom i nauczycielom. Chodziłem to wiem. Po szkole podstawowej trzeba było zdawać egzamin by dostać się do dobrego lo. Jeśli jednak te egzaminy do gimnazjów to taki stres. Można było inaczej to rozwiązać bez burzenia całego systemu za ciężkie miliardy.

To, kto lepszy, rywalizacja była już w podstawówkach, gdy gimnazjów nie było. Liczyła się średnia ocen, liczył się egzamin do szkoły średniej. To nie żadne treningi. Nikogo nie zmuszali na siłę by miał piątki. To są tylko sztuczne problemy wymyślane bo prawdziwych argumentów za zmianą nie ma.

To, że się dzieci w gimnazjach mieszają. A w podstawówkach to niby nie. Kolejna bzdura. W podstawówce 8 klasowej masz 7 letnie dzieciaczki i 15 latków. W 6 letniej podstawówce masz mniejszą różnicę wieku. Gimnazjum to samo. Mniejsza różnica wieku. To wszystko o czym piszesz przeniesie się do podstawówki. A o ofiary będzie jeszcze łatwiej bo będą młodsze dzieci.

Podsumowując. Nie masz żadnych merytorycznych argumentów takich jak wyniki w nauce czy inne konkrety. Masz za to sztuczne problemy. Takie jak wyścig szczurów, który i tak będzie. Bez względu na to czy będzie gimnazjum czy nie. Jeśli trafił się konkretny argument o znęcaniu. To likwidacja gimnazjum go nie zmieni. To wszystko przeniesie się do podstawówki gdzie będzie łatwiej o młodsze i słabsze dzieci. 

Większość wyborców pisu reforma edukacji nie wiele obchodziła. Oni głosowali głównie na obniżenie wieku emerytalnego i 500 plus. Tym czasem obecny system edukacji można było jakoś dopracować. A nie wywalać grube miliardy bo komuś wyścig szczurów przeszkadza.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Chyba marek nie zrozumiałeś przesłania tej bajki o kodzie ;). Jeszcze raz posłuchaj to może zrozumiesz puentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@staszek, twój post powyżej pokazuje tylko jaką jesteś miernotą. Kolega @wdaniel podaje rzeczowe argumenty do waszych tez, w zamian za to rzucasz w jego stronę kilka inwektyw. Lepiej wracaj do wywalania gnoju, tam pasujesz najlepiej. Oczywiście zabierz też ze sobą twojego równie nawiedzonego kolegę @marekfarmer.

 

Nie  nazywaj bredni rzeczowymi argumentami co do Twoich sugesti czym mam się zająć to nie będę Ci odbierał zajęcia w którym czujesz się najlpiej spełniony :P :P :P

Chyba marek nie zrozumiałeś przesłania tej bajki o kodzie ;). Jeszcze raz posłuchaj to może zrozumiesz puentę.

 

Jakie tam  wytyczne 13 od kolegów dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwieru3    0

Rolnicy muszą sami o siebi zadbać. Nie pomoże im nikt, żadna władza, żaden prezydent.
Wszystko brednie, wiek emerytalny obniżyli, i wielkość emerytur też. 500+ dali, w sklepach ceny w górę, marżę banków w góre poszybowały itd.
Jeszcze nie wiemy co dalej nas czeka przez ten rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Emerytury  Rolnikom obniżyli   a to ciekawe informacje naprawdę :D :D

A co mają  ceny  do rządu  mamy  gospodarkę  rynkową  i ceny są  takie ile ktoś  jest  wstanie zapłacić  :D

Nie wszystkie Banki marże  podniosły  :D

 

Sędzia Milewski i  jego  Znajomości   :D :D :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=iFx0Vb12aN0     

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Rolnicy muszą sami o siebi zadbać. Nie pomoże im nikt, żadna władza, żaden prezydent.

Wszystko brednie, wiek emerytalny obniżyli, i wielkość emerytur też. 500+ dali, w sklepach ceny w górę, marżę banków w góre poszybowały itd.

Jeszcze nie wiemy co dalej nas czeka przez ten rząd

 

No jak to co. Zbiórka na pomniki smoleńskie w każdej gminie po 2 pomniki takie jak mają stanąć na krakowskim przedmieściu gdzie ludzie lepszego sortu będą mogli przychodzić 10 każdego miesiąca mdlić się po pisowskiemu oddawać hołd jarosławowi wielkiemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

@Alamo większego idiotę jak ty na tym forum ciężko znaleźć. Ty nigdy nie potrafisz nic merytorycznie napisać tylko zawsze jakieś bzdety i wymysły. Ja nie wmawiałem nikomu, że Stan Wojenny był wydarzeniem kulturalnym. Za to pis pod naciskiem protestów i wpadki z Piotrowiczem postanowił nie zmniejszać emerytur milicjantom. Tak samo jak nie odbiera emerytur prokuratorom i sędziom którzy do spółki z tymi sb kami działali. Takie są fakty.

A co ma wspólnego czy to szkoła podstawowa czy gimnazjum dla wychowania dzieci. To szyld wychowuje czy nauczyciele a przede wszystkim rodzice?

 

"ma zakończyć cierpienia dzieci w samotności gdzieś w kontach klas,ma zakończyć popełnianie samobójstw z powodu znęcania się psychicznego rówieśników,walczących o pozycje"

 

Rozumiem, że byłeś taką fajtłapą klasową. Która cierpiała z samotności gdzieś w koncie? Czy twój ptasi mózg jest w stanie pojąć, że takie przypadki nie zależą od szyldu szkoły tylko od wielu innych czynników. Skąd ci w ogóle takie przypadki do głowy przychodzą? Ty naprawdę tego doświadczałeś stąd twój uraz do gimnazjów? Z tego co ja pamiętam w podstawówkach też dochodziło do takich przypadków na długo zanim kto kolwiek pomyślał o gimnazjach. Więc jak zwykle twoje argumenty są bez sensu. Widać też jak durną argumentacją pis przekonuje takich durni jak ty do tej niezwykle kosztownej reformy.

 

 

Z polską polityka nie ma nic wspólnego OECD. Które przygotowało ten raport. Czy ty w ogóle zadałeś sobie trud chociaż przeczytania tego co tam napisali? Czy boisz się to zrobić bo propaganda pis wbiła ci do głowy, że gimnazja są be. I boisz się to w ogóle czytać.

Niestety tak to  życiu jest, że czasami trzeba przymuszać. Choć nad uczniem nikt z pałą nie stoi. Każdy z was tak chętnie do szkoły chodził i tak chętnie się uczył? A jednak człowiek z wiekiem docenia to, czego czasami nie chciało mu się za młodu. Każdy kraj uczy jakiegoś języka obcego. Od Rosji do usa poprzez całą Europę  T cecha rozwiniętych społeczeństw. Choć widać wielu stawia na zacofanie. Ciemnym ludem łatwiej rządzić ciemniakom.

 

 

A podstawówki i licea tez służą nauczycielom? Czy tam nie ma ich w ogóle i uczniowie uczą się sami? Bardziej durnego argumentu nie mogłeś wymyślić? A może masz jakieś dane, że te gimnazja nie służą uczniom?

Dzień dobry, daj czy zrób a nawet bardziej złożonych zwrotów uczą się dzieciaczki już w szkole podstawowej.  Twój brak jakiej kolwiek wiedzy w temacie edukacji jest zdumiewający. Wnioskując po podanych słówkach. Twoje postrzeganie świata i nauki języków przez pryzmat jakiegoś poddaństwa jest wprost szokujące. Czy ty masz z tym związane jakieś kompleksy? Czy ty nie rozumiesz, że znajomość języków to rozwój społeczeństwa?

Jak już pisałem jesteście tu gotowi każdą głupotę wymyślić byle by głupoty bronić.  Gimnazja są jakie są. Polscy 15 latkowie osiągają w nauce na tyle dobre wyniki by nie marnować miliardów złotych na głupie zachcianki pis. Mające na celu powrót do systemu rodem z komuny.

 

 

 

 TY MUSISZ BYĆ NAPRAWDĘ TĘPY TY ODPISUJESZ JEDNYM I TYM SAMYM merytorycznie bzdety i wymysły ptasi mózg jest w stanie pojąć

pis. Mające na celu powrót do systemu rodem z komuny TYLKO ZA PO PSL TUSK DŹWIGAŁ KOMUNISTĄ EMERYTURY I FAŁSZOWAŁ HISTORIE PŁACIŁ MICHNIKOWI DOTACJE POMYLIŁO CI SIĘ JAK ZAWSZE 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

 DLATEGO TACY JAK ONI JĄ SŁUCHAJĄ hubertuss B3Agro I INNI ZERO FAKTÓW 100% PROPAGANDY  TO SIĘ IM PODOBA   

 

                     JESZCZE RAZ APELUJE WYŁĄCZ TVN WŁĄCZ MYŚLENIE 

Właśnie twój wpis pokazuje jaka ciemnota siedzi na polskiej wsi. Nie tyle ludzie nie wykształceni bo może i kilka klas skończyłeś - ale intelektualna i mentalna ciemnota.

 

Pewnie zamiast języka obcego chciałbyś kilka godzin religii dołożyć?

 

 

Nie da się twojej osoby określić innym słowem jak debil. Niestety jest was wielu.

I TY MASZ GOSPODARSTWO SKORO ŚMIEJESZ SIĘ ZE WSI PEWNIE JESTEŚ PAROPKIEM JAKIEJŚ FIRMIE ROLNICZEJ  NIE WIEM JAK U CIEBIE ALE NA WSIACH I PERYFERIACH MIESZKAJĄ NAJBOGATSI POLACY 

Tak samo jak nie każdy sb ek torturował i ścigał opozycjonistów. Sekretarki na sb czy różnego rodzaju pracownicy administracyjni też będą mieli obniżone emerytury. Dziwny jest zapał twój i tych co się nazywają polskimi patriotami i mówią o sobie, że walczą z komuną do obrony komunistycznego prokuratora. Który walczył z opozycją i sam się nawet przyznał do dwóch śledztw.  Ja rozumiem, że pranie mózgu robi swoje. Ale jaka partia tacy patrioci. Bo prawdziwy patriota nie ma najmniejszych wątpliwości.

 

 

Internet aż ugina się od historii o wyczynach Kaczyńskich i jak to uwłaszczali się na państwowym.  Znani politycy o tym publicznie mówią. I Kaczyński nawet słówkiem nie piśnie, że kogoś pozwie o zniesławienie. Bo wie, że to szczera prawda jest. 

Kaczyńscy pracowali u Bolka Wałęsy w kancelarii. Dzięki tej pozycji kupowali bez przetargów konkretne nieruchomości. Lub ich fundacje czy spółki otrzymywały takie nieruchomości z prawem wieczystego użytkowania. Majątek poszedł na politykę i kariery Kaczyńskich napisałem wyraźnie. 

Skoro piszesz o Balcerowiczu i Buzku to dodaj, że z nimi w koalicji rządzili Kaczyńscy. Porozumienie Centrum było w koalicji z AWS i UW.

Po śmierci to pis ma odwagę Jaruzelskiemu i Kiszczakowi stopnie generalskie odebrać. czemu nie odebrali im tych stopni za życia. Gdy rządzili pierwszy raz.

Jak byś nie kombinował. Co byś nie pisał. Losy Kaczyńskich od końca komunizmu związane są z elitami. Z elitami współrządzili, z elitami pracowali, z elitami majątki dzielili. A dzisiaj Kaczyński wam wpiera, że to nie on. A brał w tym wszystkim udział już od Okrągłego Stołu.

Internet aż ugina się od historii

 TO PODAJ JAKIEŚ ŹRÓDŁO ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@Roman176 Jak się raz pomyliła bo nie sądzę, że powiedziała coś za co wiedziała, że będzie przepraszać pod groźbą pozwu. To nie znaczy, że jest 100 % propagandy. W Wiadomościach dużo więcej zmyślonych faktów podają i wam się podoba. Tępy to sam jesteś bo nawet po polsku poprawnie nie umiesz pisać. Patrząc na twoja pisownię to większego tępaka na tym forum nie ma. Pis pod swoimi skrzydłami chroni komunistycznych prokuratorów, postanawia zostawić w spokoju emerytury komunistycznych milicjantów. Nie obniża emerytur sędziom i prokuratorom ścigającym opozycjonistów. Przykrócono teleranek, podstawówkę rodem z komuny zaraz się przywróci.

Podsumowując sam piszesz a raczej patrząc na łamana polszczyznę bełkoczesz tu jakieś bzdury. A zarzucasz mi brak argumentów. To u ciebie ich brak. Zero faktów, zero dowodów. Tylko epitety wyzwiska i jakiś bełkot nie wiadomo o czym.

Staszek zlituj się nad sobą. Nie ośmieszaj się tak, miej litość dla siebie. Nie wklejaj tych durnot. Bo każdy mający choć trochę oleju w głowie Wie, że rok budżetowy jeszcze się nie zakończył. A wydatki ulegną zmianie. To po prostu propaganda pisowska robi z was durni karmiąc was tymi bzdurami.

@roman176 wpisz sobie u wujka gogle byle frazę typu "afery pis", "afery pc", "afery Kaczyńskich" i tym podobne. Czytania będziesz miał na parę dni. Jakoś Kaczyński autorów nie pozywa. Te strony wiszą w lecie latami. Wiele z nich na bardzo poczytnych portalach. Gdzie nie mogły być nie zauważone przez Kaczyńskiego i jego ludzi. A procesów nie widać. Tak samo jak Piotrowicz nie pozywa TVN u za podanie prawdy o sobie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To daje do myślenia B)

 

A przed wyborami  PO-PSL  krzyczało  że  Polski nie stać  na 500+  a tu masz w ich  budżecie  i  Stać  Polskę na  500+

w TVNy tego  im nie pokażą  ani  GW tego  nie wydrukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bo ani TVN y ani GW nie pokazują głupot, które wyśmiał by uczeń szkoły średniej mający co nie co zajęć na temat budżetów i ich rozliczania.Ty tez jesteś taki głupi by uwierzyć w te bzdury o deficycie? Bez obrazy ale to bzdura jest. Bo można wydać mniej do końca października niż w zeszłym roku. A w listopadzie dwa razy więcej. To po prostu księgowość jest. Nie ośmieszajcie się tymi bzdurami. Bo jak pisałem z siebie durni robicie wklejając to. Poczekajmy do stycznia aż budżet na ten rok zostanie zamknięty i rozliczony wtedy porównamy go z rokiem ubiegłym.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj