nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Tak nie zabiorą, tylko przesuną. Dobre tłumaczenie. Tak samo przesunęli środki na dopłaty do buraków, dopłaty do ubezpieczeń, dopłaty do materiału siewnego tylko nie wiadomo gdzie te pieniądze poszły. Zresztą co tu się dziwić jak wiceminister rolnictwa mówi, że są dopiero pierwszy rok w resorcie, zapoznają się z sytuacją i się uczą a polskie rolnictwo to jabłka, mleko i wieprzowina.... hehehehh  A zaspany geodeta na etacie ministra tylko mu przytakuje...

 

Tak to sobie tłumacz a przyczyna jest zupełnie gdzie indziej ale za mały jesteś żeby to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jest zeznanie  przed cała polską to co ma publikować 

zresztą nic już nie zatają  bo dokumenty są 

 

to są tak zwane  wieczne działacze , włażą  w d... dla jarka  aby tylko być przy korycie 

będą kłamać i pluć bo tak ich komuna nauczyła   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Piotrowicz powiedział że ma dokumenty z których wynika że to nie on i nie jego ręka. Jak trzeba będzie to je pokaże. 

Teraz pytanie czy prezes pozwoli mu je pokazać czy schowa go na chwilę jak Misiewicza? A może poświęci prokuratora w imię zasad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Misiewicz wrócił do korytka ha ha .Nie mają wstydu za grosz..


A kto mu będzie te przekręty prawne tworzył Pawłowicz? Chyba że duda się rozdwoi bo więcej osobników ąż tak pozbawionych kręgosłupa z wykształceniem prawniczym to chyba nie mają.

 

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Czepiasz  się  teścia  Czarneckiego

A  co  Powiesz  o  teściach  Komorowskiego ????

 

Komorowski i jego rodzina to samo zło i wszyscy to przeciez wiedzą.  Rysio Czarnecki to natomiast wzór cnót wszelakich katolik i wróg komuny więc jak on moze się zadawac ze zdrajcami narodu. Hańba!, Zdrada!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Jak to napisałeś typową dla siebie łamaną polszczyzną. Skończyły ci się argumenty to zacząłeś pisać takie ble ble. Rozumiem, że tak okazujesz swój szacunek do języka polskiego. Jak na prawicowca przystało. 

Masz rację prawicę charakteryzuje wstrzemięźliwość do wprowadzania zmian społeczno gospodarczych. Tak zwany konserwatyzm. Szkoda tylko, że pis w tym systemie społeczno gospodarczym ma bardzo lewicowy program. Podnosi zasiłki, podnosi podatki, Obniża wiek emerytalny. Czyli same socjalistyczne posunięcia.  Do tego nie wiadomo po co ro***erducha w systemie szkolnictwa. I powrót do tego z prlu.

 

Stanisław Piotrowicz komunistyczny prokurator Stanu Wojennego dzisiaj poseł PiS, Który ścigał opozycjonistów podpisał akt oskarżenia Antoniego Pikula. Działacza opozycji niepodległościowej. Co pokazano publicznie. Na mównicy sejmowej jakiś poseł PiSu ponoć sąsiad Pikula okłamywał wszystkich, że rozmawiał z Pikulem. I ten powiedział mu, że tak trzeba było i że Piotrowicz dobrze zrobił. Okazało się to kłamstwem. Pikul z tym posłem nigdy na ten temat nie rozmawiał. Takich to patriotów mamy w pisie. Jeden ścigał opozycjonistów za prl u a drugi kłamie. Ciekawe czy sobie Piotrowicz emeryturę obniży za to, że był członkiem zbrodniczego systemu?

 

ty sie od mojej polszczyzny odpier**l jestem hanysem a nie gorolem mam całkiem inny akcent 

hihi  LEWACTWO TROI SIĘ I DWOI  PIOTROWICZ BYŁ PROKURATOREM HIHI KOMORO SKI BYŁ GENERAŁEM MIAŁ KREW NA REKACH PAWLAK TUSK OBALILI RZĄD OLSZEWSKIEGO SIEDZIELI PRZY OKRĄGŁYM STOLE ŻEBY ZNISZCZYĆ  POLSKIE  

 

TERAZ NA POLSACIE GENERAŁ WSI GRU ZALI SIE ZE 20 TYŚ MU ZABIORĄ  ZAGROŻENIE DEMOKRACJI 

A MORZE POGADAMY O SZMACIE KRZYWONOS ??? CO DAWAŁA d*py SB 

 

     OGŁASZAMY ŻAŁOBĘ NARODOWĄ ???

 

 

NaTemat.pl (naTemat) – polski serwis internetowy stworzony przez Tomasza Lisa. Dostępny w sieci od 22 lutego 2012 roku. Zajmuje się szeroką tematyką – m.in. najnowszymi wydarzeniami, polityką, stylem życia, kulturą, problemami społecznymi czy informacjami ekonomicznymi i sportowymi. Właścicielem naTemat jest spółka Glob 360 z O.o., która wydaje także serwis o biznesie i innowacjach INNPoland.pl[2]. W skład całej Grupy naTemat wchodzi także magazyn parentingowy MamaDu.pl[3] oraz satyryczny ASZdziennik.pl[4].

 

 

ŹRÓDŁO INFO PORAŻA WYŁĄCZ GŁUPOTĘ WŁĄCZ MYŚLENIE  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

ty sie od mojej polszczyzny odpier**l jestem hanysem a nie gorolem mam całkiem inny akcent 

hihi  LEWACTWO TROI SIĘ I DWOI  PIOTROWICZ BYŁ PROKURATOREM HIHI KOMORO SKI BYŁ GENERAŁEM MIAŁ KREW NA REKACH PAWLAK TUSK OBALILI RZĄD OLSZEWSKIEGO SIEDZIELI PRZY OKRĄGŁYM STOLE ŻEBY ZNISZCZYĆ  POLSKIE  

 

TERAZ NA POLSACIE GENERAŁ WSI GRU ZALI SIE ZE 20 TYŚ MU ZABIORĄ  ZAGROŻENIE DEMOKRACJI 

A MORZE POGADAMY O SZMACIE KRZYWONOS ??? CO DAWAŁA d*py SB 

 

     OGŁASZAMY ŻAŁOBĘ NARODOWĄ ???

A czy to ważne kim ty jesteś? Jedno co jest pewne to to że nie jesteś w stanie napisać poprawnie zdania w swoim ojczystym języku.

 

Pissiory mają ciekawe postrzeganie świata - jak swój komunista to dobry komunista , jak nie swój to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

No tak przepraszam, to było tylko głosowanie w sprawie CETA. Te wszystkie narodowościowe portale wprowadzają w błąd. Ale jakie jest stanowisko rządu w tej sprawie wszyscy dobrze wiemy, no ale to oczywiście wina PO :D  Kurcze już tyle lat sieje buraki i pierwsze słyszę , żeby można było coś posiać bez limitów. No ale może to tylko w P&L tak tego przestrzegają....

Słuchaj PiS już rządzi ponad rok więc morze naprawić te wszystkie buble poprzedników.... Tylko jak Jurgiel urządza sobie drzemki w pracy to może nie mieć na to czasu hehhehe :D :D

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/marek-sawicki-poreczyl-za-aresztowanych-rolnikow-z-pyrzyc/40hrgyb

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/marek-sawicki-obstawil-bruksele-swoimi-ludzmi/16evv1y

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/marek-sawicki-dal-rzadowa-nagrode-firmie-wlasnej-corki/96bbj0y

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rodzina-marka-sawickiego-dostanie-robote-wszedzie/cm1kpqg

 

HAHA BARANA ZAWSZE MOŻNA POZNAĆ PO INTELIGENCJI A TEN ASZ TYLE ZROBIŁ DLA ROLNICTWA ???

 

TEN NIECH SOBIE ŚPI PO PRZY TY MU PIKUŚ 

ROK RZĄDZENIA SAWICKIEGO :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tusk-dymisjonuje-sawickiego-nik-potwierdza-przekrety/w4z27lm


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tak to sobie tłumacz a przyczyna jest zupełnie gdzie indziej ale za mały jesteś żeby to zrozumieć

 

No ja wiem, przecież wszystkiemu jest winna PO. Takie robienie z ludzi wariata, oskarżanie się nawzajem. A może po prostu jednych nieudaczników zastąpili drudzy. Mieliśmy ministra cwaniaka a teraz mamy flegmatycznego geodetę. Jeśli panowie ministrowie mówią w TV, że to jest pierwszy rok i oni zapoznają się z sytuacją no to sorry... Gdzie te setki pomysłów na wyciągnięcie polskiego rolnictwa z ruiny??? A zresztą Polska od momentu przejęcia władzy przez PiS nie jest już w ruinie tylko jest w dobrobycie...  Obejrzyj sobie ostatni program rolniczy w TV Trwam to sam zobaczysz, nawet mój ojciec który jest wielkim fanem PiS(nawet jeździł na te ich manifestacje) kręcił głową z zażenowaniem... Sukcesy w stylu otwarcie rynku brazylijskiego na import jednodniowych kurczaków z Polski. Przed wyborami byli tacy mądrzy a dzisiaj to tylko słychać, że się nie da bo nie pozwala Komisja Europejska, a to nie ma środków w budżecie itd...  Ludzie oczekiwali "dobrej zmiany" a dostali dobrą ściemę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

A czy to ważne kim ty jesteś? Jedno co jest pewne to to że nie jesteś w stanie napisać poprawnie zdania w swoim ojczystym języku.

 

Pissiory mają ciekawe postrzeganie świata - jak swój komunista to dobry komunista , jak nie swój to już nie.

 SKĄD WIESZ ZE ŹLE NAPISANE ?? UCZYŁEŚ SIE GWARY SLĄSKIEGO 

JEDYNY PROBLEM TO ZE MAM PRZEGLĄDARKĘ CHROME A ONA AUTOMATU POPRAWIA NA ZŁE ZDANIA 

INTELIGENCJA ??? wtopami to cały pis niema tyle co on  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Znaczy się chrome poprawia ci z polskiego na gwarę śląską? Ciekawe ;)

 

To całkiem jak z piotrowczem w pissie :

"Były działacz opozycji kolejny raz zdementował twierdzenia niektórych posłów PiS, jakoby Piotrowicz pomagał mu, czy wręcz ratował. - Jedyna działalność, jaką pan Piotrowicz wobec mnie wykonywał, to stworzenie aktu oskarżenia - powiedział Pikul. Przypomniał też, że "materiał dowodowy był tak kiepski", że sąd wojskowy odrzucił go.

- Akt oskarżenia był pisany na zlecenie - stwierdził Pikul i przypomniał, że w ówczesnych warunkach groził mu co najmniej trzyletni wyrok. - O taki wyrok wnioskował prokurator Piotrowicz. To była jedyna pomoc, jaką od niego otrzymałem - mówił Pikul. "

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Tłumaczenie ze rok sie wdrażaja jest dla debili. 8 lat sie przygotowywali do rządzenia i nadal są nie przygotowani?

Romanek,  Komorowski to był słabiutki  prezydent i masz rację. Jak wkleisz go na forum to ci sie humor poprawia że są jeszcze od Dudy gorsi, czy o co chodzi?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Tłumaczenie ze rok sie wdrażaja jest dla debili. 8 lat sie przygotowywali do rządzenia i nadal są nie przygotowani?

Romanek,  Komorowski to był słabiutki  prezydent i masz rację. Jak wkleisz go na forum to ci sie humor poprawia że są jeszcze od Dudy gorsi, czy o co chodzi?

 duda wstydu nie przynosi 

 

pamiętasz kto założył Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka ???

A czy to ważne kim ty jesteś? Jedno co jest pewne to to że nie jesteś w stanie napisać poprawnie zdania w swoim ojczystym języku.

 

Pissiory mają ciekawe postrzeganie świata - jak swój komunista to dobry komunista , jak nie swój to już nie.

 

 

widać ze jesteś tępy bo 100 stron wstecz odpisywałeś głupotą wszystkim to samo 

morze jakieś argumenty co brak ??? znowu pisownia i tyle czepiania stan umysłu 

Znaczy się chrome poprawia ci z polskiego na gwarę śląską? Ciekawe ;)

 

To całkiem jak z piotrowczem w pissie :

"Były działacz opozycji kolejny raz zdementował twierdzenia niektórych posłów PiS, jakoby Piotrowicz pomagał mu, czy wręcz ratował. - Jedyna działalność, jaką pan Piotrowicz wobec mnie wykonywał, to stworzenie aktu oskarżenia - powiedział Pikul. Przypomniał też, że "materiał dowodowy był tak kiepski", że sąd wojskowy odrzucił go.

- Akt oskarżenia był pisany na zlecenie - stwierdził Pikul i przypomniał, że w ówczesnych warunkach groził mu co najmniej trzyletni wyrok. - O taki wyrok wnioskował prokurator Piotrowicz. To była jedyna pomoc, jaką od niego otrzymałem - mówił Pikul. "

 

obrót kota ogonem ??? coś mądrzejszego...

 

oj przepraszam waszym wielki autorytetem był wałęsa elektryk  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Zaraz napisze ze jak z TVN to sie nie liczy.  :D

Efekt sekty sie jednak nasila, Członków należy bronić bezkrytycznie  za wszelką cene. Syndrom oblężonej twierdzy :wacko:  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

 

obrót kota ogonem ??? coś mądrzejszego...

 

oj przepraszam waszym wielki autorytetem był wałęsa elektryk  

Kota ogonem to sobie kaczyński może "podstawiać" ;).

 

 

Zawsze mi się śmiać chce jak pisowcy ostatnio bronią prokuratora pzpr a krzyczą żeby zabrać emeryturę kobiecie co tydzień przepracowała jako sekretarka w służbach.

 

To tylko pokazuje jak biedni na umyśle jesteście pisoludki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Kota ogonem to sobie kaczyński może "podstawiać" ;).

 

 

Zawsze mi się śmiać chce jak pisowcy ostatnio bronią prokuratora pzpr a krzyczą żeby zabrać emeryturę kobiecie co tydzień przepracowała jako sekretarka w służbach.

 

To tylko pokazuje jak biedni na umyśle jesteście pisoludki.

 

własnie widać wyborach kto głosował na po psl n gdyby zakazać lodżią po 45 roku życia głosować to sory taki mamy klimat ale po by nie ośiogło progu wyborczego 

duda profesor 

Kaczyński profesor 

komor załatwione studia historyczne przez fundacje pro civi 

Niesiołowski  Entomologia 

tusk Wydziale Filologiczno-Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego sami historycy albo znowu fundacja pro civi 

 

swój wybiera swego jeszcze historia rodzin,Pomorzu , że dziadek Tuska zgłosił się na ochotnika do Wehrmachtu zęby mordować polaków

sama inteligencja  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Który Duda profesor? Chyba nie prezydent. Kaczyński profesor? 

Niesiołoski niestety ale profesor podobnie jak Pawłowicz.

Ilu Polaków dziadek Tuska zamordował?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

No tak dziadek Tuska służył w wermachcie a teść Dudy pisał ciekawe wiersze o Polakach.

 

Wiersz o zabiciu doktora Kahane

A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
żeby pana swego, Seweryna Kahane,
zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!
Boże że go pożałuj i wszech synów Dawidowych
iże tako marnie zeszli od nierównia swojego!
Chciałci i jego bracia miła królowi służyć
swą chorągiew mieć, ale żołnierze dali go zabić.
Żołnierze, milicjanci, kieleccy rodzice
świętości nie mieli, bezbronne dzieci zatłukli!
Zabiwszy, ulicami powlekli, bić Żydów krzyczeli,
Polacy, kielczanie jako psy kłamacze.
Okrutność śmierci poznali, szkarady posłuchali,
krwią splamili przyjacioły, na bruk ich wyrzucili.
Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Wyniki ostatnich wyborów potwierdzają tezę że "świat jest stożkowaty" . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

ty sie od mojej polszczyzny odpier**l jestem hanysem a nie gorolem mam całkiem inny akcent 

hihi  LEWACTWO TROI SIĘ I DWOI  PIOTROWICZ BYŁ PROKURATOREM HIHI KOMORO SKI BYŁ GENERAŁEM MIAŁ KREW NA REKACH PAWLAK TUSK OBALILI RZĄD OLSZEWSKIEGO SIEDZIELI PRZY OKRĄGŁYM STOLE ŻEBY ZNISZCZYĆ  POLSKIE  

 

ŹRÓDŁO INFO PORAŻA WYŁĄCZ GŁUPOTĘ WŁĄCZ MYŚLENIE  

 

No właśnie w końcu ta głupotę mógł byś wyłączyć bo same bzdury piszesz. Nie wiem kto ci te bzdury do głowy wkłada. Ale to nie prawda jest. Komorowski nie był generałem. Pawlak i Tusk nie obalali rządu Olszewskiego a już na pewno nie siedzieli przy Okrągłym Stole. W obradach Okrągłego Stołu brali za to udział bracia Kaczyńscy pracując w podgrupach, Krystyna Pawłowicz Grzegorz Bierecki i kliku innych z dzisiejszej wierchuszki pis. Tak więc wyłącz głupotę włącz myślenie bo jak do tej pory tylko bzdury tutaj wypisujesz.

Czy ci się to podoba czy nie komunistyczny prokurator Stanisław Piotrowicz sporządził i własnoręcznie i podpisał akt oskarżenia przeciwko solidarnościowemu opozycjoniście walczącemu o niepodległość Polski Antoniemu Pikulowi. Żądał w nim 3 lat więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
hubertuss -   widziałeś  ten   Akt  oskarżenia  że  rzucasz  takie  oszczerstwa ????????

 

92b058502f1813a2021bd6e65bc7.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Marek, Andrzej Gwiazda mówi, że już w 1981r była pewność, że Wałęsa to agent bezpieki  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/513536,gwiazda-strajk-walesa-agentem-bezpieki-ipn-czeslaw-kiszczak-tw-bolek.html     Jakoś to Kaczyńskim nie przeszkadzało, żeby z nim współpracować, Lech Kaczyński był nawet ministrem w kancelarii Wałęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czy to ważne kim ty jesteś? Jedno co jest pewne to to że nie jesteś w stanie napisać poprawnie zdania w swoim ojczystym języku.

 

Pissiory mają ciekawe postrzeganie świata - jak swój komunista to dobry komunista , jak nie swój to już nie.

 

Ciekawe jakie będzie Twoje postrzeganie świata być może niedługo zapukają do Twoich drzwi http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wyludzenia-vat-na-wielka-skale-przykrywka-byla-ubojnia-w-kut,nId,2318425  ;) ;) :P  jedna dobra zmiana działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj