nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Roman176    4602

 

A PAMIĘTASZ JAK LEPER MÓWIŁ O WIEZIENIACH CISA ZA RZĄDÓW MILERA NAZWALI GO DEBILEM I CHCIELI GO ZAMKNĄĆ W PSYCHIATRYKU NAZWALI GO IDIOTĄ CAŁA POLSKA SIĘ Z NIEGO  SMIAŁA ,https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_tajnych_wi%C4%99zie%C5%84_CIA_w_Europie

 

Nie  Durnoty  tylko  szczera  prawda   to  jest.

A książki  Czytam  Ostatnio  Przeczytałem 

Niebezpieczne  Związki  Andrzeja  Leppera  Kto  naprawdę  go  zabił ?

 

 

   BRONKI I TUSKI ZA DUŻO WIEDZIAŁ JAK W MOIM POPRZEDNIM POŚCIE, BRONEK GENERAŁ ZA KOMUNY KRWI NA REKACH MA TYSIĄCE LUDZI

To będą takie właśnie podnoszone podatki. Skubanie po cichu. Podatek bankowy w tym mamy podwyżkę oc. Nie obniżono vatu do 22 %. Zapowiadany jest podatek od sklepów. Pod planem skumulowania zus i podatku dochodowego tez nie wiadomo co się kryje. I jak na tym wyjdą podatnicy. Obniżka odpisów na eksploatację samochodów. Podatki pójdą w górę tylko naiwni nie wierzą, że tak będzie. Przy tak kosztownych obietnicach. Zaraz nasi prawicowi socjaliści odezwą się, że dobrze tak bogatym niech utrzymują roszczeniowy proletariat. Podniesienie kwoty wolnej od podatku dla wszystkich też możemy zapić zimną wodą.

 

 

NASTĘPNY BARAN INTELIGENCJĄ ZEROWĄ  OTO CZYSTY PRZYPADEK TVN TU PROSZĘ

 

 

OC PRZEZ PIS BO TVN MÓWI HAHAHA  LEWACTWO A POCZYTAJ SOBIE O SPÓŁCE AFERZE EUREKO Z PZU I PRYWATYZACJĄ UBEZPIECZEN NO NO KTO TO BYŁ BUZEK LEWADOWSKI ,,PO ''ROSATI I INNI TWOI DEMOKRACI OJ PRYWATYZACJA BOLI ???

TERAZ MAJĄ OJRO CIEPŁE POSATKI I GUPKA TAKIEGO JAK TY 

 

ROLNIK PISZE TAKIE GŁUPOTY NA ROLNICZYM FORUM  LEWACTWO NAWET ŚMIAŁO SIĘ Z WŁASNEGO OBROŃCY LEPERA

HCIELI GO ZAMKNĄĆ DO PSYCHIATRYKA ZA WIEZIENIA CIA  A TU PRAWDĘ GADAŁ 

A PÓŹNIEJ LEWACTWO ZMIENIŁO TON ??/

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prezydent-duda-liderem-rankingu-zaufania-ibris-onet/52rybh8

 

 

WIDZIAŁEŚ LEWACTWO ODCHODZI W ZAPOMNIENIE NA SZARYM KOCU TYLKO TVN 

https://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/analizy-debata/analizy/spowolnienie-w-zasadzie-juz-przesadzone/

 

Osłabienie tempa wzrostu polskiej gospodarki jest w zasadzie przesądzone. Pozostaje jedynie pytanie o skalę spodziewanego spowolnienia i czas jego trwania.

– Niepokojące jest to, że spośród krajów naszego regionu, dla których OECD wylicza podobne do wskaźnika wyprzedzającego wskaźniki, jednie w przypadku Polski odnotowywany jest od początku roku systematyczny spadek – komentuje Maria Drozdowicz z BIEC.

 

Wiecie, że członkowie partii PiS dostawali pieniądze od Fundacji Batorego czyli samego Sorosa? M.in wykłady braci Kaczyńskich były sponsorowane i organizowane przez Sorosa.

comment_TrFTh3MJDyw95oUOj2RTjNw12mAYUG2J

 

 

 

 

 

HAHAHA HIT ROKU SORSO OD ZAWSZE WALCZYŁ Z KATOLAMI PRAWICAMI I TZ DEMOKRACJĄ WPISZ GOOGLE KIM JEST TO NAWET TWOJA INFO PROPAGANDOWE GÓWNO SIĘ ZMIENI 

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02715-Czy-George-Soros-zacznie-krytykowac-rzad-PiS.htm

KOMOROWSKI GO ODZNACZYŁ CO ;D

http://wpolityce.pl/polityka/144606-order-dla-sorosa-czy-obecny-prezydent-nie-splaca-kolejnego-dlugu-wdziecznosci-wobec-swojego-zaplecza-politycznego-i-to-tego-najstarszego

  

https://pl.wikipedia.org/wiki/George_Soros

 

POCZYTAJ SOBIE I PROSZĘ wy***rdalaj Z JAKIŚ KOLWIEG FORÓW BO MASZ LUDZI ZA IDIOTÓW NIE UMIEJĄCYCH OBSŁUGIWAĆ INTERNETU

 

POROSTU ŚMIECISZ GŁUPOTĄ  

 

 

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST       PEWNIE JESTEŚ folksdojcze ????

https://pl.wikipedia.org/wiki/Goralische_Waffen_SS_Legion        A TU SOBIE POCZYTAJCIE JAK KIEDYŚ CHCIELI NIEMCY PROPAGANDĄ KUPIĆ POLAKÓW

     TVN WYBORCZA ;D 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Roman pamiętaj o tabletkach.   No i poproś Dziadka Mroza o słownik ;)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Podstawa normalnego funkcjonowania czegokolwiek jest hierarchia, struktura i dyscyplina. . 

Czy coś jest złego w byciu w fundacji oprócz tego że by być prawdziwym PISowcem trzeba być dziadem , niedojdą i gołodupcem?

 W  innych dostrzegasz Komunistów  a sam  co  piszesz

Takie  rzeczy  to  na  Białorusi  w Korei i Chinach  masz  więc  tobołki  spakuj w samolot  i  będziesz  miał  rządy  takie o jakich  piszesz

Niema nic złego w byciu  w fundacji

A ty  nie znasz  innego  języka  poza  obrażaniem  innych  ludzi  ????

Wypisz  się  z Klubu  Bredzisława    wypisz

 

A PAMIĘTASZ JAK LEPER MÓWIŁ O WIEZIENIACH CISA ZA RZĄDÓW MILERA NAZWALI GO DEBILEM I CHCIELI GO ZAMKNĄĆ W PSYCHIATRYKU NAZWALI GO IDIOTĄ CAŁA POLSKA SIĘ Z NIEGO  SMIAŁA ,https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_tajnych_wi%C4%99zie%C5%84_CIA_w_Europie

 

   BRONKI I TUSKI ZA DUŻO WIEDZIAŁ JAK W MOIM POPRZEDNIM POŚCIE, BRONEK GENERAŁ ZA KOMUNY KRWI NA REKACH MA TYSIĄCE LUDZI

 

ROLNIK PISZE TAKIE GŁUPOTY NA ROLNICZYM FORUM  LEWACTWO NAWET ŚMIAŁO SIĘ Z WŁASNEGO OBROŃCY LEPERA

HCIELI GO ZAMKNĄĆ DO PSYCHIATRYKA ZA WIEZIENIA CIA  A TU PRAWDĘ GADAŁ 

A PÓŹNIEJ LEWACTWO ZMIENIŁO TON ??/

 

Lepper  wiedze  miał  ale   nie u tej osoby  co  powinien zdeponowaną.

Lepper posiadł podobno   wiedzę  kto tak naprawdę  stał   za  sexaferą i  aferą  gruntową   chciał  tą wiedzą podzielić się   z Jarosławem Kaczyńskim ale  nie doszło  spotkanie do  skutku

A co  najważniejsze  podobno posiadł  wiedze  dotyczącą  umowy z 2009 roku Polski z Gazpromem na dostawy  Gazy dla Polski

Miał  ujawnić  szczegóły  tego  przedsięwzięcia  ale    dziwnym trafem    popełnił  rzekome samobójstwo

W łazience  gdzie  znaleziono  Leppera  zabezpieczono  ślady  Transeologiczne  osób  trzecich    ale w śledztwie  prokuratura  to  zbagatelizowała   tak jak zbagatelizowała  fakt że na sznurze wisielczym jak i na krześle  nie było  odcisków  palców  Andrzeja  Leppera

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Zobacz  sobie na YT  na  ludzie  głosują na Tranpa  a  maszynka  wybija Clinton 

Więc  jest   rzekoma  przewaga  to  fikcja

 

Co do TVP  to  tak  zawsze sprzyjała  władzy 

A już  największy  szczyt  hipokryzji  to był za czasów  PO-PSL

 

Tak i ty widziałeś na YT dwa miliony filmików jak głosowanie tak wychodziło. Wg policzonych głosów Clinton ma dwa miliony więcej niż Trump. Ja wiem, że cię boli, że zwycięstwo Trumpa jest słabiutkie i to tylko dzięki systemowi elektorskiemu. Ale taka jest prawda.

Co do TVP za PiSu jest najgorzej. Zataja się informacje. Przekręca manipuluje. Atakuje nie wygodnych. Jak choćby ostatnia akcja z organizacjami poza rządowymi.

 

Nowy świecki zwyczaj w PIS http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ryszard-czarnecki-premier-glinski-nie-powinien-przepraszac/gpehb3

Od kiedy w normalnej partii europoseł mówi co powinien robić wicepremnier?

 

PiSowi to nie po nosie, że człowiek z tabletu śmiał się sprzeciwić. Przydupasy prezesa okazują teraz niezadowolenie jego samego. Ale Gliński bądź co bądź profesor socjolog badający NGO sy od lat. Zauważa durne wyczyny tego rządu i jego mediów.

 

Jak prawda idioto

To najlepszy rząd od 26 lat a Wy myślicie że ośmieszając ich zmienicie rzeczywistość B)

 

Najlepszy dlatego, że dużo rozdaje nie mając na to pokrycia w dochodach?

 

 

NASTĘPNY BARAN INTELIGENCJĄ ZEROWĄ  OTO CZYSTY PRZYPADEK TVN TU PROSZĘ

 

OC PRZEZ PIS BO TVN MÓWI HAHAHA  LEWACTWO A POCZYTAJ SOBIE O SPÓŁCE AFERZE EUREKO Z PZU I PRYWATYZACJĄ UBEZPIECZEN NO NO KTO TO BYŁ BUZEK LEWADOWSKI ,,PO ''ROSATI I INNI TWOI DEMOKRACI OJ PRYWATYZACJA BOLI ???

TERAZ MAJĄ OJRO CIEPŁE POSATKI I GUPKA TAKIEGO JAK TY 

 

ROLNIK PISZE TAKIE GŁUPOTY NA ROLNICZYM FORUM  LEWACTWO NAWET ŚMIAŁO SIĘ Z WŁASNEGO OBROŃCY LEPERA

HCIELI GO ZAMKNĄĆ DO PSYCHIATRYKA ZA WIEZIENIA CIA  A TU PRAWDĘ GADAŁ 

A PÓŹNIEJ LEWACTWO ZMIENIŁO TON ??/

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prezydent-duda-liderem-rankingu-zaufania-ibris-onet/52rybh8

 

 

WIDZIAŁEŚ LEWACTWO ODCHODZI W ZAPOMNIENIE NA SZARYM KOCU TYLKO TVN 

 

HAHAHA HIT ROKU SORSO OD ZAWSZE WALCZYŁ Z KATOLAMI PRAWICAMI I TZ DEMOKRACJĄ WPISZ GOOGLE KIM JEST TO NAWET TWOJA INFO PROPAGANDOWE GÓWNO SIĘ ZMIENI 

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02715-Czy-George-Soros-zacznie-krytykowac-rzad-PiS.htm

KOMOROWSKI GO ODZNACZYŁ CO ;D

http://wpolityce.pl/polityka/144606-order-dla-sorosa-czy-obecny-prezydent-nie-splaca-kolejnego-dlugu-wdziecznosci-wobec-swojego-zaplecza-politycznego-i-to-tego-najstarszego

  

https://pl.wikipedia.org/wiki/George_Soros

 

POCZYTAJ SOBIE I PROSZĘ wy***rdalaj Z JAKIŚ KOLWIEG FORÓW BO MASZ LUDZI ZA IDIOTÓW NIE UMIEJĄCYCH OBSŁUGIWAĆ INTERNETU

 

POROSTU ŚMIECISZ GŁUPOTĄ  

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST       PEWNIE JESTEŚ folksdojcze ????

https://pl.wikipedia.org/wiki/Goralische_Waffen_SS_Legion        A TU SOBIE POCZYTAJCIE JAK KIEDYŚ CHCIELI NIEMCY PROPAGANDĄ KUPIĆ POLAKÓW

     TVN WYBORCZA ;D 

 

Zanim zaczniesz kogoś wyzywać od baranów z zerową inteligencją. To naucz się to robić poprawnie. Bo na razie po polsku poprawnie baranie nie umiesz napisać. Mało tego nie umiesz baranie włączyć odpowiedniej funkcji, aby ona poprawiała za ciebie twoje braki w wykształceniu.

Twojego bełkotu nie ma co komentować. Lewactwo to dzisiaj pis. Z lewicowym programem i byłymi członkami PZPR w składzie.

PZU prywatyzował Jerzy Buzek którego rząd popierali bracia Kaczyńscy. Porozumienie Centrum współtworzyło ten rząd. Co teraz boli prywatyzacja baranie? Ale to i tak nie ma związku z podnoszeniem stawek teraz. Bo teraz ubezpieczalnie i to nie tylko PZU baranie podniosły stawki ze względu na dochodowość. A że podatek bankowy obejmuje ubezpieczalnie. To stawki za np OC wzrosły także o niego.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

@Roman176 - coś rzadko te przepustki ostatnio dostajesz i za takie zachowanie częściej nie bedzie ;)  Na Boże Narodzenie wypuszczą cie do domu czy nie?

Mareczku - gdzie w słowach "Podstawa normalnego funkcjonowania czegokolwiek jest hierarchia, struktura i dyscyplina. "   kryje się dowód na mój komunizm?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie dostanie tylko komputer na godzinę i znowu nas uraczy swoimi popisami pięknej polszczyzny. Jak popatrzysz na częstotliwość jego występów. To zobaczysz, że komputer jest nagrodą raz na parę tygodni na godzinę lub dwie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Co do TVP za PiSu jest najgorzej. Zataja się informacje. Przekręca manipuluje. Atakuje nie wygodnych. Jak choćby ostatnia akcja z organizacjami poza rządowymi.

 

 

 

Nie  przekręca  tylko pokazuje  ile jaka fundacja dostała i kto w niej  zasiada.

 

A twoim zdaniem  Zatajenie  w Media  Faktu  Przesłuchania  Prezydenta  RP  przed  sądem  to  normalność

Takie  wydarzenia  nie zdarzają  się  co  roku  tylko bodajże  pierwszy  raz

A TVP  to  przemilczała 

Choć  powinien to być  temat  numer  jeden 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Panowie , idą święta ,Dziadek Mróz pisowskim socjalistom powienien przynieść prezenty.

 

Najlepszym będą zapewne słowniki ortograficzne i słownik poprawnej polszczyzny - bo z tego co widać na forum żaden z pisomatołków nie potrafi pisać w języku polskim.

 

marekfarmer,staszek,romek - podeślijcie adresy to się już "wykosztuję" i wam "prezenty" wyślę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jak już wcześniej ustaliliśmy Roman tak ma. To czy będziecie mu dogryzać czy żartować wzbudzi w min tylko syndrom oblężonej twierdzy. Aczkolwiek obawiam się że jego wpisy mogą sprowokować innych do nawalanki i to ostrej, bo Roman poprzeczkę stale podnosi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max307    2

 Z początku wiązałem nadzieje z tym prezydentem, ale teraz widzę, że w rolnictwie jednak za dużo się nie zmieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Eee tam marudzisz :P Zobacz w jakim kolega Staszek  euforycznym stanie się znajduje. Jak ktoś marudzi to jest oszołomem albo nawiedzony a w najlepszym razie nie ma racji jak premier Gliński. Jest tak zajebiaszczo ze zaraz przegonimy Niemcy , USA i Chiny i osiągniemy poziom Ukrainy :D

A na co tej kasy nie ma ? Bo dopłaty wypłacili przed terminem  emerytury płacą inwestycje kwitną że firmy się z robotą nie wyrabiają ludzi do pracy brakuje co jest nie tak oprócz Rzepińskiego i grupki oszołomów :P rolnicy bij a się o ziemię PROW że kasy braknie zboże drożeje żywiec podobnie z czym masz problem? Z grupką nawiedzonych nauczycieli B) co nie chcą likwidacji gimnazjum?

 

Mareczek - jak tam z tym moim komunizmem? Dasz rade uargumentowac czy bedzie jak zwykle?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 Z początku wiązałem nadzieje z tym prezydentem, ale teraz widzę, że w rolnictwie jednak za dużo się nie zmieni. 

 

Co byś  chciał  żeby  się  zmieniło ????

 

 

Ulman-  jak odpowiesz na moje  pytania  to ja ci  także odpowiem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Na które  ci nie odpowiedziałem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na żadne bo brak Ci argumentow i nie jesteś w stanie udzielić racjonalnej odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Dawaj pierwsze z brzegu to postaram sie zrehabilitować :D

 

PS. Co ty jakieś   alter-ego Mareczka jesteś ze nie dasz mu szansy odpowiedzi?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

 

 

Glińskie nie ma  racji  Po to  jest  TVP  żeby  nagłaśniać  takie  Kwiatki  jak z tymi  fundacjami  i  ludźmi  którzy  w nich zasiadają   Broni  ich  Gliński bo  jego  żona  też  tam  zasiada  jak się  okazuje.

Już nie jednokrotnie powtarzałem, że każda fundacja jest po to, by prać brudne pieniądze. Dlaczego nie wezmą się za lux veritatis? Bo by sami poszli siedzieć na czele z "ojcem ojców", który by powiedział swoje "anathema sit!"? 

Co do bronienia jeden drugiego i do wciągania w swoje struktury, to teraz Witek zaczyna bredzić, bo wbrew temu, co PIS głosi o kolesiostwie Witek powiedział odnośnie Tuska:

"Nic z tego nie mamy''

- Polska nie odnosi żadnych korzyści z funkcjonowania Tuska na tym stanowisku. Mógłby dzielić się z nami informacjami, ostrzegać, lobbować za interesem Polski, ale my tego nie odczuwamy. Mógłby wciągać Polaków do struktur europejskich. Lobbować za nimi. Czy inni politycy na wysokich unijnych stanowiskach nie pociągają za sobą swoich ludzi? Proszę zobaczyć, kto pracuje w otoczeniu pani Federiki Mogherini. Również w otoczeniu Junckera, Schulza i innych. Nas nie ma na takich wpływowych stanowiskach".

No tak, to teraz już wiemy, że niby nie, ale tak. PIS jest tak, jak Wałęsa: "Jestem za, a nawet przeciw"

Mąż Marty Kaczyńskiej dalej wałki robi

Kosmetyczka Jarka ma piękną posadę, a i dla jej ojca się posada znalazła

Posada też znalazła się dla siostry Misiewicza a w ARR dla córki i męża pewnej pani posłanki, która w w ramach nagany znowu awansowała... Jak zapytano o te kolesiostwo Panią Premier, to szybko urwała :"następne pytanie". Rzecznik też nie chciał nic mówić, tylko zaczął wywodzić się, że to nie jest jego sprawa, lecz ARiMR.

Asia z Poznania zebrała ponad 100tyś zł. w swoim kiermaszu, który zorganizowała na leczenie swojej mamy. Ale cóż - dobra zmiana wyciąga znowu ręce, bo kasę opodatkował fiskus i upomniał się o zapłatę haraczu, MOPR do matki wysłał list o wszczęciu postępowania administracyjnego, bo jej dochody wzrosły i nie przysługuje się jej żaden zasiłek a prócz tego jeszcze wyciągają fakt zatajenia dochodów. Niby prezydent miasta zapowiedział pomoc, ale oby ta pomoc nie była taka, jak pomoc rodzinie z Nysy, której urodziły się trojaczki - przy dziennikarzach obiecywali, a za plecami dziennikarzy powiedzieli, że dadzą, ale warunek... - matka się nie zgodziła...

 

 

Ulman-  jak odpowiesz na moje  pytania  to ja ci  także odpowiem :P :P

 

Marek, nie żartuj. Ja jakoś odpowiadałem na twoje pytania, a ty na moje nie. Nikt nawet nie spodziewa się po tobie, że zaczniesz odpowiadać, bo każdy dobrze wie, iż za chwilę zaczniesz robić kolejne okrążenie niczym zacięta płyta, ale nie odpowiesz...

Edytowano przez wdaniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

 Z początku wiązałem nadzieje z tym prezydentem, ale teraz widzę, że w rolnictwie jednak za dużo się nie zmieni. 

 A który prezydent czy premier zrobił coś dla rolnictwa bo ja nie znam takiego jak przed wyborami potrzebuja głosów to wiedzą gdzie jest polska wieś a poźniej wszyscy zapominaja i maja nas w ..... jak czytam tu niektórych kolegów wypowiedzi to dali by sie pokroic za ta czy inna partia oni wam coś dali czy w czymś pomogli ze tak piszecie? bo ja myślę że czy to PIS czy PO  czy SLD czy PSL to kazdy po wyborach ma wies gdzie, nie wiem czy warto sie opłuwać i wyzywać na tym forum 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Ja  tam nie chce żeby mi  cokolwiek dawali wystarczy żeby mi poprostu nie odbierali a wszystko do tego zmierza że będą nas skubać gdzie tylko się da.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

   BRONKI I TUSKI ZA DUŻO WIEDZIAŁ JAK W MOIM POPRZEDNIM POŚCIE, BRONEK GENERAŁ ZA KOMUNY KRWI NA REKACH MA TYSIĄCE LUDZI

 

HAHAHA HIT ROKU SORSO OD ZAWSZE WALCZYŁ Z KATOLAMI PRAWICAMI I TZ DEMOKRACJĄ WPISZ GOOGLE KIM JEST TO NAWET TWOJA INFO PROPAGANDOWE GÓWNO SIĘ ZMIENI 

KOMOROWSKI GO ODZNACZYŁ CO ;D

 

POCZYTAJ SOBIE I PROSZĘ wy***rdalaj Z JAKIŚ KOLWIEG FORÓW BO MASZ LUDZI ZA IDIOTÓW NIE UMIEJĄCYCH OBSŁUGIWAĆ INTERNETU

 

POROSTU ŚMIECISZ GŁUPOTĄ  

 

Kto śmieci głupotą, ten śmieci głupotą. Pomijając fakt pisania dużymi literami, co jest naruszeniem regulaminu forum (masz szczęście, że moderatorzy odeszli, bo admin miał ich w 4 literach - inaczej dawno byś był zbanowany), to w której partii masz tych z PZPR w chwili obecnej? Zapoznaj się z przeszłością Muszyńskiego, Macierewicza, Piotrowicza, czy Waszczykowskiego - przyszłego imigranta (bo skoro Tusk imigrant, to on będzie następny)

Piszesz o tym, kogo odznaczył Komorowski, to napisz też o odznaczeniu Jaruzelskiego przez Kaczyńskiego - pisz zaraz o wszystkich, a nie o jednym.

Piszesz o obsłudze internetu, to ja ci napiszę - najpierw naucz się obsługi klawiatury i do czego służy caps lock, później naucz się pisać po polsku jak na patriotę przystało, a następnie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

@Wojtal , to ze nie daja to pół biedy. Najgorsze ze pomagaja "bratniej" UPAinie (nam szkodząc) wpuszczając w sposób nie kontrolowany zboże nie oczekujac rewanżu w zakupie mleka, warzyw czy wieprzowiny.  Aktywność w zakresie starania sie o powrót na rynki wschodnie jest tez bliska zeru.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie to zboże wpuszczają :D  jaką wieprzowinę chcesz eksportować skoro sami staliśmy się jej importerem :rolleyes:  oj chłopku roztropku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Produkcja wieprzowiny w kraju jest większa niż jej spożycie. To co importujemy to jest później wywożone w postaci szynek na Zachód. I dlaczego tylko wieprzowina jest dla rolników taka ważna? Dlaczego zapominamy o naszym drobie który zalewa Europę Zachodnia i wysuwamy się na lidera w jego produkcji jak i eksporcie? Zamiast walczyć o wieprzowinę, zadbałbym o drobiarzy bo oni o wiele większe szanse na jeszcze większe wybicie się w Europie czy na świecie niż nasza wieprzowina.

 

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/996913,pomoc-spoleczna-2016-jakie-zasilki-pobieraja-polacy.html

 

Wraz z rozpoczęciem programu „Rodzina 500 plus” wyraźnie wzrosła liczba beneficjentów pozostałych świadczeń rodzinnych. Dane miesięczne resortu pracy pokazują, że skok o 100 tys. osób w liczbie zasiłków nastąpił między kwietniem a majem.

 

Wydatki na świadczenia rodzinne mają być na koniec roku wyższe o 1,1 mld zł od planu. Z czego wynika ten wzrost?

Z większej liczby świadczeniobiorców. Zeszłoroczna prognoza mówiła, że zasiłki rodzinne będą wypłacane na 1,9 mln osób, a mamy prawie 250 tys. więcej uprawnionych.

 

comment_HDcX27jCN2XWT5HSPRIbwcaR6fRzZfup


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj