nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

 

Krul Krulów Ojropy i Świata zaszczycił nas kolejną opowiastką ze swego życia 1f603.png :D

15170994_1179162455502457_52394627675599

numery totka też przewidzial to są tkz, elity

 

 ale błysnąłeś bykami , widać do elektryka jaszcze ci daleko  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Wolę Bieńkowską na imprezie z górnikami niż Pawłowicz całującą ręce biskupa.

 

 

Wolę Tuska śpiewającego z górnikami niż Kaczyńskiego na drabince w każdą miesięcznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No tak na Bieńkowską to jeszcze jakoś popatrzeć można. Ale Pawłowicz jedząca na sali obrad nie wyglądała za ciekawie. A politycy PiSu jeżdżą tak samo teraz. Jeździli i wcześniej. Np do Madrytu. A do górników jeździ każda władza. Za parę dni będziemy Szydło u nich pewnie oglądać. 

 

hubertuss----   skoro  Po-PSL  Biereckiemu  nie postawiło  żadnych zarzutów  to znaczy  że   robił  to  legalnie   więc  jak to  co napisałeś  ma się  do   308 mld złotych nielegalnie  wytransferowanych ?????

A to  że  Bierecki  mógł  robić  takie  rzeczy  to  wskazuje na  nieudolność  poprzedniej  władzy  że  pozwalały  na takie  działania

 

Skoro PiS nie postawił żadnych zarzutów politykom PO to widać wszystko robili legalnie.A jeśli robili coś nie legalnie i PiS nie potrafi im udowodnić tego. To wskazuje tylko na nieudolność obecnej władzy. Bo póki co ze strony PiSu większość zarzutów wobec poprzedników to tylko insynuacje bez żadnych dowodów.

 

Krul Krulów Ojropy i Świata zaszczycił nas kolejną opowiastką ze swego życia 1f603.png :D

 

numery totka też przewidzial to są tkz, elity

 

Teraz mamy elity na twoja miarę. Jaka władza takie elity. Nawet po polsku poprawnie pisać nie umiesz a z innego człowiek a się śmiejesz.

Wałęsy nigdy nie popierałem. Ale lepiej on walczył o Polskę wolną niż Jarosław Kaczyński, który u mamy pod pierzyną tamte lata przeczekał. Podobnie jeszcze kilku innych z czołówki pis. Zawieruchę tamtych lat przeczekało spokojnie w ciepłych domowych pieleszach.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wolę Bieńkowską na imprezie z górnikami niż Pawłowicz całującą ręce biskupa.

 

 

Wolę Tuska śpiewającego z górnikami niż Kaczyńskiego na drabince w każdą miesięcznicę.

 

Co Ty tam wolisz to nie wnikam ale nie narzucaj tego innym :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie rozumie przez nielegalne wytransferowanie? 

Jak widać potwierdza się fakt że POstkomuniści i lewacy mają ogromne problemy ze zrozumieniem znaczenia słowa : ,,nielegalne ".


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ja narzucam? Póki co o mi rządzący starają się narzucić coraz więcej. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak tam  wizyta  w Prokuraturze  bo  nic  się  nie chwalisz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

2. ,,dobrze, że nie jestem Polakiem,, zaskoczyłeś mnie totalnie, bo na takie słowa może zdobyć się ktoś kto nie jest polakiem (normalne zachowanie) lub ścierwo którego wydała polska ziemia. Zakładam że masz ojca i matkę Polaków, urodziłeś się w Polsce, w związku z tym jestem w szoku :blink:

Mnie też zaskoczył totalnie Jarek, że ośmielił się tak powiedzieć o osobach, które mieszkają na śląskiej ziemi, posługują się gwarą śląską i chcąc nie chcąc - robią na niego. Potwierdził to jeszcze w Opolu Kurski w momencie, gdy go wygwizdywali - "pozdrawiam obcokrajowców". Skoro władza ma mnie za kogo ma, to czemu ty się dziwisz? Zapytaj ich a następnie bądź w szoku.

 

Ci ludzie zginęli zgodnie z wolą Prezydenta RP. A polecenie brzmiało musimy lądować.

 

 

 

Toyota: produkcja przekładni do napędów hybrydowych w Wałbrzychu oraz nowe modele silników w Jelczu. Sumaryczna wartość to 650 milionów zł. 

Toyota w Wałbrzychu robi silniki i skrzynie biegów (zarówno manualki jak i automaty) - wiem coś o tym, bo jak pracowałem w transporcie międzynarodowym, to woziłem ten asortyment do Petite Foret

 

marekfarmer- jak pis dba o rolników renty wcześniejsze chcą zlikwidować. dopłaty miały  być większe a są coraz mniejsze, a prezydent na dożynkach w spale już nie mówił że dopłaty zwiększy do poziomu rolników z niemiec. 

Dopłaty takie same, jak w Niemczech, tyko zamiast kwota w EU to jest w zł.

 

 pytam bo jestem ciekawy twojej opinii i licze na odpowiedz.

Szkoda czasu - Marek i tak nie odpowie, bo od takich pytań ucieka jak mysz przed kotem

 

 

Co ty  porównujesz  w ubiegłym toku  400zł  płacili  za  każdy  ha  nie ważne  czy  była na nim susza  czy  nie 

 

Pierdu pierdu. Kto dostał ten dostał. Zgodzę się tylko z jednym - było to pod kampanię wyborczą. Woj. opolskie, gm. Tarnów Opolski - dali rolnikom 2 dni na składanie wniosków, po czym wmówili, że rolnicy są sami winni, bo nie poinformowali ich o tym, że jest susza. Przy szacowaniu zebrali wszystkich i powiedzieli, że nie mają czasu na szacowanie wszystkiego, więc max. mogą dać 55%. Kontrolować będą tylko to, co jest jeszcze na polu (zostały łąki, bo kukurydza i kartofle też były w pewnej części skoszone i wykopane...). Ja im powiedziałem, że jak sobie wyobrażają 55% za łąkę, gdzie jest koniec września i nic na niej nie ma? To mi powiedzieli, że oni liczą sianokosy na 3. To im odpowiedziałem, że jak potrafią liczyć, to niech liczą: I-szy pokos 70% strat, drugi i trzeci - 100%, więc w sumie daje 270%. Podzielić na 3 - 90%. Inni rolnicy przytaknęli głową i wpisali 80%. Wojewoda zażyczył sobie od nich protokoły do października, ale później zmienił się wojewoda i widzieliśmy odszkodowania jak świnia niebo, bo nowy powiedział, że nic nie obiecywał i nic nie podpisywał

 

A to  że  Bierecki  mógł  robić  takie  rzeczy  to  wskazuje na  nieudolność  poprzedniej  władzy  że  pozwalały  na takie  działania

 

PIS nie postawił żadnych zarzutów ani Wałęsie, ani Kwaśniewskiemu, więc to znaczy, że wszystko było legalnie. Pis obecnie też nie postawiło zarzutów Komorowskiemu, Tuskowi ani Kopcz, więc też wszystko było legalnie... 

Skoro taką tezę podpierasz, to po co się tak rzucasz jak młody szczupak na płotkę?

 

 

 

Skoro wskazujesz nieudolność poprzedniej władzy, to zarazem wskazujesz na nieudolność PIS...

 

Teraz mamy elity na twoja miarę. Jaka władza takie elity. Nawet po polsku poprawnie pisać nie umiesz a z innego człowiek a się śmiejesz.

Wałęsy nigdy nie popierałem. Ale lepiej on walczył o Polskę wolną niż Jarosław Kaczyński, który u mamy pod pierzyną tamte lata przeczekał. Podobnie jeszcze kilku innych z czołówki pis. Zawieruchę tamtych lat przeczekało spokojnie w ciepłych domowych pieleszach.

Oj tam, przecież wszyscy PIS-owcy dobrze wiedzą, że Wałęsa nic nie robił, tylko Kaczyński. To Kaczyński dawał mu pomysły co ma robić, i Kaczyński walczył z komunistami. Kaczyński był w Magdalence, następnie brał udział w obradach okrągłego stołu i to on był inicjatorem upadku komunizmu. Przez mur to też chyba Kaczyński przeskoczył, lecz matka, która stała pod murem go złapała w fartuch i by uniknąć obciachu kamery skierował na Wałęsy, którego zresztą wykreował Kaczyński...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

Jak tam  wizyta  w Prokuraturze  bo  nic  się  nie chwalisz ?????

 

A czym mam się chwalić? Jakiś debil wypisywał oszczerstwa pod moim adresem - zawiadomienie złożone i już "młyny mielą". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak widać potwierdza się fakt że POstkomuniści i lewacy mają ogromne problemy ze zrozumieniem znaczenia słowa : ,,nielegalne ".

 

Postkomuniści a raczej komuniści i lewactwo to rządzą teraz W PiS ie jest najwięcej ze wszystkich partii obecnych w sejmie towarzyszy, byłych członków PZPR  Z towarzyszem Jasińskim i towarzyszem Stanisławem Piotrowskim na czele. Który jako prokurator Stanu Wojennego ścigał biorących w nim udział opozycjonistów. Jeśli zaś chodzi o lewactwo to PiS ma najbardziej lewicowy program społeczno gospodarczy ze wszystkich partii będących w sejmie. Więc jeśli następnym razem napiszesz o postkomunie i lewactwie. To się zastanów dwa razy. Bo postkomuna i lewactwem jest PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czym mam się chwalić? Jakiś debil wypisywał oszczerstwa pod moim adresem - zawiadomienie złożone i już "młyny mielą". 

 

No kto jak kto ale Ty chyba nie wierzysz w sprawiedliwość w tym kraju :P :P  a kto i do czego Cię zmusza? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A czym mam się chwalić? Jakiś debil wypisywał oszczerstwa pod moim adresem - zawiadomienie złożone i już "młyny mielą". 

 

Aha

A  gdzie  złożyłeś  to  zawiadomienie????? 

do Prokuratury ??

Z jakiego  Paragrafu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

No kto jak kto ale Ty chyba nie wierzysz w sprawiedliwość w tym kraju :P :P  a kto i do czego Cię zmusza? B)

Rozprawa w sądzie. Zeznaje świadek, baca lekko niedosłyszący:

- Proszę Wysokiej Sprawiedliwości ...

Sędzia przerywa i zwraca uwagę, aby świadek zwracał się do sądu słowami "Proszę Wysokiego Sądu". 

Baca mówi "aha" i dalej po swojemu: - Proszę Wysokiej Sprawiedliwości...

Sytuacja powtarza się trzykrotnie. W końcu zdenerwowany sędzia walnął młotkiem i krzyknął:

- Do jasnej ch...ry, tu jest sąd, tu nie ma sprawiedliwości!!!

 

A najlepiej pójść za propozycją babki Pawlaczki: "Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

No dzisiaj pani Witek broniła Piotrowicza wychwalając go za poselski trud. Ujawniła też nikomu nie znane fakty że jego działanie uratowały życie opozycjonistom skazywanym w PRL. Prawdopodobnie również ona sama zawdzięcza Piotrowiczowi życie.

Stwierdzam że pani Witek osiągnęła właśnie poziom opryskanej stonki.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Może Piotrowicz uczestniczył w jej poczęciu. I dlatego zawdzięcza mu życie. Kto wie? Plują na Wałęsę a bronią prokuratora prl owskiego. Gdyby Jaruzelski zapisał się do PiSu to pewnie jego tez by broili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

Aha

A  gdzie  złożyłeś  to  zawiadomienie????? 

do Prokuratury ??

Z jakiego  Paragrafu ????

 

art 212 §1 i §2. złożone w Lublinie czyli moim miejscu zamieszkania. Dostarczone dowody w postaci wydruku i printscreenów wpisów użytkownika który to robił. No i napisane dobrze zawiadomienie z opisanymi wszystkimi znamionami przestępstwa. Tak,tak - bo zniesławienie to przestępstwo.

 

 

Porad prawnych nie udzielam bo nie mam kwalifikacji. Jak chcesz wiedzieć gdzie zlożyć i jak napisać zawiadomienie to idź do adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Wolę Bieńkowską na imprezie z górnikami niż Pawłowicz całującą ręce biskupa.

 

Ja Bieńkowską wogóle wole a szczególnie wolałem jeszcze kilka lat temu. Pierońska dziołcha :P

 

Jak widać potwierdza się fakt że POstkomuniści i lewacy mają ogromne problemy ze zrozumieniem znaczenia słowa : ,,nielegalne ".

Więc jako "prawy i sprawiedliwy" patriota,  kpiący z modlitwy katolickiej przybliż mi prosze na czym owa "nielegalność" polegała? Kto , co zrobił i dlaczego jest to nielegalne?

 

 

Aha

A  gdzie  złożyłeś  to  zawiadomienie????? 

do Prokuratury ??

Z jakiego  Paragrafu ????

 

Ucz sie od kolegi to bedziesz mógł mnie oskarżyc za nazywanie twoich komunistycznych przekonań po imieniu zamiast latać na skargę do moderatorów


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

To po co się pytasz jak wiesz?

 

 

AAAA , już wiem - takie pisowskie "sprawdzanie kart" ;). Jakbym nie miał głupcze zamiaru składać zawiadomienia to bym o tym nie pisał. Ale nie pozwolę sobie żeby byle pachole publicznie mnie zniesławiało. 

 

Rolnik7 dostał prywatną korespondencję i jak widać zamilkł na forum ;). Skończyło się rumakowanie jak widać że konsekwencje się zbliżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Prędzej  czy  później i  tak  Prawda  wyjdzie na jaw 

:lol: :lol: :lol:

 

 

 

Dzisiaj  Dotarła  do mnie najnowsza Książka  Wojciecha Sumlińskiego  i  Kończę  już  czytać ,, Niebezpieczne Związki  Andrzeja  Leppera     Kto naprawdę  go  zabił ,, 

Polecam  wszystkim  tom Lekturę

Książka  Bardzo  wciągająca  zawiera  bardzo  wiele  ciekawych faktów 

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Gratulujemy Gebelsika 1f603.png:D Bhavo Dominika!

 
15107340_584536451751806_832773307711649

Powoli się dobierają ,baronom z PSL I PO z wielkopolski za lipne grupy producenckie też grunt już pali się pod nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

Prędzej  czy  później i  tak  Prawda  wyjdzie na jaw 

:lol: :lol: :lol:

 

 

 

Dzisiaj  Dotarła  do mnie najnowsza Książka  Wojciecha Sumlińskiego  i  Kończę  już  czytać ,, Niebezpieczne Związki  Andrzeja  Leppera     Kto naprawdę  go  zabił ,, 

Polecam  wszystkim  tom Lekturę

Książka  Bardzo  wciągająca  zawiera  bardzo  wiele  ciekawych faktów 

Polecam

 

Czytać może i umiesz ...ale pisać to już nie do końca;). Sam nie wiem - polecasz któryś "TOM" czy może TĄ lekturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

 

Gratulujemy Gebelsika 1f603.png :D Bhavo Dominika!

 
15107340_584536451751806_832773307711649

Powoli się dobierają ,baronom z PSL I PO z wielkopolski za lipne grupy producenckie też grunt już pali się pod nogami

 

Wyłudziła kredyt żeby go spłacić? To jakiś nowy sposób popełniania przestepstw? :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj