nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Jeśli już piszecie o skokach to zacznijcie od Grzegorza Biereckiego. Tak poza tym. Tutaj nie ma co zdjęć oglądać. Politycy pisu i po pojawiają się na wzajem, na zmianę w różnych aferach. czy to SKOK i czy Amber Gold. Rządzi pis to grilluje po przy pomocy tej komisji i Amber Gold. Gdyby rządziła dalej po to grillowała by pis przy pomocy innej komisji i afery SKOKów. W której wykradziono znacznie więcej niż w Amber Gold. W obu sprawach winni nie zostaną osądzeni normalka. Nie wiem nad czym tu się spierać. Oglądanie zdjęć na pewno nic nie da.

 

 

Zapomniałeś dodać, że to napisałem w kontekście dyskusji o 500 plus jako zapłacie za głosy. Ogólnie krytykuję lewicowy program pisu. Jeśli już państwo daje te 500 to powinno zadbać o ich wydawanie. Tak by pieniądze służyły dzieciom. Zresztą możesz sobie się czepiać pierdół. Co i tak nie zmienia faktu, ze popierasz partię z najbardziej lewicowym programem w sejmie. Tego niczym nie zagłuszysz. Nawet nazywając mnie komunista czy socjalista nie zmienisz tego, że pis ma najbardziej lewicowy program w sejmie i największą ilość byłych członków PZPR.

PS obowiązek wysłania dziecka podałem jako przykład. Można tak samo wysłać na poza szkolne zajęcia różnego typu, koła zainteresowań, zajęcia sportowe. Zwarzywszy, że rodzina z dwójką dzieci bierze rocznie 6 tys. To gdyby wprowadzić konieczność wydania co roku po 2 tys na każde dziecko i udokumentowania tego. To nie był by żaden socjalizm. Bo socjalizmem jest dawanie tych pieniędzy ludziom. A był by to porządek i gospodarność, które są obce komunistom. Co z prl u pamiętamy. Ale komuniście takiemu jak ty porządek to obce słowo. Lepiej jak jest bałagan i z tych pieniędzy dla siebie coś odłożyć można.

 

 

A jak ktoś kupuje auto i wyjedzie z dzieckiemm na wakacje to już nie przeznacza na dziecko? Są ludzie którym się wydaje że fundując dzieciom kolonie zajęcia sprtowe czy naukę gry na jakiś instrumencie są dobrymi rodzicami no może jeszcze doładować koto w telefonie i wysokie kieszonkowe a często tego dziecka nawet nie prztulą bo w pogoni za asą nie ma kiedy państwo ma zapewnić rodzinie bezpieczeństwo  również finansowe a nie mówić na co kto ma pieniądze wydawać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zajęcia sportowe, nauka gry na czym kolwiek czy inne tego typu zajęcia rozwojowe dają dzieciom więcej pożytku niż stary trup kupiony z Niemiec za pożyczkę w banku lub chwilówce spłacaną z 500 plus.

@marekfarmer jak się Komorowski fotografował to na imprezie tez inni byli. Co widać na wklejonym przez ciebie zdjęciu. Tak więc uczepiłeś się tego Komorowskiego jak rzep pisiego ogona. A twoja argumentacja, że inni byli jest śmieszna. Bo oprócz Komorowskiego tez inni byli.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ja się  nikogo nie uczepiłem  twój kolega  wkleił  zdjęcia  Sasina  to mu przypomniałem  o  reszcie  i tyle on ciągle  ciągnoł  temat  czy  Sasin winny  aferze skok.

 

A Pamiętacie  Głosowanie  z 2006 roku nad  Likwidacją  WSI

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&5&18&11

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Sasin jak Sasin. Tak samo winny jak Komorowski. Temu, że się z kimś sfotografował. Ale Grzegorza Biereckiego masa ludzi podejrzewa o wyprowadzenie kasy ze SKOKów. Ktoś taka ilustracje na poprzedniej stronie wklejał na co ta kasa poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zajęcia sportowe, nauka gry na czym kolwiek czy inne tego typu zajęcia rozwojowe dają dzieciom więcej pożytku niż stary trup kupiony z Niemiec za pożyczkę w banku w chwilówce

@marekfarmer jak się Komorowski fotografował to na imprezie tez inni byli. Co widać na wklejonym przez ciebie zdjęciu. Tak więc uczepiłeś się tego Komorowskiego jak rzep pisiego ogona. A twoja argumentacja, że inni byli jest śmieszna. Bo oprócz Komorowskiego tez inni byli.

 

Nauka gry czy zajęcia sportowe to dają najwięcej instruktorom któży je prowadzą ;):P  gdyby tak było jak piszesz to takie zajęcia powinnysię odbywać w każdej szkole w ramach zajęć lekcyjnych w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

A ile to już razy wkleiłeś zdjęcie Bronka?  Po pierwszym z sasinem się unosisz, że się czepiamy, ale jak z Bronkiem wklejasz co drugą stronę, to jest dobrze. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Sasin jak Sasin. Tak samo winny jak Komorowski. Temu, że się z kimś sfotografował. Ale Grzegorza Biereckiego masa ludzi podejrzewa o wyprowadzenie kasy ze SKOKów. Ktoś taka ilustracje na poprzedniej stronie wklejał na co ta kasa poszła.

 

Dobrze  że  zauważyłeś  Podejrzewa

 

A Pamiętasz  kto z  PO  w 2006  roku  Głosował  Przeciw  Likwidacji WSI ????

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&5&18&11

 

https://www.youtube.com/watch?v=AD2UdSeGNE8   

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek szkoła zapewni minimum. Jak ktoś jest uzdolniony, czy chce jakieś zdolności lub zainteresowania rozwijać to musi pracować indywidualnie. Wyobrażasz sobie naukę zjazdy konnej w każdej podstawówce. A może jakieś dziecko by chciało. A rodzice wydali  na samochód, który teraz spłacają. Ja wiem. Zaraz napiszesz, że jazda konna to zbytek. Przecież prawdziwy proletariusz powinien pracować i rozmnażać się. reszta to zbytki.  Wysil umysł i pomyśl ile jest różnego rodzaju takich zajęć. Ale ty dostrzegasz na początku od razu, że zarobi instruktor. Sam widzisz, że jesteś typowym komunistą. Za komuny to były wszystko burżuazyjne zbytki.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

A  co służby  specjalne za czasów  Tuska  spały czy  co  ????

Z tego co wiem to  zdają  raport  Premierowi

Belka jakoś  wiedział  i  dzwonił  do  Tuska jak wynika z Nagrania

 

Skoro wiadomo ze wszyscy wiedzieli o nieprawidłowosciach to po kiego grzyba jeszcze komisja śledcza? Prokurator, zarzuty i paka a nie spektakle komunistom urzadzać. Bedzie taniej i szybciej.

Z drugiej strony to nie wiem czy warto by aż tyle szumu robić nad Amber Gold. Zachłanni zapłacili frycowe. Jak komuś sie wydaje że jakakolwiek instytucja finansowa zaoferuje w szerokiej ofercie kilkukrotnie lepsze warunki od całej reszty na rynku to tak sie to kończy. Czemus biedny - boś głupi!  :unsure:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Po części  masz  Rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

:)

1347643359_2pnx5o_600.jpg

Cytowanie wypocin wzorowanych na Ojcze Nasz jest mocno niesmaczne. Nie wiem czy chciałeś zakpić z lemingów czy z katolików ale przkroczyłeś poziom mułu. Gówniarstwo w najczystszej formie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ulman -  a  odmawiałeś  kiedyś  Modlitwę  Ojcze  nasz ????  Chyba  nie    bo ten  tekst  mi  przypomina  Raczej  Wyznanie  Wiary  ,, Wierzę w Boga,,  a nie  Ojcze  nasz

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Racja. Wku....ł mnie swoim gówniarstwem  i źle napisałem.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Jak tylko  do mnie dojedzie  i  przeczytam  to  napiszę tutaj.

Premiera  lada  dzień  Książkę  mam zamówioną  już  także  powinna w przyszłym tygodniu być  umnie

 

niebezpieczne-zwiazki-andrzeja-leppera.j

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

,,Niebezpieczne  Związki  Andrzeja  Leppera ,- marek o czym jest ta książka?

To przejmująca epicka opowieść o niespełnionej miłości, ocierającej się o perwersję, chorobliwą zazdrość, czy wreszcie morderstwo.

To próba wiwisekcji rozterek moralnych pewnego polityka mającego zamiar w perfidny sposób skompromitować koalicjanta, doprowadzić do jego samobójczej śmierci a następnie zrzucić odpowiedzialność na NICH. Bo ONI to samo zło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Same mocne dowody przeciwko Bronkowi. Zdjęcie, to że głosował przeciw likwidacji WSI, kryminał Sumlińskiego. Jakim cudem ten człowiek w Wolnej Polsce chodzi jeszcze wolny? Ciekawe co jest jeszcze a aneksie do raportu. Bo ani Lech Kaczyńskie ani Duda nie chcą go ujawnić? Czyżby nic nie było? Czy może są ciekawostki i na PO jak i PiS?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 Dobre pytanie  dlaczego 

Co do Raportu  To  Duda  obiecał  że  ujawni   aneks  do raportu WSI  i miejmy nadzieję  że  słowa  dotrzyma

 

Ciekawe dlaczego Bronisław Komorowski  jeszcze nie pozwał  Sumlińskiego   za  oszczerstwa   skoro  jak sam stwierdził  przyczyniło się  to  do  jego  przegranej w wyborach i  że są  to  kłamstwa  więc  proces byłby  banalnie Prosty

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A może Komorowski jest niewinny dlatego jeszcze Wolna Polska go nie wsadziła? Przyjmujesz taką opcję?

 

O ile zakłada, że jakby Komorowski wygrał to byś wyroku nie uznał? Bo jak Sumliński musiał przepraszać kierowcę Popiełuszki to niezbyt ten wyrok uznałeś za słuszny.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Bo czasami mówiąc krótko już się człowiekowi nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj